Zahraničná politika
Možný scénář budoucích událostí na Ukrajině ?

Dne 6.5.2021 nacisty vedená Ukrajina ústy svého p-rezidenta vypovídá Minské dohody ... Francie a Německo proti tomu protestují a po dvou dnech prohlásí, že nenesou odpovědnost za tento vývoj a následující události.


Dne 9.5. v 1:00 ráno vstupují tankové kolony z Ukrajiny na území LNR a DLR a začínají prudké a zuřivé boje na území těchto republik. V tu samou dobu jednotky NATO překročí hranici a vstupují ze Slovenska a Polska na území Ukrajiny. Tentýž den vyhlašuje Rusko nad oblastí bojů mezi armádami Ukrajiny, LNR a DNR bezletové pásmo a uzavírá vzdušnou oblast nad místy bojů pro ukrajinské a letecké síly NATO. Země NATO v čele s USA proti tomu protestují u ruské vlády a zároveň USA inciují zasedání Rady bezpečnosti OSN s návrhem odsoudit toto "bezprecedentní vměšování Ruska do záležitostí cizího demokratického státu". Během druhého dne střetů mezi silami fašistické Ukrajiny a jednotkami LNR a DNR se odštěpeneckým silám podařilo zastavit nápor ukrajinských jednotek. Třetí den bojů síly LNR a DNR podniknou masívní protiútok proti oddílům kyjevské junty, které jeho naprosto demotivované jednotky nevydrží a začnou ustupovat. Vidina nového Iljovanského kotle je pro ně velmi zdrcující a deprimující. Díky zbabělosti, nekompetentnosti ukrajinského velení a bez ohledu na přítomnost vojenských poradců NATO se rozpadne organizovaná obrana ukrajinské armády a dojde ke zhroucení fronty. Tankové jednotky a motorizovaná pěchota LNR a DNR vstoupí po urputných bojích na území ovládané kyjevskou juntou. Po rozpadu fronty začnou postupovat armádní svazky LNR a DNR do hloubky území Ukrajiny hlavním směrem na Kyjev a v druhém směru k pobřeží moře a velkým přístavům Mariupol, Oděsa/Nikolajev a na své cestě prakticky nenaráží na organizovaný odpor. Z hlavního města Ukrajiny začnou spěšně odlétat ukrajinská dopravní letadla se členy ukrajinské junty, nacistickou generalitou, členy tajných služeb, politiky, podnikateli, poslanci, veliteli národní gardy, velením trestných praporů jako byl Azov a ostatní verbeží a z Kyjeva rovněž odlétají letadla západních společností s vojenskými poradci, diplomaty a západními žoldnéři, kteří byli najatí ukrajinskou juntou. Stejně tak z přístavů Mariupol, Nikolajeva a Oděsa odplouvají lodě obsazené dílem nacistickou pakáží a dílem západními poradci a občany. Na moři jsou všechny tyto lodě zadrženy pobřežními hlídkami VMF RF a ukrajinské osazenstvo je internováno a později předáno trestním orgánům mezi tím nově vzniklé státní moci. Zahraniční občané byli ruskými hlídkami později propuštěni. Po pěti dnech bojů vstupují jednotky LNR a DNR do Kyjeva a na Ukrajině byla ustanovena dočasná lidová vláda. Tuto nově vzniklou vládu ještě ten den uznává Rusko a Venezuela. Po obsazení Kyjeva pokračují jednotky LNR a DNR v obsazování zbytků země, především velkých měst a armáda zamířila směrem k hranicím Ukrajiny vstříc jednotkam NATO. Protože postupující síly LNR a DNR jsou při svém pohybu kryté vzdušnými a kosmickými silami RF, neodvažilo se letectvo NATO na ně podniknout útok. Jednotky NATO ustoupily před postupujícími jednotkami LNR a DNR krytými ruskými vzdušnými a kosmickými silami RF na území Slovenska a Polska po stejných cestách, kterými na Ukrajinu přišly a s nimi se na tato území přesunuly i zbytky nacistické národní gardy Ukrajiny a zbytky trestních praporů jako byl Azov a s nimi větší množství ukrajinských nacistů, jejich souvěrců a jejich rodin. Tito nacisté se později rozptýlí dílem po Slovensku, dílem po Česku a Polsku a částečně po západních zemích. Ale protože tito bezcenní a omezení lidé kromě zabíjení, vraždění, chlastu a drog nic jiného neumí, jsou s nimi nekonečné problémy. Zvláště v České republice a na Slovensku. Teprve až později, po uklidnění situace, dojde k dohodě vlád Česko-Slovenska s nově vládnoucí mocí na Ukrajině a dojde k vydání většiny nově příchozích ukrajinských nacistů do jejich rodné země k potrestání. Celý Západ kolektivně odmítne tuto ukrajinskou pakáž k sobě příjmout, jen velmi malé části se podaří zůstat v Německu a další části se podaří odjet do USA a Kanady. Jedenáctého dne od začátku Západem iniciovaného ukrajinského dobrodružství se sejde RB OSN a USA se nepodaří prosadit odhlasování odsouzení Ruska jako iniciátora tohoto konfliktu, protože tři velmoci Rusko, Čína a Indie americký návrh rezoluce vetují. USA svolají summit zemí NATO, aby se rozhodlo o společném postupu proti Rusku, ale summit skončil obrovským neúspěchem, protože byl rozložen jednak sporem dvou členů Řecka a Turecka, ale hlavně probíhajícím rozpadem Británie, od které se oddělilo Skotsko a hlavně nechutí Německa a Francie nějakým způsobem sankcionovat Rusko, se kterým v probíhající hospodářské krizi měly životně důležité obchodní kontrakty. Toto byl začátek totálního úpadku a rozkladu kdysi nejmocnějšího vojenského uskupení světa NATO.


A co Rusko ? Rusko dosáhlo zlomového civilizačního vítězství. Díky obnovení plného hospodářského spojení s výrobními podniky Ukrajiny, došlo k živelnému nárůstu výroby. Velice rychle došlo k obnovení hospodářské infrastruktury na Ukrajině, k obnovení podniků jako byly hutě, doly, kosmický a letecký průmysl, lodní průmysl, díky hospodářskému krachu USA pod vedením Bidena došlo k návratu statísíců špičkových vědeckých kádrů bývalého SSSR, domů, tj. na území bývalého ústředního soustátí SSSR tj. Ukrajiny-Ruska a k raketovému nárůstu výroby, vývoje, k explozi vynálezů technických objevů, vědy a mocnému kulturnímu vzepětí, které pozitivně ovlivnilo doslova celý svět. V tomto obnoveném slovanském dvojstátí prudce narostla poptávka po vzdělaných a rusky rozumících a rusky mluvících technických kádrech. A tato poptávka byla z části vykrývaná i z území bývalého Česko-Slovenska.


Mocný synergický efekt spojení dvou největších slovanských území proběhl celým územím bývalého SSSR a postupem doby došlo k hospodářskému a kulturnímu sblížení celého území bývalého SSSR a poté i celého bývalého Východního bloku.


Co říkate ? Mohlo by to tak proběhnout ?


Dne 6.5.2021 nacisty vedená Ukrajina ústy svého p-rezidenta vypovídá Minské dohody ... Francie a Německo proti tomu protestují a po dvou dnech prohlásí, že nenesou odpovědnost za tento vývoj a následující události. Dne 9.5. v 1:00 ráno vstupují tankové kolony z Ukrajiny na území LNR a DLR a začínají prudké a zuřivé boje na území těchto republik. V tu samou dobu jednotky NATO překročí hranici a vstupují ze Slovenska a Polska na území Ukrajiny. Tentýž den vyhlašuje Rusko nad oblastí bojů mezi armádami Ukrajiny, LNR a DNR bezletové pásmo a uzavírá vzdušnou oblast nad místy bojů pro ukrajinské a letecké síly NATO. Země NATO v čele s USA proti tomu protestují u ruské vlády a zároveň USA inciují zasedání Rady bezpečnosti OSN s návrhem odsoudit toto "bezprecedentní vměšování Ruska do záležitostí cizího demokratického státu". Během druhého dne střetů mezi silami fašistické Ukrajiny a jednotkami LNR a DNR se odštěpeneckým silám podařilo zastavit nápor ukrajinských jednotek. Třetí den bojů síly LNR a DNR podniknou masívní protiútok proti oddílům kyjevské junty, které jeho naprosto demotivované jednotky nevydrží a začnou ustupovat. Vidina nového Iljovanského kotle je pro ně velmi zdrcující a deprimující. Díky zbabělosti, nekompetentnosti ukrajinského velení a bez ohledu na přítomnost vojenských poradců NATO se rozpadne organizovaná obrana ukrajinské armády a dojde ke zhroucení fronty. Tankové jednotky a motorizovaná pěchota LNR a DNR vstoupí po urputných bojích na území ovládané kyjevskou juntou. Po rozpadu fronty začnou postupovat armádní svazky LNR a DNR do hloubky území Ukrajiny hlavním směrem na Kyjev a v druhém směru k pobřeží moře a velkým přístavům Mariupol, Oděsa/Nikolajev a na své cestě prakticky nenaráží na organizovaný odpor. Z hlavního města Ukrajiny začnou spěšně odlétat ukrajinská dopravní letadla se členy ukrajinské junty, nacistickou generalitou, členy tajných služeb, politiky, podnikateli, poslanci, veliteli národní gardy, velením trestných praporů jako byl Azov a ostatní verbeží a z Kyjeva rovněž odlétají letadla západních společností s vojenskými poradci, diplomaty a západními žoldnéři, kteří byli najatí ukrajinskou juntou. Stejně tak z přístavů Mariupol, Nikolajeva a Oděsa odplouvají lodě obsazené dílem nacistickou pakáží a dílem západními poradci a občany. Na moři jsou všechny tyto lodě zadrženy pobřežními hlídkami VMF RF a ukrajinské osazenstvo je internováno a později předáno trestním orgánům mezi tím nově vzniklé státní moci. Zahraniční občané byli ruskými hlídkami později propuštěni. Po pěti dnech bojů vstupují jednotky LNR a DNR do Kyjeva a na Ukrajině byla ustanovena dočasná lidová vláda. Tuto nově vzniklou vládu ještě ten den uznává Rusko a Venezuela. Po obsazení Kyjeva pokračují jednotky LNR a DNR v obsazování zbytků země, především velkých měst a armáda zamířila směrem k hranicím Ukrajiny vstříc jednotkam NATO. Protože postupující síly LNR a DNR jsou při svém pohybu kryté vzdušnými a kosmickými silami RF, neodvažilo se letectvo NATO na ně podniknout útok. Jednotky NATO ustoupily před postupujícími jednotkami LNR a DNR krytými ruskými vzdušnými a kosmickými silami RF na území Slovenska a Polska po stejných cestách, kterými na Ukrajinu přišly a s nimi se na tato území přesunuly i zbytky nacistické národní gardy Ukrajiny a zbytky trestních praporů jako byl Azov a s nimi větší množství ukrajinských nacistů, jejich souvěrců a jejich rodin. Tito nacisté se později rozptýlí dílem po Slovensku, dílem po Česku a Polsku a částečně po západních zemích. Ale protože tito bezcenní a omezení lidé kromě zabíjení, vraždění, chlastu a drog nic jiného neumí, jsou s nimi nekonečné problémy. Zvláště v České republice a na Slovensku. Teprve až později, po uklidnění situace, dojde k dohodě vlád Česko-Slovenska s nově vládnoucí mocí na Ukrajině a dojde k vydání většiny nově příchozích ukrajinských nacistů do jejich rodné země k potrestání. Celý Západ kolektivně odmítne tuto ukrajinskou pakáž k sobě příjmout, jen velmi malé části se podaří zůstat v Německu a další části se podaří odjet do USA a Kanady. Jedenáctého dne od začátku Západem iniciovaného ukrajinského dobrodružství se sejde RB OSN a USA se nepodaří prosadit odhlasování odsouzení Ruska jako iniciátora tohoto konfliktu, protože tři velmoci Rusko, Čína a Indie americký návrh rezoluce vetují. USA svolají summit zemí NATO, aby se rozhodlo o společném postupu proti Rusku, ale summit skončil obrovským neúspěchem, protože byl rozložen jednak sporem dvou členů Řecka a Turecka, ale hlavně probíhajícím rozpadem Británie, od které se oddělilo Skotsko a hlavně nechutí Německa a Francie nějakým způsobem sankcionovat Rusko, se kterým v probíhající hospodářské krizi měly životně důležité obchodní kontrakty. Toto byl začátek totálního úpadku a rozkladu kdysi nejmocnějšího vojenského uskupení světa NATO. A co Rusko ? Rusko dosáhlo zlomového civilizačního vítězství. Díky obnovení plného hospodářského spojení s výrobními podniky Ukrajiny, došlo k živelnému nárůstu výroby. Velice rychle došlo k obnovení hospodářské infrastruktury na Ukrajině, k obnovení podniků jako byly hutě, doly, kosmický a letecký průmysl, lodní průmysl, díky hospodářskému krachu USA pod vedením Bidena došlo k návratu statísíců špičkových vědeckých kádrů bývalého SSSR, domů, tj. na území bývalého ústředního soustátí SSSR tj. Ukrajiny-Ruska a k raketovému nárůstu výroby, vývoje, k explozi vynálezů technických objevů, vědy a mocnému kulturnímu vzepětí, které pozitivně ovlivnilo doslova celý svět. V tomto obnoveném slovanském dvojstátí prudce narostla poptávka po vzdělaných a rusky rozumících a rusky mluvících technických kádrech. A tato poptávka byla z části vykrývaná i z území bývalého Česko-Slovenska. Mocný synergický efekt spojení dvou největších slovanských území proběhl celým územím bývalého SSSR a postupem doby došlo k hospodářskému a kulturnímu sblížení celého území bývalého SSSR a poté i celého bývalého Východního bloku. Co říkate ? Mohlo by to tak proběhnout ?
Upravené 18. 3. 2021 o 20:38

Co říkate ? Mohlo by to tak proběhnout ?
A na to jsi přišel jak? Měl jsi vidění, nebo co tě vede k takové úvaze? Čistě má zvědavost.


[quote="pid:7771, uid:317"]Co říkate ? Mohlo by to tak proběhnout ?[/quote] A na to jsi přišel jak? Měl jsi vidění, nebo co tě vede k takové úvaze? Čistě má zvědavost.

Nevím, mám to v sobě ... Už moc dlouho. Už od mládí ... Už od doby, kdy jsem jako malý poprvé četl Jefremova ... "Sedm podivuhodných příběhů" (ontologie jeho povídek) ...
Ne toto konkrétně, ale mám v sobě tu vizi mně blízké, vyspělé společnosti a civilizace ...
A toto, co jsem napsal mi vitanulo v mysli, když jsem v poslední době četl ty probíhající události ... Prostě měl jsem nutkaní to napsat tak, jak jsem to tady napsal ...


Nevím, mám to v sobě ... Už moc dlouho. Už od mládí ... Už od doby, kdy jsem jako malý poprvé četl Jefremova ... "Sedm podivuhodných příběhů" (ontologie jeho povídek) ... Ne toto konkrétně, ale mám v sobě tu vizi mně blízké, vyspělé společnosti a civilizace ... A toto, co jsem napsal mi vitanulo v mysli, když jsem v poslední době četl ty probíhající události ... Prostě měl jsem nutkaní to napsat tak, jak jsem to tady napsal ...

Co říkate ? Mohlo by to tak proběhnout ?
Věřím, že mohlo. Scénář je velice pozitivní. Mohl by mít podporu i z "vyšších míst".


[quote="pid:7771, uid:317"]Co říkate ? Mohlo by to tak proběhnout ?[/quote]Věřím, že mohlo. Scénář je velice pozitivní. Mohl by mít podporu i z "vyšších míst".

Prostě měl jsem nutkaní to napsat tak, jak jsem to tady napsal ...
Rozumím ti, také mám někdy chuť psát, nechat to prostě vyplout na povrch. Ačkoliv bych si přál aby jsi se ve své vizi mýlil, ale část mě s tím souzní a ví, že nás to čeká. A každý si bude muset vybrat jak se zachová.
Jak jsem psal Milanovi, jeho vize budoucnosti jsou plné krve, ty jsi to napsal velice racionálně, bez nějakých emocí. Obávám se že naše kolaborantská a podpindosnická reprezentace bude příjmat všechny ty azovce a svidomé.Už teď jich je v ČR dost... Jen se moc neprezentují. Putinova slova směřovaná Bidetovi byla přesná a trefná. Zůstal ve mě i článek z KOB Fora o vlastenectví,přiznám se že v pubertě jsem Landu poslouchal více než dost, a nikdy mi nepřišla ta hudba protivlasteneceká, ale musím dát za pravdu autorovi článku. Přeci jen Landa má za ženu Němku, to o něčem hovoří.


[quote="pid:7776, uid:317"]Prostě měl jsem nutkaní to napsat tak, jak jsem to tady napsal ...[/quote] Rozumím ti, také mám někdy chuť psát, nechat to prostě vyplout na povrch. Ačkoliv bych si přál aby jsi se ve své vizi mýlil, ale část mě s tím souzní a ví, že nás to čeká. A každý si bude muset vybrat jak se zachová. Jak jsem psal Milanovi, jeho vize budoucnosti jsou plné krve, ty jsi to napsal velice racionálně, bez nějakých emocí. Obávám se že naše kolaborantská a podpindosnická reprezentace bude příjmat všechny ty azovce a svidomé.Už teď jich je v ČR dost... Jen se moc neprezentují. Putinova slova směřovaná Bidetovi byla přesná a trefná. Zůstal ve mě i článek z KOB Fora o vlastenectví,přiznám se že v pubertě jsem Landu poslouchal více než dost, a nikdy mi nepřišla ta hudba protivlasteneceká, ale musím dát za pravdu autorovi článku. Přeci jen Landa má za ženu Němku, to o něčem hovoří.

Konflikt, který má potenci přerůst ve světovou raketojadernou válku, je na spadnutí ...


Most přes Kerčskou úžinu uzavřen a prohlášen za vojenskou zónu


Most spojující Krym s Ruskem byl 1. dubna uzavřen a prohlášen za vojenskou zónu. To je znamení, že probíhá vojenská akce. Válka mezi Ruskem a Ukrajinou je na spadnutí. Důvodem je snaha Ukrajiny skoncovat se separatisty v Doněcké a Luhanské republice. Samozřejmě Ukrajina je ponoukána a štvaná proti Rusku Bidenovou administrativou a šašek Zelenský je ubohou figurkou vykonávající příkazy NATO a USA.


Nic z toho nebylo třeba, tato eskalace nepřátelství mezi dvěma slovanskými národy by nebyla, kdyby fašisté v USA neprovedli svůj volební podvod a nedosadili do Bílého domu Bidena.


Naše média o vyhrocené situaci mezi Ukrajinou a Ruskem sveřepě mlčí.


Zdroj:
https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/crimean-bridge-now-closed
http://www.zvedavec.org/vezkratce/17670/


Konflikt, který má potenci přerůst ve světovou raketojadernou válku, je na spadnutí ... **Most přes Kerčskou úžinu uzavřen a prohlášen za vojenskou zónu** Most spojující Krym s Ruskem byl 1. dubna uzavřen a prohlášen za vojenskou zónu. To je znamení, že probíhá vojenská akce. Válka mezi Ruskem a Ukrajinou je na spadnutí. Důvodem je snaha Ukrajiny skoncovat se separatisty v Doněcké a Luhanské republice. Samozřejmě Ukrajina je ponoukána a štvaná proti Rusku Bidenovou administrativou a šašek Zelenský je ubohou figurkou vykonávající příkazy NATO a USA. Nic z toho nebylo třeba, tato eskalace nepřátelství mezi dvěma slovanskými národy by nebyla, kdyby fašisté v USA neprovedli svůj volební podvod a nedosadili do Bílého domu Bidena. Naše média o vyhrocené situaci mezi Ukrajinou a Ruskem sveřepě mlčí. Zdroj: https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/crimean-bridge-now-closed http://www.zvedavec.org/vezkratce/17670/

Co říkate ? Mohlo by to tak proběhnout ?


Já se snad vrátím a půjdu bojovat, moc se mi to líbí, ale už jsem to někde četl a reagoval na to.


Pane, to by byl na zemi ráj!


[quote="pid:7771, uid:317"]Co říkate ? Mohlo by to tak proběhnout ?[/quote] Já se snad vrátím a půjdu bojovat, moc se mi to líbí, ale už jsem to někde četl a reagoval na to. Pane, to by byl na zemi ráj!

Nechci to, Nasredine ,hodnotit jako vojenský analytik. I když si myslím, že většina těch myslících se iteračně pohybuje okolo tohoto průběhu. Ale velmi si cením Tvého "amaterizmu",který je někdy pro tvorbu pozitivního informačního pole desetkrát přínosnější, než krvavé bláboly balkánského qausi-rozvědčíka.
Ten poměr sil je tak zjevný, že asi nemá smysl ani chodit do detailů. I když si myslím, že právě to umrtvení ČR a SR nevyjde a to bude i velkým problémem celého plánu Barbarossa II.
Rusko má novou strategickou doktrínu velmi posunutou z pozice "počkáme, až vystřelí" do pozice "pokud usoudíme, že chce vystřelit, tak jednáme". A to je pro Západ v podstatě konečná, protože rychlost ruských útočných raketových zbraní je 2-3 vyšší než emerických.
Osobně bych nebrečel nad novým osudem Atlantidy v podobě Britských ostrovů.


Nechci to, Nasredine ,hodnotit jako vojenský analytik. I když si myslím, že většina těch myslících se iteračně pohybuje okolo tohoto průběhu. Ale velmi si cením Tvého "amaterizmu",který je někdy pro tvorbu pozitivního informačního pole desetkrát přínosnější, než krvavé bláboly balkánského qausi-rozvědčíka. Ten poměr sil je tak zjevný, že asi nemá smysl ani chodit do detailů. I když si myslím, že právě to umrtvení ČR a SR nevyjde a to bude i velkým problémem celého plánu Barbarossa II. Rusko má novou strategickou doktrínu velmi posunutou z pozice "počkáme, až vystřelí" do pozice "pokud usoudíme, že chce vystřelit, tak jednáme". A to je pro Západ v podstatě konečná, protože rychlost ruských útočných raketových zbraní je 2-3 vyšší než emerických. Osobně bych nebrečel nad novým osudem Atlantidy v podobě Britských ostrovů.

Lituji, ale scénář Nasredina na obsazení celého území Ukrajiny armádami DLR a LLR je dle mého názoru nereálný. Tyto armády jsou schopny zřejmě odrazit útok ukrajinské armády na své dosavadní pozice, za příznivých okolností přejít do protiútoku a maximálně obsadit celou Doněckou a Luhanskou oblast, ale obsazení Kyjeva zřejmě by bylo nad jejich síly a možnosti. Nemají na to potřebné prostředky, zálohy, materiální zajištění, atd. Otázkou ovšem je, zda vše nebude zcela jinak, např. podobně jako na Krymu ?


Lituji, ale scénář Nasredina na obsazení celého území Ukrajiny armádami DLR a LLR je dle mého názoru nereálný. Tyto armády jsou schopny zřejmě odrazit útok ukrajinské armády na své dosavadní pozice, za příznivých okolností přejít do protiútoku a maximálně obsadit celou Doněckou a Luhanskou oblast, ale obsazení Kyjeva zřejmě by bylo nad jejich síly a možnosti. Nemají na to potřebné prostředky, zálohy, materiální zajištění, atd. Otázkou ovšem je, zda vše nebude zcela jinak, např. podobně jako na Krymu ?

Děkuji vám hoši za zajímavou analýzu, možná není přesná, ale optimismus potřebujeme jako sůl.... myslím že tak daleko to nevyhroti, jsou to hajzlove zvyklí vraždit jako v odese, v podstatě SS Galizien, proti ozbrojené síle a tuplem Rusů se poserou a ví to...


Děkuji vám hoši za zajímavou analýzu, možná není přesná, ale optimismus potřebujeme jako sůl.... myslím že tak daleko to nevyhroti, jsou to hajzlove zvyklí vraždit jako v odese, v podstatě SS Galizien, proti ozbrojené síle a tuplem Rusů se poserou a ví to...

Co říkate ? Mohlo by to tak proběhnout ?


Nie, že mohlo ale presne takto to čoskoro dopadne. Bude to krátka a tvrdá vojenská akcia ktorou Ruská armáda ukáže kto je " pán sveta " podľa hesla : ak chceš mier pripravuj sa na vojnu.


Už čoskoro sa temné sily pokúsia o veľký false flag ale budú len na smiech a nepomôžu im ani nakúpené ruské uniformy a lietadla....


Šach mat udrie naplno a Ukrajina sa po rokoch temna dočká svetlej chvíle v mieri a s dobrým výhľadom do budúcna....


Silná analógia pre Ukrajinu je aj táto scéna :


https://www.youtube.com/watch?v=Y6wE2W3ag1g


[quote="pid:7771, uid:317"]Co říkate ? Mohlo by to tak proběhnout ?[/quote] Nie, že mohlo ale presne takto to čoskoro dopadne. Bude to krátka a tvrdá vojenská akcia ktorou Ruská armáda ukáže kto je " pán sveta " podľa hesla : ak chceš mier pripravuj sa na vojnu. Už čoskoro sa temné sily pokúsia o veľký false flag ale budú len na smiech a nepomôžu im ani nakúpené ruské uniformy a lietadla.... Šach mat udrie naplno a Ukrajina sa po rokoch temna dočká svetlej chvíle v mieri a s dobrým výhľadom do budúcna.... Silná analógia pre Ukrajinu je aj táto scéna : https://www.youtube.com/watch?v=Y6wE2W3ag1g

Boj Ukrajiny s ruskou agresí ...


..tragikomická realita ! nemá chybu !


[quote="pid:9877, uid:317"]Boj Ukrajiny s ruskou agresí ...[/quote] ..tragikomická realita ! nemá chybu !
1.9k
15
10
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept