Zahraničná politika
Miloš Zeman vstoupí do srbských učebnic dějepisu

Srbský prezident pro PL: Nejsme blázni. Vyčítají nám Čínu, sami s ní obchodují. Zeman vstoupí do učebnic


"Ne, nevěděl jsem o tom, ani to nebylo předem v našich vzájemných materiálech k přípravě návštěvy. Pan prezident mi během rozhovoru mezi čtyřma očima jako férový člověk oznámil, jaké téma by mohlo zaznít. Překvapilo mě to, velmi pozitivně mě to překvapilo a byl jsem nesmírně šťastný, když jsem jeho slova slyšel.


Toto jeho prohlášení je léčivým balzámem na ránu srbského národa. Miloš Zeman se tímto stal legendou Srbska i srbského národa a vždycky už tomu tak bude. Vstoupí do našich učebnic dějepisu.


Miloš Zeman je první prezident, první takto vysoce postavený politik ve funkci, který něco takového udělal. Víte, jak moc to znamená pro jeden malý národ v Evropě? Náš malý národ byl napaden ze strany 19 cizích států, které vždycky budou říkat, že to dělaly kvůli humanitární katastrofě, kvůli dětem, kvůli všemu. A místo toho v Srbsku bombardováním zabili 72 dětí. 72 dětí! Byla tohle cena, kterou jsme byli nuceni zaplatit? Chtěli nás potrestat tímto způsobem? Tohle opravdu nebylo oprávněné potrestání. I kvůli tomu jsou pro mě slova prezidenta Zemana nikoli pouze velmi důležitá, ale také pozvedávají hrdost a důstojnost našeho národa. Naše občany více potěšit nemohl."


https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Srbsky-prezident-pro-PL-Nejsme-blazni-Vycitaji-nam-Cinu-sami-s-ni-obchoduji-Zeman-vstoupi-do-ucebnic-664953


Srbský prezident pro PL: Nejsme blázni. Vyčítají nám Čínu, sami s ní obchodují. Zeman vstoupí do učebnic "Ne, nevěděl jsem o tom, ani to nebylo předem v našich vzájemných materiálech k přípravě návštěvy. Pan prezident mi během rozhovoru mezi čtyřma očima jako férový člověk oznámil, jaké téma by mohlo zaznít. Překvapilo mě to, velmi pozitivně mě to překvapilo a byl jsem nesmírně šťastný, když jsem jeho slova slyšel. Toto jeho prohlášení je léčivým balzámem na ránu srbského národa. Miloš Zeman se tímto stal legendou Srbska i srbského národa a vždycky už tomu tak bude. Vstoupí do našich učebnic dějepisu. Miloš Zeman je první prezident, první takto vysoce postavený politik ve funkci, který něco takového udělal. Víte, jak moc to znamená pro jeden malý národ v Evropě? Náš malý národ byl napaden ze strany 19 cizích států, které vždycky budou říkat, že to dělaly kvůli humanitární katastrofě, kvůli dětem, kvůli všemu. A místo toho v Srbsku bombardováním zabili 72 dětí. 72 dětí! Byla tohle cena, kterou jsme byli nuceni zaplatit? Chtěli nás potrestat tímto způsobem? Tohle opravdu nebylo oprávněné potrestání. I kvůli tomu jsou pro mě slova prezidenta Zemana nikoli pouze velmi důležitá, ale také pozvedávají hrdost a důstojnost našeho národa. Naše občany více potěšit nemohl." https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Srbsky-prezident-pro-PL-Nejsme-blazni-Vycitaji-nam-Cinu-sami-s-ni-obchoduji-Zeman-vstoupi-do-ucebnic-664953

Bez ohledu na míru politické mravnosti a prozíravosti MZ v letech devadesátých udělal (asi ne jen ze své hlavy) velmi silný krok globální politiky. Pozdě, ale přeci. Započala dvojkolejní politika ČR-RF a to odpovídá i strategii většiny evropských zemí. Podpindosové budou atrofovat, ale bude to chvíli trvat. Prostě kolektivní schíza...
Rudá fena asi chcípla včas...


Bez ohledu na míru politické mravnosti a prozíravosti MZ v letech devadesátých udělal (asi ne jen ze své hlavy) velmi silný krok globální politiky. Pozdě, ale přeci. Započala dvojkolejní politika ČR-RF a to odpovídá i strategii většiny evropských zemí. Podpindosové budou atrofovat, ale bude to chvíli trvat. Prostě kolektivní schíza... Rudá fena asi chcípla včas...
351
1
2
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept