Mimo kategórií
Poděkování a přání

Děkuji tvůrčímu kolektivu staro-nového webu za krásný výsledek jejich intenzivní práce na tomto novém diskusním fóru, které je pro nás všechny velmi potřebné. Zároveň přeji tomuto webu dobrou a kvalitní diskusi, tedy věcné a inspirující příspěvky jak od osvědčených diskutérů z vody, tak i diskutéry nové. Rovněž tak přeji i hodně dalších pasivních čtenářů, kteří zde pro sebe budou hledat poučení, zkušenosti i inspiraci pro svůj život a nechť hodnotné myšlenky zde vznikající se dále šíří.
Správcům webu pak přeji minimum starostí s naší kázní i údržbou.


Do diskusí nad každým tématem pak všem přispěvatelům přeji jasnou mysl, věcně správné argumenty a brilantní vyjádření podstaty jejich myšlenek, jež rozšíří naše kolektivní poznání. A k tomu i tu kapičku potřebné tolerance při čtení, neboť ne každý člověk se dokáže v rychlosti hned přesně vyjádřit. Nechť zbytečné osobní spory netříští ducha tvořivé spolupráce při hledání spravedlivého uspořádání nové lidské budoucnosti všech.
Nechť tato diskuse je každému přínosem při hledání odpovědí na jeho otázky vyslovené i nevyslovené, i na ty, které si ještě neuvědomil.


Tak jest a tak zůstane


Děkuji tvůrčímu kolektivu staro-nového webu za krásný výsledek jejich intenzivní práce na tomto novém diskusním fóru, které je pro nás všechny velmi potřebné. Zároveň přeji tomuto webu dobrou a kvalitní diskusi, tedy věcné a inspirující příspěvky jak od osvědčených diskutérů z vody, tak i diskutéry nové. Rovněž tak přeji i hodně dalších pasivních čtenářů, kteří zde pro sebe budou hledat poučení, zkušenosti i inspiraci pro svůj život a nechť hodnotné myšlenky zde vznikající se dále šíří. Správcům webu pak přeji minimum starostí s naší kázní i údržbou. Do diskusí nad každým tématem pak všem přispěvatelům přeji jasnou mysl, věcně správné argumenty a brilantní vyjádření podstaty jejich myšlenek, jež rozšíří naše kolektivní poznání. A k tomu i tu kapičku potřebné tolerance při čtení, neboť ne každý člověk se dokáže v rychlosti hned přesně vyjádřit. Nechť zbytečné osobní spory netříští ducha tvořivé spolupráce při hledání spravedlivého uspořádání nové lidské budoucnosti všech. _Nechť tato diskuse je každému přínosem při hledání odpovědí na jeho otázky vyslovené i nevyslovené, i na ty, které si ještě neuvědomil._ _Tak jest a tak zůstane_

čus, ak stw ten badatel, ktory publikoval na badatel.net náš článok a otcorenu vyzvu riaditeľom, veľmi Vám dakujeme a vážime si to


čus, ak stw ten badatel, ktory publikoval na badatel.net náš článok a otcorenu vyzvu riaditeľom, veľmi Vám dakujeme a vážime si to

jox13
weby badatel.net, ani batatele.net nejsou moje.
Nevím ,ani, jestli se ti toto donese, nemohu nikde najít nic, co by mi umožnilo nějak reagovat a odpovídat. Ani již nevím, jak se mi podařilo otevřít toto okno.


**jox13** weby badatel.net, ani batatele.net nejsou moje. Nevím ,ani, jestli se ti toto donese, nemohu nikde najít nic, co by mi umožnilo nějak reagovat a odpovídat. Ani již nevím, jak se mi podařilo otevřít toto okno.

Nechť tato diskuse je každému přínosem při hledání odpovědí na jeho otázky vyslovené i nevyslovené, i na ty, které si ještě neuvědomil.


badatel, staci ak oznacis text, alebo cast textu v prispevku, na ktory chces reagovat a napravo sa ti zobrazia uvodzovky, na ktore ked kliknes, tak sa ti otvori okno na pridanie prispevku, kde uz mas oznaceny text ako citaciu, tak ako som to teraz urobil ja


[quote="pid:23, uid:49"]Nechť tato diskuse je každému přínosem při hledání odpovědí na jeho otázky vyslovené i nevyslovené, i na ty, které si ještě neuvědomil.[/quote] badatel, staci ak oznacis text, alebo cast textu v prispevku, na ktory chces reagovat a napravo sa ti zobrazia uvodzovky, na ktore ked kliknes, tak sa ti otvori okno na pridanie prispevku, kde uz mas oznaceny text ako citaciu, tak ako som to teraz urobil ja
347
3
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept