Naši analytici
Je Ústava České republiky skutečně „česká“?

velmi dobrá práce. Autorovi je pouhých 22 let.Doporučuji. Bude mít i pokračování.Má na fóru ještě jeden článek, rovněž dobrá práce.


velmi dobrá práce. Autorovi je pouhých 22 let.Doporučuji. Bude mít i pokračování.Má na fóru ještě jeden článek, rovněž dobrá práce.

22 let

To je ale průhledná legrace...
;-)


Jinak potvrzuji, článek stojí za to.


[quote="pid:9055, uid:57"]22 let[/quote] To je ale průhledná legrace... ;-) Jinak potvrzuji, článek stojí za to.

K clanku mam jednu pripomienku ... autor tam pouziva slovne spojenie "tradicne hodnoty" .... co su to tie tradicne hodnoty? Kazdy sa nimi ohana ale dako presna specifikacia chyba.


K clanku mam jednu pripomienku ... autor tam pouziva slovne spojenie "tradicne hodnoty" .... co su to tie tradicne hodnoty? Kazdy sa nimi ohana ale dako presna specifikacia chyba.

@Boletus

Prosil bych o bližší popis. Studuje práva? Jaké vzdělání střední? Na 22 let schopný až velmi schopný v porovnání s průměrem, rozhodně se o to musí velmi zajímat!
Nevím jak v čechách, ale tady je extrémně vysoko ne nad průměrem, ale dokonce nad nejvyššími.
Přečetl jsem ten článek jedním dechem a je to skutečně dobrá analýza. Lze k tomu poskytnout více informací? Samozřejmě při zachování jeho anonymity. Ten druhý článek, o kterém píšeš se také dotýká právních otázek?
Děkuji.


@Boletus Prosil bych o bližší popis. Studuje práva? Jaké vzdělání střední? Na 22 let schopný až velmi schopný v porovnání s průměrem, rozhodně se o to musí velmi zajímat! Nevím jak v čechách, ale tady je extrémně vysoko ne nad průměrem, ale dokonce nad nejvyššími. Přečetl jsem ten článek jedním dechem a je to skutečně dobrá analýza. Lze k tomu poskytnout více informací? Samozřejmě při zachování jeho anonymity. Ten druhý článek, o kterém píšeš se také dotýká právních otázek? Děkuji.

velmi dobrá práce. Autorovi je pouhých 22 let.Doporučuji. Bude mít i pokračování.Má na fóru ještě jeden článek, rovněž dobrá práce.

Symbolický vzkaz HNR, kdo má šanci nahradit starou odumírající dvaadvacítku. Mladá generace KOBáků.


[quote="pid:9055, uid:57"]velmi dobrá práce. Autorovi je pouhých 22 let.Doporučuji. Bude mít i pokračování.Má na fóru ještě jeden článek, rovněž dobrá práce.[/quote] Symbolický vzkaz HNR, kdo má šanci nahradit starou odumírající dvaadvacítku. Mladá generace KOBáků.

Je to jen můj dojem, ale myslím si, že se autor inspiroval Pjakinovou knihou O světě křivých zrcadel I., kde taktéž pojednává o lišácky poskládané ústavě v Rusku se stejnými úskalími. Tímto autorovo snažení nehaním, ba naopak jsem rád, že někdo po vzoru Pjakina rozebral i tu naši ústavu. :-)


Je to jen můj dojem, ale myslím si, že se autor inspiroval Pjakinovou knihou O světě křivých zrcadel I., kde taktéž pojednává o lišácky poskládané ústavě v Rusku se stejnými úskalími. Tímto autorovo snažení nehaním, ba naopak jsem rád, že někdo po vzoru Pjakina rozebral i tu naši ústavu. :-)
Upravené 26. 3. 2021 o 21:50

Totéž je projednáváno i ve Slovenské společnosti.
https://oracle911blog.wordpress.com/2021/03/16/za-pravne-a-socialne-spravodlivy-stat-diskusia-k-zmene-volebneho-systemu-a-referendu/
Noosféra tlačí a ten tlak se bude zvyšovat. Nová voda vytlačuje tu starou.


Totéž je projednáváno i ve Slovenské společnosti. https://oracle911blog.wordpress.com/2021/03/16/za-pravne-a-socialne-spravodlivy-stat-diskusia-k-zmene-volebneho-systemu-a-referendu/ Noosféra tlačí a ten tlak se bude zvyšovat. Nová voda vytlačuje tu starou.

@karlos
Zkus se propojit přes kob-fórum e-mailem přímo s autorem . Jsem s ním v kontaktu.
Další článek od něj je "Jak je ničeno vlastenectví" , rovněž kob-forum
https://kob-forum.eu/2021/03/16/jak-je-niceno-vlastenectvi/

@karlos Zkus se propojit přes kob-fórum e-mailem přímo s autorem . Jsem s ním v kontaktu. Další článek od něj je "Jak je ničeno vlastenectví" , rovněž kob-forum https://kob-forum.eu/2021/03/16/jak-je-niceno-vlastenectvi/

Clanek Martina:

Zde druhý díl
https://kob-forum.eu/2021/03/27/je-ustava-ceske-republiky-skutecne-ceska-vysledky-rozboru-ustavy-a-ustavniho-poradku-cr-cast-ii


Komu se líbil první díl, pro toho je druhý díl povinnost.


[quote="pid:8976, uid:68"]Clanek Martina:[/quote] Zde druhý díl https://kob-forum.eu/2021/03/27/je-ustava-ceske-republiky-skutecne-ceska-vysledky-rozboru-ustavy-a-ustavniho-poradku-cr-cast-ii Komu se líbil první díl, pro toho je druhý díl povinnost.

Zde druhý díl

Dvojky filmů bývají často odvar jedničky. Toto pro článek neplatí, druhý díl jsem četl se zatajeným dechem.
“Česká republika dodržuje závazky, které pro ni vyplývají z mezinárodního práva. … Tento odstavec byl do Ústavy přidán až v roce 2001…” ~ ČR vstoupila do EU dne 1.5.2004, ale jak vidím, “ústavně” jsem s tím už dávno počítali…
“ČNB dle Ústavy: …teď je hlavním cílem péče o cenovou stabilitu (jinak řečeno o řízení výše inflace).” ~ vzhledem k tomu, že si ČNB může libovolně definovat spotřební koše, tak inflaci nejen řídí (ve smyslu koriguje podle toho jak se “chová” tzv. “volný” trh), ale přímo ji určuje; a protože je ČNB na státu nezávislá, tak ji určuje dle potřeb vnějšího řízení


[quote="pid:9296, uid:240"]Zde druhý díl[/quote] Dvojky filmů bývají často odvar jedničky. Toto pro článek neplatí, druhý díl jsem četl se zatajeným dechem. “Česká republika dodržuje závazky, které pro ni vyplývají z mezinárodního práva. … Tento odstavec byl do Ústavy přidán až v roce 2001…” ~ ČR vstoupila do EU dne 1.5.2004, ale jak vidím, “ústavně” jsem s tím už dávno počítali… “ČNB dle Ústavy: …teď je hlavním cílem péče o cenovou stabilitu (jinak řečeno o řízení výše inflace).” ~ vzhledem k tomu, že si ČNB může libovolně definovat spotřební koše, tak inflaci nejen řídí (ve smyslu koriguje podle toho jak se “chová” tzv. “volný” trh), ale přímo ji určuje; a protože je ČNB na státu nezávislá, tak ji určuje dle potřeb vnějšího řízení
547
10
8
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept