Politika v ČR
Výroky prezidenta a ministryně Benešové o Vrběticích poškozují zájmy Česka v EU a v NATO- Rychetsky

Rychetský:
Výroky prezidenta a ministryně Benešové o Vrběticích
poškozují zájmy Česka v EU a v NATO„Marie Benešová se chová způsobem, a její výroky představují něco, co je nepřijatelné. Justice se ale ubrání, nemusí se jí bát. Ukázalo se, že justice, a já jsem o tom přesvědčen, je zcela imunní vůči politickým tlakům,“ prohlásil v neděli v České televizi Rychetský.
Jako jeden z nepřijatelných výroků Benešové zmínil třeba její reakci na verdikt Ústavního soud, který osm měsíců před volbami do Poslanecké sněmovny zrušil část volebního zákona kvůli porušení rovnosti volebního práva a šancí kandidujících subjektů.
Benešová verdikt označila za divný. Nelze podle ní vyloučit, že soudci za své rozhodnutí mohli dostat něco přislíbeno.
https://cz.sputniknews.com/20210523/rychetsky-vyroky-prezidenta-a-ministryne-benesove-o-vrbeticich-poskozuji-zajmy-ceska-v-eu-a-v-nato-14587794.html


Demonstrace proti Marii Benešové
Na obranu nezávislosti justice se v minulém týdnu uskutečnil protest organizovaný spolkem Milionu chvilek pro demokracii, kterého se zúčastnilo zhruba pět tisíc lidí. Kvůli nezávislosti justice se demonstrovalo i před dvěma lety, kdy šlo o jedny z největších protestů v polistopadové historii.
„Je to ohromné, smekám. V málokteré zemi lidé demonstrují za soudy,“ ocenil Rychetský.
https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/milion-chvilek-demonstrace-justice-benesova-zeman-protest-vaclavak.html
........................................
když , čtu Rychetského ..
https://www.youtube.com/watch?v=UDPJ2RmpeIc


Rychetský: Výroky prezidenta a ministryně Benešové o Vrběticích poškozují zájmy Česka v EU a v NATO„Marie Benešová se chová způsobem, a její výroky představují něco, co je nepřijatelné. Justice se ale ubrání, nemusí se jí bát. Ukázalo se, že justice, a já jsem o tom přesvědčen, je zcela imunní vůči politickým tlakům,“ prohlásil v neděli v České televizi Rychetský. Jako jeden z nepřijatelných výroků Benešové zmínil třeba její reakci na verdikt Ústavního soud, který osm měsíců před volbami do Poslanecké sněmovny zrušil část volebního zákona kvůli porušení rovnosti volebního práva a šancí kandidujících subjektů. Benešová verdikt označila za divný. Nelze podle ní vyloučit, že soudci za své rozhodnutí mohli dostat něco přislíbeno. https://cz.sputniknews.com/20210523/rychetsky-vyroky-prezidenta-a-ministryne-benesove-o-vrbeticich-poskozuji-zajmy-ceska-v-eu-a-v-nato-14587794.html Demonstrace proti Marii Benešové Na obranu nezávislosti justice se v minulém týdnu uskutečnil protest organizovaný spolkem Milionu chvilek pro demokracii, kterého se zúčastnilo zhruba pět tisíc lidí. Kvůli nezávislosti justice se demonstrovalo i před dvěma lety, kdy šlo o jedny z největších protestů v polistopadové historii. „Je to ohromné, smekám. V málokteré zemi lidé demonstrují za soudy,“ ocenil Rychetský. https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/milion-chvilek-demonstrace-justice-benesova-zeman-protest-vaclavak.html ........................................ když , čtu Rychetského .. https://www.youtube.com/watch?v=UDPJ2RmpeIc

V málokteré zemi lidé demonstrují za soudy,“ ocenil Rychetský.
Aby jednou ulice nevyhodnotila činnost ústavního soudu tak, že je v rozporu s veřejným blahem. Se všemi dalšími důsledky. Myslím, že Rychetský pracuje za dehonestaci této své podivné instituce docela dost.


[quote="pid:16957, uid:78"]V málokteré zemi lidé demonstrují za soudy,“ ocenil Rychetský.[/quote]Aby jednou ulice nevyhodnotila činnost ústavního soudu tak, že je v rozporu s veřejným blahem. Se všemi dalšími důsledky. Myslím, že Rychetský pracuje za dehonestaci této své podivné instituce docela dost.
Upravené 24. 5. 2021 o 08:42

Mně z toho tedy vyplývá, že moje někdejší rozpaky o zrušení části volebního zákona, byl akt RSA a nikoliv GP. Protože tímto výrokem Rychetský veřejně odkryl karty... Je fakt, že to zrušení části volebního zákona nahrává Jack Sparrow alias Bartoš a jeho posádce, takže mi to mělo být jasné už dávno...


Mně z toho tedy vyplývá, že moje někdejší rozpaky o zrušení části volebního zákona, byl akt RSA a nikoliv GP. Protože tímto výrokem Rychetský veřejně odkryl karty... Je fakt, že to zrušení části volebního zákona nahrává Jack Sparrow alias Bartoš a jeho posádce, takže mi to mělo být jasné už dávno...

Jen kopej dál Rychetský , děláš to dobře . Tím víc nábojů dostane prezident a Marie .
Schválně , za jak dlouho se bestie servou , o zbytky všimného od páníčka .


Jen kopej dál Rychetský , děláš to dobře . Tím víc nábojů dostane prezident a Marie . Schválně , za jak dlouho se bestie servou , o zbytky všimného od páníčka .

někdejší rozpaky o zrušení části volebního zákona, byl akt RSA a nikoliv GP

Pro mne ten výpočet stále není jednoznačný. Viz “nelogické” chování Nejvyššího soudu v USA ohledně nepřijetí žaloby na volební podvody...
Čekal jsem, že Trump soud vyhraje nebo prohraje. Nečekal jsem, že se vůbec nebude hrát...


[quote="pid:16963, uid:473"]někdejší rozpaky o zrušení části volebního zákona, byl akt RSA a nikoliv GP[/quote] Pro mne ten výpočet stále není jednoznačný. Viz “nelogické” chování Nejvyššího soudu v USA ohledně nepřijetí žaloby na volební podvody... Čekal jsem, že Trump soud vyhraje nebo prohraje. Nečekal jsem, že se vůbec nebude hrát...
Upravené 24. 5. 2021 o 10:38

Schválně , za jak dlouho se bestie servou , o zbytky všimného od páníčka .


A ten zbytok nebude mať cenu ani toho papiera na ktorú to vytlačili...


[quote="pid:16971, uid:185"]Schválně , za jak dlouho se bestie servou , o zbytky všimného od páníčka .[/quote] A ten zbytok nebude mať cenu ani toho papiera na ktorú to vytlačili...

Moderátor

478
5
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept