Mimo kategórií
Vtipy

Chirurg operuje a má na obličeji jednu roušku.
Po operaci si jde koupit rohlík a nasadí si druhou.


Chirurg operuje a má na obličeji jednu roušku. Po operaci si jde koupit rohlík a nasadí si druhou.
Upravené 9. 3. 2022 o 11:19

Přijel Papa rímskij na návštěvu do Washingtonu. Prezident Trump ho po úředních jednáních vzal na projížďku po řece Potomac na prezidentské jachtě.
Když tak stáli na horní palubě, vítr najednou sfoukl papežův klobouk do vody.
Trumpův bodygard se chystá pro klobouk vrhnout, ale prezident ho gestem zastavil. Sestoupil po žebříku až k vodě, stoupl si na hladinu a suchou nohou došel až k plavajícímu klobouku. Zdvihl jej z hladiny a vrátil se zpět. Všichni, včetně papeže, novinářů a pozvaných politiků čuměli jak puci, když Donald podal klobouk papeži.
Druhý den všechna “významná” světová média o tom vydala zprávu s palcovými titulky:
Donald Trump neumí plavat.


Přijel Papa rímskij na návštěvu do Washingtonu. Prezident Trump ho po úředních jednáních vzal na projížďku po řece Potomac na prezidentské jachtě. Když tak stáli na horní palubě, vítr najednou sfoukl papežův klobouk do vody. Trumpův bodygard se chystá pro klobouk vrhnout, ale prezident ho gestem zastavil. Sestoupil po žebříku až k vodě, stoupl si na hladinu a suchou nohou došel až k plavajícímu klobouku. Zdvihl jej z hladiny a vrátil se zpět. Všichni, včetně papeže, novinářů a pozvaných politiků čuměli jak puci, když Donald podal klobouk papeži. Druhý den všechna “významná” světová média o tom vydala zprávu s palcovými titulky: Donald Trump neumí plavat.

Dedek Džou otrčil kopytá a ocitol sa v pekle. Tam ho privítal Lucifer s tým, že poslednú dobu majú nával v pekle(pochopiteľne) a že teda nastúpi miesto niekoho. Idú k prvej cele a tam Hitlera grilujú pekelníci. To samozrejme Džou odmietne hneď, tak idú do druhej a tam Busha podrobujú satanáši waterboardingu. To sa Džouovi tiež nepáči a tak pokračujú k cele č.3. Tam leži poviazaný nahý Clinton a už sa nad jeho rozkrokom skláňa Monika. Džou nadšene vykríkne:" Áno, toto chcem, presne toto chcem", na čo Lucifer iba odvrkne:" Môžeš ísť, Monika si voľná!"


Dedek Džou otrčil kopytá a ocitol sa v pekle. Tam ho privítal Lucifer s tým, že poslednú dobu majú nával v pekle(pochopiteľne) a že teda nastúpi miesto niekoho. Idú k prvej cele a tam Hitlera grilujú pekelníci. To samozrejme Džou odmietne hneď, tak idú do druhej a tam Busha podrobujú satanáši waterboardingu. To sa Džouovi tiež nepáči a tak pokračujú k cele č.3. Tam leži poviazaný nahý Clinton a už sa nad jeho rozkrokom skláňa Monika. Džou nadšene vykríkne:" Áno, toto chcem, presne toto chcem", na čo Lucifer iba odvrkne:" Môžeš ísť, Monika si voľná!"

Modern Educayshun (Moderní zďeláwáňý) délka 07:20
anglicky s možností zapnout české titulky
https://www.youtube.com/watch?v=iKcWu0tsiZM


Modern Educayshun (Moderní zďeláwáňý) délka 07:20 anglicky s možností zapnout české titulky https://www.youtube.com/watch?v=iKcWu0tsiZM

Anekdota (vyprávěl VVPj)
Byl jeden hrabě, Martvinov. Imperátor Nikolaj I. jednou uviděl, že všechny národnosti slouží v armádě a jewrejové ne. Car se rozhodl, že sloužit budou. Ale sloužit v armádě znamená zlikvidovat ghetta, to jewrejové nemohli dopustit.
A tak car Nikolaj I. svolá státní radu. A všichni hovoří, že není třeba, aby jewrejové sloužili. A Martvinov říká - je třeba.
Hrabě Martvinov měl chudého příbuzného. A ten přišel a začal Martvinova přesvědčovat: “Přijmi jewreje, oni ti řeknou dvě jewrejská slova a ty nemusíš říkat nic. No a oni mi za zprostředkování dají peníze a já si pořeším svoje dluhy. Jaká levota může být z toho, že k tobě přijdou, řeknou dvě slova a ty neřekneš nic?”.
Nu, Martvinov souhlasil. Přišli za ním v dohodnutou dobu jewrejové, měli s sebou tři bečky kysaného zelí, postavili je před něj a řekli: “Берите, молчите.” (berte, mlčte) Otočili se a odešli. Podíval se, a ty bečky se ukázaly naplněné ne zelím, ale zlatými mincemi. Všechny tři.
Nu co. Hrabě Martvinov byl člověk čestný, přijel na následující státní radu a všichni opět dokazují, že jewrejové sloužit v armádě nemají. A Martvinov mlčí. Nikolaj I. se ho ptá: “A co vy mlčíte, hrabě Martvinove?”. A on říká: “Prodal jsem se jewrejům, že ani jedno slovo neřeknu.”. “Jakže? Nemůže být...”, říká car. “Přišli ke mně jewrejové, postavili tři bečky se zlatem a řekli: ‘Берите, молчите.‘. Nu, já jsem vzal, tak teď mlčím...”. Tehdy Nikolaj I. řekl: “Pokud vám dali za mlčení tři bečky zlata, kolik zaplatili všem ostatním za to, že mluví?”, a podepsal nařízení, podle kterého jewrejové také musí sloužit v armádě...


Zdroj např. zde
http://leva-net.webnode.cz/products/podstata-konceptualni-moci-gp-a-struktura-elit-v-pjakin-/


Anekdota (vyprávěl VVPj) Byl jeden hrabě, Martvinov. Imperátor Nikolaj I. jednou uviděl, že všechny národnosti slouží v armádě a jewrejové ne. Car se rozhodl, že sloužit budou. Ale sloužit v armádě znamená zlikvidovat ghetta, to jewrejové nemohli dopustit. A tak car Nikolaj I. svolá státní radu. A všichni hovoří, že není třeba, aby jewrejové sloužili. A Martvinov říká - je třeba. Hrabě Martvinov měl chudého příbuzného. A ten přišel a začal Martvinova přesvědčovat: “Přijmi jewreje, oni ti řeknou dvě jewrejská slova a ty nemusíš říkat nic. No a oni mi za zprostředkování dají peníze a já si pořeším svoje dluhy. Jaká levota může být z toho, že k tobě přijdou, řeknou dvě slova a ty neřekneš nic?”. Nu, Martvinov souhlasil. Přišli za ním v dohodnutou dobu jewrejové, měli s sebou tři bečky kysaného zelí, postavili je před něj a řekli: “Берите, молчите.” (berte, mlčte) Otočili se a odešli. Podíval se, a ty bečky se ukázaly naplněné ne zelím, ale zlatými mincemi. Všechny tři. Nu co. Hrabě Martvinov byl člověk čestný, přijel na následující státní radu a všichni opět dokazují, že jewrejové sloužit v armádě nemají. A Martvinov mlčí. Nikolaj I. se ho ptá: “A co vy mlčíte, hrabě Martvinove?”. A on říká: “Prodal jsem se jewrejům, že ani jedno slovo neřeknu.”. “Jakže? Nemůže být...”, říká car. “Přišli ke mně jewrejové, postavili tři bečky se zlatem a řekli: ‘Берите, молчите.‘. Nu, já jsem vzal, tak teď mlčím...”. Tehdy Nikolaj I. řekl: “Pokud vám dali za mlčení tři bečky zlata, kolik zaplatili všem ostatním za to, že mluví?”, a podepsal nařízení, podle kterého jewrejové také musí sloužit v armádě... Zdroj např. zde http://leva-net.webnode.cz/products/podstata-konceptualni-moci-gp-a-struktura-elit-v-pjakin-/
Upravené 26. 2. 2021 o 03:04

Nálada v davu houstne.
Článek na novinky.cz
“Omezení pohybu mezi okresy budou kontrolovat tisíce policistů”
Zde diskusní příspěvek k tomuto článku:


“V minulých dnech se dopustili neodpovědní školáci a živnostníci, ve službách nepřátel gerontokracie činů, namířených proti Velkému resetu. Antirouškovou propagandou s tím spojenou pokusily se tyto živly dostati ovčanstvo Agroferátu Čechy a Morava do rozporu se zájmy našeho milovaného velmistra chaosu a tunelu na konci světla Andreje Babiše vulgo Bureše.
Očekávám od obyvatelstva, které ve své většině uznává osudové společenství evropských národů s neomylným Bruselem jako skutečnost, že se nedá nikterak vyprovokovati těmito nepřáteli Velkého resetu. Je třeba, aby každý zachoval klid a pořádek a šel z domu pouze za svou obvyklou denní prací. Každému, kdo dbá pořádku, je zabezpečena ochrana úřadů.
I.
Na ochranu zájmů gerontokracie, Velkého resetu a ovčanů Agroferátu Čechy a Morava vyhlašuji tudíž, s poukazem na vyhlášení nouzového stavu ze dne 26. února 2021 s účinností od 1. března 2021 ve všech 14 Oberlandrátech, tj. ten Kubův nevyjímaje
stanné právo.
II.
(1) Všechny činy, jimiž jsou porušována epidemická bezpečnost COVID 2019, zejména nenošení respirátoru FFP2 při orálním sexu, chození do přírody mimo katastr pracovního tábora a posílání dětí do škol podléhají stannému právu.
(2) To se týká také všeho srocování, shlukování, shromažďování v uzavřených místnostech a pod širým nebem, na veřejných ulicích a náměstích.
III.
Kdo se o takových činech nebo záměrech dověděl aniž je ihned oznámil příslušným orgánům, propadá právě tak jako pachatel stannému právu nouzového stavu.
Agroferátní protektor
Obergruppenführer všeho socanstva HAMÁČEK”


Nálada v davu houstne. Článek na novinky.cz “Omezení pohybu mezi okresy budou kontrolovat tisíce policistů” Zde diskusní příspěvek k tomuto článku: “V minulých dnech se dopustili neodpovědní školáci a živnostníci, ve službách nepřátel gerontokracie činů, namířených proti Velkému resetu. Antirouškovou propagandou s tím spojenou pokusily se tyto živly dostati ovčanstvo Agroferátu Čechy a Morava do rozporu se zájmy našeho milovaného velmistra chaosu a tunelu na konci světla Andreje Babiše vulgo Bureše. Očekávám od obyvatelstva, které ve své většině uznává osudové společenství evropských národů s neomylným Bruselem jako skutečnost, že se nedá nikterak vyprovokovati těmito nepřáteli Velkého resetu. Je třeba, aby každý zachoval klid a pořádek a šel z domu pouze za svou obvyklou denní prací. Každému, kdo dbá pořádku, je zabezpečena ochrana úřadů. I. Na ochranu zájmů gerontokracie, Velkého resetu a ovčanů Agroferátu Čechy a Morava vyhlašuji tudíž, s poukazem na vyhlášení nouzového stavu ze dne 26. února 2021 s účinností od 1. března 2021 ve všech 14 Oberlandrátech, tj. ten Kubův nevyjímaje stanné právo. II. (1) Všechny činy, jimiž jsou porušována epidemická bezpečnost COVID 2019, zejména nenošení respirátoru FFP2 při orálním sexu, chození do přírody mimo katastr pracovního tábora a posílání dětí do škol podléhají stannému právu. (2) To se týká také všeho srocování, shlukování, shromažďování v uzavřených místnostech a pod širým nebem, na veřejných ulicích a náměstích. III. Kdo se o takových činech nebo záměrech dověděl aniž je ihned oznámil příslušným orgánům, propadá právě tak jako pachatel stannému právu nouzového stavu. Agroferátní protektor Obergruppenführer všeho socanstva HAMÁČEK”

Heydrich si zavolal Háchu a oznamuje mu, že chce zrušit stanné právo. „Jen to, proboha, nedělejte,“ prosí ho Hácha, „vždyť je to to jediné právo, které jste Čechům dal.“


Heydrich si zavolal Háchu a oznamuje mu, že chce zrušit stanné právo. „Jen to, proboha, nedělejte,“ prosí ho Hácha, „vždyť je to to jediné právo, které jste Čechům dal.“

Neviem ci je ten clanok pravdivy alebo nie ale sa smejem na nom jak kon smile


https://aktualizovane.sk/mimoriadna-sprava-masove-testovanie-sa-konci-testovat-sa-mame-sami/?fbclid=IwAR00NB6Tn9dsGjjaL0GFuMhoD7M-0LR5qcwQV88mtfj1ate2OFBH66Fxd14


Neviem ci je ten clanok pravdivy alebo nie ale sa smejem na nom jak kon :D https://aktualizovane.sk/mimoriadna-sprava-masove-testovanie-sa-konci-testovat-sa-mame-sami/?fbclid=IwAR00NB6Tn9dsGjjaL0GFuMhoD7M-0LR5qcwQV88mtfj1ate2OFBH66Fxd14

Ten chlap je buď troll rozmerov Švejka alebo veriaci. Tak či onak ukazuje absurditu v plnej nahote...


Ten chlap je buď troll rozmerov Švejka alebo veriaci. Tak či onak ukazuje absurditu v plnej nahote...

Moderátor

603cf4f84462f naši najlepší - porada s odborníkmi


![603cf4f84462f](serve/attachment&path=603cf4f84462f) naši najlepší - porada s odborníkmi
Upravené 1. 3. 2021 o 15:07

603cf54eb63f4
Nekonečná hra - Rusku -USA


![603cf54eb63f4](serve/attachment&path=603cf54eb63f4) Nekonečná hra - Rusku -USA

Na večný konkurenčný boj múdrosti - prekombinovanej a nesmelej a tuposti - agresívnej a majucej guráž.
https://youtu.be/QICGp-HoXWM


Na večný konkurenčný boj múdrosti - prekombinovanej a nesmelej a tuposti - agresívnej a majucej guráž. https://youtu.be/QICGp-HoXWM

Koľko miesta sa uvolnilo potom čo Veľká Británia vystúpila z EU?
1 GB.


Koľko miesta sa uvolnilo potom čo Veľká Británia vystúpila z EU? 1 GB.

Premiér to teraz nemá ľahké. Na provokačnú otázku, čo sľúbil Rusku za Sputnik V, odpovedal žartovne že Zakarpatskú Ukrajinu. „Nech ju vymení za niekoľko regiónov Slovenska“, reaguje nahnevane Kyjev


 D smile smile


https://www.hlavnespravy.sk/kyjev-reagoval-na-vyjadrenie-premiera-igora-matovica-o-zakarpatskej-ukrajine/2457010


Premiér to teraz nemá ľahké. Na provokačnú otázku, čo sľúbil Rusku za Sputnik V, odpovedal žartovne že Zakarpatskú Ukrajinu. „Nech ju vymení za niekoľko regiónov Slovenska“, reaguje nahnevane Kyjev :D :D :D https://www.hlavnespravy.sk/kyjev-reagoval-na-vyjadrenie-premiera-igora-matovica-o-zakarpatskej-ukrajine/2457010

604148fa42267
604148fa424ae


![604148fa42267](serve/attachment&path=604148fa42267) ![604148fa424ae](serve/attachment&path=604148fa424ae)

@Ferry
smile

Čo sa týka Nitry a srandy, ukazujú na to, že v spoločnosti je dosť napätia na majdan, ale aj dosť zdravého rozumu aby sa majdan nekonal a vypúšťalo sa to inak, ako močiar chce. A vzhľadom na to, že Nitra bol centrom Veľkej Moravy, tak veci vyvinú inak, ako GP chce.


@Ferry :D Čo sa týka Nitry a srandy, ukazujú na to, že v spoločnosti je dosť napätia na majdan, ale aj dosť zdravého rozumu aby sa majdan nekonal a vypúšťalo sa to inak, ako močiar chce. A vzhľadom na to, že Nitra bol centrom Veľkej Moravy, tak veci vyvinú inak, ako GP chce.

Moderátor

Z nové módní kolekce:
6045de33cff2a


Z nové módní kolekce: ![6045de33cff2a](serve/attachment&path=6045de33cff2a)

Nový minister zdravotníctva podľa TA3
60466740d4180


Nový minister zdravotníctva podľa TA3 ![60466740d4180](serve/attachment&path=60466740d4180)

Nový minister zdravotníctva podľa TA3

Je televize TA-tri (aspoň někdy) proslovenská?
Abych věděl, jestli je to překlep anebo záměr.


[quote="pid:6225, uid:94"]Nový minister zdravotníctva podľa TA3[/quote] Je televize TA-tri (aspoň někdy) proslovenská? Abych věděl, jestli je to překlep anebo záměr.
Upravené 8. 3. 2021 o 19:21

Je televize TA-tri (aspoň někdy) proslovenská?


môj názor: Nie.


[quote="pid:6228, uid:240"]Je televize TA-tri (aspoň někdy) proslovenská?[/quote] môj názor: Nie.

Je televize TA-tri (aspoň někdy) proslovenská?

Z mainstreamových televízii škodí rozhodne najmenej... Aj RTVS je zaujatejšia než TA3, hoci sami seba propagujú ako TV s titulom najobjektívnejšej televízie (na základe neznámeho diváckeho hlasovania, ktoré som nikdy nikde nevidel).
Veď napokon Matovič sa chová ako Minister zdravotníctva, a nie ako premiér, tak sa ani nečudujem.


[quote="pid:6228, uid:240"]Je televize TA-tri (aspoň někdy) proslovenská?[/quote] Z mainstreamových televízii škodí rozhodne najmenej... Aj RTVS je zaujatejšia než TA3, hoci sami seba propagujú ako TV s titulom najobjektívnejšej televízie (na základe neznámeho diváckeho hlasovania, ktoré som nikdy nikde nevidel). Veď napokon Matovič sa chová ako Minister zdravotníctva, a nie ako premiér, tak sa ani nečudujem.
Upravené 8. 3. 2021 o 22:40

Ke článku na idnes.cz, kde byla citace AB: "„Policie mi 8. ledna řekla, že je člověk, který chce zastřelit moji rodinu a mě. Měli jsme kvůli tomu hlídaný barák. Moje žena odjela do Dubaje,“ uvedl."


Reakce z diskuse:
"Babiš zase manipuluje s čísly. Tvrdí, že ho chce zabít jeden člověk!"


Ke článku na idnes.cz, kde byla citace AB: "„Policie mi 8. ledna řekla, že je člověk, který chce zastřelit moji rodinu a mě. Měli jsme kvůli tomu hlídaný barák. Moje žena odjela do Dubaje,“ uvedl." Reakce z diskuse: "Babiš zase manipuluje s čísly. Tvrdí, že ho chce zabít jeden člověk!"

"Urob svoju firmu opäť skvelým."
Týmto heslom sa predávajú keramické sošky Donalda Trumpa štylizovaného ako Budha (skôr vyzerá ako rytier Jedi), tieto sošky sú obzvlášť populárne na čínskej sieti Taobao, kde sa predávajú vyššie uvedeným sloganom. Cena v závislosti od veľkosti je 999 až 3999 Yuanov:
604c73b249251
604c73bd718b2
604c73c8ee26c


Táto správa mi vyčarila úsmev na tvári.


"Urob svoju firmu opäť skvelým." Týmto heslom sa predávajú keramické sošky Donalda Trumpa štylizovaného ako Budha (skôr vyzerá ako rytier Jedi), tieto sošky sú obzvlášť populárne na čínskej sieti Taobao, kde sa predávajú vyššie uvedeným sloganom. Cena v závislosti od veľkosti je 999 až 3999 Yuanov: ![604c73b249251](serve/attachment&path=604c73b249251) ![604c73bd718b2](serve/attachment&path=604c73bd718b2) ![604c73c8ee26c](serve/attachment&path=604c73c8ee26c) Táto správa mi vyčarila úsmev na tvári.

Moderátor

sošky Donalda Trumpa štylizovaného ako Budha (skôr vyzerá ako rytier Jedi)

Vypadá jako oba dohromady. Navíc na té první fotce jakoby seděl na vodě :-))
Donald Trump neumí plavat.


[quote="pid:6812, uid:7"]sošky Donalda Trumpa štylizovaného ako Budha (skôr vyzerá ako rytier Jedi)[/quote] Vypadá jako oba dohromady. Navíc na té první fotce jakoby seděl na vodě :-)) [quote="pid:4617, uid:240"]Donald Trump neumí plavat.[/quote]

Navíc na té první fotce jakoby seděl na vodě :-))


Čeří vodu, dostává informace do dalekého okolí.


[quote="pid:6818, uid:240"]Navíc na té první fotce jakoby seděl na vodě :-))[/quote] Čeří vodu, dostává informace do dalekého okolí.

Svet podľa Igiota
604ca14d46fc0


Svet podľa Igiota ![604ca14d46fc0](serve/attachment&path=604ca14d46fc0)
Upravené 13. 3. 2021 o 12:26

Zase som mal dneska tu cest kontrovat nevedomosti kolegu. Bola to prinosna debata. KOniec bol najkrajsi.


On hovori "do 50 rokov my ako druh uplne vyhynieme"
Ja mu na to odpovedam "Ano suhlasim s tebou, do 50 rokov vy ako druh uplne vyhyniete a My ako druh budeme zit slobodne dalej smile "


Zase som mal dneska tu cest kontrovat nevedomosti kolegu. Bola to prinosna debata. KOniec bol najkrajsi. On hovori "do 50 rokov my ako druh uplne vyhynieme" Ja mu na to odpovedam "Ano suhlasim s tebou, do 50 rokov vy ako druh uplne vyhyniete a My ako druh budeme zit slobodne dalej :) "

Mimoriadna správa


Po Milanovi Krajniakovi podal demisiu aj Ľubomír Galko.
.
.
Potom ju však stiahol, lebo ho upozornili, že on už nie je minister.


**Mimoriadna správa** Po Milanovi Krajniakovi podal demisiu aj Ľubomír Galko. . . Potom ju však stiahol, lebo ho upozornili, že on už nie je minister.

Pokud vtip definujeme jako něco, čemu se člověk nahlas spontánně zasměje, pak mi nezbývá, než sem přidat tento link:


"Francie hlásí novou mutaci koronaviru, běžné testy ji nemusí odhalit"
18.3.2021
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/francie-hlasi-novou-mutaci-koronaviru-40354159


Pokud vtip definujeme jako něco, čemu se člověk nahlas spontánně zasměje, pak mi nezbývá, než sem přidat tento link: "Francie hlásí novou mutaci koronaviru, běžné testy ji nemusí odhalit" 18.3.2021 https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/francie-hlasi-novou-mutaci-koronaviru-40354159

"Francie hlásí novou mutaci koronaviru, běžné testy ji nemusí odhalit"


https://www.youtube.com/watch?v=VABK_QTkJjo


[quote="pid:7390, uid:240"]"Francie hlásí novou mutaci koronaviru, běžné testy ji nemusí odhalit"[/quote] https://www.youtube.com/watch?v=VABK_QTkJjo

Prezidentka vyzvala Matoviča, aby čo najskôr ukončil koaličnú krízu.
60511b7ea4598


Ó bože, aký nápad! Prečo mi to nenapadlo skôr.


Prezidentka vyzvala Matoviča, aby čo najskôr ukončil koaličnú krízu. ![60511b7ea4598](serve/attachment&path=60511b7ea4598) Ó bože, aký nápad! Prečo mi to nenapadlo skôr.

Pirátstvo

Na videu si pirátský kapitán sám vyseká díru do vlastní lodi.
Něco jako toto?:
Predsedkyne Mladeho Piratstva se jmenuje Georgie, pred par lety Jiri.
K tomu se na socialnich sitich rozjizdi masivni protipiratska kampan. Myslim si, ze probiha strukturni i bezstrukturni rozklad Piratu. Bartos je dle meho (vseho)schopny kadr, nicmene momentalne ve sluzbach spatneho pana.


[quote="pid:7813, uid:181"]Pirátstvo[/quote] Na videu si pirátský kapitán sám vyseká díru do vlastní lodi. Něco jako toto?: [quote="pid:7610, uid:306"]Predsedkyne Mladeho Piratstva se jmenuje Georgie, pred par lety Jiri. K tomu se na socialnich sitich rozjizdi masivni protipiratska kampan. Myslim si, ze probiha strukturni i bezstrukturni rozklad Piratu. Bartos je dle meho (vseho)schopny kadr, nicmene momentalne ve sluzbach spatneho pana.[/quote]

Nový nemecký samotest
60548d71aab55


dorazil už aj na Slovensko
60548d9dad6e9


Nový nemecký samotest ![60548d71aab55](serve/attachment&path=60548d71aab55) dorazil už aj na Slovensko ![60548d9dad6e9](serve/attachment&path=60548d9dad6e9)

Proč upadl Biden?


Daktorí Američania tomu by aj uverili...


[quote="pid:7977, uid:312"]Proč upadl Biden?[/quote] Daktorí Američania tomu by aj uverili...

Moderátor

Biden: Pane Kim, jsem rád, že voláte, chtěl bych…
Kim: Jseš k ničemu. Přiveď zpět oranžového muže s jeho sexy manželkou.
Biden: Poslouchej tlusťochu, my máme atomovky.
Kim: My máme schody.
https://gab.com/realGodEmperorTrump/posts/105919999305393549


Biden: Pane Kim, jsem rád, že voláte, chtěl bych… Kim: Jseš k ničemu. Přiveď zpět oranžového muže s jeho sexy manželkou. Biden: Poslouchej tlusťochu, my máme atomovky. Kim: My máme schody. https://gab.com/realGodEmperorTrump/posts/105919999305393549

1 obrazok: Joe Biden zo vsetkou medialnou ochranou....


  1. obrazok: SCHODY...

605617c5e21c0


1 obrazok: Joe Biden zo vsetkou medialnou ochranou.... 2. obrazok: SCHODY... ![605617c5e21c0](serve/attachment&path=605617c5e21c0)

To je spíš k pláči, ne?


Ani nie, lebo si myslia, že sú nenahraditeľný. Ľudia si cestu napriek ich počinom k pravde vždy nájdu. A preto sú viac než smiešny.


[quote="pid:8637, uid:312"]To je spíš k pláči, ne?[/quote] Ani nie, lebo si myslia, že sú nenahraditeľný. Ľudia si cestu napriek ich počinom k pravde vždy nájdu. A preto sú viac než smiešny.
1234 ... 9
105.37k
615
68
Táto téma je uzavretá
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept