Politika v SR
Memorandum národa slovenského

UCTIME SI DNEŠNÝ DEŇ, KTORÝ PREDURČIL BUDÚCNOSŤ SLOVENSKÉHO NÁRODA
Memorandum národa slovenského patrí k prelomovým dokumentom národného sebauvedomenia. Pred 160 - timi rokmi, významná osobnosť slovenských dejín Štefan Marko Daxner sformuloval základné štátoprávne, politické a kultúrne požiadavky, vrátane zriadenia Matice slovenskej, ktorá zohrávala významnú úlohu v živote nášho národa. Pripomeňme si tento významný deň, pretože bez historického vedomia nemožno budovať hrdú budúcnosť v globálnom svete, kde častokrát dochádza k stieraniu kultúr a národná identita je vytláčaná na okraj. Mrzí ma, že v týchto dňoch sa vlastná vláda obracia k Matici chrbtom, pretože si zaslúži našu podporu a pomoc. Preto konajme vždy v mene slávnej minulosti, v mene historického vedomia a v mene sebavedomej budúcnosti slovenského národa.
https://www.facebook.com/pellegrini.peter/posts/322606329220768


UCTIME SI DNEŠNÝ DEŇ, KTORÝ PREDURČIL BUDÚCNOSŤ SLOVENSKÉHO NÁRODA Memorandum národa slovenského patrí k prelomovým dokumentom národného sebauvedomenia. Pred 160 - timi rokmi, významná osobnosť slovenských dejín Štefan Marko Daxner sformuloval základné štátoprávne, politické a kultúrne požiadavky, vrátane zriadenia Matice slovenskej, ktorá zohrávala významnú úlohu v živote nášho národa. Pripomeňme si tento významný deň, pretože bez historického vedomia nemožno budovať hrdú budúcnosť v globálnom svete, kde častokrát dochádza k stieraniu kultúr a národná identita je vytláčaná na okraj. Mrzí ma, že v týchto dňoch sa vlastná vláda obracia k Matici chrbtom, pretože si zaslúži našu podporu a pomoc. Preto konajme vždy v mene slávnej minulosti, v mene historického vedomia a v mene sebavedomej budúcnosti slovenského národa. https://www.facebook.com/pellegrini.peter/posts/322606329220768

Mimoriadne zaujímavé je, ako k tejto téme reční Kollár. Predtým ho prijali do Zväzu protifašistických bojovníkov a teraz je z neho zasa veľký bojovník za slovenskú zvrchovanosť.


Mimoriadne zaujímavé je, ako k tejto téme reční Kollár. Predtým ho prijali do Zväzu protifašistických bojovníkov a teraz je z neho zasa veľký bojovník za slovenskú zvrchovanosť.

Moderátor

Mimoriadne zaujímavé je, ako k tejto téme reční Kollár.


Uz davnejsie som spominal, ze z niektorych liberalov sa postupne stanu z urcitej casti "patrioti".


Z urciteho pohladu je to dobre, ked sa zapredanec Kollar zapoji do tychto aktivit, len treba mat na pamati, ze aj ked s Kollarom sa to v urcitom smere da, ale kompromatu na neho musi byt vagon, co moze dost komplikovat jeho posobenie v pripadnej proslovenskej koalicii. Je ale vobec z coho vybrat z dnesnej kolalicie? Je tazke vyberat z nicoho a pritom vybrat si musis...


[quote="pid:19003, uid:127"]Mimoriadne zaujímavé je, ako k tejto téme reční Kollár.[/quote] Uz davnejsie som spominal, ze z niektorych liberalov sa postupne stanu z urcitej casti "patrioti". Z urciteho pohladu je to dobre, ked sa zapredanec Kollar zapoji do tychto aktivit, len treba mat na pamati, ze aj ked s Kollarom sa to v urcitom smere da, ale kompromatu na neho musi byt vagon, co moze dost komplikovat jeho posobenie v pripadnej proslovenskej koalicii. Je ale vobec z coho vybrat z dnesnej kolalicie? Je tazke vyberat z nicoho a pritom vybrat si musis...

Kollar podla mna ma hodne citlivy nos na to, co ludia chcu pocut. A kedze chce v politike pokracovat, tak im to aspon v nejakej miere da. Ostatni z vladnej koalicie si ani nevsimli ze taky dopyt v narode po tomto je....tazko povedat, ci je to skoda (kedze ide aj o ideal ako taky) alebo dobre, lebo aspon skor budu pretlaceni tymi druhymi.
Takze ano, je to mafian, kompra na neho musia byt vagony, ale co uz, ked pre vsetkych, ktori su "lennieFico" ale zaroven aj nejaka ta hodnota tu uz prilis vela neostava


Kollar podla mna ma hodne citlivy nos na to, co ludia chcu pocut. A kedze chce v politike pokracovat, tak im to aspon v nejakej miere da. Ostatni z vladnej koalicie si ani nevsimli ze taky dopyt v narode po tomto je....tazko povedat, ci je to skoda (kedze ide aj o ideal ako taky) alebo dobre, lebo aspon skor budu pretlaceni tymi druhymi. Takze ano, je to mafian, kompra na neho musia byt vagony, ale co uz, ked pre vsetkych, ktori su "lennieFico" ale zaroven aj nejaka ta hodnota tu uz prilis vela neostava
414
3
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept