Mimo kategórií
Záhadné krúpy na záhorí.

Včera padali na záhorí ľadové krúpy, zaujímavé je, že ich konzistencia mala želatinový charakter. O čo tu vlastne ide?
https://videoarchiv.markiza.sk/video/televizne-noviny/epizoda/47687-televizne-noviny


Včera padali na záhorí ľadové krúpy, zaujímavé je, že ich konzistencia mala želatinový charakter. O čo tu vlastne ide? https://videoarchiv.markiza.sk/video/televizne-noviny/epizoda/47687-televizne-noviny

Já jsem viděla na vlastní oči video na fb,.jak dva chlápci.smetli sníh z trávy, udělali kouli a zapálili jí zespoda. Valil se černý dým, zespoda se udělala díra . Ale koule netála ! Netekla z ní voda a oni tvrdili, že smrdí jako když hoří umělá hmota. Video trvalo snad 5 minut, byla vidět zespoda tmavá díra a ani kapka vody. Něco takového jsem nikdy neviděla ! Umělohmotný sníh. Mobil byl přímo u toho, vše bylo velmi dobře vidět . Chtěla bych vidět chemický rozbor toho, co na nás nasypali.


Já jsem viděla na vlastní oči video na fb,.jak dva chlápci.smetli sníh z trávy, udělali kouli a zapálili jí zespoda. Valil se černý dým, zespoda se udělala díra . Ale koule netála ! Netekla z ní voda a oni tvrdili, že smrdí jako když hoří umělá hmota. Video trvalo snad 5 minut, byla vidět zespoda tmavá díra a ani kapka vody. Něco takového jsem nikdy neviděla ! Umělohmotný sníh. Mobil byl přímo u toho, vše bylo velmi dobře vidět . Chtěla bych vidět chemický rozbor toho, co na nás nasypali.

Já jsem viděla na vlastní oči video na fb

Ja som mal minule plnú dielňu takéhoto snehu, keď som na cirkulári pílil plastové dosky.
Máte pravdu plastový sneh dobre horí, vyzerá ako ozajstný sneh. Čo si myslíte čo sa namiesto snehu používa pri naťáčaní filmov? Janka trochu kritického myslenia by to chcelo smile


[quote="pid:11312, uid:88"]Já jsem viděla na vlastní oči video na fb[/quote] Ja som mal minule plnú dielňu takéhoto snehu, keď som na cirkulári pílil plastové dosky. Máte pravdu plastový sneh dobre horí, vyzerá ako ozajstný sneh. Čo si myslíte čo sa namiesto snehu používa pri naťáčaní filmov? Janka trochu kritického myslenia by to chcelo (wasntme)

Existuje jedna legenda internetu Peter Socha (dufam ze tu nie je na fore a ma nezbije za to ze ho citujem)
On mal raz video kde pozeral na oblohu a pritom povedal "Dneska sypali".
Alebo :"Klasika už včera ponad mraky sypali kurwy nosate. Dnes zatemneno a vo vzduchu chemický ťažký pach"
Ako mozno ma aj pravdu, ale akoby mi v hlave ostala ta fraza "Dneska sypali" "zas sypali". Tak som to pozdielal medzi kamaratami, samozrejme ze ma mali za uplne svihnuteho, ale nevedeli ci si robim srandu alebo nie. Ale aj ich to chytilo. Sme boli vonku, nejako sa zmrakalo, kamarat (tuhy liberal) pozrel na oblohu a povedal "Zas sypali" smile Vznikol paradox - aj napriek tomu, ze vyznam tej hlasky je pre neho neprijatelny, aj tak si ju osvojil. Tjs som ho nakazil s hlaskou "Zas sypali " (informacny virus?). Zaujimave to moze mat neskor nasledky, ked bude chciet s niekym zazartovat frazou "zas sypali" a ten dotycny nebude vediet, ze to je z jeho strany len "sranda" tak realne uveri tomu ze "zas sypali".
Takto sa da z pre spolocenstvo neprijatelnej pravdy spravit spolocnostou prijata a opeciatkovana pravda. Takze overtonove okno nemusi fungovat len smerom k zlemu ale aj k dobremu! Tjs vsetko zle je na nieco dobre, aj overtonove okno sa da pouzit na dobry ucel.


Existuje jedna legenda internetu Peter Socha (dufam ze tu nie je na fore a ma nezbije za to ze ho citujem) On mal raz video kde pozeral na oblohu a pritom povedal "Dneska sypali". Alebo :"Klasika už včera ponad mraky sypali kurwy nosate. Dnes zatemneno a vo vzduchu chemický ťažký pach" Ako mozno ma aj pravdu, ale akoby mi v hlave ostala ta fraza "Dneska sypali" "zas sypali". Tak som to pozdielal medzi kamaratami, samozrejme ze ma mali za uplne svihnuteho, ale nevedeli ci si robim srandu alebo nie. Ale aj ich to chytilo. Sme boli vonku, nejako sa zmrakalo, kamarat (tuhy liberal) pozrel na oblohu a povedal "Zas sypali" :D Vznikol paradox - aj napriek tomu, ze vyznam tej hlasky je pre neho neprijatelny, aj tak si ju osvojil. Tjs som ho nakazil s hlaskou "Zas sypali " (informacny virus?). Zaujimave to moze mat neskor nasledky, ked bude chciet s niekym zazartovat frazou "zas sypali" a ten dotycny nebude vediet, ze to je z jeho strany len "sranda" tak realne uveri tomu ze "zas sypali". Takto sa da z pre spolocenstvo neprijatelnej pravdy spravit spolocnostou prijata a opeciatkovana pravda. Takze overtonove okno nemusi fungovat len smerom k zlemu ale aj k dobremu! Tjs vsetko zle je na nieco dobre, aj overtonove okno sa da pouzit na dobry ucel.

ich konzistencia mala želatinový charakter.

Jak to bylo s tím hořlavým sněhem v Texasu?


[quote="pid:11304, uid:165"]ich konzistencia mala želatinový charakter.[/quote] Jak to bylo s tím hořlavým sněhem v Texasu?

Já jsem viděla na vlastní oči video na fb,


Neblbněte, je to normální chování sněhu, pokud pod ním hoří zapalovač se žlutým plamenem. Černé obarvení je způsobeno nedokonalým hořením plamenu a voda z toho netekla proto, že se sákla postupně do koule sněhu. Jeďte na hory a sama si to ještě teď můžete vyzkoušet. Já to zkoušel... :-)


[quote="pid:11312, uid:88"]Já jsem viděla na vlastní oči video na fb,[/quote] Neblbněte, je to normální chování sněhu, pokud pod ním hoří zapalovač se žlutým plamenem. Černé obarvení je způsobeno nedokonalým hořením plamenu a voda z toho netekla proto, že se sákla postupně do koule sněhu. Jeďte na hory a sama si to ještě teď můžete vyzkoušet. Já to zkoušel... :-)

navyse v Texase neslo len o sneh, ale aj o mraz a poriadny (tusim -15 stupnov) a to bol dovod tej kalamity....a to sa blbo simuluje plastami


navyse v Texase neslo len o sneh, ale aj o mraz a poriadny (tusim -15 stupnov) a to bol dovod tej kalamity....a to sa blbo simuluje plastami
635
6
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept