Politika v SR
Kolíková je pripravená zasiahnuť, ak sa jej nebude páčiť rozhodnutie v kauze vraždy Jána Kuciaka

Mária Kolíková na Facebooku naznačila, že ak nebude spokojná s výsledkom rozhodnutia Najvyššieho súdu v kauze vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, využije mimoriadny opravný prostriedok, ktorý má k dispozícii ako ministerka spravodlivosti. Konečné rozhodnutie môže zvrátiť.


„Od Najvyššieho súdu SR teraz môžeme v zásade očakávať, že buď potvrdí rozhodnutie Špecializovaného trestného súdu, alebo mu túto vec vráti a tých dôvodov na to môže byť viac,“ zvažuje rôzne alternatívy výsledku ministerka spravodlivosti.


Mimoriadny opravný prostriedok
„Ak by aj došlo ku konečnému rozhodnutiu, faktom je, že je tu ešte mimoriadny opravný prostriedok, tzv. dovolanie a ja ako ministerka spravodlivosti mám oprávnenie prostredníctvom neho istým spôsobom takéto konečné rozhodnutie zvrátiť. Určite je v každej jednej veci dôležité, aby minister spravodlivosti veľmi citlivo pristupoval k tomuto svojmu oprávneniu. V zásade to má urobiť vtedy, ak vidí, že po tom, čo sa oboznámil s obsahom spisu, by očakával zásadne iné rozhodnutie. Ak by som k takémuto záveru došla, dané oprávnenie by som využila,“ naznačuje možné Mária Kolíková.


https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/14/kolikova-je-pripravena-zasiahnut-ak-sa-jej-nebude-pacit-rozhodnutie-v-kauze-vrazdy-jana-kuciaka/


Mária Kolíková na Facebooku naznačila, že ak nebude spokojná s výsledkom rozhodnutia Najvyššieho súdu v kauze vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, využije mimoriadny opravný prostriedok, ktorý má k dispozícii ako ministerka spravodlivosti. Konečné rozhodnutie môže zvrátiť. „Od Najvyššieho súdu SR teraz môžeme v zásade očakávať, že buď potvrdí rozhodnutie Špecializovaného trestného súdu, alebo mu túto vec vráti a tých dôvodov na to môže byť viac,“ zvažuje rôzne alternatívy výsledku ministerka spravodlivosti. Mimoriadny opravný prostriedok „Ak by aj došlo ku konečnému rozhodnutiu, faktom je, že je tu ešte mimoriadny opravný prostriedok, tzv. dovolanie a ja ako ministerka spravodlivosti mám oprávnenie prostredníctvom neho istým spôsobom takéto konečné rozhodnutie zvrátiť. Určite je v každej jednej veci dôležité, aby minister spravodlivosti veľmi citlivo pristupoval k tomuto svojmu oprávneniu. V zásade to má urobiť vtedy, ak vidí, že po tom, čo sa oboznámil s obsahom spisu, by očakával zásadne iné rozhodnutie. Ak by som k takémuto záveru došla, dané oprávnenie by som využila,“ naznačuje možné Mária Kolíková. https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/14/kolikova-je-pripravena-zasiahnut-ak-sa-jej-nebude-pacit-rozhodnutie-v-kauze-vrazdy-jana-kuciaka/

JankA

To je dosť hlúpy samobonz, keby zostala ticho, zostala by aj za chytrou...


To je dosť hlúpy samobonz, keby zostala ticho, zostala by aj za chytrou...

Moderátor

Upravené 15. 6. 2021 o 11:06

Každopádne nás čakajú prehustené dni - rozhodnutie v Kuciakiáde, sčítanie hlasov v USA, stretnutie Putin/Biden, vyhlásenie, že Ukrajina sa stane členom NATO a mnohé ďalšie.


Pri niektorých mám však pocit, že voz predbehne kone (konkrétne v prípade Kuciakiády).


Každopádne nás čakajú prehustené dni - rozhodnutie v Kuciakiáde, sčítanie hlasov v USA, stretnutie Putin/Biden, vyhlásenie, že Ukrajina sa stane členom NATO a mnohé ďalšie. Pri niektorých mám však pocit, že voz predbehne kone (konkrétne v prípade Kuciakiády).

Moderátor

Každopádne nás čakajú prehustené dni - rozhodnutie v Kuciakiáde, sčítanie hlasov v USA, stretnutie Putin/Biden, vyhlásenie, že Ukrajina sa stane členom NATO a mnohé ďalšie.


synchronizácia procesov, do mesiaca budú aj zaočkovaní šalieť


[quote="pid:20154, uid:127"]Každopádne nás čakajú prehustené dni - rozhodnutie v Kuciakiáde, sčítanie hlasov v USA, stretnutie Putin/Biden, vyhlásenie, že Ukrajina sa stane členom NATO a mnohé ďalšie.[/quote] synchronizácia procesov, do mesiaca budú aj zaočkovaní šalieť

Ukrajina sa stane členom NATO a mnohé ďalšie.


pre NATO by bolo najlepsie, keby tam vymenili US za RU. Dream big smile


[quote="pid:20154, uid:127"]Ukrajina sa stane členom NATO a mnohé ďalšie.[/quote] pre NATO by bolo najlepsie, keby tam vymenili US za RU. Dream big :D

Moderator

synchronizácia procesov, do mesiaca budú aj zaočkovaní šalieť


Hej a rezidentka paláca bude mať problémy, lebo nielen robila tej hnusobe reklamu (rozzúrený dav pred palácom a úradom vlády), ale aj sa nechala zaočkovať vrátane zbytku svojej rodiny...


[quote="pid:20155, uid:69"]synchronizácia procesov, do mesiaca budú aj zaočkovaní šalieť[/quote] Hej a rezidentka paláca bude mať problémy, lebo nielen robila tej hnusobe reklamu (rozzúrený dav pred palácom a úradom vlády), ale aj sa nechala zaočkovať vrátane zbytku svojej rodiny...

Moderátor

Súhlasím, otázkou je čím sa dala zaočkovať (a to nemyslím akým typom vakcíny).


Súhlasím, otázkou je čím sa dala zaočkovať (a to nemyslím akým typom vakcíny).

Nemyslím si, že sa nechala zaočkovať ani nikto z nich....neverím tomu


Nemyslím si, že sa nechala zaočkovať ani nikto z nich....neverím tomu
Upravené 15. 6. 2021 o 11:50

a aj ked poda mimoriadne dovolanie, znamena to, ze ten rozsudok musi byt podla nej? ved vzdy hovorili, ze jedina autorita, ktora moze veci rozhodnut, je sud, nie ministerka


a aj ked poda mimoriadne dovolanie, znamena to, ze ten rozsudok musi byt podla nej? ved vzdy hovorili, ze jedina autorita, ktora moze veci rozhodnut, je sud, nie ministerka

ved vzdy hovorili, ze jedina autorita, ktora moze veci rozhodnut, je sud, nie ministerka


Pravda, ale to čo robí je politický nátlak na súdov už v predstihu t.j. urobila hlúpy samobonz...


[quote="pid:20203, uid:187"]ved vzdy hovorili, ze jedina autorita, ktora moze veci rozhodnut, je sud, nie ministerka[/quote] Pravda, ale to čo robí je politický nátlak na súdov už v predstihu t.j. urobila hlúpy samobonz...

Moderátor

a aj ked poda mimoriadne dovolanie, znamena to, ze ten rozsudok musi byt podla nej?


Robia to natvrdo. Už sa ani neskrývajú. Ten egregoriálny vplyv na liberálov je neuveriteľný. Akoby boli v "tranze". Niekto to zlo musí vykonať. Cítia silu Boho-rovnosť, pýchu po ktorej príde krutý pád. Zlo vieme riešiť len opakom zla. Zlo zlom nevytlčieme na viacej ako 70 rokov ako predpokladal Stalin. Po VOV sa znova vrátilo...


[quote="pid:20203, uid:187"]a aj ked poda mimoriadne dovolanie, znamena to, ze ten rozsudok musi byt podla nej?[/quote] Robia to natvrdo. Už sa ani neskrývajú. Ten egregoriálny vplyv na liberálov je neuveriteľný. Akoby boli v "tranze". Niekto to zlo musí vykonať. Cítia silu Boho-rovnosť, pýchu po ktorej príde krutý pád. Zlo vieme riešiť len opakom zla. Zlo zlom nevytlčieme na viacej ako 70 rokov ako predpokladal Stalin. Po VOV sa znova vrátilo...

pre NATO by bolo najlepsie, keby tam vymenili US za RU.

Z NATO by sa stalo NA(RU)TO :-)


[quote="pid:20160, uid:10"]pre NATO by bolo najlepsie, keby tam vymenili US za RU.[/quote] Z NATO by sa stalo NA(RU)TO :-)

do mesiaca budú aj zaočkovaní šalieť


bude to asi veľmi zlé a bolestivé ?

do mesiaca budú aj zaočkovaní šalieť


[quote="pid:20155, uid:69"]do mesiaca budú aj zaočkovaní šalieť[/quote] bude to asi veľmi zlé a bolestivé ? [quote="pid:20155, uid:69"]do mesiaca budú aj zaočkovaní šalieť[/quote]

Tie jej mantry "dôvera verejnosti v štát"....obohrana platna.....nikto im už neverí, najmä nie jej....zruda jedna zapredana a bude sa ku všetkému vyjadrovať ....oni všetci fakt žijú mimo reality....


Dúfam, že im všetkým klapne huba naprazdno, aj keď to bude ešte dlho trvať a po týchto dvoch rokoch masírky sa ukáže skutočná zvrátenosť nie len obhajcov rodiny, ale celého aparátu zapredancov....rodina si zaslúži vedieť pravdu....


Ani ten Szabó predsa nevraždil, podľa spisu to tak je.... tak som zvedavá či aj jemu sa rozsvieti...aj keď šancu na zvrat zrejme už nemá...rozsudok je pravoplatný a nemôže sa už odvolať. Uvidíme čo MSM opäť vymyslia. Pani Teleki snad naberie silu objasňovať naďalej verejnosti spravne info.


Tie jej mantry "dôvera verejnosti v štát"....obohrana platna.....nikto im už neverí, najmä nie jej....zruda jedna zapredana a bude sa ku všetkému vyjadrovať ....oni všetci fakt žijú mimo reality.... Dúfam, že im všetkým klapne huba naprazdno, aj keď to bude ešte dlho trvať a po týchto dvoch rokoch masírky sa ukáže skutočná zvrátenosť nie len obhajcov rodiny, ale celého aparátu zapredancov....rodina si zaslúži vedieť pravdu.... Ani ten Szabó predsa nevraždil, podľa spisu to tak je.... tak som zvedavá či aj jemu sa rozsvieti...aj keď šancu na zvrat zrejme už nemá...rozsudok je pravoplatný a nemôže sa už odvolať. Uvidíme čo MSM opäť vymyslia. Pani Teleki snad naberie silu objasňovať naďalej verejnosti spravne info.
Upravené 16. 6. 2021 o 09:22
1.04k
14
11
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept