Zahraniční analytici
Валерий Пякин. Вопрос-Ответ от 22 марта 2021 г. ( RU)

Velmi dobrá první část. VVPj se sice věnuje zdánlivé drobnosti - slovíčkaření v dotazu posluchače, zda není "slušnější" používat namísto označování lokajství


"lízaním zadku páníčka"
neutrálnějším "líbáním bot páníčkovi"
Pjakin to zvládl fakt brilantně a je to poučné i pro mnohé estéty na diskusních fórech.
Taky chápu rozdíl mezi tím být nasraný anebo naštvaný
Obsahově perfektní práce .
Jinak solidně podaný popis perestrojky nejen RSA, ale i souvislosti s perestrojkou Evropy (konci EÚ)
Zajímavý je závěr, kde Pjakin kriticky reaguje na zmínku o historii Krymu v kontextu práce bolševiků v krátkém projevu VVP na oslavě 18.března. Podle mně to Pjakin velmi dobře popsal, bez hysterie, ale jako chybu gosudara. Já ten projev shlédl a přesně tato část mně nepříjemně překvapila.
Opět ukázka dobré adůsledné práce celého týmu FKT Altai


Velmi dobrá první část. VVPj se sice věnuje zdánlivé drobnosti - slovíčkaření v dotazu posluchače, zda není "slušnější" používat namísto označování lokajství "lízaním zadku páníčka" neutrálnějším "líbáním bot páníčkovi" Pjakin to zvládl fakt brilantně a je to poučné i pro mnohé estéty na diskusních fórech. Taky chápu rozdíl mezi tím být** nasraný** anebo** naštvaný** Obsahově perfektní práce . Jinak solidně podaný popis perestrojky nejen RSA, ale i souvislosti s perestrojkou Evropy (konci EÚ) Zajímavý je závěr, kde Pjakin kriticky reaguje na zmínku o historii Krymu v kontextu práce bolševiků v krátkém projevu VVP na oslavě 18.března. Podle mně to Pjakin velmi dobře popsal, bez hysterie, ale jako chybu gosudara. Já ten projev shlédl a přesně tato část mně nepříjemně překvapila. Opět ukázka dobré adůsledné práce celého týmu FKT Altai

Валерий Пякин. Вопрос-Ответ от 22 марта 2021 г.

Obsah :
00:00:20 Líbaní bot nebo lízání zadku páničkovi - jaký je rozdíl?
00:16:47 "Kto ako ozývá se (vykřikuje) , tak se i nazývá ( se tak říká)
00:58:22 Proč . se jednání mezi USA a Čínou odehrávala na Aljašce?
01:02:19 Putin a bolševismus


[quote="pid:8486, uid:12"]Валерий Пякин. Вопрос-Ответ от 22 марта 2021 г.[/quote] Obsah : 00:00:20 Líbaní bot nebo lízání zadku páničkovi - jaký je rozdíl? 00:16:47 "Kto ako ozývá se (vykřikuje) , tak se i nazývá ( se tak říká) 00:58:22 Proč . se jednání mezi USA a Čínou odehrávala na Aljašce? 01:02:19 Putin a bolševismus

lízaním zadku páníčka
Tyto označil VVPj za psychické devianty v řídících funkcí, kteří musí být fyzicky odstraněni.


Řečnická: Třeba Viktor Čistič zintenzivní svou činnost, anebo mu pomůže zhoršující se situace v SSA a VB, kdy mnohé z těchto lidí sejme vlastní psychika. Nebo bude fungovat obojí.


[quote="pid:8538, uid:57"]lízaním zadku páníčka[/quote] Tyto označil VVPj za psychické devianty v řídících funkcí, kteří musí být fyzicky odstraněni. Řečnická: Třeba Viktor Čistič zintenzivní svou činnost, anebo mu pomůže zhoršující se situace v SSA a VB, kdy mnohé z těchto lidí sejme vlastní psychika. Nebo bude fungovat obojí.

Pjakin velmi dobře popsal, bez hysterie, ale jako chybu gosudara


myslis, ze to bola "obycajna ludska" chyba, alebo zamer gosudara? Pjakin na konci v kontexte vysvetluje, ako sa ukrajinsky prezident vzdy zavdacuje nespravnym, ci to nie je myslene, ze aj gosudar sa zavdacuje nespravnym a ze nechape na com/kom treba stavat, ze treba na bolsevikoch. alebo to chcel gosudar ucelove na nieco pouzit tieto jeho vyroky a Pjakin to vytkol


na zaciatku aj povedal, ze to nebude komentovat, co tiez moze znamenat vela, nechce prezradit ucel toho vyjadrenia (nechce vyniest na svetlo ...)


alebo je to len gosudarove vnimanie historickych udalosti z trocha inej perspektivy, co mu bolo vytknute


alebo aj spomenul, ze gosudar urcite nebude usetreny, za ziadnych podmienok (za budovanie statu), akoby mu chcel naznacit, ze je zbytocne sa s elitami pokusat dohodnut aby ho usetrili, revanzom za nieco co si nechcem ani domyslat


tak isto gosudar ma od Pjakina vsetky informacie, analyzi, atd, preco by potom take nieco vravel


dost spekulujem ja viem


dost ma to zaujalo, pride mi divne, ze by to bola obycajna chyba


[quote="pid:8538, uid:57"]Pjakin velmi dobře popsal, bez hysterie, ale jako chybu gosudara[/quote] myslis, ze to bola "obycajna ludska" chyba, alebo zamer gosudara? Pjakin na konci v kontexte vysvetluje, ako sa ukrajinsky prezident vzdy zavdacuje nespravnym, ci to nie je myslene, ze aj gosudar sa zavdacuje nespravnym a ze nechape na com/kom treba stavat, ze treba na bolsevikoch. alebo to chcel gosudar ucelove na nieco pouzit tieto jeho vyroky a Pjakin to vytkol na zaciatku aj povedal, ze to nebude komentovat, co tiez moze znamenat vela, nechce prezradit ucel toho vyjadrenia (nechce vyniest na svetlo ...) alebo je to len gosudarove vnimanie historickych udalosti z trocha inej perspektivy, co mu bolo vytknute alebo aj spomenul, ze gosudar urcite nebude usetreny, za ziadnych podmienok (za budovanie statu), akoby mu chcel naznacit, ze je zbytocne sa s elitami pokusat dohodnut aby ho usetrili, revanzom za nieco co si nechcem ani domyslat tak isto gosudar ma od Pjakina vsetky informacie, analyzi, atd, preco by potom take nieco vravel dost spekulujem ja viem dost ma to zaujalo, pride mi divne, ze by to bola obycajna chyba
Upravené 2. 4. 2021 o 15:40
1.24k
8
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept