Naši analytici
Od Moravy k Morave
Ori

Matovič - vraj psychopat...
Nie! - ja vravím: "Šašo!"


A dobre, že sa ti to nedalo, lebo už vieme, že akou cestou pôjde obnova Veľkej Moravy...


Československo.
Pozorování z korporátu.


A ještě mi docvrnkl "Zemanův" kanál Dunaj-Odra-Labe (to k těm obchodním tepnám...).


[quote="pid:6330, uid:112"]Matovič - vraj psychopat... Nie! - ja vravím: "Šašo!"[/quote] [quote="pid:6567, uid:7"]A dobre, že sa ti to nedalo, lebo už vieme, že akou cestou pôjde obnova Veľkej Moravy...[/quote] [quote="pid:6535, uid:240"]Československo. Pozorování z korporátu.[/quote] A ještě mi docvrnkl "Zemanův" kanál Dunaj-Odra-Labe (to k těm obchodním tepnám...).
Upravené 16. 3. 2021 o 10:55

Docela mě zaujala opomíjená část s Panonským mořem.
Na první pohled se obnovení takového vodního útvaru v krátkodobém měřítku jeví šílené, nicméně, rád bych si přečetl k této teorii více.


Docela mě zaujala opomíjená část s Panonským mořem. Na první pohled se obnovení takového vodního útvaru v krátkodobém měřítku jeví šílené, nicméně, rád bych si přečetl k této teorii více.

Na první pohled se obnovení takového vodního útvaru v krátkodobém měřítku jeví šílené, nicméně, rád bych si přečetl k této teorii více.


Súvisí to s geologickými zmenami a tvorbou nových pevninských ľadovcov s tým, že v Rusku kvôli roztopeniu permafrostu môže dôjsť práve k tvorbe nových vodných plôch.


[quote="pid:7580, uid:181"]Na první pohled se obnovení takového vodního útvaru v krátkodobém měřítku jeví šílené, nicméně, rád bych si přečetl k této teorii více.[/quote] Súvisí to s geologickými zmenami a tvorbou nových pevninských ľadovcov s tým, že v Rusku kvôli roztopeniu permafrostu môže dôjsť práve k tvorbe nových vodných plôch.

Moderátor

Súvisí to s geologickými zmenami a tvorbou nových pevninských ľadovcov s tým, že v Rusku kvôli roztopeniu permafrostu môže dôjsť práve k tvorbe nových vodných plôch.


O tání ruského permaforstu, který, například dle Sergeje Ignatěnka byl vytvořen rychlým hlubokým zmražením v rámci katastrofy, která mohla nastat v následku války a vyhlazení většiny Sibiře, jsem slyšel, ale ten zbytek nevím, jak si zařadit.
Myslel jsi to tak, že se v Evropě nejdříve vytvoří ledovce a až potom se vytvoří vnitrozemské moře?
Nebo že v důsledku geologických změn by mohlo dojít k přívalu vody ze Středozemního moře?


[quote="pid:7582, uid:7"]Súvisí to s geologickými zmenami a tvorbou nových pevninských ľadovcov s tým, že v Rusku kvôli roztopeniu permafrostu môže dôjsť práve k tvorbe nových vodných plôch.[/quote] O tání ruského permaforstu, který, například dle Sergeje Ignatěnka byl vytvořen rychlým hlubokým zmražením v rámci katastrofy, která mohla nastat v následku války a vyhlazení většiny Sibiře, jsem slyšel, ale ten zbytek nevím, jak si zařadit. Myslel jsi to tak, že se v Evropě nejdříve vytvoří ledovce a až potom se vytvoří vnitrozemské moře? Nebo že v důsledku geologických změn by mohlo dojít k přívalu vody ze Středozemního moře?

Myslel jsi to tak, že se v Evropě nejdříve vytvoří ledovce a až potom se vytvoří vnitrozemské moře?
Nebo že v důsledku geologických změn by mohlo dojít k přívalu vody ze Středozemního moře?


Budú to paralelné procesy, niekde sa začnú tvoriť ľadovce a vodné plochy okolo nich a inde zas poklesne zem kvôli geologickým procesom. To všetko súvisí s poklesom aktivity Slnka a prechodom cez celkom zaujímavý región galaxie.
Ale ako hovorím, môže sa obnoviť Panónske more a nie, že sa to obnoví.


[quote="pid:7586, uid:181"]Myslel jsi to tak, že se v Evropě nejdříve vytvoří ledovce a až potom se vytvoří vnitrozemské moře? Nebo že v důsledku geologických změn by mohlo dojít k přívalu vody ze Středozemního moře?[/quote] Budú to paralelné procesy, niekde sa začnú tvoriť ľadovce a vodné plochy okolo nich a inde zas poklesne zem kvôli geologickým procesom. To všetko súvisí s poklesom aktivity Slnka a prechodom cez celkom zaujímavý región galaxie. Ale ako hovorím, môže sa obnoviť Panónske more a nie, že sa to obnoví.

Moderátor

609
5
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept