Politika v SR
poslanec Ján Herák (OĽaNO) Je obvinený zo zneužitia maloletej osoby

Iza Bela
Obľúbené · 56 min ·
Čo čert nechcel, ale stalo sa, prišiel na psa mráz
Len nedávno som písala o tomto bludárovi, čo chce zadĺžiť s Matovičom celé Slovensko
No máme tu prvého trestne stíhaného poslanca OĽaNO (Ján Herák)
Je obvinený zo zneužitia maloletej osoby

Pýtam sa vás občania
Mal by odstúpiť tento poslanec Národnej Rady Herák
K tomúto obvineniu sa tento poslanec Herák vyjadril v tomto duchu
'' Je to blud. Je to neopodstatnené. Je to výmysel. Riešim to intenzívne so svojou advokátkou," reagoval.
V pondelok 24.5.2021 si prevzal uznesenie
Teraz Slováci máte možnosť vidieť tohto mudrlanta, čo je vlastne zač
60ac024a2eb2d


Iza Bela Obľúbené · 56 min · Čo čert nechcel, ale stalo sa, prišiel na psa mráz Len nedávno som písala o tomto bludárovi, čo chce zadĺžiť s Matovičom celé Slovensko **No máme tu prvého trestne stíhaného poslanca OĽaNO (Ján Herák) Je obvinený zo zneužitia maloletej osoby** Pýtam sa vás občania Mal by odstúpiť tento poslanec Národnej Rady Herák K tomúto obvineniu sa tento poslanec Herák vyjadril v tomto duchu '' Je to blud. Je to neopodstatnené. Je to výmysel. Riešim to intenzívne so svojou advokátkou," reagoval. V pondelok 24.5.2021 si prevzal uznesenie Teraz Slováci máte možnosť vidieť tohto mudrlanta, čo je vlastne zač ![60ac024a2eb2d](serve/attachment&path=60ac024a2eb2d)

Juraj Draxler
1 h ·
No, vyšetrovatelia sa neboja a už tu máme prvého trestne stíhaného poslanca OĽaNO (Ján Herák). Je obvinený zo zneužitia maloletej.
Obvinenie ešte nie je odsúdenie, ale som zvedavý, čo povedia všetci tí, ktorí už na základe obvinení alebo dokonca vyšetrovania za ostatných pár mesiacov kadekoho odsúdili.
Čo sa ale vládnej koalície týka, trúfam si povedať, že tam trestných oznámení začne rýchlo pribúdať. Ja osobne v dohľadnej dobe začnem rozkrývať napríklad rôzne finančné machinácie týchto ľudí.
Medzitým pokračuje vojna policajtov, raz vítazia jedni, potom druhí. Bývalý šéf NAKA Zurian práve oznámil, že ho vyšetrovateľ po podaní vysvetlenia prepustil. A to mu pred pár dňami vylamovali dvere do bytu!!!!!!
Medzitým uvidíme, ako si vládna koalícia ctí, čo stokrát hlásala (a neplnila), že pri tieni podozrenia treba odstúpiť a čakať na vysvetlenie. Odstúpi poslanec Herák?


https://www.facebook.com/draxlerjuraj/


Juraj Draxler 1 h · No, vyšetrovatelia sa neboja a už tu máme prvého trestne stíhaného poslanca OĽaNO (Ján Herák). Je obvinený zo zneužitia maloletej. Obvinenie ešte nie je odsúdenie, ale som zvedavý, čo povedia všetci tí, ktorí už na základe obvinení alebo dokonca vyšetrovania za ostatných pár mesiacov kadekoho odsúdili. Čo sa ale vládnej koalície týka, trúfam si povedať, že tam trestných oznámení začne rýchlo pribúdať. Ja osobne v dohľadnej dobe začnem rozkrývať napríklad rôzne finančné machinácie týchto ľudí. Medzitým pokračuje vojna policajtov, raz vítazia jedni, potom druhí. Bývalý šéf NAKA Zurian práve oznámil, že ho vyšetrovateľ po podaní vysvetlenia prepustil. A to mu pred pár dňami vylamovali dvere do bytu!!!!!! Medzitým uvidíme, ako si vládna koalícia ctí, čo stokrát hlásala (a neplnila), že pri tieni podozrenia treba odstúpiť a čakať na vysvetlenie. Odstúpi poslanec Herák? https://www.facebook.com/draxlerjuraj/

Je to blud. Je to neopodstatnené
už ma na neho upozornila dávnejšie známa - deje sa to, mysleli sme, že to ututlajú.


[quote="pid:17095, uid:17"]Je to blud. Je to neopodstatnené[/quote]už ma na neho upozornila dávnejšie známa - deje sa to, mysleli sme, že to ututlajú.

deje sa to, mysleli sme, že to ututlajú.

no pekne....
rúca sa im ten ICH svet pred očami....


[quote="pid:17098, uid:111"]deje sa to, mysleli sme, že to ututlajú.[/quote] no pekne.... rúca sa im ten ICH svet pred očami....

https://www.facebook.com/obycajni.ludia.a.nezavisle.osobnosti/posts/3006114819501540?comment_id=3006211876158501
https://www.facebook.com/obycajni.ludia.a.nezavisle.osobnosti/posts/3006114819501540?comment_id=3006211876158501
https://www.topky.sk/cl/10/1971735/Prekonali-traumy-a-casto-sa-nevedia-branit--Poslanec-otvara-zavaznu-temu--Deti-v-domovoch-utlmuju-liekmi
http://www.redakciar1.sk/2017/10/jan-herak-nic-nemoze-byt-krajsie-pre.html


https://www.facebook.com/obycajni.ludia.a.nezavisle.osobnosti/posts/3006114819501540?comment_id=3006211876158501 https://www.facebook.com/obycajni.ludia.a.nezavisle.osobnosti/posts/3006114819501540?comment_id=3006211876158501 https://www.topky.sk/cl/10/1971735/Prekonali-traumy-a-casto-sa-nevedia-branit--Poslanec-otvara-zavaznu-temu--Deti-v-domovoch-utlmuju-liekmi http://www.redakciar1.sk/2017/10/jan-herak-nic-nemoze-byt-krajsie-pre.html

Aktivista v sociálnej oblasti (Považská Bystrica) Vysokoškolský učiteľ a štatutár občianskeho združenia Fantázia detí. “Mám bohaté skúsenosti ako zlepšiť situáciu v detských domovoch. Chcem výrazným spôsobom pomôcť socializovať mladých dospelých odchádzajúcich z detských domovov.”
https://www.obycajniludia.sk/ludia/jan-herak/


Aktivista v sociálnej oblasti (Považská Bystrica) Vysokoškolský učiteľ a štatutár občianskeho združenia Fantázia detí. “Mám bohaté skúsenosti ako zlepšiť situáciu v detských domovoch. Chcem výrazným spôsobom pomôcť socializovať mladých dospelých odchádzajúcich z detských domovov.” https://www.obycajniludia.sk/ludia/jan-herak/

Ján Herák). Je obvinený zo zneužitia maloletej.

Počítám, že toto není ten “správný” liberast. Jinak by došlo ke zneužití maloletého.


Na základě srovnávací “analýzy” jeho příjmení si troufám položit dotaz, zda nejde o profesionálního “roma”.
V této komunitě často platí svojské pravidla ve zmiňované oblasti, třeba mu to ani nepřišlo...


Aktivista v sociálnej oblasti (Považská Bystrica) Vysokoškolský učiteľ a štatutár občianskeho združenia Fantázia detí. “Mám bohaté skúsenosti ako zlepšiť situáciu v detských domovoch. Chcem výrazným spôsobom pomôcť socializovať mladých dospelých odchádzajúcich z detských domovov.”
https://www.obycajniludia.sk/ludia/jan-herak/


Není výjimkou, že aktivismem tohoto typu se zabyvají lidé, kteří sami dětským domovem projdou...
Zdá se, že i maloletá je z dětského domova.


[quote="pid:17097, uid:17"]Ján Herák). Je obvinený zo zneužitia maloletej.[/quote] Počítám, že toto není ten “správný” liberast. Jinak by došlo ke zneužití maloleté**ho**. Na základě srovnávací “analýzy” jeho příjmení si troufám položit dotaz, zda nejde o profesionálního “roma”. V této komunitě často platí svojské pravidla ve zmiňované oblasti, třeba mu to ani nepřišlo... [quote="pid:17184, uid:111"]Aktivista v sociálnej oblasti (Považská Bystrica) Vysokoškolský učiteľ a štatutár občianskeho združenia Fantázia detí. “Mám bohaté skúsenosti ako zlepšiť situáciu v detských domovoch. Chcem výrazným spôsobom pomôcť socializovať mladých dospelých odchádzajúcich z detských domovov.” https://www.obycajniludia.sk/ludia/jan-herak/[/quote] Není výjimkou, že aktivismem tohoto typu se zabyvají lidé, kteří sami dětským domovem projdou... Zdá se, že i maloletá je z dětského domova.
Upravené 25. 5. 2021 o 19:39

On otvorene hovorí, že pochádza z detského domova. To dievča (podľa kolujúcich "klebiet" to budú asi v budúcnosti v množnom čísle dievčatá) podľa všetkého pochádza tiež u DSS (predtým detské domovy). V rámci týchto svojich aktivít má dohody s riaditeľom/riaditeľmi DSS, že deti počas prázdnin nemôžu ísť nikde inde, ako do "letného tábora", ktorý on organizuje. Ten tábor dávam do úvodzoviek, pretože to má svoj názov. Má vzdelanie, vie, že je to protizákonné, takže to bude určite popierať aj naďalej. To šetrenie vraj išlo od Nitry, takže to asi nemal kto stopnúť. Zásadný problém pre OLANO bude to, že ich voliči sú/boli aj bývalí voliči KDH, slovenskí katolíci, a pre nich sú takéto veci neprijateľné.


On otvorene hovorí, že pochádza z detského domova. To dievča (podľa kolujúcich "klebiet" to budú asi v budúcnosti v množnom čísle dievčatá) podľa všetkého pochádza tiež u DSS (predtým detské domovy). V rámci týchto svojich aktivít má dohody s riaditeľom/riaditeľmi DSS, že deti počas prázdnin nemôžu ísť nikde inde, ako do "letného tábora", ktorý on organizuje. Ten tábor dávam do úvodzoviek, pretože to má svoj názov. Má vzdelanie, vie, že je to protizákonné, takže to bude určite popierať aj naďalej. To šetrenie vraj išlo od Nitry, takže to asi nemal kto stopnúť. Zásadný problém pre OLANO bude to, že ich voliči sú/boli aj bývalí voliči KDH, slovenskí katolíci, a pre nich sú takéto veci neprijateľné.
Upravené 26. 5. 2021 o 06:50

o šetrenie vraj išlo od Nitry, takže to asi nemal kto stopnúť.


Neviem, čo to presne je. Keď predsa robí takú záslužnú robotu, normaálne sa čudujem, že to nebola väčšia reklama.


Hodila som jeho meno do googla,prvé štyri strany, všetky možné denníky prinášajú túto správu. Potom sa jeho meno vynorilo ako školiteľ, Vysoká škola sv. Alžbety, no aké prekvapenie. Neviem, je veľmi zvláštne. Spomínam na kauzu Čistý deň. Teraz bez ohľadu nato, takáto kauza je na odpis, či je pravdivá alebo nie. Ktovie komu prekáža.


[quote="pid:17239, uid:111"]o šetrenie vraj išlo od Nitry, takže to asi nemal kto stopnúť.[/quote] Neviem, čo to presne je. Keď predsa robí takú záslužnú robotu, normaálne sa čudujem, že to nebola väčšia reklama. Hodila som jeho meno do googla,prvé štyri strany, všetky možné denníky prinášajú túto správu. Potom sa jeho meno vynorilo ako školiteľ, Vysoká škola sv. Alžbety, no aké prekvapenie. Neviem, je veľmi zvláštne. Spomínam na kauzu Čistý deň. Teraz bez ohľadu nato, takáto kauza je na odpis, či je pravdivá alebo nie. Ktovie komu prekáža.

Info od insidera: s velmi velkou pravdepodobnostou pravdivé , a je takych potencialnych problemov viac. Tu sa ocakavalo, ze sa to ututle, nejako sa z toho bude snažiť vyvliect.


Info od insidera: s velmi velkou pravdepodobnostou pravdivé , a je takych potencialnych problemov viac. Tu sa ocakavalo, ze sa to ututle, nejako sa z toho bude snažiť vyvliect.

Sledujte českou kauzu "Dominik Feri". Náhodná souhra ?
Karibský míšenec a slovenský "Rom" .


Sledujte českou kauzu "Dominik Feri". Náhodná souhra ? Karibský míšenec a slovenský "Rom" .

Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová na Twitteru uvedla,
že Feriho považuje za svého přítele a věří tomu, že očistí své jméno.
„Pro politiky však platí presumpce viny a já osobně po tom vždy volala.
Chci proto poděkovat za jeho rozhodnutí vzdát se mandátu poslance a nekandidovat
v nadcházejících volbách,“ dodala předsedkyně.
https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3317241-nekolik-zen-vini-feriho-ze-sexualniho-predatorstvi-pripadem-se-zabyva-i-policie


Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová na Twitteru uvedla, že Feriho považuje za svého přítele a věří tomu, že očistí své jméno. „Pro politiky však platí presumpce viny a já osobně po tom vždy volala. Chci proto poděkovat za jeho rozhodnutí vzdát se mandátu poslance a nekandidovat v nadcházejících volbách,“ dodala předsedkyně. https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3317241-nekolik-zen-vini-feriho-ze-sexualniho-predatorstvi-pripadem-se-zabyva-i-policie

Polícia v Nitre pritvrdzuje: Po možnom poslaneckom škandále ohľadom zneužívania vyzýva občanov, aby prehovorili
Polícia sa občanom prihovorila so zámerom, že ak vedia o nevhodnom správaní dospelých k deťom v spomínaných prázdninových táboroch, na ktorých sa objavoval aj spomínaný poslanec, nech sa im čím skôr ozvú.
https://www.topky.sk/cl/10/2124491/Policia-v-Nitre-pritvrdzuje--Po-moznom-poslaneckom-skandale-ohladom-zneuzivania-vyzyva-obcanov--aby-prehovorili


**Polícia v Nitre pritvrdzuje: Po možnom poslaneckom škandále ohľadom zneužívania vyzýva občanov, aby prehovorili** Polícia sa občanom prihovorila so zámerom, že ak vedia o nevhodnom správaní dospelých k deťom v spomínaných prázdninových táboroch, na ktorých sa objavoval aj spomínaný poslanec, nech sa im čím skôr ozvú. https://www.topky.sk/cl/10/2124491/Policia-v-Nitre-pritvrdzuje--Po-moznom-poslaneckom-skandale-ohladom-zneuzivania-vyzyva-obcanov--aby-prehovorili

Polícia v Nitre pritvrdzuje: Po možnom poslaneckom škandále ohľadom zneužívania vyzýva občanov, aby prehovorili

Povel k zahájení ferizace kauzy Herák.
Na socsítích zatím nic?


[quote="pid:18047, uid:111"]Polícia v Nitre pritvrdzuje: Po možnom poslaneckom škandále ohľadom zneužívania vyzýva občanov, aby prehovorili[/quote] Povel k zahájení ferizace kauzy Herák. Na socsítích zatím nic?

Povel k zahájení ferizace kauzy Herák
Je jasné, že to smeruje k znižovaniu "dôveryhodnosti" OĽANO, ktoré s podporou katolíckej cirkvi lákalo (nesvojprávnych) slovenských katolíkov. A ďalej, smeruje to k mimovládkam - jednu z nich tento Herák založil (štatutár občianskeho združenia Fantázia detí). Druhý aspekt je iný - dozvedela som sa o tom včera: v Nitrianskom kraji, a osobitne v Nitre, kde na čele kraja aj mesta sú ľudia dnešnej vládnej koalície (aj so všetkými ich degeneratívnymi dôsledkami) - sa do ulíc vracia atmosféra zločineckých gangov 90. rokov, ktorí sa nerozpakujú napádať a vyťahovať strelnú zbraň, a policajti sú tam konfrontovaní s touto situáciou. Odtiaľ prišlo policajné vyšetrovanie Heráka, čomu informovaní ľudia neverili, že sa naozaj stane a že sa to neututle. Takže, môžeme uvažovať aj nad tým, čo sa začalo diať v polícii.


[quote="pid:18050, uid:240"]Povel k zahájení ferizace kauzy Herák[/quote] Je jasné, že to smeruje k znižovaniu "dôveryhodnosti" OĽANO, ktoré s podporou katolíckej cirkvi lákalo (nesvojprávnych) slovenských katolíkov. A ďalej, smeruje to k mimovládkam - jednu z nich tento Herák založil (štatutár občianskeho združenia Fantázia detí). Druhý aspekt je iný - dozvedela som sa o tom včera: v Nitrianskom kraji, a osobitne v Nitre, kde na čele kraja aj mesta sú ľudia dnešnej vládnej koalície (aj so všetkými ich degeneratívnymi dôsledkami) - sa do ulíc vracia atmosféra zločineckých gangov 90. rokov, ktorí sa nerozpakujú napádať a vyťahovať strelnú zbraň, a policajti sú tam konfrontovaní s touto situáciou. Odtiaľ prišlo policajné vyšetrovanie Heráka, čomu informovaní ľudia neverili, že sa naozaj stane a že sa to neututle. Takže, môžeme uvažovať aj nad tým, čo sa začalo diať v polícii.
Upravené 1. 6. 2021 o 10:18

sa do ulíc vracia atmosféra zločineckých gangov 90. rokov


Vieš to prosím rozvinúť, prípadne dať zdroje? Mostná ulica s diskotékami a pokútnymi podnikmi bola odjakživa generátorom problémov. Už od čias Eli agency, agentúry, ktorá sa hrala na modeling, ale v skutočnosti to bol eskort. Teda bordel.


[quote="pid:18056, uid:111"]sa do ulíc vracia atmosféra zločineckých gangov 90. rokov[/quote] Vieš to prosím rozvinúť, prípadne dať zdroje? Mostná ulica s diskotékami a pokútnymi podnikmi bola odjakživa generátorom problémov. Už od čias Eli agency, agentúry, ktorá sa hrala na modeling, ale v skutočnosti to bol eskort. Teda bordel.

Moderátor

Upravené 1. 6. 2021 o 10:22

Sprostredkovala som pocity ľudí (ktoré sa ku mne dostali), ktorí tak vnímajú doteraz neobvyklé vyčíňanie gangov/gangu (to neviem zodpovedne posúdiť) na ulici - napr. pokúsia sa okradnúť niekoho, a ak sa bráni, tak vytiahnu zbraň, skúseností z ohrozovania zbraňou na ulici je viac - rozhodne to prirovnávajú k návratu do 90. rokov. Aj situácia v podnikaní, "elitách", polícii, prokuratúre a súdoch môže vyvolávať obdobný pocit návratu do tohto obdobia.


Sprostredkovala som pocity ľudí (ktoré sa ku mne dostali), ktorí tak vnímajú doteraz neobvyklé vyčíňanie gangov/gangu (to neviem zodpovedne posúdiť) na ulici - napr. pokúsia sa okradnúť niekoho, a ak sa bráni, tak vytiahnu zbraň, skúseností z ohrozovania zbraňou na ulici je viac - rozhodne to prirovnávajú k návratu do 90. rokov. Aj situácia v podnikaní, "elitách", polícii, prokuratúre a súdoch môže vyvolávať obdobný pocit návratu do tohto obdobia.
Upravené 2. 6. 2021 o 08:13

Dnes som počúvala IV, boli tam manželia Tomankovci (Čistý deň), bolo to zaujímavé, pani Tomankova je právnička.


v tejto súvislosti zaznela zaujímavá info od nej - detské domovy veselo podpisovali zmluvy s Herakovou neziskovou organizáciou o tých táboroch. Tato organizácia nie je akreditovaná ako zariadenie poskytujúce sociálne služby alebo iné obdobne služby, čo detské domovy majú a aj iné organizácie. Ako sa tam pravom pýta, ako to že to nikomu nevadilo? A že akreditované zariadenie veselo zverilo deti neakreditovanemu poskytovateľovi služieb... zmluvy sú na centrálnom registri. Je ti vcelku zsujimave, je tam prkne vykreslené, ako boli zneužité ich dobre meno, no čoho sú ti slušnopolitici schopní.


Dnes som počúvala IV, boli tam manželia Tomankovci (Čistý deň), bolo to zaujímavé, pani Tomankova je právnička. v tejto súvislosti zaznela zaujímavá info od nej - detské domovy veselo podpisovali zmluvy s Herakovou neziskovou organizáciou o tých táboroch. Tato organizácia nie je akreditovaná ako zariadenie poskytujúce sociálne služby alebo iné obdobne služby, čo detské domovy majú a aj iné organizácie. Ako sa tam pravom pýta, ako to že to nikomu nevadilo? A že akreditované zariadenie veselo zverilo deti neakreditovanemu poskytovateľovi služieb... zmluvy sú na centrálnom registri. Je ti vcelku zsujimave, je tam prkne vykreslené, ako boli zneužité ich dobre meno, no čoho sú ti slušnopolitici schopní.

pokúsia sa okradnúť niekoho, a ak sa bráni, tak vytiahnu zbraň,


Pri streľbe v Nitre mohli dôjsť o život aj známe tváre. Niekdajší účastníci reality show Farma, spevák a známy DJ si vyrazili na nitriansku diskotéku.



Mairee hľadal peňaženku. Nenašiel ju. Povedal som mu, poďme ho von hľadať, viem ako vyzerá. Aj sme ho našli. Bol tam s nejakými holohlavými kamarátmi. Povedal som, že ju má v zadnom vrecku. Mairee mu ju išiel zobrať, ale netušili sme, že vytiahne pištoľ a začne strieľať,”
„Strieľal do zeme. Mne meter od nohy. Tak som sa zľakol. Prvé, čo mi napadalo, hodiť sa na zem. Čo iné človek v šoku urobí? Maireeho udrel do hlavy. Rýchlo som volal políciu. Trvalo im to dosť dlho,”
„Prišli a zatkli úplne iného. Ten, čo nás okradol, začal bežať. Tak som im začal vysvetľovať, že majú iného. Utekali za ním, zadržali ho. Bolo tam už kopec ľudí. Našli u neho tú peňaženku aj pištoľ. Začalo nejaké BMW okolo nás krúžiť a pozerali. Nejaká organizovaná skupinka,” domnieva sa spevák. Podľa neho zlodejovi komplici vedeli ako dotyčný vyzerá. „Mal som strach o život. Policajti mi na to povedali, že mám opustiť Nitru. To bolo všetko,



[quote="pid:18079, uid:111"]pokúsia sa okradnúť niekoho, a ak sa bráni, tak vytiahnu zbraň,[/quote] #Pri streľbe v Nitre mohli dôjsť o život aj známe tváre. Niekdajší účastníci reality show Farma, spevák a známy DJ si vyrazili na nitriansku diskotéku. > „[Mairee](https://www.hlavnydennik.sk/2021/05/30/strelba-v-nitre-v-ohrozeni-zivota-boli-ucastnici-farmy-aj-znamy-dj-ten-je-zraneny/) hľadal peňaženku. Nenašiel ju. Povedal som mu, poďme ho von hľadať, viem ako vyzerá. Aj sme ho našli. Bol tam s nejakými holohlavými kamarátmi. Povedal som, že ju má v zadnom vrecku. **Mairee mu ju išiel zobrať, ale netušili sme, že vytiahne pištoľ a začne strieľať,”** „Strieľal do zeme. Mne meter od nohy. Tak som sa zľakol. Prvé, čo mi napadalo, hodiť sa na zem. Čo iné človek v šoku urobí? Maireeho udrel do hlavy. Rýchlo som volal políciu. Trvalo im to dosť dlho,” „Prišli a zatkli úplne iného. Ten, čo nás okradol, začal bežať. Tak som im začal vysvetľovať, že majú iného. Utekali za ním, zadržali ho. Bolo tam už kopec ľudí. Našli u neho tú peňaženku aj pištoľ. **Začalo nejaké BMW okolo nás krúžiť a pozerali. Nejaká organizovaná skupinka,” domnieva sa spevák. Podľa neho zlodejovi komplici vedeli ako dotyčný vyzerá. „Mal som strach o život. Policajti mi na to povedali, že mám opustiť Nitru.** To bolo všetko,

JankA

Upravené 4. 6. 2021 o 14:00

Mi to pripomína ozaj 90.roky....niekto sa tu snaží vyvolať stav ako u nás a inde kedy mafianske klany takto ničili život ľuďom.... neviem či ste zachytili správu, že v KE úraduje dievčenský gang a bijú, okrádajú ľudí, šikanujú deti a pod...malo by ísť o 40.člennú skupinu, to už je riadny klan......polícia si s nimi nevie rady....vyzýva občanov aby nahlasovali všetky prípady napadnutia....


Mi to pripomína ozaj 90.roky....niekto sa tu snaží vyvolať stav ako u nás a inde kedy mafianske klany takto ničili život ľuďom.... neviem či ste zachytili správu, že v KE úraduje dievčenský gang a bijú, okrádajú ľudí, šikanujú deti a pod...malo by ísť o 40.člennú skupinu, to už je riadny klan......polícia si s nimi nevie rady....vyzýva občanov aby nahlasovali všetky prípady napadnutia....
Upravené 4. 6. 2021 o 14:16

neviem či ste zachytili správu, že v KE úraduje dievčenský gang a bijú, okrádajú ľudí, šikanujú deti a pod..
v Komárne
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/587684-dievcensky-gang-v-komarne-psychologicka-vytrznicky-skusaju-hranice/


[quote="pid:18589, uid:17"]neviem či ste zachytili správu, že v KE úraduje dievčenský gang a bijú, okrádajú ľudí, šikanujú deti a pod..[/quote] v Komárne https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/587684-dievcensky-gang-v-komarne-psychologicka-vytrznicky-skusaju-hranice/

že v KE úraduje dievčenský gang a bijú, okrádajú ľudí, šikanujú deti a pod...malo by ísť o 40.člennú skupinu, to už je riadny klan

Počítám, že toto nebudou obyčejné náctileté dívky.
Buď cigánky nebo bílé cigánky nebo mix obojího.


[quote="pid:18589, uid:17"]že v KE úraduje dievčenský gang a bijú, okrádajú ľudí, šikanujú deti a pod...malo by ísť o 40.člennú skupinu, to už je riadny klan[/quote] Počítám, že toto nebudou obyčejné náctileté dívky. Buď cigánky nebo bílé cigánky nebo mix obojího.

v Komárne

Áno, vďaka za opravu, neviem prečo mi KE vbehli na rozum


[quote="pid:18595, uid:78"]v Komárne[/quote] Áno, vďaka za opravu, neviem prečo mi KE vbehli na rozum

Kauza Jána Heráka pobúrila aj Ligu za duševné zdravie. „Dieťa je vždy obeť!“ uvádza nekompromisne
https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/08/kauza-jana-heraka-poburila-aj-ligu-za-dusevne-zdravie-dieta-je-vzdy-obet-uvadza-nekompromisne/


**Kauza Jána Heráka pobúrila aj Ligu za duševné zdravie. „Dieťa je vždy obeť!“ uvádza nekompromisne** https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/08/kauza-jana-heraka-poburila-aj-ligu-za-dusevne-zdravie-dieta-je-vzdy-obet-uvadza-nekompromisne/
Upravené 8. 6. 2021 o 17:39

Polícia začala trestné stíhanie J. Heráka za ďalší prípad sexuálneho zneužívania
https://veci-verejne.sk/2021/06/09/policia-zacala-trestne-stihanie-j-heraka-za-dalsi-pripad-sexualneho-zneuzivania/


Polícia začala trestné stíhanie J. Heráka za ďalší prípad sexuálneho zneužívania https://veci-verejne.sk/2021/06/09/policia-zacala-trestne-stihanie-j-heraka-za-dalsi-pripad-sexualneho-zneuzivania/

Tlak bol veľký ....ďalší odpísaný.... sype sa to veselo


J. Herák sa vzdáva poslaneckého mandátu
https://www.teraz.sk/slovensko/brief-nrsr-j-herak-sa-vzdava-poslan/555022-clanok.html


Zaujmavá správa z 2018.r, bol už dávno obvinený...no akosi sa to ututlalo...


Polícia obnovila trestné stíhanie J. Heráka pre sexuálne zneužívanie
https://www.teraz.sk/slovensko/policia-zacala-trestne-stihanie-j-h/554946-clanok.html


Odporné niečo....


Tlak bol veľký ....ďalší odpísaný.... sype sa to veselo J. Herák sa vzdáva poslaneckého mandátu https://www.teraz.sk/slovensko/brief-nrsr-j-herak-sa-vzdava-poslan/555022-clanok.html Zaujmavá správa z 2018.r, bol už dávno obvinený...no akosi sa to ututlalo... Polícia obnovila trestné stíhanie J. Heráka pre sexuálne zneužívanie https://www.teraz.sk/slovensko/policia-zacala-trestne-stihanie-j-h/554946-clanok.html Odporné niečo....
Upravené 9. 6. 2021 o 17:21
2.55k
30
8
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept