Mimo kategórií
Youtube kanal: Amazing Discoveries Africa

Zdravim


Chcem dat do pozornosti jeden kanal, ktory ma zaujal a pravidelne sledujem (1 cast/ tyzden)


Jedna sa o adventistu Walter Veith-a, kde uz v minulosti som narazil na jeho videa ako
www.youtube.com/watch?v=xT-tmaTISCY
a podobne


A potom nahodou sa minuly rok objavila nova seria z nazvom What's Up Prof? (k dnesku uz 47 casti)
www.youtube.com/user/SieleDiensAfrika/videos


Do konca cast 46 bola youtube-om zablokovana, ktora pojednava o ockovani z nabozenskeho pohladu, zaujimave
www.youtube.com/watch?v=CtzbMeczMDk
nahradny link tu:
www.brighteon.com/b7f5cc35-ad7b-4830-842c-d049e169e637


Alebo cast
Walter Veith & Martin Smith-Donald Trump vs Joe Biden, Does It Matter Who Wins? -What's Up Prof? 34 (Premiéra: 29. 10. 2020)
Ktora zase pojednava o tom, ci neni jedno kto vyhraje v USA volby


Kanal je v anglictine a vacsina casti obsahuje i EN titulky


Mozno si niekto da cas a par casti si pozrie, mozno mu to doplni prehlad k aktualnim situaciam este viac, tazko povedat


Len pripominam, ze tu nechcem nic propagovat, cisto len z obsahovej stranky, tam rozobera zaujimave a aktualne temy a doplna videami a clankami z oficialnych zdrojov


Taktiez v poslednej relacii zacina rozoberat "Velky Reset"


Zdravim Chcem dat do pozornosti jeden kanal, ktory ma zaujal a pravidelne sledujem (1 cast/ tyzden) Jedna sa o adventistu Walter Veith-a, kde uz v minulosti som narazil na jeho videa ako www.youtube.com/watch?v=xT-tmaTISCY a podobne A potom nahodou sa minuly rok objavila nova seria z nazvom What's Up Prof? (k dnesku uz 47 casti) www.youtube.com/user/SieleDiensAfrika/videos Do konca cast 46 bola youtube-om zablokovana, ktora pojednava o ockovani z nabozenskeho pohladu, zaujimave www.youtube.com/watch?v=CtzbMeczMDk nahradny link tu: www.brighteon.com/b7f5cc35-ad7b-4830-842c-d049e169e637 Alebo cast Walter Veith & Martin Smith-Donald Trump vs Joe Biden, Does It Matter Who Wins? -What's Up Prof? 34 (Premiéra: 29. 10. 2020) Ktora zase pojednava o tom, ci neni jedno kto vyhraje v USA volby Kanal je v anglictine a vacsina casti obsahuje i EN titulky Mozno si niekto da cas a par casti si pozrie, mozno mu to doplni prehlad k aktualnim situaciam este viac, tazko povedat Len pripominam, ze tu nechcem nic propagovat, cisto len z obsahovej stranky, tam rozobera zaujimave a aktualne temy a doplna videami a clankami z oficialnych zdrojov Taktiez v poslednej relacii zacina rozoberat "Velky Reset"

Od Walter Veith-a som videl tony videi ... Zaujimavy je to clovek. Tak vyzera, ze on uz je clovek, nie len nedoclovek. Jeho postrehy su velmi zaujimave. Odhaloval cely ten kolos za RKC jezisom, cirkvami, tajnymi spolkami, satanistami atd atd ... je velmi zaujimave ako dokaze Walter spajat fakty dokopy, ako opisuje dejinny proces, vyznam jednotlivych krokov. Myslim si, ze je poucne pozerat jeho videa. Ako kazdy si z nich vyberie co potrebuje, kazdy preskoci pasaze pre neho nezaujimave, tiez talafatky o tom ze Jezis bol boh a ze sa mame k nemu modlit a ze bozska trojica atd ... by sme si uz mohli odpustit ale pomerovo , to je tak 80%-20% - informacie prinosne vs balast.


Od Walter Veith-a som videl tony videi ... Zaujimavy je to clovek. Tak vyzera, ze on uz je clovek, nie len nedoclovek. Jeho postrehy su velmi zaujimave. Odhaloval cely ten kolos za RKC jezisom, cirkvami, tajnymi spolkami, satanistami atd atd ... je velmi zaujimave ako dokaze Walter spajat fakty dokopy, ako opisuje dejinny proces, vyznam jednotlivych krokov. Myslim si, ze je poucne pozerat jeho videa. Ako kazdy si z nich vyberie co potrebuje, kazdy preskoci pasaze pre neho nezaujimave, tiez talafatky o tom ze Jezis bol boh a ze sa mame k nemu modlit a ze bozska trojica atd ... by sme si uz mohli odpustit ale pomerovo , to je tak 80%-20% - informacie prinosne vs balast.
Upravené 26. 1. 2021 o 10:59

@Breake ...Jedna sa o adventistu... Nože daj mne menej rozhľadenému čo ja zač ten adventista. Je to šíriteľ DVTR alebo KSB

@Breake ...Jedna sa o adventistu... Nože daj mne menej rozhľadenému čo ja zač ten adventista. Je to šíriteľ DVTR alebo KSB
Upravené 26. 1. 2021 o 13:12

Adventizmus
Skočit na navigaci
Skočit na vyhledávání


Adventizmus (príslušníci sa nazývajú adventisti) je protestantský smer založený roku 1832 v USA baptistickým kazateľom Williamom Millerom, ktorý na roku 1843 predpovedal druhý príchod Krista. Keď sa tak nestalo, v roku 1844 sa adventisti rozpadli a následne vznikali a zanikali rôzne nasledovnícke skupiny:


Mileniálne združenie alebo evanjelickí adventisti - tvorili ju Millerovi stúpenci a začiatkom 20. storočia zanikla
Adventistickí kresťania (vznik 1854)
Únia života a adventu (vznik 1854) - jej členovia verili, že Kristus sa v roku 1843 skutočne zjavil, no vo svojej duchovnej a nie telesnej podobe
Adventisti siedmeho dňa (vznik 1863), u nás od roku 1970 registrovaná ako Cirkev adventistov siedmeho dňa - najväčší význam, dnes hlavní predstavitelia adventistov

Veria v blízky druhý príchod (advent) Krista, svätia sobotu. Väčšina adventistov predpokladá, že duša človeka umiera a vzkriesi sa spoločne s telom. Podľa adventizmu budú všetci ľudia vzkriesení ku koncu sveta v čase posledného súdu, aby spravodliví dosiahli večný život. Hriešnikov čaká záhuba.


Advetistická cirkev má centralistickú organizáciu.


Adventizmus Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání Adventizmus (príslušníci sa nazývajú adventisti) je protestantský smer založený roku 1832 v USA baptistickým kazateľom Williamom Millerom, ktorý na roku 1843 predpovedal druhý príchod Krista. Keď sa tak nestalo, v roku 1844 sa adventisti rozpadli a následne vznikali a zanikali rôzne nasledovnícke skupiny: Mileniálne združenie alebo evanjelickí adventisti - tvorili ju Millerovi stúpenci a začiatkom 20. storočia zanikla Adventistickí kresťania (vznik 1854) Únia života a adventu (vznik 1854) - jej členovia verili, že Kristus sa v roku 1843 skutočne zjavil, no vo svojej duchovnej a nie telesnej podobe Adventisti siedmeho dňa (vznik 1863), u nás od roku 1970 registrovaná ako Cirkev adventistov siedmeho dňa - najväčší význam, dnes hlavní predstavitelia adventistov Veria v blízky druhý príchod (advent) Krista, svätia sobotu. Väčšina adventistov predpokladá, že duša človeka umiera a vzkriesi sa spoločne s telom. Podľa adventizmu budú všetci ľudia vzkriesení ku koncu sveta v čase posledného súdu, aby spravodliví dosiahli večný život. Hriešnikov čaká záhuba. Advetistická cirkev má centralistickú organizáciu.

Nože daj mne menej rozhľadenému čo ja zač ten adventista


Pozri si niečo od toho človeka a následne ho súď. To že je adventista neznamená že nemôže šíriť objektívne informácie.


[quote="pid:1513, uid:85"]Nože daj mne menej rozhľadenému čo ja zač ten adventista[/quote] Pozri si niečo od toho človeka a následne ho súď. To že je adventista neznamená že nemôže šíriť objektívne informácie.

...Jedna sa o adventistu...


@Oco
Ahoj, ako pise Berenika, v podstate to v kratkosti zhrnula, ja len viem doplnit ze casto vo videach hovori, ze pre nich je siedmy oddychovy den podla biblie - sobota a ze nedela patri Satanovi, preto ten symbol za posledne Covidove mesiace, ze celesvetovo sa obchody a podobne zatvarali prave v nedelu

[quote="pid:1513, uid:85"]...Jedna sa o adventistu...[/quote] @Oco Ahoj, ako pise Berenika, v podstate to v kratkosti zhrnula, ja len viem doplnit ze casto vo videach hovori, ze pre nich je siedmy oddychovy den podla biblie - sobota a ze nedela patri Satanovi, preto ten symbol za posledne Covidove mesiace, ze celesvetovo sa obchody a podobne zatvarali prave v nedelu

@ Berenika,@jelenovipivonelej,@Breake
poučili ste ma o tom čo je zač, teraz ešte dajte či je aj propagátor DVTR a KSB

@ Berenika,@jelenovipivonelej,@Breake poučili ste ma o tom čo je zač, teraz ešte dajte či je aj propagátor DVTR a KSB

poučili ste ma o tom čo je zač, teraz ešte dajte či je aj propagátor DVTR a KSB

Skus trosku tie informacie ziskat aj sam nie len ich prijimat ako konzument. Ved ked ti vadi len preto ze je adventista tak sa pozri na jeho pracu co robi az nasledne ho sud. Ak tam najdes nieco co sa ti na nom nepaci tak to sem hod a mozme diskutovat. To aj Putina takto zaskatulkujes? Minule som ho videl sa 3krat ritualne ponorit do studenej vody a pri tom sa zehnal. smile


[quote="pid:1534, uid:85"]poučili ste ma o tom čo je zač, teraz ešte dajte či je aj propagátor DVTR a KSB[/quote] Skus trosku tie informacie ziskat aj sam nie len ich prijimat ako konzument. Ved ked ti vadi len preto ze je adventista tak sa pozri na jeho pracu co robi az nasledne ho sud. Ak tam najdes nieco co sa ti na nom nepaci tak to sem hod a mozme diskutovat. To aj Putina takto zaskatulkujes? Minule som ho videl sa 3krat ritualne ponorit do studenej vody a pri tom sa zehnal. :)
445
7
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept