Zahraničná politika
Bývalá poradkyna Ronalda Reagana požiadala o ruské občianstvo

Bývalá poradkyňa amerického prezidenta Ronalda Reagana
Susan Masseyová požiadala ruského prezidenta Vladimira Putina
o udelenie jej ruského občianstva.
′′ Dlhé roky svojho života som venovala spojeniu národov
Ruska a Spojených štátov. Dnešok je pre mňa nesmierne dôležitý a nevyhnutný, aby som zostala v Rusku, aby som mohla pokračovať . Ak si prezident Vladimir Vladimirovič nájde príležitosť dať mi ruské občianstvo, bude to pre mňa česť ",
uviedla Massi v éteri kanálu NTV.
Podľa nej pre takýto rozhovor v Amerike ju pravdepodobne označia za zradkyňu. A bojí sa o svoj život.
Samotnú cestu do Moskvy tajne pripravovala .
https://realnoevremya.ru/news/212756-v-kremle-otvetili-na-prosbu-eks-sovetnicy-prezidenta-ssha-grazhdanstve


Bývalá poradkyňa amerického prezidenta Ronalda Reagana Susan Masseyová požiadala ruského prezidenta Vladimira Putina o udelenie jej ruského občianstva. ′′ Dlhé roky svojho života som venovala spojeniu národov Ruska a Spojených štátov. Dnešok je pre mňa nesmierne dôležitý a nevyhnutný, aby som zostala v Rusku, aby som mohla pokračovať . Ak si prezident Vladimir Vladimirovič nájde príležitosť dať mi ruské občianstvo, bude to pre mňa česť ", uviedla Massi v éteri kanálu NTV. Podľa nej pre takýto rozhovor v Amerike ju pravdepodobne označia za zradkyňu. A bojí sa o svoj život. Samotnú cestu do Moskvy tajne pripravovala . https://realnoevremya.ru/news/212756-v-kremle-otvetili-na-prosbu-eks-sovetnicy-prezidenta-ssha-grazhdanstve

tak, ma uz 90 rokov, zrejme s tymi peniazmi, ktore este ma sa chce dostat niekam, kde by mala klud. Vzhladom k BLM a ustupu policie v USA, sa jej ani necudujem


tak, ma uz 90 rokov, zrejme s tymi peniazmi, ktore este ma sa chce dostat niekam, kde by mala klud. Vzhladom k BLM a ustupu policie v USA, sa jej ani necudujem
269
1
2
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept