Mimo kategórií
nezaočkovaný učiteľ je po novom HROZBA

všimla som si stránku Dáta bez pátosu a článok o sviatkoch veľkej noci , grafoch a komentáre.....
obávam sa, že onedlho budem bez práce
budem hrozba pre deti a všetkých naokolo


Pamätáte si ako sa nechali myslím vo februári naburcovať učitelia na očkovanie? Astrou Zenekou a teraz kedže nie je AZ tak dávaju Pfizer, či Modernu....ako druhú dávku? Vtedy nastala situácia, kedy učitelia ostali doma, lebo mali po očkovaní ťažké stavy. Vtedy sme dostali príkazom naklusať do škôlok ako náhrada za očkovaných, lebo tí nemôžu pracovať, majú problém vôbec žiť. Boli to škôlky len pre kritickú infraštruktúru a rodičov čo nemohli pracovať homeoffice..... VTEDY SME IM BOLI AJ MY NEZAOČKOVANÍ DOBRÍ, teraz som ZRAZU hrozba..... dalo sa to čakať, som zvedavá kedy ten plagiátor vylezie s tým, že sa budem musieť testovať asi do konca života, alebo dostanem výpoveď.....predsa potrebujú progresívne liberálne namotivovanú bandu nových vojakov, ktorí nám zničia naše deti..... ospravedlňujem sa za emóciu, ale ma to štve smile
tu je stranka data bez patosu a ich komentár k situacii po sviatkoch - doslova radosť z dajakej podivnej vymyslenej tabuľky a o učiteľoch +kometáre aj učiteľov - diskutérov.....
https://m.facebook.com/databezpatosu/photos/a.103138461600623/222984489616019/?type=3&source=57


všimla som si stránku Dáta bez pátosu a článok o sviatkoch veľkej noci , grafoch a komentáre..... obávam sa, že onedlho budem bez práce budem hrozba pre deti a všetkých naokolo Pamätáte si ako sa nechali myslím vo februári naburcovať učitelia na očkovanie? Astrou Zenekou a teraz kedže nie je AZ tak dávaju Pfizer, či Modernu....ako druhú dávku? Vtedy nastala situácia, kedy učitelia ostali doma, lebo mali po očkovaní ťažké stavy. Vtedy sme dostali príkazom naklusať do škôlok ako náhrada za očkovaných, lebo tí nemôžu pracovať, majú problém vôbec žiť. Boli to škôlky len pre kritickú infraštruktúru a rodičov čo nemohli pracovať homeoffice..... VTEDY SME IM BOLI AJ MY NEZAOČKOVANÍ DOBRÍ, teraz som ZRAZU hrozba..... dalo sa to čakať, som zvedavá kedy ten plagiátor vylezie s tým, že sa budem musieť testovať asi do konca života, alebo dostanem výpoveď.....predsa potrebujú progresívne liberálne namotivovanú bandu nových vojakov, ktorí nám zničia naše deti..... ospravedlňujem sa za emóciu, ale ma to štve |( tu je stranka data bez patosu a ich komentár k situacii po sviatkoch - doslova radosť z dajakej podivnej vymyslenej tabuľky a o učiteľoch +kometáre aj učiteľov - diskutérov..... https://m.facebook.com/databezpatosu/photos/a.103138461600623/222984489616019/?type=3&source=57
Upravené 22. 4. 2021 o 22:35

Lebo takýto učiteľ to v zdraví prežije:
https://scivisionpub.com/pdfs/covid19-rna-based-vaccines-and-the-risk-of-prion-disease-1503.pdf
https://nationalfile.com/report-pfizer-vaccine-confirmed-to-cause-neurodegenerative-diseases/
https://www.chicagotribune.com/coronavirus/vaccine/ct-vaccine-side-effects-period-menstruation-20210420-i4fy7a7tnnbchi654z3o64a7my-story.html
6081de8888404


Vydrž to Zuzka, oni vymrú do cca 2-3 rokov


https://www.bitchute.com/video/SCdUdCbw5lsb/


Lebo takýto učiteľ to v zdraví prežije: https://scivisionpub.com/pdfs/covid19-rna-based-vaccines-and-the-risk-of-prion-disease-1503.pdf https://nationalfile.com/report-pfizer-vaccine-confirmed-to-cause-neurodegenerative-diseases/ https://www.chicagotribune.com/coronavirus/vaccine/ct-vaccine-side-effects-period-menstruation-20210420-i4fy7a7tnnbchi654z3o64a7my-story.html ![6081de8888404](serve/attachment&path=6081de8888404) Vydrž to Zuzka, oni vymrú do cca 2-3 rokov https://www.bitchute.com/video/SCdUdCbw5lsb/

Moderátor

lebo mali po očkovaní ťažké stavy. Vtedy sme dostali príkazom naklusať do škôlok ako náhrada za očkovaných, lebo tí nemôžu pracovať, majú problém vôbec žiť


Zuzi, ja čakám čo bude na jeseň, keď začne škola a chorobnosť, koľko zaočkovaných bude chorých a aký budú mať priebeh. Lebo po diskusiách čítam múdrosti, že len ľahký priebeh a vysmievačky neočkovaným.
A ešte teraz majú ísť na preočkovanie- inou vakcínou, čo to môže urobiť s organizmom. Som lajk, ale viem si predstaviť ako s tým bude telo bojovať.
Teda dočkaj času-jak hus klasu.


[quote="pid:12995, uid:17"]lebo mali po očkovaní ťažké stavy. Vtedy sme dostali príkazom naklusať do škôlok ako náhrada za očkovaných, lebo tí nemôžu pracovať, majú problém vôbec žiť[/quote] Zuzi, ja čakám čo bude na jeseň, keď začne škola a chorobnosť, koľko zaočkovaných bude chorých a aký budú mať priebeh. Lebo po diskusiách čítam múdrosti, že len ľahký priebeh a vysmievačky neočkovaným. A ešte teraz majú ísť na preočkovanie- inou vakcínou, čo to môže urobiť s organizmom. Som lajk, ale viem si predstaviť ako s tým bude telo bojovať. Teda dočkaj času-jak hus klasu.

ďakujem za povzbudenie, obávam sa však, že toto je len začiatok a budú pritvrdzovať, veľmi si prajem, aby táto vláda padla, všetko čo sa chystá v školstve je jeden obrovský bordel a pravdupovediac neviem či sa chcem toho zúčasťňovať a plniť ich zvrátené predstavy. bude to ťažký boj.... Oracle, nemáš to video na YT ?....tam sa dajú hodiť titulky, aspoň vtedy keď si dával o tom finančnom systéme to išlo .


ďakujem za povzbudenie, obávam sa však, že toto je len začiatok a budú pritvrdzovať, veľmi si prajem, aby táto vláda padla, všetko čo sa chystá v školstve je jeden obrovský bordel a pravdupovediac neviem či sa chcem toho zúčasťňovať a plniť ich zvrátené predstavy. bude to ťažký boj.... Oracle, nemáš to video na YT ?....tam sa dajú hodiť titulky, aspoň vtedy keď si dával o tom finančnom systéme to išlo .

neviem či sa chcem toho zúčasťňovať a plniť ich zvrátené predstavy


Nie si jediná. Tiež som na tom podobne. Ak ma systém vyhodnotí ako hrozbu, budem učiť nezaočkované deti normálnych rodičov. Paralelné školstvo vznikne rukami štátu, aby mohlo položiť základ novému školstvu. smile Hlavu hore


[quote="pid:13006, uid:17"]neviem či sa chcem toho zúčasťňovať a plniť ich zvrátené predstavy[/quote] Nie si jediná. Tiež som na tom podobne. Ak ma systém vyhodnotí ako hrozbu, budem učiť nezaočkované deti normálnych rodičov. Paralelné školstvo vznikne rukami štátu, aby mohlo položiť základ novému školstvu. ;) Hlavu hore

Paralelné školstvo vznikne rukami štátu, aby mohlo položiť základ novému školstvu. smile Hlavu hore

normálne som až nadskočila, presne o tomto premýšľam už dlhšie a splnila by som si tak môj sen....vďaka za túto poznámku


[quote="pid:13011, uid:256"]Paralelné školstvo vznikne rukami štátu, aby mohlo položiť základ novému školstvu. smile Hlavu hore[/quote] normálne som až nadskočila, presne o tomto premýšľam už dlhšie a splnila by som si tak môj sen....vďaka za túto poznámku

Oracle, nemáš to video na YT ?.


YouTube zuřivě cenzuruje. Tahle videa by neprošla.
Bohužel, vzhledem k frekvenci nových Woo videí se ani nedají dělat titulky, ledaže by někdo byl fakt hodně dobrý a dokázal za den titulky vyrobit (a nebo videa nadabovat), jenže to už je zaměstnání na plný úvazek.


Zde jsem shrnul některé myšlenky z videa z 21.4., ale není to komplet:
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1529/nov%C3%A1-vakc%C3%ADna-mrna-m%C3%B4%C5%BEe-sp%C3%B4sobi%C5%A5-%C5%BEe-imunitn%C3%A9-bunky-bud%C3%BA-%C3%BAto%C4%8Di%C5%A5-na-bunky-placenty-%C4%8Do-sp%C3%B4sob%C3%AD-%C5%BEensk%C3%BA-neplodnos%C5%A5-potrat-alebo-vroden%C3%A9-chyby


[quote="pid:13006, uid:17"]Oracle, nemáš to video na YT ?.[/quote] YouTube zuřivě cenzuruje. Tahle videa by neprošla. Bohužel, vzhledem k frekvenci nových Woo videí se ani nedají dělat titulky, ledaže by někdo byl fakt hodně dobrý a dokázal za den titulky vyrobit (a nebo videa nadabovat), jenže to už je zaměstnání na plný úvazek. Zde jsem shrnul některé myšlenky z videa z 21.4., ale není to komplet: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/1529/nov%C3%A1-vakc%C3%ADna-mrna-m%C3%B4%C5%BEe-sp%C3%B4sobi%C5%A5-%C5%BEe-imunitn%C3%A9-bunky-bud%C3%BA-%C3%BAto%C4%8Di%C5%A5-na-bunky-placenty-%C4%8Do-sp%C3%B4sob%C3%AD-%C5%BEensk%C3%BA-neplodnos%C5%A5-potrat-alebo-vroden%C3%A9-chyby

ďakujem, už som to priebežne čítala, je to naozaj zaujmavé, ten pán v tom videu čo dal Oracle je kto vlastne? lebo nedávno som videla video o tom finančnom systeme a teraz by mal hovoriť o vakcinácii.... on je analytik? čítam, že pán Woo


ďakujem, už som to priebežne čítala, je to naozaj zaujmavé, ten pán v tom videu čo dal Oracle je kto vlastne? lebo nedávno som videla video o tom finančnom systeme a teraz by mal hovoriť o vakcinácii.... on je analytik? čítam, že pán Woo
Upravené 23. 4. 2021 o 00:44

A to údajne plánovali pandemický stav, aby trval 3 roky. Uvidíme, kto vydrží dlhšie a aké budú skutočné štatistiky.
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/80/vedlaj-scaron-ie-uacute-%C4%8Dinky-vakc-iacute-n-proti-covidu19/14#post-12993


A to údajne plánovali pandemický stav, aby trval 3 roky. Uvidíme, kto vydrží dlhšie a aké budú skutočné štatistiky. https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/80/vedlaj-scaron-ie-uacute-%C4%8Dinky-vakc-iacute-n-proti-covidu19/14#post-12993

Rodičia sa spojili a bojujú za svoje deti...budú v TV Slovan onedlho, pripájajú sa aj iné stránky na fb. Mám z novozrodenej alternatívy veľmi dobrý pocit


Super správa💥
Teraz som volala s moderátormi TV Slovan a predstavila našu skupinu
DO ŠKOLY BEZ PODMIENOK!
Oboznámila ich o iniciatíve aj o petícii a otvorenom liste, o žalobe pripravovanej na medzinárodný tribunál s Judr. Weisom v spolupráci.
Požiadala som ich a dala návrh, na rozhovor s Aďkou, Adriana Kráľová
čo aj ústretovo prijali a budúci týždeň bude vo vysielaní 👍🙏🙂❤️🍀🌞
Okrem toho, už dnes 21.4.2021 vo vysielaní, kde bude hosťom pani Boková, tiež s touto tématikou, predstavia aj našu iniciatívu, petíciu aj FB skupinu🥰
Za čo im veľmi pekne ďakujeme🙏
Veľmi pekne ďakujeme aj všetkým za podporu🙏🙂


https://www.facebook.com/groups/397686698318771


aj toto je cesta k novému školstvu bez podmienok.smile


Rodičia sa spojili a bojujú za svoje deti...budú v TV Slovan onedlho, pripájajú sa aj iné stránky na fb. Mám z novozrodenej alternatívy veľmi dobrý pocit Super správa

Vydrž to Zuzka, oni vymrú do cca 2-3 rokov

Toho sa dosť bojím. Veľa blízkych podľahlo propagande a nestihol som (zákaz pohybu) včas reagovať, keďže šli ako náhradníci. Prípadne náhradníci náhradníkov. Ťažko nadávať, nie každý má čas získavať vyvážené informácie.


[quote="pid:12997, uid:7"]Vydrž to Zuzka, oni vymrú do cca 2-3 rokov[/quote] Toho sa dosť bojím. Veľa blízkych podľahlo propagande a nestihol som (zákaz pohybu) včas reagovať, keďže šli ako náhradníci. Prípadne náhradníci náhradníkov. Ťažko nadávať, nie každý má čas získavať vyvážené informácie.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

@zuzka
Hlavu vzhůru, neboj se.
Včera večer, po návratu domů jsem byl na tom stejně jako Ty.
Byl jsem včera na letišti a setkal jsem se tam s jedním kolegou (67 let), kterého jsem mimo jiné pokládal za normálního, protože žil dlouho v Australii. Místo pozdravu - "Už jsi očkovaný?"
Odpovídám mu že ne. Ten útok co jsem zinkasoval mě šokoval! Jsem zvyklý na hodně a speciálně od kypřanů, ale ten je tak zaslepený a tak věří televizi, že jsem odešel k autu, abych debatu ukončil - samozřejmě bez pozdravu. Přišel za mnou a pokračoval přes zavřené okno, úplně hystericky až se dostal do bodu, kdy mi říká, že jsem "υποπτο κρουσμα" - podezřelý nakažený. Usmál jsem se a odpověděl mu, že jsem na tom dobře, protože jsem podezřelý ale on je potvrzený debil.
Měl jsem z toho tak mizernou náladu, alespoň tři roky jsem neměl tak blbou náladu. Ale vyspal jsem se z toho, teď se cítím lépe, i když na tu epizodu stále myslím.
Tady se od 27.12.2020 i přes objednávku nedostavilo na výkon již 106 000 osob, nahánějí telefonem, hrozí výpověďmi (tedy nemožností finančního příjmu - na to většinou slyší) pokud řekneš, že nemáš nouzi pracovat, protože nemáš nouzi o peníze (bez ohledu jestli je to pravda a nebo není) jsou u pr..le s dechem. Tam končí jejich argumentace.

@Oracle_911 @JS22

Nebylo by praktičtější dávat ta videa na rumble nebo někam jinam, já třeba na YT nemohu vstoupit. Ke stažení z YT lze použít yout.com


@zuzka Hlavu vzhůru, neboj se. Včera večer, po návratu domů jsem byl na tom stejně jako Ty. Byl jsem včera na letišti a setkal jsem se tam s jedním kolegou (67 let), kterého jsem mimo jiné pokládal za normálního, protože žil dlouho v Australii. Místo pozdravu - "Už jsi očkovaný?" Odpovídám mu že ne. Ten útok co jsem zinkasoval mě šokoval! Jsem zvyklý na hodně a speciálně od kypřanů, ale ten je tak zaslepený a tak věří televizi, že jsem odešel k autu, abych debatu ukončil - samozřejmě bez pozdravu. Přišel za mnou a pokračoval přes zavřené okno, úplně hystericky až se dostal do bodu, kdy mi říká, že jsem "υποπτο κρουσμα" - podezřelý nakažený. Usmál jsem se a odpověděl mu, že jsem na tom dobře, protože jsem podezřelý ale on je potvrzený debil. Měl jsem z toho tak mizernou náladu, alespoň tři roky jsem neměl tak blbou náladu. Ale vyspal jsem se z toho, teď se cítím lépe, i když na tu epizodu stále myslím. Tady se od 27.12.2020 i přes objednávku nedostavilo na výkon již 106 000 osob, nahánějí telefonem, hrozí výpověďmi (tedy nemožností finančního příjmu - na to většinou slyší) pokud řekneš, že nemáš nouzi pracovat, protože nemáš nouzi o peníze (bez ohledu jestli je to pravda a nebo není) jsou u pr..le s dechem. Tam končí jejich argumentace. @Oracle_911 @JS22 Nebylo by praktičtější dávat ta videa na rumble nebo někam jinam, já třeba na YT nemohu vstoupit. Ke stažení z YT lze použít yout.com

Vydrž to Zuzka, oni vymrú do cca 2-3 rokov


presne Zuzi, to je otazka casu. O 2-3 bude učiteľ nedostatková profesia.


Ešte ku Karlosovi, včera som bola venčiť psa, a stretla som nejakých známych. Ich prvá otazka, či je moja mama už zaočkované (75 rokov). Ja že nie. Poslednýkrát som takto odpovedala. Budem hovoriť už áno.


Tie argumenty.,. Že je lepšie byt zaočkovaný a pod. No nič. Hovorila som to mame, a ona že teda čo má robiť. Či sa dať zaočkovať. Ja že nie. Hovor, že si a hotovo. A už to budem vravieť aj ja a mám pokoj.


[quote="pid:12997, uid:7"]Vydrž to Zuzka, oni vymrú do cca 2-3 rokov[/quote] presne Zuzi, to je otazka casu. O 2-3 bude učiteľ nedostatková profesia. Ešte ku Karlosovi, včera som bola venčiť psa, a stretla som nejakých známych. Ich prvá otazka, či je moja mama už zaočkované (75 rokov). Ja že nie. Poslednýkrát som takto odpovedala. Budem hovoriť už áno. Tie argumenty.,. Že je lepšie byt zaočkovaný a pod. No nič. Hovorila som to mame, a ona že teda čo má robiť. Či sa dať zaočkovať. Ja že nie. Hovor, že si a hotovo. A už to budem vravieť aj ja a mám pokoj.
Upravené 23. 4. 2021 o 05:39

Ja že nie. Poslednýkrát som takto odpovedala. Budem hovoriť už áno.


Za seba vás chcem poprosiť všetkých, čo máte takéto problémy v okolí o trpezlivosť a vyskúšať nasledovný argument. "Čakám na Sputnik". Čiže apriori neodmieta očkovanie, ale čaká na svoje. "Má 97.6% účinnosť. Lekárka mi to odporučila. Tak čakám..." Hnev na naivných ľudí za ich hlúposť je zlý radca, tak ich radšej usmerniť iným smerom. Keď nevieš tomu čeliť, postáv sa do čela...


[quote="pid:13028, uid:273"]Ja že nie. Poslednýkrát som takto odpovedala. Budem hovoriť už áno.[/quote] Za seba vás chcem poprosiť všetkých, čo máte takéto problémy v okolí o trpezlivosť a vyskúšať nasledovný argument. "Čakám na Sputnik". Čiže apriori neodmieta očkovanie, ale čaká na svoje. "Má 97.6% účinnosť. Lekárka mi to odporučila. Tak čakám..." Hnev na naivných ľudí za ich hlúposť je zlý radca, tak ich radšej usmerniť iným smerom. Keď nevieš tomu čeliť, postáv sa do čela...

@zuzka dúfam že ti pomôže môj príbeh dcéra pracuje v škôlke a tiež ju tlačia do očkovania tak som ju presvedčil nech nedáva najavo svoj odpor ale ochotu sa očkovať otázkou že po akej vakcíne umrelo cez tridsať ľudí v Košickej DSS a to väčšina horlivých propagátorov vakcinácie stratí niť presvedčovania a nato si pýta Sputnik Vé a to ich zaklincuje úplne takže zatiaľ jej to takto funguje

@zuzka dúfam že ti pomôže môj príbeh dcéra pracuje v škôlke a tiež ju tlačia do očkovania tak som ju presvedčil nech nedáva najavo svoj odpor ale ochotu sa očkovať otázkou že po akej vakcíne umrelo cez tridsať ľudí v Košickej DSS a to väčšina horlivých propagátorov vakcinácie stratí niť presvedčovania a nato si pýta Sputnik Vé a to ich zaklincuje úplne takže zatiaľ jej to takto funguje

@zuzka dôkazné bremeno je na ich strane. Oni mi majú dokázať, že sme hrozba.

U nás to zatiaľ neriešime. Ale súhlasím s mojimi predrečníkmi, že niekedy je lepšie odpovedať na otázku Si očkovaný slovom áno. Veď sa nepýtali, či proti covidu a ja si pri odpovedi myslím, že proti hlúposti ;-) lebo klamať sa nemá...


@zuzka dôkazné bremeno je na ich strane. Oni mi majú dokázať, že sme hrozba. U nás to zatiaľ neriešime. Ale súhlasím s mojimi predrečníkmi, že niekedy je lepšie odpovedať na otázku Si očkovaný slovom áno. Veď sa nepýtali, či proti covidu a ja si pri odpovedi myslím, že proti hlúposti ;-) lebo klamať sa nemá...

Moderátor

Oracle, nemáš to video na YT ?


Nie, YT cenzuruje neskutočným spôsobom...


Nebylo by praktičtější dávat ta videa na rumble nebo někam jinam, já třeba na YT nemohu vstoupit. Ke stažení z YT lze použít yout.com


Žiaľ ako som povedal YT cenzuruje...


[quote="pid:13006, uid:17"]Oracle, nemáš to video na YT ?[/quote] Nie, YT cenzuruje neskutočným spôsobom... [quote="pid:13027, uid:311"]Nebylo by praktičtější dávat ta videa na rumble nebo někam jinam, já třeba na YT nemohu vstoupit. Ke stažení z YT lze použít yout.com[/quote] Žiaľ ako som povedal YT cenzuruje...

Moderátor

Upravené 23. 4. 2021 o 08:16

U nás našťastie nie je nátlak, tu v Ba sa každý stará sám o seba. V rozhovoroch s kegyňami tiež spomeniem Sputnik, no dodám, že očkovať sa nechcem ničím. Ja som reagovala na tu stránku, ako si niekto dovolí popudzovať ľudí myšlienkou monitorovať nezaočkovaných, či označovať ich za hrozbu. No zachytila som niekde, že Grohlinga sa pytali, čo bude s nezaočkovanými, neviem to žiaľ už nájsť.
Predpokladám, že ak budeme hrozba, otočí sa to proti ním, lebo už dnrs sa hovorí o tom, že tí čo sú zaočkovaní, sa nemusia testovať, ALE aj oni môžu byť nosičmi vírusu, vakcína predsa nie je sloboda, keď aj napriek tomu musíš byť v karanténe pri príchode zo zahraničia. Covidpass je len nálepka, aby mali prehľad koľkí dokážu nakaziť aj napriek zaočkovaniu.


U nás našťastie nie je nátlak, tu v Ba sa každý stará sám o seba. V rozhovoroch s kegyňami tiež spomeniem Sputnik, no dodám, že očkovať sa nechcem ničím. Ja som reagovala na tu stránku, ako si niekto dovolí popudzovať ľudí myšlienkou monitorovať nezaočkovaných, či označovať ich za hrozbu. No zachytila som niekde, že Grohlinga sa pytali, čo bude s nezaočkovanými, neviem to žiaľ už nájsť. Predpokladám, že ak budeme hrozba, otočí sa to proti ním, lebo už dnrs sa hovorí o tom, že tí čo sú zaočkovaní, sa nemusia testovať, ALE aj oni môžu byť nosičmi vírusu, vakcína predsa nie je sloboda, keď aj napriek tomu musíš byť v karanténe pri príchode zo zahraničia. Covidpass je len nálepka, aby mali prehľad koľkí dokážu nakaziť aj napriek zaočkovaniu.

Místo pozdravu - "Už jsi očkovaný?"
Odpovídám mu že ne. Ten útok co jsem zinkasoval mě šokoval!

Zahraju si na nosiče dříví do lesa.
Popsaná epizoda mne zasáhla. Pravděpodobně to lze klasifikovat jako (neúmyslný?) energetický útok, dříve se tomu říkalo uřknutí (útok slovem). Zde možná v kombinaci s uhranutím (útok pohledem).
Už samo adekvátní rozlišení/rozpoznání/uvědomění a pojmenování odebírá ataku na síle. Není doporučováno událost “rychle vytěsnit” (tj. uložit mimo vědomou kontrolu do podvědomí), ale spíše “přijmout”, zpracovat, poučit se a nechat “odplynout” či “odtéct”.


Dobré je použít “dětský algoritmus“ zvaný někdy “3x proč”. Tj. zkusit si dát otázku “co mi to má říct?” nebo “proč se mi to stalo?” a po zamyšlení si sám dát odpověď, nejlépe z pohledu třetího pozorovatele - “nezávislé” osoby. Co rychle napadne jako první bývá často správná odpověď, i když často zní “neuvěřitelně” nebo “nelogicky”. Možné mít i více variant odpovědi. Na odpověď navázat znovu stejnou otázkou “no dobře, a co mi toto má říct?”. Délka této série minimálně 3, maximální délka dle vlastního uvážení. Už druhá a třetí odpověď může dávat nečekaná/překvapivá zjištění.
Jako doplněk stojí zato několik dnů sledovat, co se Ti bude v noci zdát za sny.


Z dalších příspěvků vybírám:

Ich prvá otazka, či je moja mama už zaočkované (75 rokov). Ja že nie. Poslednýkrát som takto odpovedala.

{tohle jsem vybral jako celek, ale speciálně upozorním na formulaci “Ich prvá otazka” ~ “Místo pozdravu”; tj. podobné epizody se dějí asi často, takže je otázka, zda je to vůbec osobní...}
Čiže apriori neodmieta očkovanie, ale čaká na svoje.

{energie útočníka proletí mimo mne, úhybný manévr}
tak ich radšej usmerniť iným smerom. Keď nevieš tomu čeliť, postáv sa do čela...


No, a protože mne popsaná epizoda zasáhla, jdu na sebe aplikovat dětský algoritmus...;-)


[quote="pid:13027, uid:311"]Místo pozdravu - "Už jsi očkovaný?" Odpovídám mu že ne. Ten útok co jsem zinkasoval mě šokoval![/quote] Zahraju si na nosiče dříví do lesa. Popsaná epizoda mne zasáhla. Pravděpodobně to lze klasifikovat jako (neúmyslný?) energetický útok, dříve se tomu říkalo uřknutí (útok slovem). Zde možná v kombinaci s uhranutím (útok pohledem). Už samo adekvátní rozlišení/rozpoznání/uvědomění a **pojmenování** odebírá ataku na síle. Není doporučováno událost “rychle vytěsnit” (tj. uložit mimo vědomou kontrolu do podvědomí), ale spíše “přijmout”, zpracovat, poučit se a nechat “odplynout” či “odtéct”. Dobré je použít “dětský algoritmus“ zvaný někdy “3x proč”. Tj. zkusit si dát otázku “co mi to má říct?” nebo “proč se mi to stalo?” a po zamyšlení si sám dát odpověď, nejlépe z pohledu třetího pozorovatele - “nezávislé” osoby. Co rychle napadne jako první bývá často správná odpověď, i když často zní “neuvěřitelně” nebo “nelogicky”. Možné mít i více variant odpovědi. Na odpověď navázat znovu **stejnou** otázkou “no dobře, a co mi toto má říct?”. Délka této série minimálně 3, maximální délka dle vlastního uvážení. Už druhá a třetí odpověď může dávat nečekaná/překvapivá zjištění. Jako doplněk stojí zato několik dnů sledovat, co se Ti bude v noci zdát za sny. Z dalších příspěvků vybírám: [quote="pid:13028, uid:273"]Ich prvá otazka, či je moja mama už zaočkované (75 rokov). Ja že nie. Poslednýkrát som takto odpovedala.[/quote] {tohle jsem vybral jako celek, ale speciálně upozorním na formulaci “Ich prvá otazka” ~ “Místo pozdravu”; tj. podobné epizody se dějí asi často, takže je otázka, zda je to vůbec osobní...} [quote="pid:13029, uid:196"]Čiže apriori neodmieta očkovanie, ale čaká na svoje.[/quote] {energie útočníka proletí mimo mne, úhybný manévr} [quote="pid:13029, uid:196"]tak ich radšej usmerniť iným smerom. Keď nevieš tomu čeliť, postáv sa do čela...[/quote] No, a protože mne popsaná epizoda zasáhla, jdu na sebe aplikovat dětský algoritmus...;-)

Ja to nechápem, prečo si to k telu takto pripúšťate ľudia...
Na otázku: "Si zaočkovaný?" by som odpovedala: "Mám sa dobre, ďakujem. Som veľmi rada, že Ťa vidím a Ty sa máš ako?" Dôležité je udržať tón hlasu.


Pokiaľ by debil bol neústupný a svoj dotaz opakoval, nasledovala by odpoveď: "Nehnevaj sa, ale toho kovidu mám plné zuby, nechcem sa o tom baviť, povedz mi čo máš nové?"


No a na potretie: "Toto je záležitosť, ktorú konzultujem so svojim lekárom, nebudem to s Tebou konzultovať."


Na po štvrté by bol odoslaný do preč, navždy smile.


Ja to nechápem, prečo si to k telu takto pripúšťate ľudia... Na otázku: "Si zaočkovaný?" by som odpovedala: "Mám sa dobre, ďakujem. Som veľmi rada, že Ťa vidím a Ty sa máš ako?" Dôležité je udržať tón hlasu. Pokiaľ by debil bol neústupný a svoj dotaz opakoval, nasledovala by odpoveď: "Nehnevaj sa, ale toho kovidu mám plné zuby, nechcem sa o tom baviť, povedz mi čo máš nové?" No a na potretie: "Toto je záležitosť, ktorú konzultujem so svojim lekárom, nebudem to s Tebou konzultovať." Na po štvrté by bol odoslaný do preč, navždy :D.

Tohle je přesně ta agenda , kterou chtějí vytvořit. Napřed tlačit bezstrukturně a následně se začínají vytvářet samovolné struktury debilů , ochotných i vraždit.
Právě proto chtějí napíchat nejméně polovinu národa , aby ta blbější polovina sama tlačila na tu prozíravější polovinu.
Na dotaz o očkování se dá jednoduše odpovědět Ne , nejsem idiot , ještě se mi zdechnout nechce . A pokud to dotyčný chce hrotit , tak utnout a odejít . Hlavně se nehádejte , ta informace o zdechnutí bude pracovat v psychice .
Prostě počítejte s tím , že probíhající změny zasáhnou i do navázaných vztahů.


Tohle je přesně ta agenda , kterou chtějí vytvořit. Napřed tlačit bezstrukturně a následně se začínají vytvářet samovolné struktury debilů , ochotných i vraždit. Právě proto chtějí napíchat nejméně polovinu národa , aby ta blbější polovina sama tlačila na tu prozíravější polovinu. Na dotaz o očkování se dá jednoduše odpovědět Ne , nejsem idiot , ještě se mi zdechnout nechce . A pokud to dotyčný chce hrotit , tak utnout a odejít . Hlavně se nehádejte , ta informace o zdechnutí bude pracovat v psychice . Prostě počítejte s tím , že probíhající změny zasáhnou i do navázaných vztahů.

Čakám na Sputnik". Čiže apriori neodmieta očkovanie, ale čaká na svoje. "Má 97.6% účinnosť.


to je dobré, no uvidím lebo sú tu take zvlastne korelácie - vaxxer a zároveň rusofob :-) tak neviem, či je to pravý argument.


ja sa ockovat nechcem, som si odrovnala imunitu výletom do Kene, mladá hlúpa, všetky povinne vakcíny (žltačka, žltá horúčka a ja neviem, čo všetko je povinne). Trvalo to niekoľko rokov, až spätne som si to dávala do suvisu. To sa neprejavilo hneď, ale cca po pól roku. A to sú naozaj overené, dlhoročne vakcíny, na rozdiel od týchto.


[quote="pid:13029, uid:196"]Čakám na Sputnik". Čiže apriori neodmieta očkovanie, ale čaká na svoje. "Má 97.6% účinnosť.[/quote] to je dobré, no uvidím lebo sú tu take zvlastne korelácie - vaxxer a zároveň rusofob :-) tak neviem, či je to pravý argument. ja sa ockovat nechcem, som si odrovnala imunitu výletom do Kene, mladá hlúpa, všetky povinne vakcíny (žltačka, žltá horúčka a ja neviem, čo všetko je povinne). Trvalo to niekoľko rokov, až spätne som si to dávala do suvisu. To sa neprejavilo hneď, ale cca po pól roku. A to sú naozaj overené, dlhoročne vakcíny, na rozdiel od týchto.

presne o tomto premýšľam už dlhšie a splnila by som si tak môj sen....vďaka za túto poznámku


keby ste má chceli, hlásim sa do Teamu. Nie som učiteľka, ucit viem, učím dospelých. Končím bakalára Ba pedagogickej. Ale zato viem manažovať ( to si nerobím srandu, naozaj).


[quote="pid:13015, uid:17"]presne o tomto premýšľam už dlhšie a splnila by som si tak môj sen....vďaka za túto poznámku[/quote] keby ste má chceli, hlásim sa do Teamu. Nie som učiteľka, ucit viem, učím dospelých. Končím bakalára Ba pedagogickej. Ale zato viem manažovať ( to si nerobím srandu, naozaj).

sú tu také zvlaštne korelácie - vaxxer a zároveň rusofob

Ja v svojom okolí vidím dosť takýchto korelácií. Vaxer, svedok Covidový, ovca - rusofób, podporovateľ Matoviča (lebo mafia a 12r.), taktiež podporovateľ Bidena (Rusi si robia čo chcú, chudáci Ukrajinci, ešteže sme v NATO a pod "argumenty"smile. Ale čo čakať od ludí, ktorí sa vás opýtajú ako prvé, že či ste včera pozerali správy na Markíze...


[quote="pid:13047, uid:273"]sú tu také zvlaštne korelácie - vaxxer a zároveň rusofob[/quote] Ja v svojom okolí vidím dosť takýchto korelácií. Vaxer, svedok Covidový, ovca - rusofób, podporovateľ Matoviča (lebo mafia a 12r.), taktiež podporovateľ Bidena (Rusi si robia čo chcú, chudáci Ukrajinci, ešteže sme v NATO a pod "argumenty"). Ale čo čakať od ludí, ktorí sa vás opýtajú ako prvé, že či ste včera pozerali správy na Markíze...

Kdysi mi v Izraeli jeden člověk řekl, nauč se znát zbraně svých nepřátel a nauč se je používat.


Takže od teďka bude odpověď znít: "Neodpovídám z důvodů ochrany osobních údajů!"


Kdysi mi v Izraeli jeden člověk řekl, nauč se znát zbraně svých nepřátel a nauč se je používat. Takže od teďka bude odpověď znít: "Neodpovídám z důvodů ochrany osobních údajů!"

“Ich prvá otazka” ~ “Místo pozdravu”;


K tomu jen tolik, pokud nepozdraví, tak se s tou osobou nebavím. Ignoruju ji, prostě je méně než vzduch. Taky to celkem funguje, ale ne u agresivních!


[quote="pid:13041, uid:240"]“Ich prvá otazka” ~ “Místo pozdravu”;[/quote] K tomu jen tolik, pokud nepozdraví, tak se s tou osobou nebavím. Ignoruju ji, prostě je méně než vzduch. Taky to celkem funguje, ale ne u agresivních!

zuzka - vydrž (inak známá včera vravela, že sa nechala zaočkovat na Slovensku Sputnikom V , tak ak radšej sa opytaj na toto obvodného )

TEDY SME IM BOLI AJ MY NEZAOČKOVANÍ DOBRÍ, teraz som ZRAZU hrozba..... dalo sa to čakať,


zuzka - vydrž (inak známá včera vravela, že sa nechala zaočkovat na Slovensku Sputnikom V , tak ak radšej sa opytaj na toto obvodného ) [quote="pid:12995, uid:17"]TEDY SME IM BOLI AJ MY NEZAOČKOVANÍ DOBRÍ, teraz som ZRAZU hrozba..... dalo sa to čakať,[/quote]

dovolili jej ockovat sa na Slovensku Sputnikom? A kde?


dovolili jej ockovat sa na Slovensku Sputnikom? A kde?

dovolili jej ockovat sa na Slovensku Sputnikom? A kde?

Janka - ona býva v Košiciach, ale nepýtala som sa ku ktorému doktorovi ide...
len odpovedala, že k obvodnemu a že to bude bez certifikatu lebo to nieje schválené EU . Toto by skor mohli pozisťovať, slováci žijuci na Slovensku či sa opýtat známych lekárov .


[quote="pid:13061, uid:187"]dovolili jej ockovat sa na Slovensku Sputnikom? A kde?[/quote] Janka - ona býva v Košiciach, ale nepýtala som sa ku ktorému doktorovi ide... len odpovedala, že k obvodnemu a že to bude bez certifikatu lebo to nieje schválené EU . Toto by skor mohli pozisťovať, slováci žijuci na Slovensku či sa opýtat známych lekárov .
Upravené 23. 4. 2021 o 13:03

Ich prvá otazka, či je moja mama už zaočkované (75 rokov). Ja že nie. Poslednýkrát som takto odpovedala. Budem hovoriť už áno.

Podobný prípad s mojou mamou. Najviac ju do očkovania naháňajú tzv. voliči Matoviča. Ona však nevie klamať. Preto som ju naučil frázu o zodpovednosti.
Ako dôchodkyňa nikam nechodí, takže najskôr sa musia zaočkovať všetci, čo to potrebujú pre prácu. Ona je zodpovedná ako Matovič, ktorý sa nechá zaočkovať posledný. Na druhý deň po ňom sa prihlási na očkovanie aj moja mama. (TAKŽE NIKDY). Je to veľká zodpovednosť, takto sa obetovať a ísť sa očkovať nakoniec.
Místo pozdravu - "Už jsi očkovaný?"

Přišel za mnou a pokračoval přes zavřené okno, úplně hystericky až se dostal do bodu, kdy mi říká, že jsem "υποπτο κρουσμα" - podezřelý nakažený. Usmál jsem se a odpověděl mu, že jsem na tom dobře, protože jsem podezřelý ale on je potvrzený debil.

Presne takto to chápem aj ja. Povedať zaočkovanému, ja mám iný názor sa rovná urážke. Vlastne som mu povedal, že je hlupák. Preto tie zúrivé reakcie.


[quote="pid:13028, uid:273"]Ich prvá otazka, či je moja mama už zaočkované (75 rokov). Ja že nie. Poslednýkrát som takto odpovedala. Budem hovoriť už áno.[/quote] Podobný prípad s mojou mamou. Najviac ju do očkovania naháňajú tzv. voliči Matoviča. Ona však nevie klamať. Preto som ju **naučil frázu o zodpovednosti.** Ako dôchodkyňa nikam nechodí, takže najskôr sa musia zaočkovať všetci, čo to potrebujú pre prácu. Ona je zodpovedná ako Matovič, ktorý sa nechá zaočkovať posledný. Na druhý deň po ňom sa prihlási na očkovanie aj moja mama. (TAKŽE NIKDY). Je to veľká zodpovednosť, takto sa obetovať a ísť sa očkovať nakoniec. [quote="pid:13027, uid:311"]Místo pozdravu - "Už jsi očkovaný?"[/quote] [quote="pid:13027, uid:311"]Přišel za mnou a pokračoval přes zavřené okno, úplně hystericky až se dostal do bodu, kdy mi říká, že jsem "υποπτο κρουσμα" - podezřelý nakažený. Usmál jsem se a odpověděl mu, že jsem na tom dobře, protože jsem podezřelý ale on je potvrzený debil.[/quote] Presne takto to chápem aj ja. Povedať zaočkovanému, ja mám iný názor sa rovná urážke. Vlastne som mu povedal, že je hlupák. Preto tie zúrivé reakcie.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Upravené 23. 4. 2021 o 14:11

Ja to nechápem, prečo si to k telu takto pripúšťate ľudia...
Na otázku: "Si zaočkovaný?" by som odpovedala: "Mám sa dobre, ďakujem. Som veľmi rada, že Ťa vidím a Ty sa máš ako?" Dôležité je udržať tón hlasu.

Na dotaz o očkování se dá jednoduše odpovědět Ne , nejsem idiot , ještě se mi zdechnout nechce . A pokud to dotyčný chce hrotit , tak utnout a odejít . Hlavně se nehádejte , ta informace o zdechnutí bude pracovat v psychice .

Osobne nemám problém, ale cítim zodpovednosť za matku a dcéry. Tie sa snažím chrániť s ohľadom na ich možnosti.


[quote="pid:13042, uid:45"]Ja to nechápem, prečo si to k telu takto pripúšťate ľudia... Na otázku: "Si zaočkovaný?" by som odpovedala: "Mám sa dobre, ďakujem. Som veľmi rada, že Ťa vidím a Ty sa máš ako?" Dôležité je udržať tón hlasu.[/quote] [quote="pid:13045, uid:185"]Na dotaz o očkování se dá jednoduše odpovědět Ne , nejsem idiot , ještě se mi zdechnout nechce . A pokud to dotyčný chce hrotit , tak utnout a odejít . Hlavně se nehádejte , ta informace o zdechnutí bude pracovat v psychice .[/quote] Osobne nemám problém, ale cítim zodpovednosť za matku a dcéry. Tie sa snažím chrániť s ohľadom na ich možnosti.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Upravené 23. 4. 2021 o 14:10

normálne som až nadskočila, presne o


Práve dnes sme toto riešili s manželkou. Ak budú tlačiť na testovanie a očkovanie, tak, necháme deti v domácej výuke. No a prišli sme na to, že však nejaká/ý učiteľ/ka, čo sa nechce očkovať si môže vziať pod patronát niekoľko detí z domácej výuky a učiť ich. Určite sa to dá vymyslieť tak aby boli spokojní všetci zúčastnení a bolo to v poriadku po všetkých stránkach. Treba určite počítať s tým, že nejaký aktivista to môže požalovť úradom.


[quote="pid:13015, uid:17"]normálne som až nadskočila, presne o[/quote] Práve dnes sme toto riešili s manželkou. Ak budú tlačiť na testovanie a očkovanie, tak, necháme deti v domácej výuke. No a prišli sme na to, že však nejaká/ý učiteľ/ka, čo sa nechce očkovať si môže vziať pod patronát niekoľko detí z domácej výuky a učiť ich. Určite sa to dá vymyslieť tak aby boli spokojní všetci zúčastnení a bolo to v poriadku po všetkých stránkach. Treba určite počítať s tým, že nejaký aktivista to môže požalovť úradom.

Nebylo by praktičtější dávat ta videa na rumble nebo někam jinam, já třeba na YT nemohu vstoupit. Ke stažení z YT lze použít yout.com

@karlos Z Bitchute dokáže stahovat většina doplňků prohlížeče.

Samozřejmě, takové doplňky nemohu říci, zda jsou 100% bezpečné, ale to není ani prohlížeč jako takový.


energie útočníka proletí mimo mne, úhybný manévr

Spousta mladších, ale i někteří starší si často neuvědomují, že když jim někdo druhý předhazuje, jak jsou špatní, že uvnitř se cítí nejistě, nešťastně a špatně sám útočník a jen chce, aby se někdo cítil ještě hůře než on a ještě z něj vymáčkl energii a vzal mu ji.


[quote="pid:13027, uid:311"]Nebylo by praktičtější dávat ta videa na rumble nebo někam jinam, já třeba na YT nemohu vstoupit. Ke stažení z YT lze použít yout.com[/quote] @karlos Z Bitchute dokáže stahovat většina doplňků prohlížeče. Samozřejmě, takové doplňky nemohu říci, zda jsou 100% bezpečné, ale to není ani prohlížeč jako takový. [quote="pid:13041, uid:240"]energie útočníka proletí mimo mne, úhybný manévr[/quote] Spousta mladších, ale i někteří starší si často neuvědomují, že když jim někdo druhý předhazuje, jak jsou špatní, že uvnitř se cítí nejistě, nešťastně a špatně sám útočník a jen chce, aby se někdo cítil ještě hůře než on a ještě z něj vymáčkl energii a vzal mu ji.

že však nejaká/ý učiteľ/ka, čo sa nechce očkovať si môže vziať pod patronát niekoľko detí z domácej výuky a učiť ich.


takých,ktorým záleží na vzdelávaní detí je viac,ľudia sa už prebúdzajú, na toto som natrafila na fb
6083358fa9814


[quote="pid:13102, uid:368"]že však nejaká/ý učiteľ/ka, čo sa nechce očkovať si môže vziať pod patronát niekoľko detí z domácej výuky a učiť ich.[/quote] takých,ktorým záleží na vzdelávaní detí je viac,ľudia sa už prebúdzajú, na toto som natrafila na fb ![6083358fa9814](serve/attachment&path=6083358fa9814)

No je to pekná snaha to určite, ale toto problem nerieši. Ja som celkom kritická voči tomuto boomu týchto komunitných škôl. Nechápte má zle, štátne skolstvo je v marazme ako je. Takze chápem, že rodicia hľadajú alternatívy. Ale potom by to malo mat institucionslnejsiu formu. Mám o tom celkom prehlad, svojho casu som chcela ucit deti doma.


okrem toho sa do toho môže obuť hygiena.


No je to pekná snaha to určite, ale toto problem nerieši. Ja som celkom kritická voči tomuto boomu týchto komunitných škôl. Nechápte má zle, štátne skolstvo je v marazme ako je. Takze chápem, že rodicia hľadajú alternatívy. Ale potom by to malo mat institucionslnejsiu formu. Mám o tom celkom prehlad, svojho casu som chcela ucit deti doma. okrem toho sa do toho môže obuť hygiena.

staci nejaky bonzacky rodic a je v haji, aj deti....uz to bolo tusim v CR, nejaky riaditel nekontroloval a neziadal testy....a uz to riesi policia


staci nejaky bonzacky rodic a je v haji, aj deti....uz to bolo tusim v CR, nejaky riaditel nekontroloval a neziadal testy....a uz to riesi policia
2.18k
35
20
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept