KSB a DVTR
Avast začal blokovať pripojenie na KSBForum aj na KOB-forum.

Avast začal blokovať pripojenie na KSBForum aj na KOB-forum.


Avast začal blokovať pripojenie na KSBForum aj na KOB-forum.

uz som to pisal v inom vlakne:


nerobi to len avast ale aj avg, je to reakcia na textovu spravu, ktoru ludia dostali, ze si maju zarezervovat termin ockovania a potom dostali link na falosny formular, kde od nich pytali aj cislo uctu a na ksbfore je toho textu o covide sakra dost, tak jednoducho antivirak to tak vyhodnotil, ale treba to ignorovat, resp. zadat do antiviroveho programu vynimku


uz som to pisal v inom vlakne: nerobi to len avast ale aj avg, je to reakcia na textovu spravu, ktoru ludia dostali, ze si maju zarezervovat termin ockovania a potom dostali link na falosny formular, kde od nich pytali aj cislo uctu a na ksbfore je toho textu o covide sakra dost, tak jednoducho antivirak to tak vyhodnotil, ale treba to ignorovat, resp. zadat do antiviroveho programu vynimku

nerobi to len avast ale aj avg,

Robí to aj Kaspersky.Ksbforum mi zatiaľ ide ale ostatné poblokované nie.


[quote="pid:61759, uid:1"]nerobi to len avast ale aj avg,[/quote] Robí to aj Kaspersky.Ksbforum mi zatiaľ ide ale ostatné poblokované nie.

Nič sa nedeje náhodne a všetko má svoj význam a zmysel.

Robí to aj Kaspersky.
Pokial viem tak Kaspersky ak zablokuje stránku tak ťa upozorni prečo ju blokol. Ak také upozornenie nenájdeš v programe Kaspersky v tvojom PC tak je to bloknuté mimo tvojho PC a za tu už nemôže Kaspersky


[quote="pid:61820, uid:109"]Robí to aj Kaspersky.[/quote]Pokial viem tak Kaspersky ak zablokuje stránku tak ťa upozorni prečo ju blokol. Ak také upozornenie nenájdeš v programe Kaspersky v tvojom PC tak je to bloknuté mimo tvojho PC a za tu už nemôže Kaspersky
Upravené 5. 3. 2022 o 14:23

Moje zkušenost je taková, že nejlepší je žádný takový program nemít. Windows Defender bohatě stačí a v první linii je stejně uživatel...


Moje zkušenost je taková, že nejlepší je žádný takový program nemít. Windows Defender bohatě stačí a v první linii je stejně uživatel...

Tu je postup, ako sa na Avaste preklikať až ku vloženiu výnimky:
6223becbeaaed


6223becbf2ac7


6223becbef87b


6223becc00bc9


6223becc9615a


6223beccaa5e2


6223becca0b38


Tu je postup, ako sa na Avaste preklikať až ku vloženiu výnimky: ![6223becbeaaed](serve/attachment&path=6223becbeaaed) ![6223becbf2ac7](serve/attachment&path=6223becbf2ac7) ![6223becbef87b](serve/attachment&path=6223becbef87b) ![6223becc00bc9](serve/attachment&path=6223becc00bc9) ![6223becc9615a](serve/attachment&path=6223becc9615a) ![6223beccaa5e2](serve/attachment&path=6223beccaa5e2) ![6223becca0b38](serve/attachment&path=6223becca0b38)
1.29k
6
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept