Zahraničná politika
Prankeri nachytali amerických manažérov farebných revolúcií

Pod rúškom falošnej Tichanovskej a jej asistentov sa spojili s americkou NED (národný fond pre demokraciu) a jej kurátormi pre "východnú europu". Tí, nič netušiac, sa celkom rozrozprávali o svojom zasahovaní do vnútorných záležitostí cudzích štátov (Bieloruska a Ruska). Reportáž odvysielali na ruskom prvom kanáli.
https://www.1tv.ru/news/2021-05-17/406637-amerikanskie_menedzhery_tsvetnyh_revolyutsiy_vyboltali_prankeram_rasklad_po_belorussii_i_rossii


Pod rúškom falošnej Tichanovskej a jej asistentov sa spojili s americkou NED (národný fond pre demokraciu) a jej kurátormi pre "východnú europu". Tí, nič netušiac, sa celkom rozrozprávali o svojom zasahovaní do vnútorných záležitostí cudzích štátov (Bieloruska a Ruska). Reportáž odvysielali na ruskom prvom kanáli. https://www.1tv.ru/news/2021-05-17/406637-amerikanskie_menedzhery_tsvetnyh_revolyutsiy_vyboltali_prankeram_rasklad_po_belorussii_i_rossii

@jardob
prepáč, že to napíšem sem, no pôvodný príspevok som vymazala a reagujem na tvoj komentár k J. Teleki....

kopirujem čo si napísal
Upozornila J. Teleki na svoju blízku smrť?(to som písala ja)


Vyjadrila to úplne zreteľne. Tam nie je čo nepochopiť.


ja som totižto ten príspevok vyššie kde je status aj s náhrobkom na foto v tej chvilke nevidela a preto som netušila, že je/bola chorá, preto prvé čo ma napadlo, že sa jej vyhrážajú...to je celé, bola to unáhlená reakcia a týmto sa ospravedlňujem...


@jardob prepáč, že to napíšem sem, no pôvodný príspevok som vymazala a reagujem na tvoj komentár k J. Teleki.... kopirujem čo si napísal Upozornila J. Teleki na svoju blízku smrť?(to som písala ja) Vyjadrila to úplne zreteľne. Tam nie je čo nepochopiť. ja som totižto ten príspevok vyššie kde je status aj s náhrobkom na foto v tej chvilke nevidela a preto som netušila, že je/bola chorá, preto prvé čo ma napadlo, že sa jej vyhrážajú...to je celé, bola to unáhlená reakcia a týmto sa ospravedlňujem...
Upravené 17. 5. 2021 o 22:36
448
1
2
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept