Zahraniční analytici
Panarin - Merkelová požádala Putina, aby zohlednil zájmy Německa po krachu Kvazistatu
Y

Na konferenci v Linci jsem se osobne seznamil s nemeckymi a rakouskymi i francouzskymi analytiky, kteri s nadsenim podporili moji prednasku o rozpadu USA. Zname se z ruznych konferenci, napr. se dobre znam s Alexandrem Rahrem. Ten ze zacatku velmi podporoval prevrat na Ukrajine a rok od roku potom menil svoje mineni.

Jak mohl projit rozhovor, ktery nebyl oficialni?
– Konspirologie Panarina:
Prosba Merkelove - v Nemecku je jim jasne, ze se Kvazistat hrouti. Merkelova odchazi, Nemecko je v tezke situaci, plne pod britskym jhem. Musi podepisovat Kanclersky akt. Merkl je plne pod kontrolou, je odposlouchavana, byla opracovavana psychotronickou zbrani. Na jejim stole stoji obrazek Kateriny Velike a prani Merkelove je navstivit Sibir.
Urcite chtela vedet, co bylo na Jalte 2021 v sibirske tajze.
Vladimire Vladimirovici, ja si pamatuji, jak jste mne pomohl v r. 2015 zachranit Zapadoevropany z kotle.
Putin rika, take jsem nezapomnel, ale nyni, jestli zacne agrese, uz nikoho vyjit nenechame.
Merkel – ano, to chapu, ale mam jednu prosbu. Vy jste me zachranil na ceste do Argentiny. Vim, ze jsme pod Britanii, ale chtela bych, aby po rozpadu Kvazistatu jste nezapomnel na zajmy Nemecka. To mi lezi na srdci.
Putin – jake zajmy?
Merkel odpovida – mame takoveho Klicka, on je take nemeckym obcanem a my s nim mame politicke plany. Nechteli bychom ho ztratit z politicke sceny. Vladimir Vladimirovic rika – promyslime to a mozna se k tomu priklonime.
Druha prosba se tyka nemeckeho obchodu, preji si, aby byl udrzen, protoze my vime a chapeme, V.V., ze vy budete hrat dominujici roli.
Vladimir Vladimirovic – muzeme najit vzdy kompromis, byl bych rad, aby se dokoncil Severni proud 2. Kdyz najdeme spolecnou rec, tak u nas obchod nebude problem.
Vzhledem k tomu, ze mame projekt GIAROSSIA, bychom meli vyslechnout i kolegy z techto statu. Jde o to sbalancovat a vytvorit stabilnejsi realnost na tomto uzemi.
Merkel – dekuji V.V., velmi jsem byla kvuli tomu rozrusena a doufam, ze po vyreseni teto neprijemne situace se spolu projedeme po Sibiri.


Panarin – tohle je moje konspirologie. Muzete souhlasit nebo ne.


Na zaver zdravim vsechny nemecke analytiky, kteri se na muj porad urcite divaji, a chci jim rici, ze je treba vstoupit do sbalancovaneho, strategickeho, politickeho svazu Rusko-Nemecko za ucelem bezpecnosti a stabilnosti na kontinentu Evropa.
https://www.youtube.com/watch?v=eCl_8D4mvx8


Preklad ze stranek presidenta Putina:
http://kremlin.ru/events/president/news/65325
Telefonický rozhovor s německou Spolkovou kancléřkou Angelou Merkelovou
Uskutečnil se telefonický rozhovor Vladimira Putina se Spolkovou kancléřkou Spolkové republiky Německo Angelou Merkelovou dne 8.dubna 2021
Důkladně diskutována řada aktuálních mezinárodních témat.
Při výměně názorů na řešení vnitroukrajinské krize vyjádřil ruský prezident a kancléřka SRN obavy z eskalace napětí na jihovýchodě Ukrajiny. Vladimir Putin upozornil na provokativní akce Kyjeva, které v poslední době cíleně eskalují situaci na kontaktní lince. Zdůraznena nutnost důsledného plnění kyjevských úřadů dosavadních dohod, především o navázání přímého dialogu s Doněckem a Luhanskem a o právním uspořádání zvláštního statusu Donbasu.
Na strany konfliktu jsou adresovány výzvy ke zdrženlivosti a zintenzivnění vyjednávacího procesu za účelem úplné realizace minského "Komplexu opatření" z roku 2015 jako bezalternativního základu urovnání. Potvrzen postoj k další úzké koordinaci úsilí Ruska a Německa, včetně "Normandského formátu", na lince politických poradcu a ministerstev zahraničních věcí.
Pokračuje výměna názorů na syrské problémy. Označen prioritni charakter výzvy ke zlepšení humanitární situace v Sýrii. Zároveň je z ruské strany akcentována nepřípustnost politizace otázek týkajících se poskytování zahraniční pomoci syrskemu lidu, obnovy socioekonomické infrastruktury a návratu uprchlíků.
Lídři v debatě o situaci v Libyi přivítali vznik centrálních organu moci pro přechodné období v této zemi. Vyjádřena ochota přispět k normalizaci situace a mírovému rozvoji Libye. Podmíněno pokračováním koordinace v tomto směru.
Ovlivnilo to situaci na Balkáně. Zdůraznen význam dalších koordinovanych kroku na podporu stability a mezinárodní dohody v Bosně a Hercegovině, konkretne vzhledem k rozhodnutí Řídícího výboru Rady o vyplneni Společné rámcové (Dejtonske) dohody o míru v roce 1995.
Na prani federalni kanclerky jsme se dotkli i situace s Navalnym.
Z iniciativy Vladimira Putina řešeny některé otázky týkající se činnosti zahraničních MÉDIÍ a nevládních organizací v obou zemích.
Dohodnuto pokracovani v tesnych pracovnich kontaktech v ruznych smerech.


Na konferenci v Linci jsem se osobne seznamil s nemeckymi a rakouskymi i francouzskymi analytiky, kteri s nadsenim podporili moji prednasku o rozpadu USA. Zname se z ruznych konferenci, napr. se dobre znam s Alexandrem Rahrem. Ten ze zacatku velmi podporoval prevrat na Ukrajine a rok od roku potom menil svoje mineni. ** Jak mohl projit rozhovor, ktery nebyl oficialni?** – Konspirologie Panarina: Prosba Merkelove - v Nemecku je jim jasne, ze se Kvazistat hrouti. Merkelova odchazi, Nemecko je v tezke situaci, plne pod britskym jhem. Musi podepisovat Kanclersky akt. Merkl je plne pod kontrolou, je odposlouchavana, byla opracovavana psychotronickou zbrani. Na jejim stole stoji obrazek Kateriny Velike a prani Merkelove je navstivit Sibir. Urcite chtela vedet, co bylo na Jalte 2021 v sibirske tajze. Vladimire Vladimirovici, ja si pamatuji, jak jste mne pomohl v r. 2015 zachranit Zapadoevropany z kotle. Putin rika, take jsem nezapomnel, ale nyni, jestli zacne agrese, uz nikoho vyjit nenechame. Merkel – ano, to chapu, ale mam jednu prosbu. Vy jste me zachranil na ceste do Argentiny. Vim, ze jsme pod Britanii, ale chtela bych, aby po rozpadu Kvazistatu jste nezapomnel na zajmy Nemecka. To mi lezi na srdci. Putin – jake zajmy? Merkel odpovida – mame takoveho Klicka, on je take nemeckym obcanem a my s nim mame politicke plany. Nechteli bychom ho ztratit z politicke sceny. Vladimir Vladimirovic rika – promyslime to a mozna se k tomu priklonime. Druha prosba se tyka nemeckeho obchodu, preji si, aby byl udrzen, protoze my vime a chapeme, V.V., ze vy budete hrat dominujici roli. Vladimir Vladimirovic – muzeme najit vzdy kompromis, byl bych rad, aby se dokoncil Severni proud 2. Kdyz najdeme spolecnou rec, tak u nas obchod nebude problem. Vzhledem k tomu, ze mame projekt GIAROSSIA, bychom meli vyslechnout i kolegy z techto statu. Jde o to sbalancovat a vytvorit stabilnejsi realnost na tomto uzemi. Merkel – dekuji V.V., velmi jsem byla kvuli tomu rozrusena a doufam, ze po vyreseni teto neprijemne situace se spolu projedeme po Sibiri. Panarin – tohle je moje konspirologie. Muzete souhlasit nebo ne. Na zaver zdravim vsechny nemecke analytiky, kteri se na muj porad urcite divaji, a chci jim rici, ze je treba vstoupit do sbalancovaneho, strategickeho, politickeho svazu Rusko-Nemecko za ucelem bezpecnosti a stabilnosti na kontinentu Evropa. https://www.youtube.com/watch?v=eCl_8D4mvx8 Preklad ze stranek presidenta Putina: http://kremlin.ru/events/president/news/65325 **Telefonický rozhovor s německou Spolkovou kancléřkou Angelou Merkelovou** Uskutečnil se telefonický rozhovor Vladimira Putina se Spolkovou kancléřkou Spolkové republiky Německo Angelou Merkelovou dne 8.dubna 2021 Důkladně diskutována řada aktuálních mezinárodních témat. Při výměně názorů na řešení vnitroukrajinské krize vyjádřil ruský prezident a kancléřka SRN obavy z eskalace napětí na jihovýchodě Ukrajiny. Vladimir Putin upozornil na provokativní akce Kyjeva, které v poslední době cíleně eskalují situaci na kontaktní lince. Zdůraznena nutnost důsledného plnění kyjevských úřadů dosavadních dohod, především o navázání přímého dialogu s Doněckem a Luhanskem a o právním uspořádání zvláštního statusu Donbasu. Na strany konfliktu jsou adresovány výzvy ke zdrženlivosti a zintenzivnění vyjednávacího procesu za účelem úplné realizace minského "Komplexu opatření" z roku 2015 jako bezalternativního základu urovnání. Potvrzen postoj k další úzké koordinaci úsilí Ruska a Německa, včetně "Normandského formátu", na lince politických poradcu a ministerstev zahraničních věcí. Pokračuje výměna názorů na syrské problémy. Označen prioritni charakter výzvy ke zlepšení humanitární situace v Sýrii. Zároveň je z ruské strany akcentována nepřípustnost politizace otázek týkajících se poskytování zahraniční pomoci syrskemu lidu, obnovy socioekonomické infrastruktury a návratu uprchlíků. Lídři v debatě o situaci v Libyi přivítali vznik centrálních organu moci pro přechodné období v této zemi. Vyjádřena ochota přispět k normalizaci situace a mírovému rozvoji Libye. Podmíněno pokračováním koordinace v tomto směru. Ovlivnilo to situaci na Balkáně. Zdůraznen význam dalších koordinovanych kroku na podporu stability a mezinárodní dohody v Bosně a Hercegovině, konkretne vzhledem k rozhodnutí Řídícího výboru Rady o vyplneni Společné rámcové (Dejtonske) dohody o míru v roce 1995. Na prani federalni kanclerky jsme se dotkli i situace s Navalnym. Z iniciativy Vladimira Putina řešeny některé otázky týkající se činnosti zahraničních MÉDIÍ a nevládních organizací v obou zemích. Dohodnuto pokracovani v tesnych pracovnich kontaktech v ruznych smerech.
Upravené 11. 4. 2021 o 16:42

na ceste do Brazilie

Oprava: Argentiny. Moje chyba, uz jsem to opravila v textu nahore.
Diky za upozorneni.


[quote="pid:10512, uid:68"]na ceste do Brazilie[/quote] Oprava: Argentiny. Moje chyba, uz jsem to opravila v textu nahore. Diky za upozorneni.
891
3
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept