Politika v SR
Ministerstvo zdravotníctva platí médiám z našich daní obrovské sumy za propagáciu očkovania

„Najviac od štátu dostala TV Markíza (900.00 eur). Nasleduje RTVS, vydavateľský dom Ringier Axel Springer SK, internetový portál Zoznam.sk a vydavateľstvo Petit Press, do ktorého portfólia patrí Denník SME i sieť regionálnych médií a do ktorého nedávno prostredníctvom finančného fondu MDIF majetkovo vstúpil George Soros ....
https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/16/ministerstvo-zdravotnictva-plati-mediam-z-nasich-dani-obrovske-sumy-za-propagaciu-ockovania/


„Najviac od štátu dostala TV Markíza (900.00 eur). Nasleduje RTVS, vydavateľský dom Ringier Axel Springer SK, internetový portál Zoznam.sk a vydavateľstvo Petit Press, do ktorého portfólia patrí Denník SME i sieť regionálnych médií a do ktorého nedávno prostredníctvom finančného fondu MDIF majetkovo vstúpil George Soros .... https://www.hlavnydennik.sk/2021/06/16/ministerstvo-zdravotnictva-plati-mediam-z-nasich-dani-obrovske-sumy-za-propagaciu-ockovania/

A už je to tu...čakala som kedy to dajú von a tiež z našich peňazí


Lengvarský: Vláda diskutovala aj o lotérii pre zaočkovaných


„Je možné, že bude istá forma finančného príspevku alebo lotérie pre zaočkovaných,“


https://www.parlamentnelisty.sk/arena/437560/lengvarsky-vlada-diskutovala-aj-o-loterii-pre-zaockovanych/


A už je to tu...čakala som kedy to dajú von a tiež z našich peňazí Lengvarský: Vláda diskutovala aj o lotérii pre zaočkovaných „Je možné, že bude istá forma finančného príspevku alebo lotérie pre zaočkovaných,“ https://www.parlamentnelisty.sk/arena/437560/lengvarsky-vlada-diskutovala-aj-o-loterii-pre-zaockovanych/
Upravené 16. 6. 2021 o 16:11

„Je možné, že bude istá forma finančného príspevku alebo lotérie pre zaočkovaných,“

Ahaaa a ja som si myslel ze to ockovanie je loteria.
...to su prasata...


[quote="pid:20429, uid:17"]„Je možné, že bude istá forma finančného príspevku alebo lotérie pre zaočkovaných,“[/quote] Ahaaa a ja som si myslel ze to ockovanie je loteria. ...to su prasata...

Mne z toho vychádza jedno....očkovanie je fiasko či humusvakcíny, či Sputnik.... inak by to nerobili...musia splnit pre farmafirmy dake limity a to im nevychadza zjavne.... niekde som videla, že je zaočkovaných cca 2.100 000 ľudí.... to nie je ani polovica.....ale v pondelok som bola u lekarky a medzitým ako som tam prišla, prišlo do ambulancie cca 5 mladých ...zaočkovaných...lebo sa sestrička tak neohrabane opýtala každého pred dverami...a asi 3. starí ľudia tiež zaočko......tí mladí ma fakt prekvapili...boli to cca18.ročné "deti"....a ja nepodarok 😂, som sa musela ísť otestovať, inak by ma neošetrili...jedna z ôsmych, bola som na seba hrdá


Mne z toho vychádza jedno....očkovanie je fiasko či humusvakcíny, či Sputnik.... inak by to nerobili...musia splnit pre farmafirmy dake limity a to im nevychadza zjavne.... niekde som videla, že je zaočkovaných cca 2.100 000 ľudí.... to nie je ani polovica.....ale v pondelok som bola u lekarky a medzitým ako som tam prišla, prišlo do ambulancie cca 5 mladých ...zaočkovaných...lebo sa sestrička tak neohrabane opýtala každého pred dverami...a asi 3. starí ľudia tiež zaočko......tí mladí ma fakt prekvapili...boli to cca18.ročné "deti"....a ja nepodarok
Upravené 16. 6. 2021 o 16:39

v pondelok som bola u lekarky


To akože lekárka si podmieňuje ošetrenie nejakým testom? V júni?


[quote="pid:20433, uid:17"]v pondelok som bola u lekarky[/quote] To akože lekárka si podmieňuje ošetrenie nejakým testom? V júni?

Lengvarský: Vláda diskutovala aj o lotérii pre zaočkovaných


To je Bidenov pokrok. Totiž, v niektorých amerických štátoch už takéto lotérie už majú, dokoca sa dá vyhrať aj auto.


[quote="pid:20429, uid:17"]Lengvarský: Vláda diskutovala aj o lotérii pre zaočkovaných[/quote] To je Bidenov pokrok. Totiž, v niektorých amerických štátoch už takéto lotérie už majú, dokoca sa dá vyhrať aj auto.

Moderátor

To akože lekárka si podmieňuje ošetrenie nejakým testom? V júni?

Je to tak....tiež som sa divila


[quote="pid:20437, uid:48"]To akože lekárka si podmieňuje ošetrenie nejakým testom? V júni?[/quote] Je to tak....tiež som sa divila

som sa musela ísť otestovať, inak by ma neošetrili
Zuzka, lekári nemôžu vyžadovať testovanie - pozri aj tento článok a harabinov fcb
https://www.infovojna.sk/article/zamestnanci-sukromnej-nemocnice-odmietli-vpustit-pacienta-na-planovane-vysetrenie-pretoze-nebol-ockovany-ani-testovany-pouzil-harabinovu-pravnu-radu-a-vsetko-bolo-inak


[quote="pid:20433, uid:17"]som sa musela ísť otestovať, inak by ma neošetrili[/quote]Zuzka, lekári nemôžu vyžadovať testovanie - pozri aj tento článok a harabinov fcb https://www.infovojna.sk/article/zamestnanci-sukromnej-nemocnice-odmietli-vpustit-pacienta-na-planovane-vysetrenie-pretoze-nebol-ockovany-ani-testovany-pouzil-harabinovu-pravnu-radu-a-vsetko-bolo-inak

Vďaka ....ja som nemala silu sa tam s nimi doťahovať, bola som rada, že som tam vôbec prišla....a tiež viem, že sa teraz vyhováram, no je to tak ako píšem...


Vďaka ....ja som nemala silu sa tam s nimi doťahovať, bola som rada, že som tam vôbec prišla....a tiež viem, že sa teraz vyhováram, no je to tak ako píšem...

pozri aj tento článok a harabinov fcb

prešiel som komentáre pod tým Harabinovým FB príspevkom a našiel som:


"ako náhle som spomenul, že existuje úrad Dohľad nad zdravotnou starostlivosťou o 10 min mi volala sestrička že môžem prísť"


"...ale na hospitalizaciu vas bez testu nezoberu. A nutia do toho aj tie najmensie deti"


"Pán Harabin riadila som sa Vašimi radami a odmietli mi vyšetrenie"
odpoveď iného čitateľa: "mali ste vyžadovať,aby vám to napísali písomne. Hneď by si rozmysleli, či vás odmietnu"


"Pán Harabin, nechcú nás pustiť na psychiatrické oddelenie za mamou bez ČERSTVÉHO testu alebo očkovania . Hospitalizovaná je od piatka minulého týždňa, kde nájdem Vaše rady ako mám presne argumentovať, prosím?"
odpoveď od Harabina: "Postupujte presne tak ako Dr. Bodák." (nehľadal som príslušný postup)


[quote="pid:20449, uid:111"]pozri aj tento článok a harabinov fcb[/quote] prešiel som komentáre pod tým [Harabinovým FB príspevkom](https://www.facebook.com/harabinstefan/posts/3094550247488466 "https://www.facebook.com/harabinstefan/posts/3094550247488466") a našiel som: "_ako náhle som spomenul, že existuje úrad Dohľad nad zdravotnou starostlivosťou o 10 min mi volala sestrička že môžem prísť_" "_...ale na hospitalizaciu vas bez testu nezoberu. A nutia do toho aj tie najmensie deti_" "_Pán Harabin riadila som sa Vašimi radami a odmietli mi vyšetrenie_" odpoveď iného čitateľa: "_mali ste vyžadovať,aby vám to napísali písomne. Hneď by si rozmysleli, či vás odmietnu_" "_Pán Harabin, nechcú nás pustiť na psychiatrické oddelenie za mamou bez ČERSTVÉHO testu alebo očkovania . Hospitalizovaná je od piatka minulého týždňa, kde nájdem Vaše rady ako mám presne argumentovať, prosím?_" odpoveď od Harabina: "_Postupujte presne tak ako Dr. Bodák._" (nehľadal som príslušný postup)

To akože lekárka si podmieňuje ošetrenie nejakým testom? V júni?


No ja napr nemam promócie a diplom bakalársky si môžem prist prevziať s 24 hod antigen testom. Dávam im šancu do konca júna, potom to riešim s právnikom. Ide o PdF Uk


[quote="pid:20437, uid:48"]To akože lekárka si podmieňuje ošetrenie nejakým testom? V júni?[/quote] No ja napr nemam promócie a diplom bakalársky si môžem prist prevziať s 24 hod antigen testom. Dávam im šancu do konca júna, potom to riešim s právnikom. Ide o PdF Uk

Mne z toho vychádza jedno....očkovanie je fiasko či humusvakcíny, či Sputnik.... inak by to nerobili...musia splnit pre farmafirmy dake limity a to im nevychadza zjavne...


Trefa a znamená aj to, že skutočné číslo je polovica až tretina publikovaných.


[quote="pid:20433, uid:17"]Mne z toho vychádza jedno....očkovanie je fiasko či humusvakcíny, či Sputnik.... inak by to nerobili...musia splnit pre farmafirmy dake limity a to im nevychadza zjavne...[/quote] Trefa a znamená aj to, že skutočné číslo je polovica až tretina publikovaných.

Moderátor

641
12
9
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept