Videá, filmy, knihy
Prezident Trump "Nikdy se nevzdávejte!" Motivační video CZ titulky

Výborná práce. Budeme to potřebovat i u nás.


Výborná práce. Budeme to potřebovat i u nás.

Je to velký vlastenec. Ještě bude pro Ameriku hodně užitečný a potřebný.


Je to velký vlastenec. Ještě bude pro Ameriku hodně užitečný a potřebný.

Je to velký vlastenec. Ještě bude pro Ameriku hodně užitečný a potřebný.


Alabama GOP dá Trumpovi rezolúciu, ktorá ho označuje za jedného z „najväčších“ prezidentov v histórii


Uznesenie tiež cituje Trumpovo zaobchádzanie s distribúciou vakcín COVID-19 a ďalšie úspechy.
Alabamská republikánska strana v sobotu predstaví bývalému prezidentovi Donaldovi Trumpovi kópiu rezolúcie, ktorá bola jednomyseľne schválená stranou a ktorá ho vyhlasuje za „jedného z najväčších a najefektívnejších“ prezidentov v histórii USA.


„Toto uznesenie v podstate hovorí iba o veľkosti Donalda J. Trumpa, o tom, ako urobil Ameriku opäť skvelou, a dúfam, že ju budú nasledovať aj ďalšie štáty,“ uviedol Perry Hooper mladší, bývalý predstaviteľ štátu a člen strany. výkonný výbor, povedal v rozhovore pre Fox News.
Rezolúcia, ktorá v strane jednomyseľne prešla, označuje Trumpa za „jedného z najväčších a najefektívnejších prezidentov v 245-ročnej histórii tejto republiky“ a vymenúva jeho úspechy vo funkcii.


„Uznáva ho za všetky veľké veci, ktoré urobil pre Ameriku za to, že vrátil americkú výrobu, znížil dane, vytvoril najlepšiu ekonomiku vôbec, vybudoval našu armádu,“ uviedol Hooper.
https://www.foxnews.com/politics/alabama-gop-trump-resolution-greatest-presidents-in-history
604e8803c5506


[quote="pid:6909, uid:260"]Je to velký vlastenec. Ještě bude pro Ameriku hodně užitečný a potřebný.[/quote] Alabama GOP dá Trumpovi rezolúciu, ktorá ho označuje za jedného z „najväčších“ prezidentov v histórii ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Uznesenie tiež cituje Trumpovo zaobchádzanie s distribúciou vakcín COVID-19 a ďalšie úspechy. Alabamská republikánska strana v sobotu predstaví bývalému prezidentovi Donaldovi Trumpovi kópiu rezolúcie, ktorá bola jednomyseľne schválená stranou a ktorá ho vyhlasuje za „jedného z najväčších a najefektívnejších“ prezidentov v histórii USA. „Toto uznesenie v podstate hovorí iba o veľkosti Donalda J. Trumpa, o tom, ako urobil Ameriku opäť skvelou, a dúfam, že ju budú nasledovať aj ďalšie štáty,“ uviedol Perry Hooper mladší, bývalý predstaviteľ štátu a člen strany. výkonný výbor, povedal v rozhovore pre Fox News. Rezolúcia, ktorá v strane jednomyseľne prešla, označuje Trumpa za „jedného z najväčších a najefektívnejších prezidentov v 245-ročnej histórii tejto republiky“ a vymenúva jeho úspechy vo funkcii. „Uznáva ho za všetky veľké veci, ktoré urobil pre Ameriku za to, že vrátil americkú výrobu, znížil dane, vytvoril najlepšiu ekonomiku vôbec, vybudoval našu armádu,“ uviedol Hooper. https://www.foxnews.com/politics/alabama-gop-trump-resolution-greatest-presidents-in-history ![604e8803c5506](serve/attachment&path=604e8803c5506)
Upravené 14. 3. 2021 o 23:02

Je v tom všem samozřejmě hodně emocí, protože ty na Američany platí.Video ukazuje ohromnou informační sílu, pokud se spojí obraz a nejlépe na podvědomé nekonkrétní úrovni se slovním projevem. A navíc- Trump je velmi dobrý rétor . Ale jako bezstrukturně vedený proces řízení přechodných RSA je to velmi účelné a ukáže se , i velmi úspěšné. GP v podstatě zvolil proces "odkladu" razantní varianty a prodloužení perestrojky, ale o to bude,podle všeho, méně krvavá. A navíc - postupným vyřazováním funkčnosti USA a smiřováním se s realitou RSA na cestě k Republice USA, se dosahuje i oslabování,částečné likvidace a částečného přebírání agentury starnoviků všude po Světě. připravme se na jejich zoufalé kroky, teď to zkusí na Ukrajině. Stále mám dojem, že to sice zvenčí vypadá na vtahování Ruska do konfliktu, ale klidnější úvaha mi ukazuje pravý opak . Ve hře je varianta podobná Kavkazu a pokud není 5.kolona v LNR a DNR dostatečně silná, může to dopadnout pro SBU a bataliony naprostu fyzickou katastrofou.
nezapomínejme, že za Ukrajinu zodpovídají jako garanti Minsku právě Německo a Francie a jsou podepsáni pod dokumentem RB OSN. Za druhou stranu zodpovídá jako garant RF a věřím, že si své garance ohlídá.


Je v tom všem samozřejmě hodně emocí, protože ty na Američany platí.Video ukazuje ohromnou informační sílu, pokud se spojí obraz a nejlépe na podvědomé nekonkrétní úrovni se slovním projevem. A navíc- Trump je velmi dobrý rétor . Ale jako bezstrukturně vedený proces řízení přechodných RSA je to velmi účelné a ukáže se , i velmi úspěšné. GP v podstatě zvolil proces "odkladu" razantní varianty a prodloužení perestrojky, ale o to bude,podle všeho, méně krvavá. A navíc - postupným vyřazováním funkčnosti USA a smiřováním se s realitou RSA na cestě k Republice USA, se dosahuje i oslabování,částečné likvidace a částečného přebírání agentury starnoviků všude po Světě. připravme se na jejich zoufalé kroky, teď to zkusí na Ukrajině. Stále mám dojem, že to sice zvenčí vypadá na vtahování Ruska do konfliktu, ale klidnější úvaha mi ukazuje pravý opak . Ve hře je varianta podobná Kavkazu a pokud není 5.kolona v LNR a DNR dostatečně silná, může to dopadnout pro SBU a bataliony naprostu fyzickou katastrofou. nezapomínejme, že za Ukrajinu zodpovídají jako garanti Minsku právě Německo a Francie a jsou podepsáni pod dokumentem RB OSN. Za druhou stranu zodpovídá jako garant RF a věřím, že si své garance ohlídá.

Když už tohle
“Prezident Trump "Nikdy se nevzdávejte!" Motivační video CZ titulky”
tak ať to máme pěkně po kupě!


“Vystoupení, díky kterému se Trump stal prezidentem (titulky)”
http://leva-net.webnode.cz/news/vystoupeni-trumpa-diky-kteremu-se-stal-prezidentem-titulky/
nebo rovnou link na video (nebojte, není to o hitlery...)
https://www.youtube.com/watch?v=XMSduGf7ySA


Když už tohle “Prezident Trump "Nikdy se nevzdávejte!" Motivační video CZ titulky” tak ať to máme pěkně po kupě! “Vystoupení, díky kterému se Trump stal prezidentem (titulky)” http://leva-net.webnode.cz/news/vystoupeni-trumpa-diky-kteremu-se-stal-prezidentem-titulky/ nebo rovnou link na video (**nebojte, není to o hitlery...**) https://www.youtube.com/watch?v=XMSduGf7ySA
Upravené 14. 3. 2021 o 22:12

Celý svět se točí kolem peněz, peníze jsou to, co řídí vše na světě, a ne teorie a nesmysly.


Milane Milane alebo Babici ja mam taký pocit, že tvoje účinkovanie pod týmto nickom opäť speje k jedinému


[quote="pid:7037, uid:339"]Celý svět se točí kolem peněz, peníze jsou to, co řídí vše na světě, a ne teorie a nesmysly.[/quote] Milane Milane alebo Babici ja mam taký pocit, že tvoje účinkovanie pod týmto nickom opäť speje k jedinému

Opravdu "zajímavá" teorie.


Za prvé, nikdo nikoho nenutí, aby si vytvářel závazky, které musí následně splácet a tím se stává "ekonomickým otrokem".


Za druhé - Peníze mají jednu velmi zásadní charakterovou vlastnost - když jich je hodně v držení jedince, začínají toho jedince plně ovládat. Jen málo jedinců si to však uvědomuje a má natolik silný charakter, že dokáže tomuto odolat.


Pokud někomu dlužíš, má tě ve své moci a může s tebou manipulovat. Kdysi o tom měl velmi hezký proslov Nicolae Causescu. Rumunsko si půjčilo od "západu" a nestačili se divit.


Není v životě všechno jen o penězích! Peníze jsou prostředkem k žití, nikoliv ke štěstí. Potkal jsem za svůj dlouhý život mnoho lidí chudých, ale šťastných a s dobrým charakterem a naproti tomu jsem potkal mnoho bohatých, zoufale nešťastných bezcharakterních jedinců, kteří byli k mání za pár "grošů". Opravdu bych takhle nechtěl skončit!


Ale každý má svoji svobodu volby. I tady platí, jak si usteleš, tak si lehneš. Nadělal jsi dluhy, plať otroku. Našetřil sis a pořídil sis něco, tak se koukej, ať ti to neseberou ti, kteří chtějí rychle zbohatnout.


Od té doby co byl prakticky zrušen "zlatý standart" je hodnota peněz vyjadřována lží politiků. Kdo lže lépe, jeho měna je dražší. To je ale už z principu špatně.


Jak se velmi správně a pragmaticky vyjádřil Janis s jedním n (Janis Varoufákis - profesor ekonomie, bývalý ministr financí a autor více než tisíce ekonomických publikací), Euro nejsou peníze, ale dluhopisy!


Pro vysvětlení - Janis s jedním n, správně je s dvěma (Ιωάννης) česky by se řeklo Jan (Honza).


Opravdu "zajímavá" teorie. Za prvé, nikdo nikoho nenutí, aby si vytvářel závazky, které musí následně splácet a tím se stává "ekonomickým otrokem". Za druhé - Peníze mají jednu velmi zásadní charakterovou vlastnost - když jich je hodně v držení jedince, začínají toho jedince plně ovládat. Jen málo jedinců si to však uvědomuje a má natolik silný charakter, že dokáže tomuto odolat. Pokud někomu dlužíš, má tě ve své moci a může s tebou manipulovat. Kdysi o tom měl velmi hezký proslov Nicolae Causescu. Rumunsko si půjčilo od "západu" a nestačili se divit. Není v životě všechno jen o penězích! Peníze jsou prostředkem k žití, nikoliv ke štěstí. Potkal jsem za svůj dlouhý život mnoho lidí chudých, ale šťastných a s dobrým charakterem a naproti tomu jsem potkal mnoho bohatých, zoufale nešťastných bezcharakterních jedinců, kteří byli k mání za pár "grošů". Opravdu bych takhle nechtěl skončit! Ale každý má svoji svobodu volby. I tady platí, jak si usteleš, tak si lehneš. Nadělal jsi dluhy, plať otroku. Našetřil sis a pořídil sis něco, tak se koukej, ať ti to neseberou ti, kteří chtějí rychle zbohatnout. Od té doby co byl prakticky zrušen "zlatý standart" je hodnota peněz vyjadřována lží politiků. Kdo lže lépe, jeho měna je dražší. To je ale už z principu špatně. Jak se velmi správně a pragmaticky vyjádřil Janis s jedním n (Janis Varoufákis - profesor ekonomie, bývalý ministr financí a autor více než tisíce ekonomických publikací), Euro nejsou peníze, ale dluhopisy! Pro vysvětlení - Janis s jedním n, správně je s dvěma (Ιωάννης) česky by se řeklo Jan (Honza).

nikdo nikoho nenutí

Počítám s tím, že toto není úplně přesné...
Máme tady bezstrukturní řízení/působení.
Takže stačí navodit vhodné infopole + vhodně řídit na 4. (ekonomické) prioritě zobecněných prostředků řízení a už není třeba nikoho nutit. Lidi sami dělají...
Takovým příkladem (i když ne úplně stejným) je i očkování, zatím taky nikdo nikoho "nenutí"...


[quote="pid:7079, uid:311"]nikdo nikoho nenutí[/quote] Počítám s tím, že toto není úplně přesné... Máme tady bezstrukturní řízení/působení. Takže stačí navodit vhodné infopole + vhodně řídit na 4. (ekonomické) prioritě zobecněných prostředků řízení a už není třeba nikoho nutit. Lidi sami dělají... Takovým příkladem (i když ne úplně stejným) je i očkování, zatím taky nikdo nikoho "nenutí"...

Je to velký

borec!


[quote="pid:6909, uid:260"]Je to velký[/quote] borec!
890
12
8
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept