Jazyk životných okolností
Nie sme strateni

Dlhsie pozorujem trend, ze nie len autori clankov tvoria informacne pole ale hlavne komentujuci. V zaciatkoch HS komentare tvorili obsah a nie samotny clanok. Potom HS objavili primitivnejsie tvory a zaplavili diskusiu hlupostami a uz nebolo mozne najst uzitocne informacie v zaplave hluposti.
Tento krat som si vsimol 2 take vyskyty toho fenomenu.
https://www.hlavnespravy.sk/pri-moskve-sa-nasli-masove-hroby-z-cias-stalinskych-cistiek/2547014
Clanok pripisuje rovno Stalinovi nejaky najdeny masovy hrob. Samozrejme, ze je to zase nejaka provokacna cinnost. Ale ked si pozrieme komentare tak co tam nevidime ...


"Stalina treba neustále špinit. Lebo jeho cesta je cestou aj z dnešného marazmu. Bol vizionár.... Všetka špina ktorá sa dá je neustále pripisovana tomuto géniovi"


""Stalinské čistky", "stalinské čistky" a zase tie "stalinské čistky", ...
Teda, "Sto krát opakovaná lož sa stáva pravdou." (J. Goebbels)
Sa divím, že tu ten smradľavý výkal vôbec uverejnili (ale vlastne ani nie a aspoň sa potvrdzuje pravdivosť výroku v praxi, a síce, že nie je alternatíva ako "alternatíva", a že sa za to neoplatí platiť)! ...."


"ibaže to neboli "stalinské čistky" ale obyčajný protiboľševický trockistický teror."


"V roku 1917 v novembrový večer obkľúčila Petrohrad v niekoľkých kruhoch miliónová armáda zložená zo zločincov zo západu. Nadránom vtrhli do mesta a pozabíjali všetkých spiacich ľudí. Odvtedy ju volajú krvavá červená armáda. V okolí mesta sú masové hroby miliónov ľudí.
Po rokoch bojov Stalinova biela armáda porazila červenú. Stalin robil čistky, ale väčšina vrahov prežila, lebo sa maskovali dokladmi svojich obetí. V roku 1953 banditi prevzali moc v Rusku, zabili Stalina, vytvorili soviety a ZSSR. Postupne ničili Rusko (ZSSR) z vnútra. Revolúciu z 1917 si zopakovali v 1990. tych rokoch."


"„Ja viem, že po mojej smrti na môj hrob nahádžu kopu špiny, no vietor histórie ju neľútostne rozpráši!“ J. V. Stalin, 1943.............za vlady stalina počet ludi v roku 1939 133 mil v roku 1959 159,3 miliona...za vlady jelcina klesol počet o 7 milionov...Celkom od roku 1921 do 1. februára"


"Politické čistky boli hlavne stranícke a naplno ich rozbehli trockisti, Stalin im to oplatil, inak by ich neprežil ani by ich nezastavil."
Zamer autora bol isto ociernit Stalina, ale ked si clovek pozrie komentare, tak musi ostat v pomykove a opytat sa sam seba "Azda autor clanku je klamar? Co mi to za bludy podsuva?"


Druhy priklad z portalu mojevideo. Portal mojevideo je krasna vzorka ludi od 15 - 25 rokov ... tak podme si pozriet co si myslia o eurovizii smile
https://www.mojevideo.sk/video/34e4b/slovensko_sa_na_eurovizii_nezucastnilo_pozrite_si_interpretov.html
Komentare
"v tejto akože súťaži posledné roky vyhrávajú najväčší exoti a pomaly to zo spevom nemá nič spoločné...


ufff...nikdy som Eurovíziu nedával ..


Aleže fajný grc


ze jake sracky


odkedy organizátori Eurovízie zakázali vystúpenie ruskej vozičkárke, lebo ju považovali za bezpečnostnú hrozbu, odvtedy je pre mňa Eurovízia politický odpad, ktorý má od fair-play veľmi ďaleko a čo sa týka kvality, daktorí tam dobre spievajú, ale zvyčajne za víťazov zvolia takých spevákov, pri ktorých mi rozum stojí


liberálne sračky ....
"
Akoze vacsinou komentatori mojevido nie su ti najbystrejsi, ale ked uz takto nakladaju na euroviziu tak sudruzi z bruselu museli spravit nieco velmi zle, ked aj 15 rocne decko povie na auroviziu ze je to grc. Crta sa otazka .... zhnusi sa ludom aj cela zapadna kultura o par rokov? Lebo tú tiez tlacia ako satana do betlehema ... a co potom ? Zapad a EU asi nepoznaju prislovie "ked sa velmi tlaci tak je z toho vacsinou howno" a tak to zrejme aj bude s tymi lgbt, "ludskymi" pravami a nakoniec s celym liberalizmom na silu pretlacanym. Prebudzaju sa ludia prebudzaju z tisic rocneho sna ... svita na krajsie casy.


Dlhsie pozorujem trend, ze nie len autori clankov tvoria informacne pole ale hlavne komentujuci. V zaciatkoch HS komentare tvorili obsah a nie samotny clanok. Potom HS objavili primitivnejsie tvory a zaplavili diskusiu hlupostami a uz nebolo mozne najst uzitocne informacie v zaplave hluposti. Tento krat som si vsimol 2 take vyskyty toho fenomenu. https://www.hlavnespravy.sk/pri-moskve-sa-nasli-masove-hroby-z-cias-stalinskych-cistiek/2547014 Clanok pripisuje rovno Stalinovi nejaky najdeny masovy hrob. Samozrejme, ze je to zase nejaka provokacna cinnost. Ale ked si pozrieme komentare tak co tam nevidime ... "Stalina treba neustále špinit. Lebo jeho cesta je cestou aj z dnešného marazmu. Bol vizionár.... Všetka špina ktorá sa dá je neustále pripisovana tomuto géniovi" ""Stalinské čistky", "stalinské čistky" a zase tie "stalinské čistky", ... Teda, "Sto krát opakovaná lož sa stáva pravdou." (J. Goebbels) Sa divím, že tu ten smradľavý výkal vôbec uverejnili (ale vlastne ani nie a aspoň sa potvrdzuje pravdivosť výroku v praxi, a síce, že nie je alternatíva ako "alternatíva", a že sa za to neoplatí platiť)! ...." "ibaže to neboli "stalinské čistky" ale obyčajný protiboľševický trockistický teror." "V roku 1917 v novembrový večer obkľúčila Petrohrad v niekoľkých kruhoch miliónová armáda zložená zo zločincov zo západu. Nadránom vtrhli do mesta a pozabíjali všetkých spiacich ľudí. Odvtedy ju volajú krvavá červená armáda. V okolí mesta sú masové hroby miliónov ľudí. Po rokoch bojov Stalinova biela armáda porazila červenú. Stalin robil čistky, ale väčšina vrahov prežila, lebo sa maskovali dokladmi svojich obetí. V roku 1953 banditi prevzali moc v Rusku, zabili Stalina, vytvorili soviety a ZSSR. Postupne ničili Rusko (ZSSR) z vnútra. Revolúciu z 1917 si zopakovali v 1990. tych rokoch." "„Ja viem, že po mojej smrti na môj hrob nahádžu kopu špiny, no vietor histórie ju neľútostne rozpráši!“ J. V. Stalin, 1943.............za vlady stalina počet ludi v roku 1939 133 mil v roku 1959 159,3 miliona...za vlady jelcina klesol počet o 7 milionov...Celkom od roku 1921 do 1. februára" "Politické čistky boli hlavne stranícke a naplno ich rozbehli trockisti, Stalin im to oplatil, inak by ich neprežil ani by ich nezastavil." Zamer autora bol isto ociernit Stalina, ale ked si clovek pozrie komentare, tak musi ostat v pomykove a opytat sa sam seba "Azda autor clanku je klamar? Co mi to za bludy podsuva?" Druhy priklad z portalu mojevideo. Portal mojevideo je krasna vzorka ludi od 15 - 25 rokov ... tak podme si pozriet co si myslia o eurovizii :D https://www.mojevideo.sk/video/34e4b/slovensko_sa_na_eurovizii_nezucastnilo_pozrite_si_interpretov.html Komentare "v tejto akože súťaži posledné roky vyhrávajú najväčší exoti a pomaly to zo spevom nemá nič spoločné... ufff...nikdy som Eurovíziu nedával .. Aleže fajný grc ze jake sracky odkedy organizátori Eurovízie zakázali vystúpenie ruskej vozičkárke, lebo ju považovali za bezpečnostnú hrozbu, odvtedy je pre mňa Eurovízia politický odpad, ktorý má od fair-play veľmi ďaleko a čo sa týka kvality, daktorí tam dobre spievajú, ale zvyčajne za víťazov zvolia takých spevákov, pri ktorých mi rozum stojí liberálne sračky .... " Akoze vacsinou komentatori mojevido nie su ti najbystrejsi, ale ked uz takto nakladaju na euroviziu tak sudruzi z bruselu museli spravit nieco velmi zle, ked aj 15 rocne decko povie na auroviziu ze je to grc. Crta sa otazka .... zhnusi sa ludom aj cela zapadna kultura o par rokov? Lebo tú tiez tlacia ako satana do betlehema ... a co potom ? Zapad a EU asi nepoznaju prislovie "ked sa velmi tlaci tak je z toho vacsinou howno" a tak to zrejme aj bude s tymi lgbt, "ludskymi" pravami a nakoniec s celym liberalizmom na silu pretlacanym. Prebudzaju sa ludia prebudzaju z tisic rocneho sna ... svita na krajsie casy.
Upravené 22. 5. 2021 o 08:36

Proces je objektivní. Zatím dostala informaci- řekněme - osmdesátá opice. Do tej stovky ještě chybí dvacítka....


Proces je objektivní. Zatím dostala informaci- řekněme - osmdesátá opice. Do tej stovky ještě chybí dvacítka....

https://www.mojevideo.sk/video/34e4b/slovensko_sa_na_eurovizii_nezucastnilo_pozrite_si_interpretov.html


V 12 min. čistokrvný švéd smile


Inak vyberám, všetky najviac lajkované komentáre"


Gratuluji všem interpretům, kteří se nezúčastní a tedy neztrapní svou zemi v této stupidní reality-show.


To nemáme žiadneho homosexuálneho černocha, prípadne sýrčana, ktorého by sme poslali reprezentovať Túto krajinu??


Europa je v rozklade


liberálne sračky ....


hudobna paraolympiada smile


https://www.mojevideo.sk/video/34e4b/slovensko_sa_na_eurovizii_nezucastnilo_pozrite_si_interpretov.html V 12 min. čistokrvný švéd :D Inak vyberám, všetky najviac lajkované komentáre" Gratuluji všem interpretům, kteří se nezúčastní a tedy neztrapní svou zemi v této stupidní reality-show. To nemáme žiadneho homosexuálneho černocha, prípadne sýrčana, ktorého by sme poslali reprezentovať Túto krajinu?? Europa je v rozklade liberálne sračky .... hudobna paraolympiada :D

https://www.hlavnespravy.sk/duhova-kauza-popradskej-skolky-lgbtisti-ukradli-detom-duhu-a-teraz-sa-cuduju-preco-ju-ludia-odmietaju/2552904
V jednej skolke v Poprade pri divadielku zobrazili duhovu vlajku. Ludia na to hned reagovali odmietavym postojom.


"Vzhľadom k tomu, že máme tému týždňa putovanie vodnej kvapky, sa u nás každý pondelok koná divadielko k téme. Verejne sa OSPRAVEDLŇUJEME za symbol, ktorý bol na jednej fotke zobrazený. Mal znázorňovať, že po daždi a východe slnka sa objaví dúha. Uvedomujeme si, že je to chyba, no zámerom nebolo poukázať sympatie voči LGBT komunite. Veľmi nás mrzia útoky na nás od ľudí, ktorých nepoznáme. Všetko sa dá riešiť pokojne a ľudsky. Každý robí chyby a táto bola naozaj neúmyselná.“


To su ludia zdravo mysliaci. Paci sa mi ako sa hned ohradili voci aj mozno nenapadnemu LGBT. Takze to budu mat liberali na vychodnom Slovensku velmi tazke a mozno po urcitom case (po roku) to budu mat tazke na celom Slovensku. Ich nasilna propaganda prinesie ovocie - intolernaciu vsetkych degeneracnych smerov siriacich sa ako mor zo zapadu. A Slovensko prezije a bude dalej existovat (na rozdiel od zapadnych narodov)


https://www.hlavnespravy.sk/duhova-kauza-popradskej-skolky-lgbtisti-ukradli-detom-duhu-a-teraz-sa-cuduju-preco-ju-ludia-odmietaju/2552904 V jednej skolke v Poprade pri divadielku zobrazili duhovu vlajku. Ludia na to hned reagovali odmietavym postojom. "Vzhľadom k tomu, že máme tému týždňa putovanie vodnej kvapky, sa u nás každý pondelok koná divadielko k téme. Verejne sa OSPRAVEDLŇUJEME za symbol, ktorý bol na jednej fotke zobrazený. Mal znázorňovať, že po daždi a východe slnka sa objaví dúha. Uvedomujeme si, že je to chyba, no zámerom nebolo poukázať sympatie voči LGBT komunite. Veľmi nás mrzia útoky na nás od ľudí, ktorých nepoznáme. Všetko sa dá riešiť pokojne a ľudsky. Každý robí chyby a táto bola naozaj neúmyselná.“ To su ludia zdravo mysliaci. Paci sa mi ako sa hned ohradili voci aj mozno nenapadnemu LGBT. Takze to budu mat liberali na vychodnom Slovensku velmi tazke a mozno po urcitom case (po roku) to budu mat tazke na celom Slovensku. Ich nasilna propaganda prinesie ovocie - intolernaciu vsetkych degeneracnych smerov siriacich sa ako mor zo zapadu. A Slovensko prezije a bude dalej existovat (na rozdiel od zapadnych narodov)
Upravené 27. 5. 2021 o 09:51

ak naozaj po ockovani zacnu umierat ludia, budu to mat tito este tazsie....jednak zmizne cast podpory, ktoru mali, jednak zrazu tie mnohe prognozy niecoho, co nie je priamo viditelne, ale ma svoje nicive dopady, sa zacnu brat mozno vaznejsie....aj ked si neviem predstavit smrt 1,7 mil. ludi (oficialny pocet ludi, ktori su zaockovani 1.davkou)


ak naozaj po ockovani zacnu umierat ludia, budu to mat tito este tazsie....jednak zmizne cast podpory, ktoru mali, jednak zrazu tie mnohe prognozy niecoho, co nie je priamo viditelne, ale ma svoje nicive dopady, sa zacnu brat mozno vaznejsie....aj ked si neviem predstavit smrt 1,7 mil. ludi (oficialny pocet ludi, ktori su zaockovani 1.davkou)
1.16k
4
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept