Naši analytici
Vrbětická ouvertura k českému majdanu?

„Ubohá a nízká lež“. Šéf ruské rozvědky okomentoval prohlášení Prahy
Šéf Služby vnější rozvědky Ruska Sergej Naryškin označil prohlášení oficiální Prahy
o podílu ruských speciálních služeb na explozi na skladišti v Česku za lež, která byla důvodem k vyhoštění ruských diplomatů.
„Takto se vyznamenalo Česko, země s dost omezenou svrchovaností v zahraničněpolitických záležitostech přistoupila na vyostření,
na konfrontaci s Ruskem, a po pravdě řečeno, přišla si na své,“ řekl Naryškin
v pátek na zahajovacím ceremoniálu výstavy v Ústředním muzeu Ozbrojených sil RF.
https://cz.sputniknews.com/20210423/uboha-a-nizka-lez-sef-ruske-rozvedky-okomentoval-prohlaseni-prahy-14238772.html


„Ubohá a nízká lež“. Šéf ruské rozvědky okomentoval prohlášení Prahy Šéf Služby vnější rozvědky Ruska Sergej Naryškin označil prohlášení oficiální Prahy o podílu ruských speciálních služeb na explozi na skladišti v Česku za lež, která byla důvodem k vyhoštění ruských diplomatů. „Takto se vyznamenalo Česko, země s dost omezenou svrchovaností v zahraničněpolitických záležitostech přistoupila na vyostření, na konfrontaci s Ruskem, a po pravdě řečeno, přišla si na své,“ řekl Naryškin v pátek na zahajovacím ceremoniálu výstavy v Ústředním muzeu Ozbrojených sil RF. https://cz.sputniknews.com/20210423/uboha-a-nizka-lez-sef-ruske-rozvedky-okomentoval-prohlaseni-prahy-14238772.html

Asi napisem blog o tom ako mi na konci roku 2014 zahadne vybuchlo vajce v mikrovlnke, ked som sa pokusal urobit volske oko. Ako ukazuju data,cas sa kryje s Vrbeticami a tym padom je to cele jasne smile


Asi napisem blog o tom ako mi na konci roku 2014 zahadne vybuchlo vajce v mikrovlnke, ked som sa pokusal urobit volske oko. Ako ukazuju data,cas sa kryje s Vrbeticami a tym padom je to cele jasne :D

zahadne vybuchlo vajce v mikrovlnke

Nebolo to ruské vajce ?smile


[quote="pid:13141, uid:248"]zahadne vybuchlo vajce v mikrovlnke[/quote] Nebolo to ruské vajce ?:D

mne presne vtedy vybuchla nabíjačka na batérie! kliaty moskali!


mne presne vtedy vybuchla nabíjačka na batérie! kliaty moskali!
1.23k
5
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept