Politika v SR
Hokej: Slovaci porazili Rusy 3:1
Y

preco vsade hovoria, ze sme porazili Rusov? Ja tam vidim nejaky ROC ci ROV tim, neviem co to je okrem toho, ze tam za ten team asi hraju Rusi.


preco vsade hovoria, ze sme porazili Rusov? Ja tam vidim nejaky ROC ci ROV tim, neviem co to je okrem toho, ze tam za ten team asi hraju Rusi.

Moderator

Přesně, to co tam hraje je Rusky odpad, jelikož nemají žádnou čest ani morálku, mi někdo řict, že nesmim hrát pod svou vlajkou a hymnou. Tak bych to prostě bojkotoval, a měli to bojkotovat např. I Kazachstán atd. Přece každý sportovec musí cítit, že politika do sportu nepatří a né to ještě sakra podporovat a co teprve ta naše sberba... Hanba mě fackuje, jak sprostý jsme, všechny tyhle šampionáty buch zrušil, jelikož je to vše divadlo a podvod!


Přesně, to co tam hraje je Rusky odpad, jelikož nemají žádnou čest ani morálku, mi někdo řict, že nesmim hrát pod svou vlajkou a hymnou. Tak bych to prostě bojkotoval, a měli to bojkotovat např. I Kazachstán atd. Přece každý sportovec musí cítit, že politika do sportu nepatří a né to ještě sakra podporovat a co teprve ta naše sberba... Hanba mě fackuje, jak sprostý jsme, všechny tyhle šampionáty buch zrušil, jelikož je to vše divadlo a podvod!

Slováci porazili Olympiádu!!! stačí pozrieť na vlajku


Slováci porazili Olympiádu!!! stačí pozrieť na vlajku

Slováci porazili Olympiádu!!! stačí pozrieť na vlajku


Vytvorilo sa dosť nepríjemná matrica pre močiar a GP...


[quote="pid:17127, uid:96"]Slováci porazili Olympiádu!!! stačí pozrieť na vlajku[/quote] Vytvorilo sa dosť nepríjemná matrica pre močiar a GP...

Moderátor

Slováci porazili Olympiádu!!! stačí pozrieť na vlajku

Diplomatický konflikt na pozadí hokeje. Po běloruské vlajce Riga vyměnila i tu ruskou
Je u toho i ten obrazek.
https://www.lidovky.cz/sport/hokej/diplomaticky-konflikt-na-pozadi-hokeje-valka-o-ruskou-a-beloruskou-vlajku.A210525_072719_ln-sport-hokej_lidr


[quote="pid:17127, uid:96"]Slováci porazili Olympiádu!!! stačí pozrieť na vlajku[/quote] Diplomatický konflikt na pozadí hokeje. Po běloruské vlajce Riga vyměnila i tu ruskou Je u toho i ten obrazek. https://www.lidovky.cz/sport/hokej/diplomaticky-konflikt-na-pozadi-hokeje-valka-o-ruskou-a-beloruskou-vlajku.A210525_072719_ln-sport-hokej_lidr
Upravené 25. 5. 2021 o 13:41
838
5
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept