Zahraničná politika
Nová Kniha Klausa Schwaba - Veľký príbeh-je detailným návodom na zavedenie globálneho korporátneho fašizmu.

Nová Kniha Klausa Schwaba je detailným návodom na zavedenie globálneho korporátneho fašizmu.


Druhá časť „Veľkého resetu“ Klausa Schwaba sa volá „Veľký príbeh“ a nesie pochybný podtitul „Pre lepšiu budúcnosť“. Neuspokojí sa s tým, že spôsobí masovú smrť prostredníctvom lockdownu a experimentálnej génovej liečby, ale plánujú ďalej ničiť naše spoločnosti a slobody, aby sa mohli „lepšie prestavať“ s topánkami, ktoré vám stoja na krku. Zdá sa, že nebudeme vlastniť nič (kto potom bude vlastniť všetko, Klaus?) a náš finančný systém bude premenený na to, čo je v podstate high-tech sledovacia a kontrolná sieť, na ktorú dohliada skupina mužov, ktorí by mali byť vo väzení. za zločiny proti ľudskosti. Prečítajte si to – budete otrasení – a potom začnite bojovať za svoj život a slobodu.


Predstavte si človeka, ktorý nazýva 6,5 miliardy ľudí „zbytočnými jedákmi“ a máte Klausa Schwaba. Jeho peniaze kúpili takmer každého politika na Zemi, aby sa pokúsil priviesť ľudstvo do svojho „Veľkého resetu“, ktorý je pre neho „skvelý“, ale nie tak skvelý pre vás. V skutočnosti sníva o úplnom vyhladení „zbytočných jedákov“. Cíti sa vo vnútri veľmi vrelý a milý, viete?


Dalo by sa očakávať, že to bude pochádzať prinajmenšom z modelu genetickej dokonalosti, ale Klaus je nafúkaný, neatraktívny a nie príliš inteligentný – jeho jediným charakteristickým rysom bolo, že sa narodil bohatý.


Zdesenie by nemuselo byť na mieste, ak by bol Klaus Schwab iba nejaký okrajový “pisálek”. Lenže on je naopak tým, kto si doslova „vodí na šnúrke“ mnoho vlád a politikov. Dnes sa už vie, že všetko, čo sa deje posledné 2 roky, sa nedeje náhodou, ide o plánované procesy globálnych elít – a to sme ešte len v začiatkoch realizácie ich zvrhlých plánov.


Svetovládne elity sa so svojimi plánmi nijako netaja, nemajú dôvod. Väčšina ľudí verí iba tomu, čo si prečítajú v týmito elitami ovládaných korporátnych médiách a o viac sa nezaujímajú. Lenže korporátne médiá o týchto plánoch mlčia a pokiaľ z nich niečo vyjde na povrch, tak to bagatelizujú.


Teraz tak už napríklad štyri krajiny EÚ – Taliansko, Nemecko, Rakúsko a Holandsko – testujú systém sociálnych kreditov, mnoho vlád testuje digitálnu menu a EÚ už pre nás všetkých pripravuje digitálnu peňaženku, ktorá má byť „naostro“ zavedená v tomto roku tak, aby na ňu boli napojení všetci občania EÚ v priebehu niekoľko málo rokov. Detaily o funkciách týchto totalitných nástrojov moci ste si mohli prečítať v článkoch o sociálnych kreditoch, digitálnej mene a ich previazaní.


Nová kniha Klausa Schwaba zatiaľ vyšla v dvoch jazykových verziách – anglickej a nemeckej.


A zatiaľ čo nad predchádzajúcou knihou o Veľkom resete mnohí ľudia krútili hlavou, o druhej knihe, ktorá väčšinu čitateľov vydesila, už bez obalu hovoria: ŠIALENÉ !!!
https://zemavek.sk/nova-kniha-klausa-schwaba-je-detailnym-navodom-na-zavedenie-globalneho-korporatneho-fasizmu/


Nová Kniha Klausa Schwaba je detailným návodom na zavedenie globálneho korporátneho fašizmu. Druhá časť „Veľkého resetu“ Klausa Schwaba sa volá „Veľký príbeh“ a nesie pochybný podtitul „Pre lepšiu budúcnosť“. Neuspokojí sa s tým, že spôsobí masovú smrť prostredníctvom lockdownu a experimentálnej génovej liečby, ale plánujú ďalej ničiť naše spoločnosti a slobody, aby sa mohli „lepšie prestavať“ s topánkami, ktoré vám stoja na krku. Zdá sa, že nebudeme vlastniť nič (kto potom bude vlastniť všetko, Klaus?) a náš finančný systém bude premenený na to, čo je v podstate high-tech sledovacia a kontrolná sieť, na ktorú dohliada skupina mužov, ktorí by mali byť vo väzení. za zločiny proti ľudskosti. Prečítajte si to – budete otrasení – a potom začnite bojovať za svoj život a slobodu. Predstavte si človeka, ktorý nazýva 6,5 miliardy ľudí „zbytočnými jedákmi“ a máte Klausa Schwaba. Jeho peniaze kúpili takmer každého politika na Zemi, aby sa pokúsil priviesť ľudstvo do svojho „Veľkého resetu“, ktorý je pre neho „skvelý“, ale nie tak skvelý pre vás. V skutočnosti sníva o úplnom vyhladení „zbytočných jedákov“. Cíti sa vo vnútri veľmi vrelý a milý, viete? Dalo by sa očakávať, že to bude pochádzať prinajmenšom z modelu genetickej dokonalosti, ale Klaus je nafúkaný, neatraktívny a nie príliš inteligentný – jeho jediným charakteristickým rysom bolo, že sa narodil bohatý. Zdesenie by nemuselo byť na mieste, ak by bol Klaus Schwab iba nejaký okrajový “pisálek”. Lenže on je naopak tým, kto si doslova „vodí na šnúrke“ mnoho vlád a politikov. Dnes sa už vie, že všetko, čo sa deje posledné 2 roky, sa nedeje náhodou, ide o plánované procesy globálnych elít – a to sme ešte len v začiatkoch realizácie ich zvrhlých plánov. Svetovládne elity sa so svojimi plánmi nijako netaja, nemajú dôvod. Väčšina ľudí verí iba tomu, čo si prečítajú v týmito elitami ovládaných korporátnych médiách a o viac sa nezaujímajú. Lenže korporátne médiá o týchto plánoch mlčia a pokiaľ z nich niečo vyjde na povrch, tak to bagatelizujú. Teraz tak už napríklad štyri krajiny EÚ – Taliansko, Nemecko, Rakúsko a Holandsko – testujú systém sociálnych kreditov, mnoho vlád testuje digitálnu menu a EÚ už pre nás všetkých pripravuje digitálnu peňaženku, ktorá má byť „naostro“ zavedená v tomto roku tak, aby na ňu boli napojení všetci občania EÚ v priebehu niekoľko málo rokov. Detaily o funkciách týchto totalitných nástrojov moci ste si mohli prečítať v článkoch o sociálnych kreditoch, digitálnej mene a ich previazaní. Nová kniha Klausa Schwaba zatiaľ vyšla v dvoch jazykových verziách – anglickej a nemeckej. A zatiaľ čo nad predchádzajúcou knihou o Veľkom resete mnohí ľudia krútili hlavou, o druhej knihe, ktorá väčšinu čitateľov vydesila, už bez obalu hovoria: ŠIALENÉ !!! https://zemavek.sk/nova-kniha-klausa-schwaba-je-detailnym-navodom-na-zavedenie-globalneho-korporatneho-fasizmu/

@zuzka
Ten Šváb není ani pohádkář, ani šílenec. Je to psychopat a mluví pravdu. Je z rodu těch psychopatů, kterým se podařilo protlačit se k moci. Tito chtějí vlastnit celou planetu a sami rozhodovat, komu co dovolí či poskytnou. Pro ně je to "zábavná hra". Fakt jim dělá moc dobře sledovat, jak "mluvící dobytek" zvládá překážky a bojuje o holý život.
Před chvílí jsem psala do tématu "Rusko vs NATO" k tématu "putinovské Rusko". Napíšu to i sem, protože sem se to hodí víc.
Putinovské Rusko je to, co nedovoluje švábům uskutečnit plán, v knize popsaný. Dokud nepadne Rusko, nemohou mít korporace pod palcem všechno světové bohatství.

@zuzka Ten Šváb není ani pohádkář, ani šílenec. Je to psychopat a mluví pravdu. Je z rodu těch psychopatů, kterým se podařilo protlačit se k moci. Tito chtějí vlastnit celou planetu a sami rozhodovat, komu co dovolí či poskytnou. Pro ně je to "zábavná hra". Fakt jim dělá moc dobře sledovat, jak "mluvící dobytek" zvládá překážky a bojuje o holý život. Před chvílí jsem psala do tématu "Rusko vs NATO" k tématu "putinovské Rusko". Napíšu to i sem, protože sem se to hodí víc. **Putinovské Rusko je to, co nedovoluje švábům uskutečnit plán, v knize popsaný.** Dokud nepadne Rusko, nemohou mít korporace pod palcem všechno světové bohatství.

A zatiaľ čo nad predchádzajúcou knihou o Veľkom resete mnohí ľudia krútili hlavou, o druhej knihe, ktorá väčšinu čitateľov vydesila, už bez obalu hovoria: ŠIALENÉ !!!

Jen dobře. Nejlépe udělat dodatečný náklad a do všech knihoven, ať to všichni vidí, slyší a ví o tom a mluví o tom !


[quote="pid:70321, uid:17"]A zatiaľ čo nad predchádzajúcou knihou o Veľkom resete mnohí ľudia krútili hlavou, o druhej knihe, ktorá väčšinu čitateľov vydesila, už bez obalu hovoria: ŠIALENÉ !!![/quote] Jen dobře. Nejlépe udělat dodatečný náklad a do všech knihoven, ať to všichni vidí, slyší a ví o tom a mluví o tom !
393
2
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept