Zahraničná politika
Co je nového u našich německých sousedů s ohledem na koronavirus

Stručný výtah z videa:


V Bavorsku přikázali nosit masky FFP2 (k vidění 0:39 sekund), které se smí používat 75 min., a potom je nutné od nich půl hodiny odpočívat a je nutné je měnit. Takže vycházíte-li ven, musíte je měnit tak 2-3krát denně. Na benzínové pumpě stojí 6 EUR, jinde k sehnání tak za 2-3 EUR.


Je velmi vypovídající, že toto nařízení přišlo po rozjetí výroby těchto masek v Bavorsku, když se jim dostatečně naplnili sklady. A protože tuto masku nemohou nosit muži s vousy, vážně se diskutuje o tom, že se budou muset holit.


Prý je to proti nové mutaci z Británie, u které se dosud ani neví, zda způsobuje závažnější onemocnění či ne.


Německý ministr zahraničí se už vyjádřil (17.1.2021), že očkovaní lidé v Německu by měli mít víc občanských práv než neočkovaní, tj. moci chodit do restaurací, létat letadlem atd. Přitom dosud není žádný důkaz o tom, že po očkování se lidé nemohou nakazit koronavirem a být opět nakažliví. Nemluvě o tom, jak média neustále ujišťovala, že nic takového jako omezování občanských práv nehrozí!


Po očkování umírají staří lidé. Dříve, když zemřeli, bylo jasné, že zemřeli na koronavirus, ale jsou-li očkovaní a zemřou, je třeba to PEČLIVĚ prověřit, zda tomu tak SKUTEČNĚ bylo.
V Bavorsku si soudci sami rozhodli, že jich se nošení masek netýká.


Ze tří kandidátů byl zvolen nástupce Merkelové jako předseda CDU. Je to Armin Laschet. (Mimochodem druzí dva kandidáti nikdy nepracovali, neboť po právním vzdělání šli rovnou do politiky :-) ) Na začátku pandemie byl Laschet proti tvrdým lockdownům a dokonce zaplatil jediný provedený výzkum koronavirového ohniska prováděný v terénu v jeho zemi (Severní Porýní-Vestfálsko), který ukázal, že koronavirus se nepřenáší povrchem. Proto Němci také nemusí nosit rukavice. Před prvním lockdownem už zpíval jako všichni ostatní politici, takže ho buď zlomili nebo mu něco slíbili.


https://www.youtube.com/watch?v=ALvlMZOYKP0


Přidám ještě takové menší info k vakcínám, koho to zajímá:


https://kob-forum.eu/komentar/co-je-to-mrna-vakcina-proti-koronaviru-a-jak-funguje/


Stručný výtah z videa: V Bavorsku přikázali nosit masky FFP2 (k vidění 0:39 sekund), které se smí používat 75 min., a potom je nutné od nich půl hodiny odpočívat a je nutné je měnit. Takže vycházíte-li ven, musíte je měnit tak 2-3krát denně. Na benzínové pumpě stojí 6 EUR, jinde k sehnání tak za 2-3 EUR. Je velmi vypovídající, že toto nařízení přišlo po rozjetí výroby těchto masek v Bavorsku, když se jim dostatečně naplnili sklady. A protože tuto masku nemohou nosit muži s vousy, vážně se diskutuje o tom, že se budou muset holit. Prý je to proti nové mutaci z Británie, u které se dosud ani neví, zda způsobuje závažnější onemocnění či ne. Německý ministr zahraničí se už vyjádřil (17.1.2021), že očkovaní lidé v Německu by měli mít víc občanských práv než neočkovaní, tj. moci chodit do restaurací, létat letadlem atd. Přitom dosud není žádný důkaz o tom, že po očkování se lidé nemohou nakazit koronavirem a být opět nakažliví. Nemluvě o tom, jak média neustále ujišťovala, že nic takového jako omezování občanských práv nehrozí! Po očkování umírají staří lidé. Dříve, když zemřeli, bylo jasné, že zemřeli na koronavirus, ale jsou-li očkovaní a zemřou, je třeba to PEČLIVĚ prověřit, zda tomu tak SKUTEČNĚ bylo. V Bavorsku si soudci sami rozhodli, že jich se nošení masek netýká. Ze tří kandidátů byl zvolen nástupce Merkelové jako předseda CDU. Je to Armin Laschet. (Mimochodem druzí dva kandidáti nikdy nepracovali, neboť po právním vzdělání šli rovnou do politiky :-) ) Na začátku pandemie byl Laschet proti tvrdým lockdownům a dokonce zaplatil jediný provedený výzkum koronavirového ohniska prováděný v terénu v jeho zemi (Severní Porýní-Vestfálsko), který ukázal, že koronavirus se nepřenáší povrchem. Proto Němci také nemusí nosit rukavice. Před prvním lockdownem už zpíval jako všichni ostatní politici, takže ho buď zlomili nebo mu něco slíbili. https://www.youtube.com/watch?v=ALvlMZOYKP0 Přidám ještě takové menší info k vakcínám, koho to zajímá: https://kob-forum.eu/komentar/co-je-to-mrna-vakcina-proti-koronaviru-a-jak-funguje/

https://www.aazdravi.cz/bulhari-nasadili-proti-covidu-narodni-probiotika-uspesne/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.lptag&dop_ab_variant=null


Bulhaři nasadili proti Covidu „národní“ probiotika. Úspěšně!


https://www.aazdravi.cz/bulhari-nasadili-proti-covidu-narodni-probiotika-uspesne/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.lptag&dop_ab_variant=null Bulhaři nasadili proti Covidu „národní“ probiotika. Úspěšně!

Bulhaři nasadili proti Covidu „národní“ probiotika. Úspěšně!


Celá očkovacia politika/stratégia sa začína rozpadať.


[quote="pid:969, uid:125"]Bulhaři nasadili proti Covidu „národní“ probiotika. Úspěšně![/quote] Celá očkovacia politika/stratégia sa začína rozpadať.

Moderátor


to koreluje s jednym prispevkom, kto tu niekto daval ohladom dlhovekosti a piti vody z vysokohorskych pramenov.


[quote="pid:969, uid:125"]https://www.aazdravi.cz/bulhari-nasadili-proti-covidu-narodni-probiotika-uspesne/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.lptag&dop_ab_variant=null Bulhaři nasadili proti Covidu „národní“ probiotika. Úspěšně![/quote] to koreluje s jednym prispevkom, kto tu niekto daval ohladom dlhovekosti a piti vody z vysokohorskych pramenov.

Moderator

816
4
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept