Politika v ČR
Babiš: Důkazy jsou přesvědčivé. Bylo by lepší, kdyby Zeman osobně reagoval

Babiš: Důkazy jsou přesvědčivé. Bylo by lepší, kdyby Zeman osobně reagoval


Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/babis-vrbetice-diplomate-rusko-gru-vyhosteni-kulhanek.A210420_134616_domaci_klf


Vnímáte význam tohoto Babišova výroku ? Tímto výrokem bych tak řekl Babiš poprvé docela nevybíravým způsobem před zraky celé země tlačí na většinou národa zvolenou hlavu státu, aby se vyjádřila k dnes nejpalčivější kauze, která doslova hýbe celou zemí. A to i s vědomím, že prezident Zeman jasně prohlásil, že se k této věci vyjádří v neděli. Tím, že Babiš prohlásil, cituji: "... Důkazy jsou přesvědčivé ..." v podstatě nutí prezidenta země, aby svým slovem podpořil zatím nijak reálně nedokázanou domněnku, že za výbuchem stojí ruská GRU." Jak povrchně znám prezidenta Zemana, nemyslím si, že by se mu líbilo to, že ho někdo k takovému explicitnímu výroku nutí ... Zdá se, že vrbětická aféra znamená zlom v chování Babiše i Hamáčka, kteří se do doby před ní pokoušeli sedět na dvou židlích a snažili se lavírovat mezi pro východními vlasteneckými politickými a národními silami, které vidí, že Západ do jehož vlivové zóny jsme po roce 89 vstoupili začal směřovat k rozkladu a civilizační sebevraždě a euroamerickými proudy českých politiků, kteří díky své omezenosti a zabedněnosti tyto hrozby nevidí, nebo nechtějí vidět a nebo věří, že se Západ s těmito vlivy nějak vypořádá a znovu nabyde svoji dřívější sílu. Myslím si, že ke změně tohoto postoje vedl tento dubl Babiš/Hamáček i fakt, že jasně globalisty favorizovaný a protěžovaný Trump nakonec "prohrál" a oni ztratili viru v to, že síly stojící za prezidentem Zemanem jsou těmi silami, které nakonec v tomto mocenském souboji zvítězí. Nevylučoval bych ani to, že neokonské síly vzaly důkladně Babiše za koule (v Německu prý pro své firmy dostal úvěr přesahující 1 mld. EUR) a on začal sopránem zpívat neokonskou árii.


P.S.
Mám kamaráda, který se s Babišem setkal jako předseda tehdy čerstvě vznikající organizace ANO jednoho malého okresního města a toto setkání vedlo k jeho rezignaci. Mezi čtyřma očima mi řekl, že Babiš je bezskurpulózní záludná svině ... A já mu tehdy moc nevěřil ...


Babiš: Důkazy jsou přesvědčivé. Bylo by lepší, kdyby Zeman osobně reagoval Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/babis-vrbetice-diplomate-rusko-gru-vyhosteni-kulhanek.A210420_134616_domaci_klf Vnímáte význam tohoto Babišova výroku ? Tímto výrokem bych tak řekl Babiš poprvé docela nevybíravým způsobem před zraky celé země tlačí na většinou národa zvolenou hlavu státu, aby se vyjádřila k dnes nejpalčivější kauze, která doslova hýbe celou zemí. A to i s vědomím, že prezident Zeman jasně prohlásil, že se k této věci vyjádří v neděli. Tím, že Babiš prohlásil, cituji: "... Důkazy jsou přesvědčivé ..." v podstatě nutí prezidenta země, aby svým slovem podpořil zatím nijak reálně nedokázanou domněnku, že za výbuchem stojí ruská GRU." Jak povrchně znám prezidenta Zemana, nemyslím si, že by se mu líbilo to, že ho někdo k takovému explicitnímu výroku nutí ... Zdá se, že vrbětická aféra znamená zlom v chování Babiše i Hamáčka, kteří se do doby před ní pokoušeli sedět na dvou židlích a snažili se lavírovat mezi pro východními vlasteneckými politickými a národními silami, které vidí, že Západ do jehož vlivové zóny jsme po roce 89 vstoupili začal směřovat k rozkladu a civilizační sebevraždě a euroamerickými proudy českých politiků, kteří díky své omezenosti a zabedněnosti tyto hrozby nevidí, nebo nechtějí vidět a nebo věří, že se Západ s těmito vlivy nějak vypořádá a znovu nabyde svoji dřívější sílu. Myslím si, že ke změně tohoto postoje vedl tento dubl Babiš/Hamáček i fakt, že jasně globalisty favorizovaný a protěžovaný Trump nakonec "prohrál" a oni ztratili viru v to, že síly stojící za prezidentem Zemanem jsou těmi silami, které nakonec v tomto mocenském souboji zvítězí. Nevylučoval bych ani to, že neokonské síly vzaly důkladně Babiše za koule (v Německu prý pro své firmy dostal úvěr přesahující 1 mld. EUR) a on začal sopránem zpívat neokonskou árii. P.S. Mám kamaráda, který se s Babišem setkal jako předseda tehdy čerstvě vznikající organizace ANO jednoho malého okresního města a toto setkání vedlo k jeho rezignaci. Mezi čtyřma očima mi řekl, že Babiš je bezskurpulózní záludná svině ... A já mu tehdy moc nevěřil ...

Já ten Babišův výrok nevidím tak jednoduše. Babiš v podstatě říká Zemanovi: Mušíš říci "udělali to rusové" jinak lžeš a půjdeš proti nám, proti pravdě ...


Já ten Babišův výrok nevidím tak jednoduše. Babiš v podstatě říká Zemanovi: Mušíš říci "udělali to rusové" jinak lžeš a půjdeš proti nám, proti pravdě ...

Vláda navrhne povýšení šéfa BIS Koudelky. Zeman to už pětkrát odmítl


https://www.novinky.cz/domaci/clanek/vlada-navrhne-povyseni-sefa-bis-koudelky-zeman-to-uz-petkrat-odmitl-40357801


Jinými slovy, Koudelka má být odměněn za dobrou práci ? Zrova teď ? Je to ocenění za odhalení účasti ruské GRU na výbuchu ve Vrběticích ? To není pokus o přehození horkého bramboru. Já to vnímám jasný nátlak na Zemana ... To je zcela jasné a nepokryté vydírání ...


Vláda navrhne povýšení šéfa BIS Koudelky. Zeman to už pětkrát odmítl https://www.novinky.cz/domaci/clanek/vlada-navrhne-povyseni-sefa-bis-koudelky-zeman-to-uz-petkrat-odmitl-40357801 Jinými slovy, Koudelka má být odměněn za dobrou práci ? Zrova teď ? Je to ocenění za odhalení účasti ruské GRU na výbuchu ve Vrběticích ? To není pokus o přehození horkého bramboru. Já to vnímám jasný nátlak na Zemana ... To je zcela jasné a nepokryté vydírání ...
Upravené 21. 4. 2021 o 17:47

P.S.
Mám kamaráda, který se s Babišem setkal jako předseda tehdy čerstvě vznikající organizace ANO jednoho malého okresního města a toto setkání vedlo k jeho rezignaci. Mezi čtyřma očima mi řekl, že Babiš je bezskurpulózní záludná svině ... A já mu tehdy moc nevěřil ...


Nedělejme si iluze o jeho charakteru, to v žádném případě. Nicméně jsem si jistý, že byl monitorován již před cestou do Maroka. Dozajista za ta léta toho na něj mají dost a dost, čím ho můžou přitlačit ke zdi. A pokud nemají tak vyrobí. Rozstříhají nějaké jeho telefonní hovory, pak to zase slepí v jiném pořadí a kompro je hotové. Obecně to funguje i když to lidi moc nežerou. Tedy alespoň ti, co o tom něco málo vědí.


Jeho problém spočívá v tom, že je přesvědčen, že si může koupit co chce a koho chce, protože na to prostě má. Jenže to tak někdy k jeho smůle nefunguje, protože již existuje dost lidí, kteří si před jeho penězmi na zadek nesednou, třeba proto, že ctí jiné hodnoty a nebo netrpí potřebou hromadit bezcenné papírky nebo čísla na bankovním účtu.


že neokonské síly vzaly důkladně Babiše za koule (v Německu prý pro své firmy dostal úvěr přesahující 1 mld. EUR) a on začal sopránem zpívat neokonskou árii.


Když bude chtít, tak je může vrátit tak zhruba do jedné minuty, není to pro něho položka, která by ho povalila. Je to jen prostředek k zbohatnutí. Pokud by se prostředek poškodil, použije jiný a odjinud. Lhostejno odkud a lhostejno za jakých podmínek.


Mnoho lidí stále nechápe, že jsme na tento svět přišli nazí a nazí z něho i odejdeme.


[quote="pid:12708, uid:317"]P.S. Mám kamaráda, který se s Babišem setkal jako předseda tehdy čerstvě vznikající organizace ANO jednoho malého okresního města a toto setkání vedlo k jeho rezignaci. Mezi čtyřma očima mi řekl, že Babiš je bezskurpulózní záludná svině ... A já mu tehdy moc nevěřil ...[/quote] Nedělejme si iluze o jeho charakteru, to v žádném případě. Nicméně jsem si jistý, že byl monitorován již před cestou do Maroka. Dozajista za ta léta toho na něj mají dost a dost, čím ho můžou přitlačit ke zdi. A pokud nemají tak vyrobí. Rozstříhají nějaké jeho telefonní hovory, pak to zase slepí v jiném pořadí a kompro je hotové. Obecně to funguje i když to lidi moc nežerou. Tedy alespoň ti, co o tom něco málo vědí. Jeho problém spočívá v tom, že je přesvědčen, že si může koupit co chce a koho chce, protože na to prostě má. Jenže to tak někdy k jeho smůle nefunguje, protože již existuje dost lidí, kteří si před jeho penězmi na zadek nesednou, třeba proto, že ctí jiné hodnoty a nebo netrpí potřebou hromadit bezcenné papírky nebo čísla na bankovním účtu. [quote="pid:12708, uid:317"]že neokonské síly vzaly důkladně Babiše za koule (v Německu prý pro své firmy dostal úvěr přesahující 1 mld. EUR) a on začal sopránem zpívat neokonskou árii.[/quote] Když bude chtít, tak je může vrátit tak zhruba do jedné minuty, není to pro něho položka, která by ho povalila. Je to jen prostředek k zbohatnutí. Pokud by se prostředek poškodil, použije jiný a odjinud. Lhostejno odkud a lhostejno za jakých podmínek. Mnoho lidí stále nechápe, že jsme na tento svět přišli nazí a nazí z něho i odejdeme.
Upravené 21. 4. 2021 o 17:49

Máš tam moc emocí. A sleduješ to,podle mně, moc "česky". Zkus poodstoupit.
ČR jsou čistý nástroj a práce,kterou tento nástroj koná, je také jasná. Ve fokusu není ani Babiš (ten svoji politickou roli už odhodil, protože nebude potřebná) . Pořád tam stojí jedna a ta samá figura-hradní pán. není v jednoduché situaci, ale
vzhledem k tomu,že čelí čistě reaktivní politice Západu ( určitě už ne kolektivního, ale čistě podpindosího), mohl by to zvládnout .
Největší slabinou téhle kauzy je fakt, že Koudelka podléhá prezidentovi a ten na něm může přes jakýkoliv řev vyžadovat pregnantní výsledky šetření. tedy-natáhne to v čase a bude čekat na reakci druhé strany. proto ty výkřiky o velezradě. Druhá strana ví, že nemá vůbec nic, stejně jako u Skripalů . Ale-dneska promluvil Putin a ne zrovna málo. Otočil dávkovač síly do režimu +1 (vůči USA -hluboké ponížení, že na 10 diplomatů odjelo do USA 10 + 1 velvyslanec na dobu neurčitou) . Je to diplomatická jaderná bomba. Slabším kusům nabízí Rusko vzorec +2 (ČR,Polsko) s tím, že si vymínilo ještě samostatné doplnění.
Zeman ví přesně, co chce. Na nějakou dobu vlastní vládu, která splní určité z hodně vysoké úrovně zadané úkoly...


Máš tam moc emocí. A sleduješ to,podle mně, moc "česky". Zkus poodstoupit. ČR jsou čistý nástroj a práce,kterou tento nástroj koná, je také jasná. Ve fokusu není ani Babiš (ten svoji politickou roli už odhodil, protože nebude potřebná) . Pořád tam stojí jedna a ta samá figura-hradní pán. není v jednoduché situaci, ale vzhledem k tomu,že čelí čistě reaktivní politice Západu ( určitě už ne kolektivního, ale čistě podpindosího), mohl by to zvládnout . Největší slabinou téhle kauzy je fakt, že Koudelka podléhá prezidentovi a ten na něm může přes jakýkoliv řev vyžadovat pregnantní výsledky šetření. tedy-natáhne to v čase a bude čekat na reakci druhé strany. proto ty výkřiky o velezradě. Druhá strana ví, že nemá vůbec nic, stejně jako u Skripalů . Ale-dneska promluvil Putin a ne zrovna málo. Otočil dávkovač síly do režimu +1 (vůči USA -hluboké ponížení, že na 10 diplomatů odjelo do USA 10 + 1 velvyslanec na dobu neurčitou) . Je to diplomatická jaderná bomba. Slabším kusům nabízí Rusko vzorec +2 (ČR,Polsko) s tím, že si vymínilo ještě samostatné doplnění. Zeman ví přesně, co chce. Na nějakou dobu vlastní vládu, která splní určité z hodně vysoké úrovně zadané úkoly...

@Boletus
Bolete, to je na mě? Jsem odstoupený skoro 4,5 hodiny letu. A hradní pán, já nevím proč, ale jsem nějak vnitřně přesvědčen, že jim chystá nějaké pro ně nepříjemné překvápko. A vzal si čas na rozmyšlenou, protože věděl, že se mnozí "odkopou" což se již také děje. To, že není v jednoduché situaci je jasné, ale myslím si, že to ustojí s grácií. A Koudelka, zaprvé se nikdy takový člověk neměl dostat na takové místo, za druhé president jistě dostane info od vojáků, kde jsou lepší vztahy a větší profesionálové, a nezapomínej na osobu, která nedávno odešla a nevím jestli ji přijal do služeb a nebo je to ještě v jednání. Od pondělí jsem trochu mimo, moc práce. Takže jak vidíš ani moc nepíšu, až dneska, když jsem skončil trochu dříve, jinak jsem psal jen štěky.

@Boletus Bolete, to je na mě? Jsem odstoupený skoro 4,5 hodiny letu. A hradní pán, já nevím proč, ale jsem nějak vnitřně přesvědčen, že jim chystá nějaké pro ně nepříjemné překvápko. A vzal si čas na rozmyšlenou, protože věděl, že se mnozí "odkopou" což se již také děje. To, že není v jednoduché situaci je jasné, ale myslím si, že to ustojí s grácií. A Koudelka, zaprvé se nikdy takový člověk neměl dostat na takové místo, za druhé president jistě dostane info od vojáků, kde jsou lepší vztahy a větší profesionálové, a nezapomínej na osobu, která nedávno odešla a nevím jestli ji přijal do služeb a nebo je to ještě v jednání. Od pondělí jsem trochu mimo, moc práce. Takže jak vidíš ani moc nepíšu, až dneska, když jsem skončil trochu dříve, jinak jsem psal jen štěky.

Já myslím, že Zeman už reaguje
Asi jde hodně do tuhého, když se setkávají Prezidenti... Copak asi kuji?


[quote="pid:12747, uid:372"]Já myslím, že Zeman už reaguje[/quote]Asi jde hodně do tuhého, když se setkávají Prezidenti... Copak asi kuji?

Copak asi kuji?


Já pevně doufám, že něco, co se bažině vůbec, ale vůbec nebude líbit.


[quote="pid:12756, uid:149"]Copak asi kuji?[/quote] Já pevně doufám, že něco, co se bažině vůbec, ale vůbec nebude líbit.

Čím dál více mi to připomíná waterloo . Pamatujete si , co řěšilo waterloo za úkol?


Čím dál více mi to připomíná waterloo . Pamatujete si , co řěšilo waterloo za úkol?

@Karlos ne ,rozhodně ne. Ale dost kolegů podléhá kouzlu okamžiku a reaguje přesně jak ta partička za oceánem. Reaktivně. A to je vedlejším cílem operace.
Čím blbější scénku sehraješ, tím musíš být hlučnější a přesvědčivější...

@Karlos ne ,rozhodně ne. Ale dost kolegů podléhá kouzlu okamžiku a reaguje přesně jak ta partička za oceánem. Reaktivně. A to je vedlejším cílem operace. Čím blbější scénku sehraješ, tím musíš být hlučnější a přesvědčivější...

A ještě jedna poznámečka, žádné roušky a respirátory smile K setkání Prezidentů.


A ještě jedna poznámečka, žádné roušky a respirátory :) K setkání Prezidentů.
Upravené 21. 4. 2021 o 19:55

@Boletus
Víš, jsem už dlouho pryč, ale některé věci jsou už asi zakořeněné. Snažím se neztratit "český" pohled na věc, ale myslím, nebo to alespoň o mě říkají, že jsem "brutálně chladnokrevný pragmatik". Proto mě to překvapilo.

Navíc jsem zde již před časem přispěl jednou velmi důvěrnou informací z Maroka před lety, která byla neveřejná.


@Boletus Víš, jsem už dlouho pryč, ale některé věci jsou už asi zakořeněné. Snažím se neztratit "český" pohled na věc, ale myslím, nebo to alespoň o mě říkají, že jsem "brutálně chladnokrevný pragmatik". Proto mě to překvapilo. Navíc jsem zde již před časem přispěl jednou velmi důvěrnou informací z Maroka před lety, která byla neveřejná.

Copak asi kuji?


Jako první mě napadlo, že Zeman "vyhrožuje" Klausem jako předsedou úřednické vlády, ale to by bylo moc okaté.


[quote="pid:12756, uid:149"]Copak asi kuji?[/quote] Jako první mě napadlo, že Zeman "vyhrožuje" Klausem jako předsedou úřednické vlády, ale to by bylo moc okaté.

Jinými slovy, Koudelka má být odměněn za dobrou práci ?

Nejsem expert , ale nesouvisi s tim i ta kauza <<5-ti ceskych taky turistu"pred nejakou dobou do Libanonu ci Syrie...??


[quote=&quot;pid:12715, uid:317&quot;]Jin&yacute;mi slovy, Koudelka m&aacute; b&yacute;t odměněn za dobrou pr&aacute;ci ?[/quote] Nejsem expert , ale nesouvisi s tim i ta kauza &lt;&lt;5-ti ceskych taky turistu&quot;pred nejakou dobou do Libanonu ci Syrie...??

Výchádzajú všetky pijavice na povrch .
Koudelka neprejde , Zeman to neposvetí
https://www.youtube.com/watch?v=tU9pvG76jcE


V&yacute;ch&aacute;dzaj&uacute; v&scaron;etky pijavice na povrch . Koudelka neprejde , Zeman to neposvet&iacute; https://www.youtube.com/watch?v=tU9pvG76jcE
Upravené 21. 4. 2021 o 21:27

Teď jsem si už jistý, že celá šaráda měla primárně přehlušit plánovaný atentát a převrat v Bělorusku, Temelín je jen vedlejší produkt, takový bonus.


Zde o tom píše pro anglicky mluvící čtenáře Saker:
http://thesaker.is/did-the-us-try-to-murder-lukashenko-open-thread-14/


S odstupem, bez zahrnutí českých reálií, to tak zní ještě absurdněji, než se to může jevit u nás.


A pokračuje:


http://thesaker.is/the-deafening-sound-of-silence-in-the-west-open-thread-15/


Bože, jak já se těším, až to praskne.


Teď jsem si už jist&yacute;, že cel&aacute; &scaron;ar&aacute;da měla prim&aacute;rně přehlu&scaron;it pl&aacute;novan&yacute; atent&aacute;t a převrat v Bělorusku, Temel&iacute;n je jen vedlej&scaron;&iacute; produkt, takov&yacute; bonus. Zde o tom p&iacute;&scaron;e pro anglicky mluv&iacute;c&iacute; čten&aacute;ře Saker: http://thesaker.is/did-the-us-try-to-murder-lukashenko-open-thread-14/ S odstupem, bez zahrnut&iacute; česk&yacute;ch re&aacute;li&iacute;, to tak zn&iacute; je&scaron;tě absurdněji, než se to může jevit u n&aacute;s. A pokračuje: http://thesaker.is/the-deafening-sound-of-silence-in-the-west-open-thread-15/ Bože, jak j&aacute; se tě&scaron;&iacute;m, až to praskne.
Upravené 21. 4. 2021 o 23:54

K pasům, které předložila naše BIS. Pas, který převzala naše BIS byl převzat ze seriálu Batalion.
Vzor pasu převzali právě z toho seriálu. Zatím co, pasy Moldavska vypadali v té době 2014 jinak. Mám podrobnosti odlišností, ale to jsou technikálie. Podstatné je, že vzor pasu byl převzat (nebo je to nechtěná shoda) ze seriálu Batalion. Jeden z pasů, který BIS uvedla patří mrtvému člověku a číselný kód neexistuje. Při zadání čísla do systému by jakákoliv celnice zjistila, že pas je falešný, a člověka by nevpustila do země.


K pasům, kter&eacute; předložila na&scaron;e BIS. Pas, kter&yacute; převzala na&scaron;e BIS byl převzat ze seri&aacute;lu Batalion. Vzor pasu převzali pr&aacute;vě z toho seri&aacute;lu. Zat&iacute;m co, pasy Moldavska vypadali v t&eacute; době 2014 jinak. M&aacute;m podrobnosti odli&scaron;nost&iacute;, ale to jsou technik&aacute;lie. Podstatn&eacute; je, že vzor pasu byl převzat (nebo je to nechtěn&aacute; shoda) ze seri&aacute;lu Batalion. Jeden z pasů, kter&yacute; BIS uvedla patř&iacute; mrtv&eacute;mu člověku a č&iacute;seln&yacute; k&oacute;d neexistuje. Při zad&aacute;n&iacute; č&iacute;sla do syst&eacute;mu by jak&aacute;koliv celnice zjistila, že pas je fale&scaron;n&yacute;, a člověka by nevpustila do země.
Upravené 22. 4. 2021 o 17:28

"Vynoření Klause" je rozhodně zajímavé. Při nízké koncentraci kádrů GP v české zemi bych to tipoval na podobnou šarádu jeko setkání Lavrova s Kerrym náhodou u pisoárů jednoho hotelu v Dillí.


&quot;Vynořen&iacute; Klause&quot; je rozhodně zaj&iacute;mav&eacute;. Při n&iacute;zk&eacute; koncentraci k&aacute;drů GP v česk&eacute; zemi bych to tipoval na podobnou &scaron;ar&aacute;du jeko setk&aacute;n&iacute; Lavrova s Kerrym n&aacute;hodou u piso&aacute;rů jednoho hotelu v Dill&iacute;.

Jiri: preco? ved tu sa to odbavilo par vetami a prehlusi niecim podstatne hlasnejsim. To by muselo dojst naozaj k tomu splneniu sibylinho proroctva o Prahe alebo kalifatu na Zapade......to by mozno niektori z tej skupiny utekali na opacnu stranu, ale takto....je to lenna jednotlivcoch


Jiri: preco? ved tu sa to odbavilo par vetami a prehlusi niecim podstatne hlasnejsim. To by muselo dojst naozaj k tomu splneniu sibylinho proroctva o Prahe alebo kalifatu na Zapade......to by mozno niektori z tej skupiny utekali na opacnu stranu, ale takto....je to lenna jednotlivcoch

preco?


Já se omlouvám, ale to se vztahuje k čemu? Že to praskne? Nebo že primárním cílem bylo přehlušení Běloruska?


[quote=&quot;pid:12909, uid:187&quot;]preco?[/quote] J&aacute; se omlouv&aacute;m, ale to se vztahuje k čemu? Že to praskne? Nebo že prim&aacute;rn&iacute;m c&iacute;lem bylo přehlu&scaron;en&iacute; Běloruska?

no pisal si, ze sa tesis, az to praskne a ja som odpovedala, ze ved je to jedno, lebo to prasknutie bud ani MSM nespomenu alebo ak spomenu, tak to okomentuju tak, ze sa to zasa prijme len ako ruska propaganda


no pisal si, ze sa tesis, az to praskne a ja som odpovedala, ze ved je to jedno, lebo to prasknutie bud ani MSM nespomenu alebo ak spomenu, tak to okomentuju tak, ze sa to zasa prijme len ako ruska propaganda

komentuju tak, ze sa to zasa prijme len ako ruska propaganda


O to se nepochybně pokusí, ale myslím si, že to bude ozvučeno tak, že se tomu nevyhnou. A nebude to ozvučeno z ČR...


[quote=&quot;pid:12936, uid:187&quot;]komentuju tak, ze sa to zasa prijme len ako ruska propaganda[/quote] O to se nepochybně pokus&iacute;, ale mysl&iacute;m si, že to bude ozvučeno tak, že se tomu nevyhnou. A nebude to ozvučeno z ČR...

Musím se vrátit k příspěvku, který jsem sem dal ráno. Spěchal jsem a tak jsem spojil dvě informace do jedné a musím to uvést na pravou míru.
Takže, co se týče seriálu Batalion, odtud byla podle Rusů čerpána zápletka, kterou BIS uvedlo. Podíval jsem se na první díl seriálu a jistá shoda tam je.
Co se týče pasů, tak to, že ty, které vystavila BISka jsou falešné. V roce 2006 - 2010 se vydávaly pasy série A, po tomto datu série B. Oba druhy pasů měly jinou architekturu.
Zároveň nový pas obsahuje 13 číslic, které jsou jedinečné. Pasy, které udávala BISka obsahují číslice nedávající smysl. Při jakékoliv kontrole v EU by se přišlo na to, že jsou falešné. Pasy s takovou kombinací čísel a vzhledu v Moldavsku nikdy neexistovaly.


Batalion
https://www.youtube.com/watch?v=cpeYfwfxZ3k&ab_channel=%D0%9D%D0%A2%D0%92


Mus&iacute;m se vr&aacute;tit k př&iacute;spěvku, kter&yacute; jsem sem dal r&aacute;no. Spěchal jsem a tak jsem spojil dvě informace do jedn&eacute; a mus&iacute;m to uv&eacute;st na pravou m&iacute;ru. Takže, co se t&yacute;če seri&aacute;lu Batalion, odtud byla podle Rusů čerp&aacute;na z&aacute;pletka, kterou BIS uvedlo. Pod&iacute;val jsem se na prvn&iacute; d&iacute;l seri&aacute;lu a jist&aacute; shoda tam je. Co se t&yacute;če pasů, tak to, že ty, kter&eacute; vystavila BISka jsou fale&scaron;n&eacute;. V roce 2006 - 2010 se vyd&aacute;valy pasy s&eacute;rie A, po tomto datu s&eacute;rie B. Oba druhy pasů měly jinou architekturu. Z&aacute;roveň nov&yacute; pas obsahuje 13 č&iacute;slic, kter&eacute; jsou jedinečn&eacute;. Pasy, kter&eacute; ud&aacute;vala BISka obsahuj&iacute; č&iacute;slice ned&aacute;vaj&iacute;c&iacute; smysl. Při jak&eacute;koliv kontrole v EU by se při&scaron;lo na to, že jsou fale&scaron;n&eacute;. Pasy s takovou kombinac&iacute; č&iacute;sel a vzhledu v Moldavsku nikdy neexistovaly. Batalion https://www.youtube.com/watch?v=cpeYfwfxZ3k&amp;ab_channel=%D0%9D%D0%A2%D0%92
2.21k
24
11
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept