Videá, filmy, knihy
Video namiesto TV programu

Kto by hladal nieco na pozeranie tak mozem odporucit


Телеканал Звезда


Военная приемка


https://www.youtube.com/watch?v=iZQJqOINACE


Ano je to po rusky, ludia v mojom okoli sa teraz zaciaju ucit po rusky ... v zapadnych filmoch, videach sa uz nic neda dozvediet, konceptualne su prazdne ... kto sa nenaucil po rusky doteraz, tak je spravny cas s tym zacat. Matersky jazyk, Rustina a anglictina su zaklad. To by mal kazdy vzdelany clovek ovladat.


Vo videu opisuju najnovsie motory pre lode, lietadla atd ... ako povedali na koniec 4 tej casti - Tam kde sa vyrabaju motory sa dotahuje obrovska cast priemyslu, pretoze je za potreby nie len stavat tie motory ale uz je vyhodne k tomu postavit aj lietadlo , ponorku a zbytok pohybujuceho sa prostriedku. Takze ak Rusko zacne vyrabat svoje motory vo vysokej kvalite tak vlastne ovladtne velmi velku cast svetovej ekonomiky. A ako z videi vyplyva Rusko ma k tomu dobre nastartovane.


Kto by hladal nieco na pozeranie tak mozem odporucit Телеканал Звезда Военная приемка https://www.youtube.com/watch?v=iZQJqOINACE Ano je to po rusky, ludia v mojom okoli sa teraz zaciaju ucit po rusky ... v zapadnych filmoch, videach sa uz nic neda dozvediet, konceptualne su prazdne ... kto sa nenaucil po rusky doteraz, tak je spravny cas s tym zacat. Matersky jazyk, Rustina a anglictina su zaklad. To by mal kazdy vzdelany clovek ovladat. Vo videu opisuju najnovsie motory pre lode, lietadla atd ... ako povedali na koniec 4 tej casti - Tam kde sa vyrabaju motory sa dotahuje obrovska cast priemyslu, pretoze je za potreby nie len stavat tie motory ale uz je vyhodne k tomu postavit aj lietadlo , ponorku a zbytok pohybujuceho sa prostriedku. Takze ak Rusko zacne vyrabat svoje motory vo vysokej kvalite tak vlastne ovladtne velmi velku cast svetovej ekonomiky. A ako z videi vyplyva Rusko ma k tomu dobre nastartovane.
295
0
1
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept