Politika v ČR
Jak to vidi Petr Hajek

https://www.protiproud.cz/politika/5766-vrbeticka-fraska-vrcholi-na-prah-jaderne-valky-a-zase-zpet-prezident-zeman-v-pasti-aneb-jak-se-jedinym-projevem-stat-babisem-c-2-sedm-jednou-ranou-vs-sedm-statecnych-mys-si-zarvala-usadi-se-prach-zbabelci.htm


https://www.protiproud.cz/politika/5766-vrbeticka-fraska-vrcholi-na-prah-jaderne-valky-a-zase-zpet-prezident-zeman-v-pasti-aneb-jak-se-jedinym-projevem-stat-babisem-c-2-sedm-jednou-ranou-vs-sedm-statecnych-mys-si-zarvala-usadi-se-prach-zbabelci.htm

Hájek speciálně a Protiproud jako kanál mi jen potvrdili, že jsou dvojčetem "řízené alternativy" spolu s Aeronetem a panem VK. Mám i jiné indície, podle kterých má být rozprostraněn scénář "kapitulace Zemana" . Důvod a cíl je prostý - teď se bojuje o Hrad, protože tam leží klíče od voleb. Proti Zemanovi nejde nikdo, ale nasadit mu hlavu "kapitulanta" je průchodnější. Škoda.


Hájek speciálně a Protiproud jako kanál mi jen potvrdili, že jsou dvojčetem "řízené alternativy" spolu s Aeronetem a panem VK. Mám i jiné indície, podle kterých má být rozprostraněn scénář "kapitulace Zemana" . Důvod a cíl je prostý - teď se bojuje o Hrad, protože tam leží klíče od voleb. Proti Zemanovi nejde nikdo, ale nasadit mu hlavu "kapitulanta" je průchodnější. Škoda.

Proti Zemanovi nejde nikdo, ale nasadit mu hlavu "kapitulanta" je průchodnější.

Tak tak, pro ilustraci programování proti Zemanovi citace z článku:
text směrem k MZ:
"Přesně to se stalo Miloši Zemanovi, naší dosud nezničitelné kuně v dlouhodobě nechutně páchnoucí politické slepičárně. ...
...právě Zemanův televizní projev a navazující rozhovor na „české CNN“ (Prima). Ukázal, že past na kunu zaklapla dokonale. ...
Z této pasti na kunu totiž nelze vyklouznout. ...
...kuna je už bezmocná."


text směrem k VKst:
"Jen málo mužů se zachovalo jako muži. Na prvním místě určitě exprezident Václav Klaus..."


[quote="pid:13405, uid:57"]Proti Zemanovi nejde nikdo, ale nasadit mu hlavu "kapitulanta" je průchodnější.[/quote] Tak tak, pro ilustraci programování proti Zemanovi citace z článku: text směrem k MZ: "Přesně to se stalo Miloši Zemanovi, naší dosud nezničitelné kuně v dlouhodobě nechutně páchnoucí politické slepičárně. ... ...právě Zemanův televizní projev a navazující rozhovor na „české CNN“ (Prima). Ukázal, že past na kunu zaklapla dokonale. ... Z této pasti na kunu totiž nelze vyklouznout. ... ...kuna je už bezmocná." text směrem k VKst: "Jen málo mužů se zachovalo jako muži. Na prvním místě určitě exprezident Václav Klaus..."

Nevím, trochu mě to překvapilo. Ale co když to souvisí s návštěvou Klause na Hradě?
"Hele, Miloši, já na Tebe jako pustím Hájka, řeknu: Trhej!" "Dobrá, Václave, bude to dobrý výstřel prezidentské kampaně".


Nevím, trochu mě to překvapilo. Ale co když to souvisí s návštěvou Klause na Hradě? "Hele, Miloši, já na Tebe jako pustím Hájka, řeknu: Trhej!" "Dobrá, Václave, bude to dobrý výstřel prezidentské kampaně".

Ze strany Hájka tam nevidím žádný přínos pro Hrad. Možná mi někdo pomůže...


Ze strany Hájka tam nevidím žádný přínos pro Hrad. Možná mi někdo pomůže...

Mě napadlo, a netvrdím, že tomu tak i je, že Zeman chystá Klause jako následovníka. Bohužel, nikdo jiný se ani neprofiluje a na Babiše myslím dávno zanevřel.
Kromě toho si myslím, že Babiš by bez Zemanova vedení byl spíše škodná.


Mě napadlo, a netvrdím, že tomu tak i je, že Zeman chystá Klause jako následovníka. Bohužel, nikdo jiný se ani neprofiluje a na Babiše myslím dávno zanevřel. Kromě toho si myslím, že Babiš by bez Zemanova vedení byl spíše škodná.

Joe.
Hmm, zajímavé...
No nic, zatím budu studovat etnografii Chabarovského kraje.
Kolem Amuru je hezky...


Joe. Hmm, zajímavé... No nic, zatím budu studovat etnografii Chabarovského kraje. Kolem Amuru je hezky...

budu studovat etnografii Chabarovského kraje
I vlajky tam mají zajímavé ...


[quote="pid:13450, uid:240"]budu studovat etnografii Chabarovského kraje[/quote] I [vlajky](https://cs.wikipedia.org/wiki/Chabarovsk%C3%BD_kraj#/media/Soubor:Flag_of_Khabarovsk_Krai.svg) tam mají zajímavé ...

I vlajky tam mají zajímavé ...

To, co jsem napsal, má být takový “překladatelský oříšek”, záměrně neúplný rébus či zpráva pro mne v budoucnosti.


To s tou vlajkou jsem netušil, překvapující.


Pokud nastane pravý čas, přijde i rozluštění.
Pokud nenastane pravý čas, tak jsem se mýlil.


[quote="pid:13475, uid:260"]I vlajky tam mají zajímavé ...[/quote] To, co jsem napsal, má být takový “překladatelský oříšek”, záměrně neúplný rébus či zpráva pro mne v budoucnosti. To s tou vlajkou jsem netušil, překvapující. Pokud nastane pravý čas, přijde i rozluštění. Pokud nenastane pravý čas, tak jsem se mýlil.
Upravené 26. 4. 2021 o 23:54

VKst má stále vliv = možnost podpořit pro národní síly, nebo alespoň minimálně vázat část sil protivníka. Předpokládám, že o tom se bavili na schůzce s MZ. Jakákoliv "autentická česká cesta", které byli a jsou oba hoši z prognosťáku tvůrci, byla vždy trnem v oku pindosů a jejich sluhů. Opakuji ten příměr VVPj, že ČR je nástrojem řízení - klín. Musí se to vypodložit podle toho, kam to má padnout.
Hájek shazuje Zemanovu nepochybnou odvahu hájit zájmy státu (a národa), a aby to nebylo tak viditelné, zároveň imituje podporu VKst. Protiproud na mě často působí jako strašilka. Past zaklapla, ale ne za Zemanem.


VKst má stále vliv = možnost podpořit pro národní síly, nebo alespoň minimálně vázat část sil protivníka. Předpokládám, že o tom se bavili na schůzce s MZ. Jakákoliv "autentická česká cesta", které byli a jsou oba hoši z prognosťáku tvůrci, byla vždy trnem v oku pindosů a jejich sluhů. Opakuji ten příměr VVPj, že ČR je nástrojem řízení - klín. Musí se to vypodložit podle toho, kam to má padnout. Hájek shazuje Zemanovu nepochybnou odvahu hájit zájmy státu (a národa), a aby to nebylo tak viditelné, zároveň imituje podporu VKst. Protiproud na mě často působí jako strašilka. Past zaklapla, ale ne za Zemanem.

Hájek ... zároveň imituje podporu VKst.

Odtud
https://www.institutvk.cz/
lze zjistit, že Hájek není členem IVK...


[quote="pid:13503, uid:177"]Hájek ... zároveň imituje podporu VKst.[/quote] Odtud https://www.institutvk.cz/ lze zjistit, že Hájek není členem IVK...

@Buran - právě proto řadím Hájkův Protiproud mezi "řízenou alternativu" . Ten přídomek "řízená" neznamená nepřátelská, ale podle potřeby využívaná ku modifikacím info-pole.
Pozice "staršilky" je dlouhodobě zjevná. Ale to je nutnost - strach a autoritativnost jsou spolehlivé nástroje poslušnosti davu.

@Buran - právě proto řadím Hájkův Protiproud mezi "řízenou alternativu" . Ten přídomek "řízená" neznamená nepřátelská, ale podle potřeby využívaná ku modifikacím info-pole. Pozice "staršilky" je dlouhodobě zjevná. Ale to je nutnost - strach a autoritativnost jsou spolehlivé nástroje poslušnosti davu.
1.27k
12
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept