Politika v SR
Šokujúci prieskum: Voliči síce najviac veria Hlasu-SD, jeho „matka“ Smer-SDS je však už tesne druhá!

Šokujúci prieskum: Voliči síce najviac veria Hlasu-SD, jeho „matka“ Smer-SDS je však už tesne druhá!


Prieskumy volebných preferencií niektorí politici údajne vôbec nevnímajú, no pre ľudí sú predsa len dôležitým barometrom. Najnovší prieskum ukazuje, že na našej politickej scéne to v súčasnosti naozaj vrie.


Kto by čakal, že na začiatku júna bude v preferenciách voličov na prvých dvoch miestach Hlas-SD a Smer-SDS? Ako ukazuje najnovší prieskum, ktorý si dal urobiť exkluzívne v agentúre ACTLY portál Zoznam, je aj toto možné.


Keby sa konali parlamentné voľby začiatkom júna, s prehľadom by ich s 22,5 percenta vyhral Hlas-SD. Na druhé miesto sa už prepracoval Smer-SDS, ktorému by dalo svoj hlad 14,8 percenta voličov. Až tretia by skončila v súčasnosti najsilnejšia koaličná strana SaS s 11,6 percenta hlasov.


Po voľbách najúspešnejšie OĽaNO už kleslo na štvrtú priečku a svoj hlas by mu dalo 8,3 percenta voličov. Za ním sa umiestnilo Progresívne Slovensko so 7,5 percenta a do parlamentu by sa dostalo aj KDH so 6,3, Sme rodina s 5,5 a Republika s 5,4 percenta. V parlamente by tak bolo osem strán a volieb by sa zúčastnilo 60 percent opýtaných.


Do parlamentu by sa nedostala maďarská Aliancia, ktorá by získala 3,8 a SNS 3,5 percenta hlasov. Za ľudí po vnútorných rozbrojoch klesla až na 3,4 percenta a trojpercentnú hranicu by dosiahla ĽSNS. Dobrá voľba by získala 2,4 a Spolu 0,9 percenta.


https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/08/sokujuci-prieskum-volici-sice-najviac-veria-hlasu-sd-jeho-matka-smer-sds-je-vsak-uz-tesne-druha/


Šokujúci prieskum: Voliči síce najviac veria Hlasu-SD, jeho „matka“ Smer-SDS je však už tesne druhá! Prieskumy volebných preferencií niektorí politici údajne vôbec nevnímajú, no pre ľudí sú predsa len dôležitým barometrom. Najnovší prieskum ukazuje, že na našej politickej scéne to v súčasnosti naozaj vrie. Kto by čakal, že na začiatku júna bude v preferenciách voličov na prvých dvoch miestach Hlas-SD a Smer-SDS? Ako ukazuje najnovší prieskum, ktorý si dal urobiť exkluzívne v agentúre ACTLY portál Zoznam, je aj toto možné. Keby sa konali parlamentné voľby začiatkom júna, s prehľadom by ich s 22,5 percenta vyhral Hlas-SD. Na druhé miesto sa už prepracoval Smer-SDS, ktorému by dalo svoj hlad 14,8 percenta voličov. Až tretia by skončila v súčasnosti najsilnejšia koaličná strana SaS s 11,6 percenta hlasov. Po voľbách najúspešnejšie OĽaNO už kleslo na štvrtú priečku a svoj hlas by mu dalo 8,3 percenta voličov. Za ním sa umiestnilo Progresívne Slovensko so 7,5 percenta a do parlamentu by sa dostalo aj KDH so 6,3, Sme rodina s 5,5 a Republika s 5,4 percenta. V parlamente by tak bolo osem strán a volieb by sa zúčastnilo 60 percent opýtaných. Do parlamentu by sa nedostala maďarská Aliancia, ktorá by získala 3,8 a SNS 3,5 percenta hlasov. Za ľudí po vnútorných rozbrojoch klesla až na 3,4 percenta a trojpercentnú hranicu by dosiahla ĽSNS. Dobrá voľba by získala 2,4 a Spolu 0,9 percenta. https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/08/sokujuci-prieskum-volici-sice-najviac-veria-hlasu-sd-jeho-matka-smer-sds-je-vsak-uz-tesne-druha/

Hlavnydennik neni mejstrím, ani ten Zoznam, takže k ovečkám sa to nedostane. Ale zrejme to bude spätná väzba Alternatívy k Ficovmu účinkovaniu na Infovojne.


Hlavnydennik neni mejstrím, ani ten Zoznam, takže k ovečkám sa to nedostane. Ale zrejme to bude spätná väzba Alternatívy k Ficovmu účinkovaniu na Infovojne.

Akurát na to pozerám...
Môj názor- Hlas reálne nemá toľko percent...skôr by som povedalaže je tam minimálny rozdiel so Smerom....PS sa dlhodobo v prieskumoch dostava nad hranicu.....pričom ich práca tomu nenasvedčuje....ľudia strany tohoto typu neuznávajú, dostatočne to dali najavo v posledných voľbách. Nebyť zmanipulovaných volieb do samospráv , v živote by tí ľudia čo ovladli samosprávy nedostali šancu....to slovo nezávislí poslanec bol ako magnet...ilúzia ...a všetci vidíme dôsledky ich amaterizmu.....60bf183e541e4


Akurát na to pozerám... Môj názor- Hlas reálne nemá toľko percent...skôr by som povedalaže je tam minimálny rozdiel so Smerom....PS sa dlhodobo v prieskumoch dostava nad hranicu.....pričom ich práca tomu nenasvedčuje....ľudia strany tohoto typu neuznávajú, dostatočne to dali najavo v posledných voľbách. Nebyť zmanipulovaných volieb do samospráv , v živote by tí ľudia čo ovladli samosprávy nedostali šancu....to slovo nezávislí poslanec bol ako magnet...ilúzia ...a všetci vidíme dôsledky ich amaterizmu.....![60bf183e541e4](serve/attachment&path=60bf183e541e4)

Tak isto "šokujúci", ako ten, čo si dal spraviť Globsec o tom, ako veľmi veríme Rusku a konšpiráciám, no pritom máme vysokú ochotu očkovať sa. Toto im ešte dlho bude vyrážať poistky. ;-)


Tak isto "šokujúci", ako ten, čo si dal spraviť Globsec o tom, ako veľmi veríme Rusku a konšpiráciám, no pritom máme vysokú ochotu očkovať sa. Toto im ešte dlho bude vyrážať poistky. ;-)

Moderátor

Iza Bela píše na fb


Agentúry môžu v prieskumoch manipulovať koľko chcú percentá strán, nič im to nepomôže, lebo ľudia, ktorí zmýšľajú triezvo a žijú realitu bežného života im už neveria


Čím skôr by sa mal aj Pellegrini prebrať z tých umelo dvihnutých percent, ktoré mu agentúry dávajú, aby vo verejnosti vyvolali presne ten istý efekt, ako bol pred voľbami 29.februára 2020 pri Kiskovi a jeho strane Za ľudí, kde od začiatku bolo falošne ľuďom, čiže potencionálnym voličom vtláčané do hláv, že on je jediný schopný vyhrať a byť slovenským premiérom


Viacerí vieme, ako to potom všetko dopadlo


Ak si to Pellegrini neuvedomí a pôjde ďalej na falošnej vlne percent, tak bude veľmi nemilo prekvapený a najmä jeho voliči, ktorí pochopia realitu po predčasných voľbách, že stavili na nepravého favorita


Ľudia nikdy zradu neodpúšťajú a na to by nemal zabúdať ani Pellegrini


Môže zmeniť logo a názov strany, no osadenstvo je stále to isté, biznis krídlo, ktoré v strane Smer SD robilo najväčšie kauzy, aké tu boli za 12 rokov


Môžu sa Pellegrini, Raši a Žiga tváriť "my nič, my sme len muzikanti, to bol Smer a my sme Hlas"


Rada pre nich, Slováci si pamätajú


Môj názor je ten, že Smer SD má 20 % lebo v tejto dobe jediný robí agresívnu politiku voči tejto zapredanej, papalášskej vláde


Na dennej báze Fico do nich buší a poukazuje na všetky ich kauzy a špinavosti, ktoré sa tu dejú viac ako rok


Pellegrinimu len na pripomenutie, Slováci už nebudú chcieť ďalšiu líberálnu vládu, o ktorú sa on pokúša


Táto liberálna vláda už Slovákom lezie vyše hlavy a z toho dôvodu nepripústia, aby znova urobili takú veľkú chybu, ako to bolo pri posledných voľbách s Matovičom, Kollárom, Sulikom a Kiskom ( Remišovou )
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=327807438695265&id=100043980340177


Iza Bela píše na fb Agentúry môžu v prieskumoch manipulovať koľko chcú percentá strán, nič im to nepomôže, lebo ľudia, ktorí zmýšľajú triezvo a žijú realitu bežného života im už neveria Čím skôr by sa mal aj Pellegrini prebrať z tých umelo dvihnutých percent, ktoré mu agentúry dávajú, aby vo verejnosti vyvolali presne ten istý efekt, ako bol pred voľbami 29.februára 2020 pri Kiskovi a jeho strane Za ľudí, kde od začiatku bolo falošne ľuďom, čiže potencionálnym voličom vtláčané do hláv, že on je jediný schopný vyhrať a byť slovenským premiérom Viacerí vieme, ako to potom všetko dopadlo Ak si to Pellegrini neuvedomí a pôjde ďalej na falošnej vlne percent, tak bude veľmi nemilo prekvapený a najmä jeho voliči, ktorí pochopia realitu po predčasných voľbách, že stavili na nepravého favorita Ľudia nikdy zradu neodpúšťajú a na to by nemal zabúdať ani Pellegrini Môže zmeniť logo a názov strany, no osadenstvo je stále to isté, biznis krídlo, ktoré v strane Smer SD robilo najväčšie kauzy, aké tu boli za 12 rokov Môžu sa Pellegrini, Raši a Žiga tváriť "my nič, my sme len muzikanti, to bol Smer a my sme Hlas" Rada pre nich, Slováci si pamätajú Môj názor je ten, že Smer SD má 20 % lebo v tejto dobe jediný robí agresívnu politiku voči tejto zapredanej, papalášskej vláde Na dennej báze Fico do nich buší a poukazuje na všetky ich kauzy a špinavosti, ktoré sa tu dejú viac ako rok Pellegrinimu len na pripomenutie, Slováci už nebudú chcieť ďalšiu líberálnu vládu, o ktorú sa on pokúša Táto liberálna vláda už Slovákom lezie vyše hlavy a z toho dôvodu nepripústia, aby znova urobili takú veľkú chybu, ako to bolo pri posledných voľbách s Matovičom, Kollárom, Sulikom a Kiskom ( Remišovou ) https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=327807438695265&id=100043980340177

Kto by čakal

Smysl pro humor jim nechybí...
:-)


[quote="pid:18996, uid:12"]Kto by čakal[/quote] Smysl pro humor jim nechybí... :-)

Pellegrinimu len na pripomenutie, Slováci už nebudú chcieť ďalšiu líberálnu vládu, o ktorú sa on pokúša


Ktori Slovaci? Ti co stoja pravidelne v radoch na testovanie? Ci ti, co sa nevedia dockat ockovania? smile


Môj názor je ten, že Smer SD má 20 %


Moze ma tolko a co dalej...?


Čím skôr by sa mal aj Pellegrini prebrať z tých umelo dvihnutých percent


Mozno ma len 10% a co dalej...?


PS: Netreba vsade vidiet liberalne kidlo, ci smerovku, vyskovku, ale mozno staci kus matematiky a jej nepisaneho oboru: stabilita cisiel v predvidanych moznostiach smile


[quote="pid:19004, uid:17"]Pellegrinimu len na pripomenutie, Slováci už nebudú chcieť ďalšiu líberálnu vládu, o ktorú sa on pokúša[/quote] Ktori Slovaci? Ti co stoja pravidelne v radoch na testovanie? Ci ti, co sa nevedia dockat ockovania? :) [quote="pid:19004, uid:17"]Môj názor je ten, že Smer SD má 20 %[/quote] Moze ma tolko a co dalej...? [quote="pid:19004, uid:17"]Čím skôr by sa mal aj Pellegrini prebrať z tých umelo dvihnutých percent[/quote] Mozno ma len 10% a co dalej...? PS: Netreba vsade vidiet liberalne kidlo, ci smerovku, vyskovku, ale mozno staci kus matematiky a jej nepisaneho oboru: stabilita cisiel v predvidanych moznostiach :)

Ktori Slovaci? Ti co stoja pravidelne v radoch na testovanie? Ci ti, co sa nevedia dockat ockovania?

ty si niekedy stál v tom rade?


Moze ma tolko a co dalej...?


Mozno ma len 10% a co dalej...?


nechápem tvojim otázkam.....ja som napísala svoj názor na prieskum....a to, že ty to vidíš v matematickej rovine je tiež fajn...ja som nebola príliš dobrá v matike. Sú prieskumy a prieskumy...tie ktoré si zaplatiš a tie ktoré sú reálne.... a to, že je Pelle liberál je fakt... prečo by som to mala opomínať?


[quote="pid:19104, uid:254"]Ktori Slovaci? Ti co stoja pravidelne v radoch na testovanie? Ci ti, co sa nevedia dockat ockovania?[/quote] ty si niekedy stál v tom rade? [quote="pid:19104, uid:254"]Moze ma tolko a co dalej...?[/quote] [quote="pid:19104, uid:254"]Mozno ma len 10% a co dalej...?[/quote] nechápem tvojim otázkam.....ja som napísala svoj názor na prieskum....a to, že ty to vidíš v matematickej rovine je tiež fajn...ja som nebola príliš dobrá v matike. Sú prieskumy a prieskumy...tie ktoré si zaplatiš a tie ktoré sú reálne.... a to, že je Pelle liberál je fakt... prečo by som to mala opomínať?

[quote="pid

ty si niekedy stál v tom rade?


Nikdy.


Zuzka musim obcas viac podpichnut smile lebo sa mi niekedy zda, ze sprtanie palic a ihiel je uz akoby bezna sucast nasho zivota. Je to ako v jednom filme, kde ludia zili svojim beznym "zivotom", potom prisli roboty, preskenovali na 3 sekundy ludi a odisli prec. Potom ludia sa dalej bavili, ako keby sa nic nestalo. Proste pravidelny zasah do osobnej slobody brali, ako normalnu sucast zivota.


nechápem tvojim otázkam


Smerujem k jednemu, ze ono sa ten prispevok izabely dobre cita, ale fakticky neberie v uvahu s kym moze Smer utvorit koaliciu v najblizsich volbach.


Uz je "patriotickym" sportom kydat na Pelleho, ale zabuda sa, ze niet blizsieho silneho spojenca Smeru. Alebo ludia zas chcu volit kotlebovcov, uhrikovcov, alebo nejake strany pod 5%... Cize hrozi realne, ze Smer nebude schopny poskladat koaliciu a vytvori sa dalsi silny protistatny zlepenec.


[quote="pid [quote="pid:19113, uid:17"]ty si niekedy stál v tom rade?[/quote] Nikdy. Zuzka musim obcas viac podpichnut :) lebo sa mi niekedy zda, ze sprtanie palic a ihiel je uz akoby bezna sucast nasho zivota. Je to ako v jednom filme, kde ludia zili svojim beznym "zivotom", potom prisli roboty, preskenovali na 3 sekundy ludi a odisli prec. Potom ludia sa dalej bavili, ako keby sa nic nestalo. Proste pravidelny zasah do osobnej slobody brali, ako normalnu sucast zivota. [quote="pid:19113, uid:17"]nechápem tvojim otázkam[/quote] Smerujem k jednemu, ze ono sa ten prispevok izabely dobre cita, ale fakticky neberie v uvahu s kym moze Smer utvorit koaliciu v najblizsich volbach. Uz je "patriotickym" sportom kydat na Pelleho, ale zabuda sa, ze niet blizsieho silneho spojenca Smeru. Alebo ludia zas chcu volit kotlebovcov, uhrikovcov, alebo nejake strany pod 5%... Cize hrozi realne, ze Smer nebude schopny poskladat koaliciu a vytvori sa dalsi silny protistatny zlepenec.

prispevok izabely dobre cita, ale fakticky neberie v uvahu s kym moze Smer utvorit koaliciu v najblizsich volbach.


Tiež sa už pár týždnov zamýšľam nad tým z ktorých strán sa bude asi zostavovať vláda.Pochybujem že Smer bude zostavovať vládu(aj keď sa hovorí že keď Boh chce aj motyka vystrelí),ale bez neho to asi nepôjde.Takže vízie/predsavzatia,tak ako aj sľuby bude preň veľmi ťažké presadzovať...A zase bude len väčšina nadávať,keďže veľká väčšina nevie/nechápe čo je a nerozumie ako vlasne funguje dom.a svet.politika.Žiaľ predstavujú si ju ako "Hurvínek válku",čiže daj Bože okamžite a zázraky do troch dní...


[quote="pid:19145, uid:254"]prispevok izabely dobre cita, ale fakticky neberie v uvahu s kym moze Smer utvorit koaliciu v najblizsich volbach.[/quote] Tiež sa už pár týždnov zamýšľam nad tým z ktorých strán sa bude asi zostavovať vláda.Pochybujem že Smer bude zostavovať vládu(aj keď sa hovorí že keď Boh chce aj motyka vystrelí),ale bez neho to asi nepôjde.Takže vízie/predsavzatia,tak ako aj sľuby bude preň veľmi ťažké presadzovať...A zase bude len väčšina nadávať,keďže veľká väčšina nevie/nechápe čo je a nerozumie ako vlasne funguje dom.a svet.politika.Žiaľ predstavujú si ju ako "Hurvínek válku",čiže daj Bože okamžite a zázraky do troch dní...

Nič sa nedeje náhodne a všetko má svoj význam a zmysel.

Uz je "patriotickym" sportom kydat na Pelleho, ale zabuda sa, ze niet blizsieho silneho spojenca Smeru.

Ja viem čo myslíš, ona je proste proSmeráčka a je teda jasné, že bude poukazovať.....
Máš pravdu, že by sa mohla zamerať na širšiu analýzu. No má svoj okruh zaujmovej skupiny a je dosť známa....preto hovorí jazykom ktorej rozumejú všetci....


[quote="pid:19145, uid:254"]Uz je "patriotickym" sportom kydat na Pelleho, ale zabuda sa, ze niet blizsieho silneho spojenca Smeru.[/quote] Ja viem čo myslíš, ona je proste proSmeráčka a je teda jasné, že bude poukazovať..... Máš pravdu, že by sa mohla zamerať na širšiu analýzu. No má svoj okruh zaujmovej skupiny a je dosť známa....preto hovorí jazykom ktorej rozumejú všetci....
994
11
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept