Mimo kategórií
Kdo ma silnejsi klacek

Prezidenti Estonska, Lotyšska, Litvy a Polska požadují okamžitou kapitulaci Lukašenka *
Tak tohle jsem si precetl na Outsider media...
Zasmal jsem se od srdce ..... a pripomelo mi to stary znamy vyrok o silnejsim klacku....
Tihle trpaslici bez podpory na jedne strany barikady & Lukasenko v pozadi s Ruskem....... je jako muj 3-lety vnoucek...ktery mi prave oznamil ze ode dneska se muj zivot bude odvijet dle jeho scenare.......


Prezidenti Estonska, Lotyšska, Litvy a Polska požadují okamžitou kapitulaci Lukašenka * Tak tohle jsem si precetl na Outsider media... Zasmal jsem se od srdce ..... a pripomelo mi to stary znamy vyrok o silnejsim klacku.... Tihle trpaslici bez podpory na jedne strany barikady & Lukasenko v pozadi s Ruskem....... je jako muj 3-lety vnoucek...ktery mi prave oznamil ze ode dneska se muj zivot bude odvijet dle jeho scenare.......

Aj keď je Lukašenko opľúvaný zo všetkých strán, na západe ho nazývajú posledným európskym diktátorom, na východe "pápou Kolji" a "Amperátorom", no jedno sa mu musí uznať: Už viac ako 26 rokov je prezidentom a nikto ho zatiaľ nezvrhol. Ak by bola vôľa domácich elít, tak aj ten najväčší diktátor by skôr či neskôr padol. Západ ho zvrhnúť skúšal. No v určitom zmysle musí bieloruským aj ruským "elitám" vyhovovať, inak by už prezidentom nebol.


Aj keď je Lukašenko opľúvaný zo všetkých strán, na západe ho nazývajú posledným európskym diktátorom, na východe "pápou Kolji" a "Amperátorom", no jedno sa mu musí uznať: Už viac ako 26 rokov je prezidentom a nikto ho zatiaľ nezvrhol. Ak by bola vôľa domácich elít, tak aj ten najväčší diktátor by skôr či neskôr padol. Západ ho zvrhnúť skúšal. No v určitom zmysle musí bieloruským aj ruským "elitám" vyhovovať, inak by už prezidentom nebol.
462
1
2
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept