Zahraničná politika
Zpráva WHO říká, že zvířata jsou pravděpodobně zdrojem COVIDu
WHO

Ani WHO není homogenní. Tohle je typická slepá ulička - pryč od Wuchanu,zapoměňte na laboratoře ! Stopaři jsou asi už velmi blízko...


Ani WHO není homogenní. Tohle je typická slepá ulička - pryč od Wuchanu,zapoměňte na laboratoře ! Stopaři jsou asi už velmi blízko...

Abych řekla pravdu, tak na tohle oznámení čekám od začátku plandemie. Kdy otevřou tohle okno a pak začnou vybíjet zvířata..nejspíš domácí miláčky. Možná se mýlím, ale z tohohle mám strach. Chtěla bych se mýlit.


Abych řekla pravdu, tak na tohle oznámení čekám od začátku plandemie. Kdy otevřou tohle okno a pak začnou vybíjet zvířata..nejspíš domácí miláčky. Možná se mýlím, ale z tohohle mám strach. Chtěla bych se mýlit.

Abych řekla pravdu, tak na tohle oznámení čekám od začátku plandemie. Kdy otevřou tohle okno a pak začnou vybíjet zvířata..nejspíš domácí miláčky. Možná se mýlím, ale z tohohle mám strach. Chtěla bych se mýlit.


Abych řekla pravdu, tak na tohle oznámení čekám od začátku plandemie. Kdy otevřou tohle okno a pak začnou vybíjet zvířata..nejspíš domácí miláčky. Možná se mýlím, ale z tohohle mám strach. Chtěla bych se mýlit.

Chtěla bych se mýlit.

janička, neboj ..to bude dobré smile žiadny domáci mazlíček sa nebude zabíjat. je to ako píše Boletus , odvrátit smer nájdenia pravého povodu .
Stopaři jsou asi už velmi blízko...


[quote="pid:9380, uid:88"]Chtěla bych se mýlit.[/quote] janička, neboj ..to bude dobré :) žiadny domáci mazlíček sa nebude zabíjat. je to ako píše Boletus , odvrátit smer nájdenia pravého povodu . [quote="pid:9360, uid:57"]Stopaři jsou asi už velmi blízko...[/quote]

Rusko zaregistrovalo první vakcínu proti covidu-19 pro zvířata Karnivak-Kov
https://cz.sputniknews.com/svet/2021033113410626-rusko-zaregistrovalo-prvni-vakcinu-proti-covidu-19-pro-zvirata/ Jani- domácí mazlíčky se nebuou vybíjet smile Neboj se o ne

Kdy otevřou tohle okno a pak začnou vybíjet zvířata..nejspíš domácí miláčky. Možná se mýlím, ale z tohohle mám strach. Chtěla bych se mýlit.


Rusko zaregistrovalo první vakcínu proti covidu-19 pro zvířata Karnivak-Kov https://cz.sputniknews.com/svet/2021033113410626-rusko-zaregistrovalo-prvni-vakcinu-proti-covidu-19-pro-zvirata/ Jani- domácí mazlíčky se nebuou vybíjet :) Neboj se o ne [quote="pid:9380, uid:88"]Kdy otevřou tohle okno a pak začnou vybíjet zvířata..nejspíš domácí miláčky. Možná se mýlím, ale z tohohle mám strach. Chtěla bych se mýlit.[/quote]

Zkusí cosik takového v reálu, sáhnout na mého pejska, to je zase neuvěřitelná prasárna!


Zkusí cosik takového v reálu, sáhnout na mého pejska, to je zase neuvěřitelná prasárna!

Kde já že už ten výrok slyšel? Tady v tom filmu https://www.csfd.cz/film/61512-psi-ostrov/prehled/


Japonské souostroví, za dvacet let od dnešních dnů. Psí chřipka dosáhla epidemických rozměrů, její ohnisko leží ve městě Megasaki. Hrozí, že přeskočí z psích nositelů na člověka. Starosta Kobayashi vyzývá k okamžité karanténě. Tedy k vyhoštění a izolaci všech toulavých i domácích psů. Oficiálním dekretem se psí exilovou kolonií stává nedaleký ostrov sloužící zatím jako skládka odpadků. Stává se z něj Psí ostrov. O šest měsíců později na této opuštěné skládce nouzově přistává jednomotorový, miniaturní letoun Junior-Turbo Prop. Smečka pěti hladových a divokých psů v jeho troskách objeví dvanáctiletého pilota. Je to Atari, sirotek, jehož pěstounem je právě starosta Kobayashi. Atari s pomocí svých nových psích přátel začne hledat svého ztraceného psa Flíčka a při tom postupně odhalí spiknutí, jehož cílem je likvidace všech psů z města Megasaki.(CinemArt)


Místo psů si dosaďte... lidi...


Kde já že už ten výrok slyšel? Tady v tom filmu https://www.csfd.cz/film/61512-psi-ostrov/prehled/ Japonské souostroví, za dvacet let od dnešních dnů. Psí chřipka dosáhla epidemických rozměrů, její ohnisko leží ve městě Megasaki. Hrozí, že přeskočí z psích nositelů na člověka. Starosta Kobayashi vyzývá k okamžité karanténě. Tedy k vyhoštění a izolaci všech toulavých i domácích psů. Oficiálním dekretem se psí exilovou kolonií stává nedaleký ostrov sloužící zatím jako skládka odpadků. Stává se z něj Psí ostrov. O šest měsíců později na této opuštěné skládce nouzově přistává jednomotorový, miniaturní letoun Junior-Turbo Prop. Smečka pěti hladových a divokých psů v jeho troskách objeví dvanáctiletého pilota. Je to Atari, sirotek, jehož pěstounem je právě starosta Kobayashi. Atari s pomocí svých nových psích přátel začne hledat svého ztraceného psa Flíčka a při tom postupně odhalí spiknutí, jehož cílem je likvidace všech psů z města Megasaki.(CinemArt) Místo psů si dosaďte... lidi...
Upravené 31. 3. 2021 o 19:50
880
9
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept