Mimo kategórií
Sanja z Floridy

Čo sa deje v Oregone?
Rozhodl, že budú vyplácať odškodné,123000 dolárov ročne potomkom otrokov.
Pomienky pre aplikanta: Musí mať viac ako 18 rokov. Musí bývať v Oregome minimálne 2 roky pred podaním aplikácie,. A musí sa považovať za Afroameričana v legálnych dokumentoch minimálne 10 rokov pred poaním aplikácie.
Predpokladá sa že do 2 rokov sa etnické zloženie Oregonu dramaticky zmení, keď ovšem Oregon nájde peniaze na vyplácanie a neskrachuje.


https://www.youtube.com/watch?v=6AKvk9qQjMw


Čo sa deje v Oregone? Rozhodl, že budú vyplácať odškodné,123000 dolárov ročne potomkom otrokov. Pomienky pre aplikanta: Musí mať viac ako 18 rokov. Musí bývať v Oregome minimálne 2 roky pred podaním aplikácie,. A musí sa považovať za Afroameričana v legálnych dokumentoch minimálne 10 rokov pred poaním aplikácie. Predpokladá sa že do 2 rokov sa etnické zloženie Oregonu dramaticky zmení, keď ovšem Oregon nájde peniaze na vyplácanie a neskrachuje. https://www.youtube.com/watch?v=6AKvk9qQjMw

Что случилось с Джо!? (Co se stalo s Joem?!)


https://www.youtube.com/watch?v=zDigx6kfIp0


Co myslíte? Je nový p-rezident USA ten samý člověk, jako Joe Biden z minulosti?


Pro ilustraci, starší video Bidena z roku 1988...


https://www.youtube.com/watch?v=GQaayo2Oed8


Что случилось с Джо!? (Co se stalo s Joem?!) https://www.youtube.com/watch?v=zDigx6kfIp0 Co myslíte? Je nový p-rezident USA ten samý člověk, jako Joe Biden z minulosti? Pro ilustraci, starší video Bidena z roku 1988... https://www.youtube.com/watch?v=GQaayo2Oed8

ten samý člověk


vekom sa zvykne tvár opticky rozširovať, nie zužovať, ako v tomto prípade. Ak na všetkých snímkoch z posledného obdobia sú oči tak tmavé, tak sa dá povedať, že to nie je pôvodný J.Biden, aj keď mohla byť použitá jeho telesná schránka...


[quote="pid:6971, uid:181"]ten samý člověk[/quote] vekom sa zvykne tvár opticky rozširovať, nie zužovať, ako v tomto prípade. Ak na všetkých snímkoch z posledného obdobia sú oči tak tmavé, tak sa dá povedať, že to nie je pôvodný J.Biden, aj keď mohla byť použitá jeho telesná schránka...

vekom sa zvykne tvár opticky rozširovať, nie zužovať, ako v tomto prípade. Ak na všetkých snímkoch z posledného obdobia sú oči tak tmavé, tak sa dá povedať, že to nie je pôvodný J.Biden, aj keď mohla byť použitá jeho telesná schránka...


Tvar obličeje verze 2021 je jiný, nu, mohlo by jít ale o plastické operace, aby nevypadal na 90, jak Sanja vtipkuje.
Barva očí se zdá tmavší, nicméně, stále modrá, jenom zvláštně zakaleně tmavě modrá...což může být i různými drogami atd.


Na fotografiích, které jsem našel na internetu, kde je Biden ještě jako Obamův víceprezident, vidím jednoznačně podobu s tím Bidenem z roku 1988, co se týče rysů obličeje. Tam jde na 99,9% o stejného člověka.
Obamův projev 2015, tam pořád Biden vypadá jako starý Biden.
Davos 2017...nevím...


https://www.youtube.com/watch?v=XZaF8SKhNoY


https://www.youtube.com/watch?v=D1-4WsevjUs


Obama 1,85m, Biden 1,83m.


Z fotografií a záběrů, které jsem dále našel, nevidím žádný rozdíl ve výšce, Obama a Biden pořád přibližně stejně vysocí jak v minulosti, tak v roce 2021.


Takže Bidenovi tehdy a dnes...nejspíš jde o tu stejnou tělesnou schránku, nicméně, může mít nějaké plastiky a být pod různými drogami a jinými dalšími, psychiku měnícími vlivy. Fotografie, které jsou i v náhledu Sanjova videa, mají i dosti rozdílné světlo, což také udělá úplně jiný dojem a v nedávném videu z kanálu Bílého domu má současný Biden podobnou bradu jako ten starý Biden.


Samozřejmě, další věc je, že namaskovat člověka, aby vypadal jako někdo jiný, není až takový problém a navíc, v kontrolovaném prostředí, kde nevystupuje před obyčejnými lidmi, se dá snadněji čarovat i s počítačovými video triky.


Po přibližně hodinovém posouzení jsem došel k názoru, že jde o falešnou stopu. Dvojník to není. Určitě budu ale rád za případné další argumenty proti nebo pro.


[quote="pid:7026, uid:112"]vekom sa zvykne tvár opticky rozširovať, nie zužovať, ako v tomto prípade. Ak na všetkých snímkoch z posledného obdobia sú oči tak tmavé, tak sa dá povedať, že to nie je pôvodný J.Biden, aj keď mohla byť použitá jeho telesná schránka...[/quote] Tvar obličeje verze 2021 je jiný, nu, mohlo by jít ale o plastické operace, aby nevypadal na 90, jak Sanja vtipkuje. Barva očí se zdá tmavší, nicméně, stále modrá, jenom zvláštně zakaleně tmavě modrá...což může být i různými drogami atd. Na fotografiích, které jsem našel na internetu, kde je Biden ještě jako Obamův víceprezident, vidím jednoznačně podobu s tím Bidenem z roku 1988, co se týče rysů obličeje. Tam jde na 99,9% o stejného člověka. Obamův projev 2015, tam pořád Biden vypadá jako starý Biden. Davos 2017...nevím... https://www.youtube.com/watch?v=XZaF8SKhNoY https://www.youtube.com/watch?v=D1-4WsevjUs Obama 1,85m, Biden 1,83m. Z fotografií a záběrů, které jsem dále našel, nevidím žádný rozdíl ve výšce, Obama a Biden pořád přibližně stejně vysocí jak v minulosti, tak v roce 2021. Takže Bidenovi tehdy a dnes...nejspíš jde o tu stejnou tělesnou schránku, nicméně, může mít nějaké plastiky a být pod různými drogami a jinými dalšími, psychiku měnícími vlivy. Fotografie, které jsou i v náhledu Sanjova videa, mají i dosti rozdílné světlo, což také udělá úplně jiný dojem a v nedávném videu z kanálu Bílého domu má současný Biden podobnou bradu jako ten starý Biden. Samozřejmě, další věc je, že namaskovat člověka, aby vypadal jako někdo jiný, není až takový problém a navíc, v kontrolovaném prostředí, kde nevystupuje před obyčejnými lidmi, se dá snadněji čarovat i s počítačovými video triky. Po přibližně hodinovém posouzení jsem došel k názoru, že jde o falešnou stopu. Dvojník to není. Určitě budu ale rád za případné další argumenty proti nebo pro.

Po přibližně hodinovém posouzení jsem došel k názoru, že jde o falešnou stopu. Dvojník to není.


Klon? Pýtam sa lebo klonovacie technológie armády a tajných služieb podľa chýrov sú špičkové.


[quote="pid:7052, uid:181"]Po přibližně hodinovém posouzení jsem došel k názoru, že jde o falešnou stopu. Dvojník to není.[/quote] Klon? Pýtam sa lebo klonovacie technológie armády a tajných služieb podľa chýrov sú špičkové.

Moderátor

Davos 2017...nevím...

Tak na 1. videu v tom komentáři to Biden určitě není, jasně poznávám Šláfenberga :-)


[quote="pid:7052, uid:181"]Davos 2017...nevím...[/quote] Tak na 1. videu v tom komentáři to Biden určitě není, jasně poznávám Šláfenberga :-)
Upravené 15. 3. 2021 o 01:44

Klon? Pýtam sa lebo klonovacie technológie armády a tajných služieb podľa chýrov sú špičkové.


Za předpokladu, že by byla klonovací technologie na tak vysoké úrovni, to možné je.
Vzhledem k tomu, že ve filmech, seriálech a knihách jsou tyto technologie popisovány už po dlouhá desetiletí, je možné, že tato technologie může již nějakou dobu v praxi fungovat, ale na druhou stranu, může jít o tzv. urban legend, čili fámu a imitačně-provokační činnost na odvedení pozornosti.


Co mě ale, když trochu odbočím, nicméně zůstanu u tématu, zaujalo, je, že (asi nejen) v USA probíhá boj příznivců a odpůrců potratů a že již v roce 2015 uniklo video, ve kterém se mluví o tom, jak nevládní organizace Planned Parenthood (Plánované rodičovství) je zapojena v prodeji biologického materiálu z potracených plodů...jenž může mít mnohá využití.
https://www.ntd.com/?s=abortion


[quote="pid:7061, uid:7"]Klon? Pýtam sa lebo klonovacie technológie armády a tajných služieb podľa chýrov sú špičkové.[/quote] Za předpokladu, že by byla klonovací technologie na tak vysoké úrovni, to možné je. Vzhledem k tomu, že ve filmech, seriálech a knihách jsou tyto technologie popisovány už po dlouhá desetiletí, je možné, že tato technologie může již nějakou dobu v praxi fungovat, ale na druhou stranu, může jít o tzv. urban legend, čili fámu a imitačně-provokační činnost na odvedení pozornosti. Co mě ale, když trochu odbočím, nicméně zůstanu u tématu, zaujalo, je, že (asi nejen) v USA probíhá boj příznivců a odpůrců potratů a že již v roce 2015 uniklo video, ve kterém se mluví o tom, jak nevládní organizace Planned Parenthood _(Plánované rodičovství)_ je zapojena v prodeji biologického materiálu z potracených plodů...jenž může mít mnohá využití. https://www.ntd.com/?s=abortion
Upravené 15. 3. 2021 o 01:17

Určitě budu ale rád za případné další argumenty proti nebo pro.

Zaujalo mne video


Pro ilustraci, starší video Bidena z roku 1988...

a tam:
i. jako starší má více vlasů než v roce 1988 (ano, mohou být transplantace, ale na těch si často zgustne bulvár - viz Berlusconi - a tady nic?)
ii. ke stáru začal v projevech zadrhávat řeč (ano, může být projevem toho alzheimera nebo co to má)
iii. nezdá se mi tvar nosu (uši se taky dají porovnat)


Ale jakou to má cenu zkoumat? Hlavně aby nevyměnili Doníka...


[quote="pid:7052, uid:181"]Určitě budu ale rád za případné další argumenty proti nebo pro.[/quote] Zaujalo mne video [quote="pid:6971, uid:181"]Pro ilustraci, starší video Bidena z roku 1988...[/quote] a tam: i. jako starší má více vlasů než v roce 1988 (ano, mohou být transplantace, ale na těch si často zgustne bulvár - viz Berlusconi - a tady nic?) ii. ke stáru začal v projevech zadrhávat řeč (ano, může být projevem toho alzheimera nebo co to má) iii. nezdá se mi tvar nosu (uši se taky dají porovnat) Ale jakou to má cenu zkoumat? Hlavně aby nevyměnili Doníka...

jako starší má více vlasů než v roce 1988

Například fotbalista Wayne Rooney si nechal nastřelit vlasy již v 25 letech.


[quote="pid:7065, uid:240"]jako starší má více vlasů než v roce 1988[/quote] Například fotbalista Wayne Rooney si nechal nastřelit vlasy již v 25 letech.

Wayne Rooney si nechal nastřelit vlasy již v 25 letech.

A odkud to víme? Z bulváru...
A Jóžin nic?
(ano, mohou být transplantace, ale na těch si často zgustne bulvár - viz Berlusconi - a tady nic?)


[quote="pid:7066, uid:181"]Wayne Rooney si nechal nastřelit vlasy již v 25 letech.[/quote] A odkud to víme? Z bulváru... A Jóžin nic? [quote="pid:7065, uid:240"] (ano, mohou být transplantace, ale na těch si často zgustne bulvár - viz Berlusconi - a tady nic?)[/quote]
Upravené 15. 3. 2021 o 02:01

A odkud to víme? Z bulváru...
A Jóžin nic?

Například zde:


https://www.dailymail.co.uk/news/article-6970041/How-Joe-Biden-underwent-cosmetic-overhaul-make-appealing-voters.html
https://www.the-sun.com/news/1338934/joe-biden-tackled-thinning-locks-fuller-hairdo-before-presidential-run/


Omlouvám se za absenci překladu, jdu spát.
Píšou tam nejen o transplantaci vlasů, tak i o botoxu atd.


[quote="pid:7067, uid:240"]A odkud to víme? Z bulváru... A Jóžin nic?[/quote] Například zde: https://www.dailymail.co.uk/news/article-6970041/How-Joe-Biden-underwent-cosmetic-overhaul-make-appealing-voters.html https://www.the-sun.com/news/1338934/joe-biden-tackled-thinning-locks-fuller-hairdo-before-presidential-run/ Omlouvám se za absenci překladu, jdu spát. Píšou tam nejen o transplantaci vlasů, tak i o botoxu atd.

transplantaci vlasů

Tak to by tím pádem sedělo.
Navíc musím říct, že u starého Bidena mi přišlo, že má nějak divné vlasy vzadu - pokud jsem pochopil dobře, toto se dá na základě článku vysvětlit tou transplantací.


Ten nos a uši mi nakonec nepřijdou jako jednoznačný rozdíl. Navíc, kdoví, co všechno mu “plastovali”.


Takže zůstávají asi už jen oči - no, spíš bych asi vyloučil i tohle, hodně záleží na fotce, podle fotek v obou článcích to vypadá ok.


Kdyby si někdo dal práci, mohl by ještě porovnat jestli dřív neměl něco typického v řečovém projevu (myslím kromě toho zadrhávaní, které jsem “přisoudil” nemoci), případně v řeči těla, v chůzi, co teď nemá...


[quote="pid:7068, uid:181"]transplantaci vlasů[/quote] Tak to by tím pádem sedělo. Navíc musím říct, že u starého Bidena mi přišlo, že má nějak divné vlasy vzadu - pokud jsem pochopil dobře, toto se dá na základě článku vysvětlit tou transplantací. Ten nos a uši mi nakonec nepřijdou jako jednoznačný rozdíl. Navíc, kdoví, co všechno mu “plastovali”. Takže zůstávají asi už jen oči - no, spíš bych asi vyloučil i tohle, hodně záleží na fotce, podle fotek v obou článcích to vypadá ok. Kdyby si někdo dal práci, mohl by ještě porovnat jestli dřív neměl něco typického v řečovém projevu (myslím kromě toho zadrhávaní, které jsem “přisoudil” nemoci), případně v řeči těla, v chůzi, co teď nemá...
Upravené 15. 3. 2021 o 08:12

Tak to by tím pádem sedělo.


Myslím, že někomu pořádně vypláchnout mozek je o dost snazší, než složitě vytvářet klon.


Například fotbalista Wayne Rooney si nechal nastřelit vlasy již v 25 letech.

A odkud to víme? Z bulváru...
A Jóžin nic?


...Wayne Rooney, i když dávno za zenitem, je u nás i v Evropě mnohem populárnější, než Joe Biden.
Koho z průměrných občanů by do Bidenovy inaugurace zajímalo, jestli má Joe plastiku a transplantované vlasy? Takže není divu, že jsme tuto informaci museli vyhrabat.


[quote="pid:7075, uid:240"]Tak to by tím pádem sedělo.[/quote] Myslím, že někomu pořádně vypláchnout mozek je o dost snazší, než složitě vytvářet klon. [quote="pid:7066, uid:181"]Například fotbalista Wayne Rooney si nechal nastřelit vlasy již v 25 letech.[/quote] [quote="pid:7067, uid:240"]A odkud to víme? Z bulváru... A Jóžin nic?[/quote] ...Wayne Rooney, i když dávno za zenitem, je u nás i v Evropě mnohem populárnější, než Joe Biden. Koho z průměrných občanů by do Bidenovy inaugurace zajímalo, jestli má Joe plastiku a transplantované vlasy? Takže není divu, že jsme tuto informaci museli vyhrabat.

Dam malu radu pozrite si stare foto vs nove foto Bidena a vsimite si UŚI, ušne laločky dolu na uchu, ako su tvarovane..


A som zvedavy co vy ostatny uvidite.... Cca 2 mesiace dozadu som si dal namahu a pozeral oficialne fotografie z roznych obodbí..


Dam malu radu pozrite si stare foto vs nove foto Bidena a vsimite si UŚI, ušne laločky dolu na uchu, ako su tvarovane.. A som zvedavy co vy ostatny uvidite.... Cca 2 mesiace dozadu som si dal namahu a pozeral oficialne fotografie z roznych obodbí..

A som zvedavy co vy ostatny uvidite.... Cca 2 mesiace dozadu som si dal namahu a pozeral oficialne fotografie z roznych obodbí..

Tento problém byl poměrně obsáhle rozebrán v tomto vlákně v intervalu mez tímto
vekom sa zvykne tvár opticky rozširovať, nie zužovať,

a tímto příspěvkem.
Myslím, že někomu pořádně vypláchnout mozek je o dost snazší, než složitě vytvářet klon.


Když to shrnu s trochou nadsázky: Biden opravdu už není TEN původní, protože prodělal tolik plastických zákroků (počínaje vlasama přes zuby a kdo ví co všechno ještě dalšího méně viditelného), že už z původní materie na něm zas tolik nezbylo...;-)


To by mohlo vysvětlovat ty uši...


[quote="pid:7907, uid:114"]A som zvedavy co vy ostatny uvidite.... Cca 2 mesiace dozadu som si dal namahu a pozeral oficialne fotografie z roznych obodbí..[/quote] Tento problém byl poměrně obsáhle rozebrán v tomto vlákně v intervalu mez tímto [quote="pid:7026, uid:112"]vekom sa zvykne tvár opticky rozširovať, nie zužovať,[/quote] a tímto příspěvkem. [quote="pid:7163, uid:181"]Myslím, že někomu pořádně vypláchnout mozek je o dost snazší, než složitě vytvářet klon.[/quote] Když to shrnu s trochou nadsázky: Biden opravdu už není TEN původní, protože prodělal tolik plastických zákroků (počínaje vlasama přes zuby a kdo ví co všechno ještě dalšího méně viditelného), že už z původní materie na něm zas tolik nezbylo...;-) To by mohlo vysvětlovat ty uši...
Upravené 19. 3. 2021 o 19:23

Dakujem za upozornenie, nejak som nezastihol ze to uz bolo diskutovane...


no a na FB akurat takato info, sice ten zdroj... ale video je video... smile


https://aeronet.cz/news/video-americky-prezident-joe-biden-je-vytvorem-deep-fake-za-pomoci-fotomontazi-cgi-a-klicovani-obrazu-ve-studiu-se-zelenym-platnem-televizni-stanice-bloomberg-odvysilala-sokujici-padelek/


co zas ako aj tam pisu je dovod ( dalsi z dôvodov ) preco ho Putin vyzval na online diskusiu...


Dakujem za upozornenie, nejak som nezastihol ze to uz bolo diskutovane... no a na FB akurat takato info, sice ten zdroj... ale video je video... :D https://aeronet.cz/news/video-americky-prezident-joe-biden-je-vytvorem-deep-fake-za-pomoci-fotomontazi-cgi-a-klicovani-obrazu-ve-studiu-se-zelenym-platnem-televizni-stanice-bloomberg-odvysilala-sokujici-padelek/ co zas ako aj tam pisu je dovod ( dalsi z dôvodov ) preco ho Putin vyzval na online diskusiu...

ale video je video

Tak si pojďme tu aeronetovštinu rozebrat.


"...nerealistické vystoupení amerického prezidenta Donalda Trumpa z Bílého domu, které vypadalo jako vytvořené v počítači... Není jasné, čím americký Deep State přitlačil Donalda Trumpa ke zdi, čím ho donutili mlčet" ~ video jsem viděl, vypadalo divně, Doník ho opravdu nerozporoval a i jeho další chování bylo v souladu s "divným" videem; VK ovšem podsouvá, že DT "zradil" a že ho "mají v hrsti", to že to je v rozporu s dalšími vystoupeními DT nevadí, viz třeba zde https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/959/prezident-trump-nikdy-se-nevzd%C3%A1vejte-motiva%C4%8Dn%C3%AD-video-cz-titulky - taková videa s DT aeronet nikdy nepublikuje, protože jsou v rozporu s narrativem "zmaru", který má aeronet šířit


“Vzpoura loutek je jedno z označení procesů mocenského řízení, kdy ovládaná osoba dojde prozření, udělá se jí špatně z toho, co se po ní chce, loutka se vzbouří..." ~ v rámci provokačně-imitační činnosti vyrábí aeronet často různé "nové" a "lepší-než-pjakin" pojmy z "teorie procesů mocenského řízení", ve skutečnosti jakýsi slovník manter bez reálného obsahu nebo se zfabrikovaným obsahem, s pomocí kterých pak "teoreticky" odůvodňuje/dokazuje pravdivost předkládaných "analýz" (bludů)...


"Nestává se to příliš často, je to ojedinělý mocenský jev, ale v ČR jeden takový případ nastal v případě ex-prezidenta Václava Klause. Ten se dostal k moci počátkem 90. let jako kádr Římského klubu a jeho role loutky v rukách globalistů se zdála být pevná. Jenže potom přišel rok 1997 a tzv. Sarajevský atentát." ~ protože Klaus se začíná v domácí politice aktivizovat způsobem, který "není žádoucí", využijeme nově vytvořený "vědecký pojem" (vzpoura loutek) ke nezbytnému kopnutí do Klause tak, že ukážeme (1) Klaus je loutka, (2) Klaus je "globalista" (což ovšem v terminologii aeronetu znamená, že podléhá stranovikům, tj. je to "Clintonoid+Sorosovec+Bidenovec" ) --> pozor, vlastenci, Klause nebrat, je to loutka Bidena


"dosadili na Slovensku paní z komunální skládky" ~ pravdivá informace
"A právě proto globalisté dosadili na Slovensku paní z komunální skládky" ~ 2x manipulace: vyvolání dojmu, že Klaus a Zuzka jsou ze stejného košíku, navíc stranoviki jsou mylně nazýváni globalisty...


"...stejně jako to proběhne na podzim tohoto roku v ČR, kde k moci se dostanou loutky z Pirátské strany pod kuratelou Antify a tím pádem George Sorose. Volby v ČR budou s vysokou pravděpodobností zfalšovány pomocí plánovaného zavedení korespondenčních hlasů a podle zkušeností z USA, to je již prakticky jisté, přineseme brzy podrobné informace o plánech na změnu volebního zákona v ČR." ~ programování budoucnosti, "zvykejte si", "je to neodvratné", "já jsem vám to říkal"...


"...protože fotomontážní technologie dnešních počítačů jsou k nerozeznání od reality..." ~ podvojné myšlení: na jednu stranu je manipulace super dokonalá, že nic nepoznáš a na druhou stranu...
...na druhou stranu je zde "VIDEO: Joe Biden byl doklíčován v počítačovém programu do obrazu zachycujícího rozhovor s novináři před odletem vrtulníku" ~ ano, zdá se, že je pravda, že "Bloomberg má na YouTube speciální kanál nazvaný Quicktake"; zde link https://www.youtube.com/watch?v=g0139UytcR8

; připomeňme, že Bloomberg pracuje pro (skutečné) globalisty; toto videjko má POUHÝCH 36 sekund (!) a Biden tam pronese něco jako "not at the moment" a fertik; to video je tak krátké, aby nikdo ani náhodou nepřehlédl, že se jeho ruka prolne s mikrofonem; a v kometářích pod videm je tohoto "úžasného postřehu" plno; jak je možné, že tentokrát ta fotomontáž je tak nedokonalá? protože MÁ být nedokonalá - toto video je fejk fejku s cílem diskreditace Bideta (pan VK ovšem rozvíjí další konspirační chuťovku z "teorie procesů mocenského řízení" a to pojmy "virtuální prezident" a "virtuální řízení"...)


[quote="pid:7916, uid:114"]ale video je video[/quote] Tak si pojďme tu aeronetovštinu rozebrat. "...nerealistické vystoupení amerického prezidenta Donalda Trumpa z Bílého domu, které vypadalo jako vytvořené v počítači... Není jasné, čím americký Deep State přitlačil Donalda Trumpa ke zdi, čím ho donutili mlčet" ~ video jsem viděl, vypadalo divně, Doník ho opravdu nerozporoval a i jeho další chování bylo v souladu s "divným" videem; VK ovšem podsouvá, že DT "zradil" a že ho "mají v hrsti", to že to je v rozporu s dalšími vystoupeními DT nevadí, viz třeba zde https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/959/prezident-trump-nikdy-se-nevzd%C3%A1vejte-motiva%C4%8Dn%C3%AD-video-cz-titulky - **taková videa s DT aeronet nikdy nepublikuje, protože jsou v rozporu s narrativem "zmaru", který má aeronet šířit** “Vzpoura loutek je jedno z označení procesů mocenského řízení, kdy ovládaná osoba dojde prozření, udělá se jí špatně z toho, co se po ní chce, loutka se vzbouří..." ~ v rámci provokačně-imitační činnosti vyrábí aeronet často různé "nové" a "lepší-než-pjakin" pojmy z "teorie procesů mocenského řízení", ve skutečnosti jakýsi slovník manter bez reálného obsahu nebo se zfabrikovaným obsahem, s pomocí kterých pak "teoreticky" odůvodňuje/dokazuje pravdivost předkládaných "analýz" (bludů)... "Nestává se to příliš často, je to ojedinělý mocenský jev, ale v ČR jeden takový případ nastal v případě ex-prezidenta Václava Klause. Ten se dostal k moci počátkem 90. let jako kádr Římského klubu a jeho role loutky v rukách globalistů se zdála být pevná. Jenže potom přišel rok 1997 a tzv. Sarajevský atentát." ~ protože Klaus se začíná v domácí politice aktivizovat způsobem, který "není žádoucí", využijeme nově vytvořený "vědecký pojem" (vzpoura loutek) ke nezbytnému kopnutí do Klause tak, že ukážeme (1) Klaus je loutka, (2) Klaus je "globalista" (což ovšem v terminologii aeronetu znamená, že podléhá stranovikům, tj. je to "Clintonoid+Sorosovec+Bidenovec" ) --> pozor, vlastenci, Klause nebrat, je to loutka Bidena "dosadili na Slovensku paní z komunální skládky" ~ pravdivá informace "A právě proto globalisté dosadili na Slovensku paní z komunální skládky" ~ 2x manipulace: vyvolání dojmu, že Klaus a Zuzka jsou ze stejného košíku, navíc stranoviki jsou mylně nazýváni globalisty... "...stejně jako to proběhne na podzim tohoto roku v ČR, kde k moci se dostanou loutky z Pirátské strany pod kuratelou Antify a tím pádem George Sorose. Volby v ČR budou s vysokou pravděpodobností zfalšovány pomocí plánovaného zavedení korespondenčních hlasů a podle zkušeností z USA, to je již prakticky jisté, přineseme brzy podrobné informace o plánech na změnu volebního zákona v ČR." ~ programování budoucnosti, "zvykejte si", "je to neodvratné", "já jsem vám to říkal"... "...protože fotomontážní technologie dnešních počítačů jsou k nerozeznání od reality..." ~ podvojné myšlení: na jednu stranu je manipulace super dokonalá, že nic nepoznáš a na druhou stranu... ...na druhou stranu je zde "VIDEO: Joe Biden byl doklíčován v počítačovém programu do obrazu zachycujícího rozhovor s novináři před odletem vrtulníku" ~ ano, zdá se, že je pravda, že "Bloomberg má na YouTube speciální kanál nazvaný Quicktake"; zde link https://www.youtube.com/watch?v=g0139UytcR8 ; připomeňme, že Bloomberg pracuje pro (skutečné) globalisty; toto videjko má POUHÝCH 36 sekund (!) a Biden tam pronese něco jako "not at the moment" a fertik; to video je tak krátké, **aby nikdo ani náhodou nepřehlédl**, že se jeho ruka prolne s mikrofonem; a v kometářích pod videm je tohoto "úžasného postřehu" plno; jak je možné, že tentokrát ta fotomontáž je tak nedokonalá? protože MÁ být nedokonalá - toto video je fejk fejku s cílem diskreditace Bideta (pan VK ovšem rozvíjí další konspirační chuťovku z "teorie procesů mocenského řízení" a to pojmy "virtuální prezident" a "virtuální řízení"...)
Upravené 19. 3. 2021 o 22:16

Počtář


velké DAKUJEM !


Presne taketo postrehy a analyzy su tu potrebne. aj preto som to sem zavesil lebo niekto schopny a dlhsie sa zaoberajuci touto temou pekne vysvetli "vo co go" a celkovo poukazuje ako AERONET a nielen on podsuva a "farbi" informacie ktore tazko manipuluju ludi. lakave info, pekne zabalalene z urcitym cielom. AE beriem tiez ako stoku, ktora miesa pravdu z klamstvom, ovela tazsie rozlisitelne aj pre akotak rozhladeneho cloveka, ktory neveri mainstreamu. AE precitam, necham tak nech podvedomie spracuje a ked tak este raz precitam aby som citil manipulaciu. lenze je to narocne a v konecnom dosledku strata času. ale AE nesledujem, nestoji ten cas za to.. dal som to ako aktualny priklad manipulacie.


Pre neznalých, je to pekna lekcia ako to funguje a aj ked je to lakava "infoška" a ludia zdielaju lebo myslia ze je to dolezita informacia.. preto si aj na tomto treba uvedomit ze urcite zdoje treba natrvalo vyhodit z miest kam clovek zabludi, lebo ho len nasmeruju kam oni chcu a potom ma clovek problem "prelomit" blok v pochopeni ze je manipulovany dost prefikaným spôsobom.


aj preto je dolezite toto forum aby ludia co hladaju spravne info porozumeli ako sa manipuluje informacne pole a balastom pretazuje ludska pamat. Tak isto ako sa clovek nasíti jedlom tak sa nasiti aj informaciami, preto sa snazia zahltit ludi aj takýmto balastom, lebo sa to pekne číta, znie to zaujimavo ale vycerpa hlad po info..


Cim viac informmacii tym lepsie ucinkuje 14dnove pamätove okno, lebo bezny clovek jednoducho nezvlada filtrovat a pracovat z informaciami.


Počtář velké DAKUJEM ! Presne taketo postrehy a analyzy su tu potrebne. aj preto som to sem zavesil lebo niekto schopny a dlhsie sa zaoberajuci touto temou pekne vysvetli "vo co go" a celkovo poukazuje ako AERONET a nielen on podsuva a "farbi" informacie ktore tazko manipuluju ludi. lakave info, pekne zabalalene z urcitym cielom. AE beriem tiez ako stoku, ktora miesa pravdu z klamstvom, ovela tazsie rozlisitelne aj pre akotak rozhladeneho cloveka, ktory neveri mainstreamu. AE precitam, necham tak nech podvedomie spracuje a ked tak este raz precitam aby som citil manipulaciu. lenze je to narocne a v konecnom dosledku strata času. ale AE nesledujem, nestoji ten cas za to.. dal som to ako aktualny priklad manipulacie. Pre neznalých, je to pekna lekcia ako to funguje a aj ked je to lakava "infoška" a ludia zdielaju lebo myslia ze je to dolezita informacia.. preto si aj na tomto treba uvedomit ze urcite zdoje treba natrvalo vyhodit z miest kam clovek zabludi, lebo ho len nasmeruju kam oni chcu a potom ma clovek problem "prelomit" blok v pochopeni ze je manipulovany dost prefikaným spôsobom. aj preto je dolezite toto forum aby ludia co hladaju spravne info porozumeli ako sa manipuluje informacne pole a balastom pretazuje ludska pamat. Tak isto ako sa clovek nasíti jedlom tak sa nasiti aj informaciami, preto sa snazia zahltit ludi aj takýmto balastom, lebo sa to pekne číta, znie to zaujimavo ale vycerpa hlad po info.. Cim viac informmacii tym lepsie ucinkuje 14dnove pamätove okno, lebo bezny clovek jednoducho nezvlada filtrovat a pracovat z informaciami.

Výborný rozbor Počtáři! Jako nejnebezpečnější mi na AE přijde již zmíněné programování ve stylu tak to bude, je to nezvratné. To mi vždy v hlavě bliká červené svetýlko.


Výborný rozbor Počtáři! Jako nejnebezpečnější mi na AE přijde již zmíněné programování ve stylu tak to bude, je to nezvratné. To mi vždy v hlavě bliká červené svetýlko.
Upravené 19. 3. 2021 o 23:54

v konecnom dosledku strata času

Pravděpodobně jeden z dalších cílů. Pod každým článkem jsou pravidelně stovky komentářů. Pravda taky je, že občas se lidé spíše baví mezi sebou než na téma článku a občas se najdou i zajímavé komentáře.


[quote="pid:7937, uid:114"]v konecnom dosledku strata času[/quote] Pravděpodobně jeden z dalších cílů. Pod každým článkem jsou pravidelně stovky komentářů. Pravda taky je, že občas se lidé spíše baví mezi sebou než na téma článku a občas se najdou i zajímavé komentáře.

Ak tu teoretizujeme o klonovaní skôr mi príde reálnejšie to čo je ukázané v seriáli Westworld. Umehlo vytvorené bytosti, nazývajú ich tam vytvory. Postavia na tom zábavný park. No skutočný cieľ je skopírovať vedomie človeka do schránky výtvoru. Každý návštevník je bez svojho vedomia sledovaný a celú dobu skenovaní ukrytým zariadením. Takýmto nahratim vedomia by prakticky jedinec mohol dosiahnuť nesmrteľnosť. https://www.freeserial.to/serial/westworld
No je tam ukázané že nie je možné skopírovať plnohodnotne vedomie do výtvoru , po krátkom čase skopirovane vedomie človeka degeneruje a následne kolabuje. Prvé prejavy degenerácie je strata motoriky. Potom neuvedomovanie si reality atď.


Ak tu teoretizujeme o klonovaní skôr mi príde reálnejšie to čo je ukázané v seriáli Westworld. Umehlo vytvorené bytosti, nazývajú ich tam vytvory. Postavia na tom zábavný park. No skutočný cieľ je skopírovať vedomie človeka do schránky výtvoru. Každý návštevník je bez svojho vedomia sledovaný a celú dobu skenovaní ukrytým zariadením. Takýmto nahratim vedomia by prakticky jedinec mohol dosiahnuť nesmrteľnosť. https://www.freeserial.to/serial/westworld No je tam ukázané že nie je možné skopírovať plnohodnotne vedomie do výtvoru , po krátkom čase skopirovane vedomie človeka degeneruje a následne kolabuje. Prvé prejavy degenerácie je strata motoriky. Potom neuvedomovanie si reality atď.
Upravené 20. 3. 2021 o 14:38

@wishgranter042

AE beriem tiez ako stoku,

No Aeronet sice má dobré a detailní (až podezřele) informace a je dobré z něho čerpat fakta, ale z těch faktů je třeba si utvořit vlastní výklad a obraz. Viz raketová sila Hizbaláhu v centru Bejrůtu - Libanonu. To totiž není info investigativce, ale služby, která se tím interesuje a pár jedinců na vysoké úrovni.

@wishgranter042 [quote="pid:7937, uid:114"]AE beriem tiez ako stoku,[/quote] No Aeronet sice má dobré a detailní (až podezřele) informace a je dobré z něho čerpat fakta, ale z těch faktů je třeba si utvořit vlastní výklad a obraz. Viz raketová sila Hizbaláhu v centru Bejrůtu - Libanonu. To totiž není info investigativce, ale služby, která se tím interesuje a pár jedinců na vysoké úrovni.

Раcoвый Мaйдан в СШA

Z počátku hovoří na téma očkování a koronavirus.
A rozumím tomu dobře, že používá ZÁSTUPNÁ slova: “vitaminčik” místo očkování a “boronafikus” místo koronavirus?
To už to tam došlo tak daleko?
Pokud jsem porozuměl správně, tak v USA těm, co zemřou v důsledku očkovaní, napíšou, že zemřeli na koronavirus...


[quote="pid:18741, uid:12"]Раcoвый Мaйдан в СШA[/quote] Z počátku hovoří na téma očkování a koronavirus. A rozumím tomu dobře, že používá ZÁSTUPNÁ slova: “vitaminčik” místo očkování a “boronafikus” místo koronavirus? To už to tam došlo tak daleko? Pokud jsem porozuměl správně, tak v USA těm, co zemřou v důsledku očkovaní, napíšou, že zemřeli na koronavirus...

Kamalu ma Trump pod kontrolou!

Sice to Sanja mínil jako určitou nadsázku, pomocí které chtěl vyjádřit, že Kamala vedla při návštěvě Guatemaly protiimigrační rétoriku ala Trump ale i tak zajímavé...


[quote="pid:19407, uid:68"]Kamalu ma Trump pod kontrolou![/quote] Sice to Sanja mínil jako určitou nadsázku, pomocí které chtěl vyjádřit, že Kamala vedla při návštěvě Guatemaly protiimigrační rétoriku ala Trump ale i tak zajímavé...

Сколько ВРAЧАM дали за МOЛЧАНИЕ
Kolik dali lekarum za mlceni

Tento týden už druhé zhmotnění této anekdoty:
Anekdota (vyprávěl VVPj)
Byl jeden hrabě, Martvinov.


[quote="pid:19673, uid:68"]Сколько ВРAЧАM дали за МOЛЧАНИЕ Kolik dali lekarum za mlceni[/quote] Tento týden už **druhé** zhmotnění této anekdoty: [quote="pid:4949, uid:240"]Anekdota (vyprávěl VVPj) Byl jeden hrabě, Martvinov.[/quote]

Setkani zacalo! Putin a Biden v Zeneve ...
Встреча началась! Путин и Байден в Женеве.
https://www.youtube.com/watch?v=shIHv4I2n3w


Sana kratce komentuje, jak zacalo setkani:
Vyhnali zurnalisty, a to vsechny! Tak to zacinalo. Biden nikdy nebude bez skript neco rikat. Kdyz vyhnali vsechny zurnalisty ven, tam srumec pokracoval. Je slyset rusky a anglicky mluvici zurnalisty. Povel zni - rozejdete se! Pocet zurnalistu byl od zacatku znacne omezen.
Rozhovor zacal ve ctyrce Putin, Lavrov, Biden, Blinken. Vidime, jak Biden vytahnul tahak. To bylo vsechno, co ukazali ze setkani.
Nema cenu dopredu neco hodnotit, to by bylo nespravne.
Z americkeho tisku - CNN nazyva Putina pritelem a Biden rika, ze USA a Rusko jsou dve velke velmoci.
Nic nam nereknou az do konce setkani a potom jen to, co budou chtit. Bude to proste o tom - ty mne, ja tobe. Nedelejme si iluze.


**Setkani zacalo! Putin a Biden v Zeneve ...** Встреча началась! Путин и Байден в Женеве. https://www.youtube.com/watch?v=shIHv4I2n3w Sana kratce komentuje, jak zacalo setkani: Vyhnali zurnalisty, a to vsechny! Tak to zacinalo. Biden nikdy nebude bez skript neco rikat. Kdyz vyhnali vsechny zurnalisty ven, tam srumec pokracoval. Je slyset rusky a anglicky mluvici zurnalisty. Povel zni - rozejdete se! Pocet zurnalistu byl od zacatku znacne omezen. Rozhovor zacal ve ctyrce Putin, Lavrov, Biden, Blinken. Vidime, jak Biden vytahnul tahak. To bylo vsechno, co ukazali ze setkani. Nema cenu dopredu neco hodnotit, to by bylo nespravne. Z americkeho tisku - CNN nazyva Putina pritelem a Biden rika, ze USA a Rusko jsou dve velke velmoci. Nic nam nereknou az do konce setkani a potom jen to, co budou chtit. Bude to proste o tom - ty mne, ja tobe. Nedelejme si iluze.
Upravené 16. 6. 2021 o 17:41

Prosim admina prendat "Sanju z Floridy" do kolonky "Zahranicni analytici".
Dekuji Y


Prosim admina prendat "Sanju z Floridy" do kolonky "Zahranicni analytici". Dekuji Y

Новый Враг США ... najnovsi oficialni nepriatelia SSA
to nevymyslis


  • ti, co pochybuju o covid opatreniach
  • ti, co pochybuju o vysledku prezidentskych volieb
  • nabozenske sviatky a vyrocie 9/11

https://www.youtube.com/watch?v=ky70GzyQJRE


Новый Враг США ... najnovsi oficialni nepriatelia SSA to nevymyslis - ti, co pochybuju o covid opatreniach - ti, co pochybuju o vysledku prezidentskych volieb - nabozenske sviatky a vyrocie 9/11 https://www.youtube.com/watch?v=ky70GzyQJRE
Upravené 16. 8. 2021 o 12:41
123
17.42k
150
18
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept