Mimo kategórií
Dôvody nátlakovej vakcinácie

Dnes na radio Vlna odznela správa od Lengvarského, že povinné očkovanie nie je témou dňa. Parafrazujem "nebudeme nikoho nútiť sa očkovať, keď o to nie je záujem."
Zjavne tá 3 vlna nie je až tak istá ako sa to MSM snaží vykresliť


Dnes na radio Vlna odznela správa od Lengvarského, že povinné očkovanie nie je témou dňa. Parafrazujem "nebudeme nikoho nútiť sa očkovať, keď o to nie je záujem." Zjavne tá 3 vlna nie je až tak istá ako sa to MSM snaží vykresliť
Upravené 23. 9. 2021 o 10:44

Parafrazujem "nebudeme nikoho nútiť sa očkovať, keď o to nie je záujem."


Bacha na to, či nepustili jeho staršie vyjadrenie. Dnes má mať na stole materiál k očkovacej kampani. Plus ide pripravený materiál, aby mohol informovaný súhlas podpísať zástupca školy.


[quote="pid:34334, uid:17"]Parafrazujem "nebudeme nikoho nútiť sa očkovať, keď o to nie je záujem."[/quote] Bacha na to, či nepustili jeho staršie vyjadrenie. Dnes má mať na stole materiál k očkovacej kampani. Plus ide pripravený materiál, aby mohol informovaný súhlas podpísať zástupca školy.

Moderátor

Plus ide pripravený materiál, aby mohol informovaný súhlas podpísať zástupca školy.


Čo to znamená?


[quote="pid:34335, uid:127"]Plus ide pripravený materiál, aby mohol informovaný súhlas podpísať zástupca školy.[/quote] Čo to znamená?

To znamená , že rodiče dětí budou muset tu fašistickou svoloč vyzabíjet . Sáhnout mi na dítě , tak krev poteče i ze stropů .


To znamená , že rodiče dětí budou muset tu fašistickou svoloč vyzabíjet . Sáhnout mi na dítě , tak krev poteče i ze stropů .

To znamená , že rodiče dětí budou muset

Použití 6. priority zobecněných prostředků řízení je prohra na vyšších prioritách.
Ale přiznávám, že to zní lákavě.
;-)


[quote="pid:34338, uid:185"]To znamená , že rodiče dětí budou muset[/quote] Použití 6. priority zobecněných prostředků řízení je prohra na vyšších prioritách. Ale přiznávám, že to zní lákavě. ;-)

Harabin: Kvôli Lengvarskému by sa mal obnoviť trest smrti:
https://www.mojevideo.sk/video/35a99/harabin_kvoli_lengvarskemu_by_sa_mal_obnovit_trest_smrti.html
"JUDr. Harabin pevne verí, že nová po-covidová vláda zavedie tresty smrti a bude retroaktívne stíhať súčasných vládnych a covidových zločincov, podľa vzoru Norimberského tribunálu."


**Harabin: Kvôli Lengvarskému by sa mal obnoviť trest smrti:** https://www.mojevideo.sk/video/35a99/harabin_kvoli_lengvarskemu_by_sa_mal_obnovit_trest_smrti.html _"JUDr. Harabin pevne verí, že nová po-covidová vláda zavedie tresty smrti a bude retroaktívne stíhať súčasných vládnych a covidových zločincov, podľa vzoru Norimberského tribunálu."_
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Fico: Očkovanie je o peniazoch za "vakcíny":
https://www.mojevideo.sk/video/35b0f/fico_ockovanie_je_o_peniazoch_za_vakciny.html
"Krátky výstrih z tlačovej besedy strany SMER, kde sa R. Fico zamýšľa, prečo bude 3 dávka "vakcín" tak rýchlo schválená Európskou agentúrou na hodnotenie liekov (EMA). Fico ďalej pripomína známi "modus operandy" veľkých korporácií na výrobu liekov, ktoré radi vytvárajú u ľudí závislosť od svojej produkcie"


**Fico: Očkovanie je o peniazoch za "vakcíny":** https://www.mojevideo.sk/video/35b0f/fico_ockovanie_je_o_peniazoch_za_vakciny.html _"Krátky výstrih z tlačovej besedy strany SMER, kde sa R. Fico zamýšľa, prečo bude 3 dávka "vakcín" tak rýchlo schválená Európskou agentúrou na hodnotenie liekov (EMA). Fico ďalej pripomína známi "modus operandy" veľkých korporácií na výrobu liekov, ktoré radi vytvárajú u ľudí závislosť od svojej produkcie"_
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Bacha na to, či nepustili jeho staršie vyjadrenie. Dnes má mať na stole materiál k očkovacej kampani. Plus ide pripravený materiál, aby mohol informovaný súhlas podpísať zástupca školy.


Vieš o tom niečo viac? Nejaký odkaz?


[quote="pid:34335, uid:127"]Bacha na to, či nepustili jeho staršie vyjadrenie. Dnes má mať na stole materiál k očkovacej kampani. Plus ide pripravený materiál, aby mohol informovaný súhlas podpísať zástupca školy.[/quote] Vieš o tom niečo viac? Nejaký odkaz?
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Čítaj bod 2


No ale toto nie je nič nové, niečo také kedysi existovalo na školách.... ja si to pamätám, že sme celá trieda chodili na akési prehliadky zdravotnej referentke, kde nás pomerali, odvážili...a v prípade podozrenia na napr. Skoliózu, ploché nohy atď sa odporučilo navštíviť pediatra.


[quote="pid:34344, uid:127"]Čítaj bod 2[/quote] No ale toto nie je nič nové, niečo také kedysi existovalo na školách.... ja si to pamätám, že sme celá trieda chodili na akési prehliadky zdravotnej referentke, kde nás pomerali, odvážili...a v prípade podozrenia na napr. Skoliózu, ploché nohy atď sa odporučilo navštíviť pediatra.
Upravené 23. 9. 2021 o 13:08

No ale toto nieje nič nové


Prečo by teda aktualizovali zákon práve po vyhlásení MZ, že deti od 5 rokov môžu byť očkované?


[quote="pid:34353, uid:17"]No ale toto nieje nič nové[/quote] Prečo by teda aktualizovali zákon práve po vyhlásení MZ, že deti od 5 rokov môžu byť očkované?

No ale toto nieje nič nové, niečo také kedysi existovalo na školách.... ja si to pamätám, že sme celá trieda chodili na akési prehliadky zdravotnej referentke, kde nás pomerali, odvážili...a v prípade podozrenia na napr. Skoliózu, ploché nohy atď sa odporučilo navštíviť pediatra.


Lenže to bolo za socializmu, kedy vláde išlo o to, aby boli ľudia zdraví. Dnes je situácia diametrálne odlišná a o peniaze ide až v prvom rade. Ak nemáš deti alebo im dôveruješ, je to v poriadku. V opačnom prípade by si mala spozornieť a všetko si poriadne overiť.


[quote="pid:34353, uid:17"]No ale toto nieje nič nové, niečo také kedysi existovalo na školách.... ja si to pamätám, že sme celá trieda chodili na akési prehliadky zdravotnej referentke, kde nás pomerali, odvážili...a v prípade podozrenia na napr. Skoliózu, ploché nohy atď sa odporučilo navštíviť pediatra.[/quote] Lenže to bolo za socializmu, kedy vláde išlo o to, aby boli ľudia zdraví. Dnes je situácia diametrálne odlišná a o peniaze ide až v prvom rade. Ak nemáš deti alebo im dôveruješ, je to v poriadku. V opačnom prípade by si mala spozornieť a všetko si poriadne overiť.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Prečo by teda aktualizovali zákon práve po vyhlásení MZ, že deti od 5 rokov môžu byť očkované?


Teraz som hovorila s riaditeľkou...u nás sa nič podobné nechystá, ani zdravotník ani očkovanie detí, ale je pravda, že zriadovateľ má o pár mesiacov voľby a zrejme nechcú poburovať proti sebe voličov mestskej časti, tak je hrobové ticho.


Tu k tým voľbám....budeme ich voliť po novom na päť rokov!


Najbližšie riadne voľby na Slovensku sa budú konať v roku 2022.


Voľby do vyšších územných celkov (VÚC) a komunálne voľby sa v roku 2022 budú konať spoločne. Zjednotenie termínu sa dosiahne tak, že volebné obdobie orgánov VÚC sa nateraz predĺži na päť rokov.


https://volby.sme.sk/dok/i/najblizsie-volby-slovensko


[quote="pid:34354, uid:48"]Prečo by teda aktualizovali zákon práve po vyhlásení MZ, že deti od 5 rokov môžu byť očkované?[/quote] Teraz som hovorila s riaditeľkou...u nás sa nič podobné nechystá, ani zdravotník ani očkovanie detí, ale je pravda, že zriadovateľ má o pár mesiacov voľby a zrejme nechcú poburovať proti sebe voličov mestskej časti, tak je hrobové ticho. Tu k tým voľbám....budeme ich voliť po novom na päť rokov! Najbližšie riadne voľby na Slovensku sa budú konať v roku 2022. Voľby do vyšších územných celkov (VÚC) a komunálne voľby sa v roku 2022 budú konať spoločne. Zjednotenie termínu sa dosiahne tak, že volebné obdobie orgánov VÚC sa nateraz predĺži na päť rokov. https://volby.sme.sk/dok/i/najblizsie-volby-slovensko
Upravené 23. 9. 2021 o 13:12

Lenže to bolo za socializmu, kedy vláde išlo o to, aby boli ľudia zdraví


Ja to vidím tak, že ak chcú nabehnúť na inklúzivné vzdelávanie, tak ak v školách budú zdr. Postohnuté deti, či také čo musia denne brať lieky napr. inzulín, tak tam na to bude tento zdravotník. Ale môžem si to len zle vykladať. Skutočný dôvod neviem....očkovanie5.r detí nevidím reálne....je mnoho rodičov ktorí mali problém s rúškami nie to ešte s očkovaním.....ale sú samozrejme aj výnimky, ktoré čakajú len na to, aby génovú terapiu aplikovali aj malým chudáčikom..... je mi z takých ľudí zle....


[quote="pid:34360, uid:623"]Lenže to bolo za socializmu, kedy vláde išlo o to, aby boli ľudia zdraví[/quote] Ja to vidím tak, že ak chcú nabehnúť na inklúzivné vzdelávanie, tak ak v školách budú zdr. Postohnuté deti, či také čo musia denne brať lieky napr. inzulín, tak tam na to bude tento zdravotník. Ale môžem si to len zle vykladať. Skutočný dôvod neviem....očkovanie5.r detí nevidím reálne....je mnoho rodičov ktorí mali problém s rúškami nie to ešte s očkovaním.....ale sú samozrejme aj výnimky, ktoré čakajú len na to, aby génovú terapiu aplikovali aj malým chudáčikom..... je mi z takých ľudí zle....
Upravené 23. 9. 2021 o 13:18

očkovanie5.r detí nevidím reálne....je mnoho rodičov ktorí mali problém s rúškami nie to ešte s očkovaním


Veď o to ide, že by sa to rodičia dozvedeli až po génovej manipulácii ich potomkov. Nebuď naivná. V Rakúsku môže dieťa požiadať o očkovanie, oni ho označkujú, a až potom informujú rodičov. V Austrálii nahnali 23000 detí na štadión, označkovali ich, a až potom informovali rodičov. Nežijeme v normálnej dobe. Zobuď sa, kým nie je neskoro. Aj zdanlivo nevinné veci si treba vykladať tým najhorším možným spôsobom a aktívne im v predstihu brániť.


Radšej nech sa mýlime, ako by sme mali gúľať očami, keď už bude neskoro.


Tu ide o deti!!! Kto ich ochráni, keď nie my???


[quote="pid:34362, uid:17"]očkovanie5.r detí nevidím reálne....je mnoho rodičov ktorí mali problém s rúškami nie to ešte s očkovaním[/quote] Veď o to ide, že by sa to rodičia dozvedeli až po génovej manipulácii ich potomkov. Nebuď naivná. V Rakúsku môže dieťa požiadať o očkovanie, oni ho označkujú, a až potom informujú rodičov. V Austrálii nahnali 23000 detí na štadión, označkovali ich, a až potom informovali rodičov. **Nežijeme v normálnej dobe. Zobuď sa, kým nie je neskoro. Aj zdanlivo nevinné veci si treba vykladať tým najhorším možným spôsobom a aktívne im v predstihu brániť.** Radšej nech sa mýlime, ako by sme mali gúľať očami, keď už bude neskoro. **Tu ide o deti!!! Kto ich ochráni, keď nie my???** --------------------------------------------------
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 23. 9. 2021 o 13:46

Tu ide o deti!!! Kto ich ochráni, keď nie my???


Ja nie som naivná...odpusti si túto osobnú rovinu


Môžem ťa teda ukľudniť, že pokiaľ ja budem sedieť v mojej škôlke, nič také sa tu neudeje..... to ti garantujem!


[quote="pid:34363, uid:623"]Tu ide o deti!!! Kto ich ochráni, keď nie my???[/quote] Ja nie som naivná...odpusti si túto osobnú rovinu Môžem ťa teda ukľudniť, že pokiaľ ja budem sedieť v mojej škôlke, nič také sa tu neudeje..... to ti garantujem!

Bankomaty, ktoré fungujú len s potvrdením očkovania alebo s prítomnosťou čipu linka


Bankomaty, ktoré fungujú len s potvrdením očkovania alebo s prítomnosťou čipu [linka](https://m.vk.com/video-199284310_456241270?list=9768a800d229499710&from=wall-199284310_53435)

No ale toto nie je nič nové, niečo také kedysi existovalo na školách.... ja si to pamätám, že sme celá trieda chodili na akési prehliadky zdravotnej referentke, kde nás pomerali, odvážili...a v prípade podozrenia na napr. Skoliózu, ploché nohy atď sa odporučilo navštíviť pediatra.


ano, to bolo vtedy. Ale teraz je tu aj napr gdpr.


Naco idu meniť tento zákon? Veď poskytnutie prvej pomocí je nutnosť dokonca zákonná povinnosť. Keď sú mat na škole sestru zdravotnú, prosím, nech tam je. Veď mame nadbytok zdravotníckych pracovníkov. Tato particka v parlamente mi príde max nedôveryhodná. Novelizuje 355 alebo 245 Školský zákon, to tiež hodne napovie.


Čítala som si toto: https://www.hlavnespravy.sk/sofranko-z-olano-odmieta-ze-ustanovenie-o-poskytovani-zdravotnej-starostlivosti-na-skolach-ma-suvis-s-ockovanim-deti-novela-zakona-v-nijakom-pripade-nedava-nikomu-pravo-ockovat-ziakov-na-skolach/2688516


no mna nepresvedčila, skôr naopak. Skolu do zdravotného stavu dieťaťa nič nie je. Teda môže vyžadovať lekárske potvrdenie, že je schopne navštevovať normálnu skolu a to je tak asi všetko.


pokiaľ ja budem sedieť v mojej škôlke, nič také sa tu neudeje..... to ti garantujem!


Zuzi, to si ty a tebe aj verím. Ale - je x riaditeľov, ktorí konajú a zmýšľajú inak. Žiaľ. Resp ani nerozmýšľajú.


[quote="pid:34353, uid:17"]No ale toto nie je nič nové, niečo také kedysi existovalo na školách.... ja si to pamätám, že sme celá trieda chodili na akési prehliadky zdravotnej referentke, kde nás pomerali, odvážili...a v prípade podozrenia na napr. Skoliózu, ploché nohy atď sa odporučilo navštíviť pediatra.[/quote] ano, to bolo vtedy. Ale teraz je tu aj napr gdpr. Naco idu meniť tento zákon? Veď poskytnutie prvej pomocí je nutnosť dokonca zákonná povinnosť. Keď sú mat na škole sestru zdravotnú, prosím, nech tam je. Veď mame nadbytok zdravotníckych pracovníkov. Tato particka v parlamente mi príde max nedôveryhodná. Novelizuje 355 alebo 245 Školský zákon, to tiež hodne napovie. Čítala som si toto: https://www.hlavnespravy.sk/sofranko-z-olano-odmieta-ze-ustanovenie-o-poskytovani-zdravotnej-starostlivosti-na-skolach-ma-suvis-s-ockovanim-deti-novela-zakona-v-nijakom-pripade-nedava-nikomu-pravo-ockovat-ziakov-na-skolach/2688516 no mna nepresvedčila, skôr naopak. Skolu do zdravotného stavu dieťaťa nič nie je. Teda môže vyžadovať lekárske potvrdenie, že je schopne navštevovať normálnu skolu a to je tak asi všetko. [quote="pid:34366, uid:17"]pokiaľ ja budem sedieť v mojej škôlke, nič také sa tu neudeje..... to ti garantujem![/quote] Zuzi, to si ty a tebe aj verím. Ale - je x riaditeľov, ktorí konajú a zmýšľajú inak. Žiaľ. Resp ani nerozmýšľajú.
Upravené 23. 9. 2021 o 14:27

Ja viem... preto zisťujem okolo toho včas....som v strehu.... ďakujem @kulich za upozornenie

Ja viem... preto zisťujem okolo toho včas....som v strehu.... ďakujem @kulich za upozornenie
Upravené 23. 9. 2021 o 14:41

@zuzka

šlo o tento bod:
(2) Zdravotnícky pracovník podľa odseku 1 poskytuje zdravotnú starostlivosť dieťaťu alebo žiakovi v škole alebo v školskom zariadení s informovaným súhlasom zákonného zástupcu dieťaťa alebo žiaka alebo zástupcu zariadenia.


To jest, že na lekárske ošetrenie už nebude potrebný súhlas rodiča, ale postačí súhlas akéhosi zástupcu školy!!!


@zuzka šlo o tento bod: (2) Zdravotnícky pracovník podľa odseku 1 **poskytuje zdravotnú starostlivosť dieťaťu** alebo žiakovi v škole alebo v školskom zariadení **s informovaným súhlasom** zákonného zástupcu dieťaťa alebo žiaka alebo **zástupcu zariadenia**. To jest, že na lekárske ošetrenie už nebude potrebný súhlas rodiča, ale postačí súhlas akéhosi zástupcu školy!!!

Není to tak jednoduché, je to právní kolize. V zákonodárství neplatí, že jeden zákon je upřednostněn před druhým. Platí jen jednoduchá hierarchie , kde je nad VŠEMI zákony ústava. právě tady je role Nejvyššího správního soudu a ústavního soudu, aby na kolizi reagoval a zamezil "přetlačování" zákonů.
Byl nějakým zákonem zbaven rodič svrchované zodpovědnosti za nezletilé dítě ? Nebyl. Tudíž popsaný výklad je porušení (kolizí) jednoho zákona vůči jinému zákonu.
nejprve by musela Ústava odejmout rodiči rodičovství a pak teprve by mohl být takovýhle svévolný akt uplatněn.


Není to tak jednoduché, je to právní kolize. V zákonodárství neplatí, že jeden zákon je upřednostněn před druhým. Platí jen jednoduchá hierarchie , kde je nad VŠEMI zákony ústava. právě tady je role Nejvyššího správního soudu a ústavního soudu, aby na kolizi reagoval a zamezil "přetlačování" zákonů. Byl nějakým zákonem zbaven rodič svrchované zodpovědnosti za nezletilé dítě ? Nebyl. Tudíž popsaný výklad je porušení (kolizí) jednoho zákona vůči jinému zákonu. nejprve by musela Ústava odejmout rodiči rodičovství a pak teprve by mohl být takovýhle svévolný akt uplatněn.
Upravené 23. 9. 2021 o 19:38

Ja nie som naivná...odpusti si túto osobnú rovinu


Som rád, že nie si naivná. Zato vzťahovačná určite. Nič v zlom. Nevedel som, že pracuješ v škôlke. Som rád, že je tam o deti dobre postarané. To myslím bez irónie. smile


[quote="pid:34366, uid:17"]Ja nie som naivná...odpusti si túto osobnú rovinu[/quote] Som rád, že nie si naivná. Zato vzťahovačná určite. Nič v zlom. Nevedel som, že pracuješ v škôlke. Som rád, že je tam o deti dobre postarané. To myslím bez irónie. :)
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Jinudy, než přes řádné žaloby pro porušení zákona cesta nevede. Konstatovat "oni stejně žádné zákony dodržovat nebudou"je cesta k rezignaci. Budou, ale musí jim to nařídit soud.
Co udělal Nejvyšší správní soud na konci července t.r. ? Vyhověl velmi rychle žalobě na nezákonnost Mimořádného nařízení MZDr zavádějícího systém plošného omezování občanských práv . Výrok zněl jasně :


  • ministr Vojtěch vyhlásil toto Mimořádné nařízení s platností zákona a přitom :
  • odvolal se na Pandemický zákon
  • ten ovšem platí jen za pandemie vyhlášené rozhodnutím hlavní hygieničky SAvrčinové
  • ta může být vyhlášena jen na základě splnění podmínek pandemie a nemůže být paušální, ale jen platná tam, kde byly podmínky splněny. Ty nejsou podmínkami Vojtěcha, ale mezinárodně platnými pravidly. nebyly splněny a pandemie vyhlášena nebyla. Jen si ji svévolně vyhlásil Vojtěch s médii.

Takže pyramida se tomuhle aspeňáckému dobytku sesypala a soudce NSS mu dokonce ve zdůvodnění zřetelně vyčetl opakovanou aroganci moci výkonné vůči moci soudní a upozornil ho, že další podobné Mimořádné nařízení bude NEPLATNÉ od okamžiku vyhlášení ! Dal mu 3 dny na doplnění náležitostí k Mimořádnému nařízení a po nesplnění opatření prostě ZANIKLO. Ale zůstává otevřená cesta ke všem žalobám za škody způsobené v době uplatňování nezákonné normy . A mělo by to jít za touhle kreaturouz.


Jinudy, než přes řádné žaloby pro porušení zákona cesta nevede. Konstatovat "oni stejně žádné zákony dodržovat nebudou"je cesta k rezignaci. Budou, ale musí jim to nařídit soud. Co udělal Nejvyšší správní soud na konci července t.r. ? Vyhověl velmi rychle žalobě na nezákonnost Mimořádného nařízení MZDr zavádějícího systém plošného omezování občanských práv . Výrok zněl jasně : - ministr Vojtěch vyhlásil toto Mimořádné nařízení s platností zákona a přitom : - odvolal se na Pandemický zákon - ten ovšem platí jen za pandemie vyhlášené rozhodnutím hlavní hygieničky SAvrčinové - ta může být vyhlášena jen na základě splnění podmínek pandemie a nemůže být paušální, ale jen platná tam, kde byly podmínky splněny. Ty nejsou podmínkami Vojtěcha, ale mezinárodně platnými pravidly. nebyly splněny a pandemie vyhlášena nebyla. Jen si ji svévolně vyhlásil Vojtěch s médii. Takže pyramida se tomuhle aspeňáckému dobytku sesypala a soudce NSS mu dokonce ve zdůvodnění zřetelně vyčetl opakovanou aroganci moci výkonné vůči moci soudní a upozornil ho, že další podobné Mimořádné nařízení bude NEPLATNÉ od okamžiku vyhlášení ! Dal mu 3 dny na doplnění náležitostí k Mimořádnému nařízení a po nesplnění opatření prostě ZANIKLO. Ale zůstává otevřená cesta ke všem žalobám za škody způsobené v době uplatňování nezákonné normy . A mělo by to jít za touhle kreaturouz.

Takže pyramida se tomuhle aspeňáckému dobytku sesypala a soudce NSS mu dokonce ve zdůvodnění zřetelně vyčetl opakovanou aroganci moci výkonné vůči moci soudní a upozornil ho, že další podobné Mimořádné nařízení bude NEPLATNÉ od okamžiku vyhlášení !


tu sa ale obavam toho, ze sudca to bral politicky aby zautocil na Babisovu vladu a po volbach, ak bude ina vlada, taketo nariadenia necha v platnosti. Sucasny stav vzhladom na stav sveta povazujem za idealny, nariadenia sice su, ale su sudom zrusene. Take ceske Svejkovanie.


[quote="pid:34428, uid:57"]Takže pyramida se tomuhle aspeňáckému dobytku sesypala a soudce NSS mu dokonce ve zdůvodnění zřetelně vyčetl opakovanou aroganci moci výkonné vůči moci soudní a upozornil ho, že další podobné Mimořádné nařízení bude NEPLATNÉ od okamžiku vyhlášení ![/quote] tu sa ale obavam toho, ze sudca to bral politicky aby zautocil na Babisovu vladu a po volbach, ak bude ina vlada, taketo nariadenia necha v platnosti. Sucasny stav vzhladom na stav sveta povazujem za idealny, nariadenia sice su, ale su sudom zrusene. Take ceske Svejkovanie.

Moderator

Mimořádnému nařízení a po nesplnění opatření prostě ZANIKLO. Ale


To je síce všetko pekne, ale je to len Čechách. U nás je to nevymožiteľné žiaľ, toto konštatuje Dr Pirosikova mimo iného aj v tom rozhovore pre TV Slovan, čo dala @Atevi do vlákna ku Dr. Weis.

To neznamená, že to budem akceptovať, stále plativolba lekára. Aj pre dieťa. A tak tdravotnikv škole nemusí poznať stav môjho dieťaťa. Riaditeľovi treba napisat vyhlásenie avysvetlit konzekvencie, ukázať Manual Grohlinga, kde je jasne napisane, že si to majú zástupcovia skol riešiť sami.


[quote="pid:34428, uid:57"]Mimořádnému nařízení a po nesplnění opatření prostě ZANIKLO. Ale[/quote] To je síce všetko pekne, ale je to len Čechách. U nás je to nevymožiteľné žiaľ, toto konštatuje Dr Pirosikova mimo iného aj v tom rozhovore pre TV Slovan, čo dala @Atevi do vlákna ku Dr. Weis. To neznamená, že to budem akceptovať, stále plativolba lekára. Aj pre dieťa. A tak tdravotnikv škole nemusí poznať stav môjho dieťaťa. Riaditeľovi treba napisat vyhlásenie avysvetlit konzekvencie, ukázať Manual Grohlinga, kde je jasne napisane, že si to majú zástupcovia skol riešiť sami.

Dal mu 3 dny na doplnění náležitostí k Mimořádnému nařízení a po nesplnění opatření prostě ZANIKLO.


Co jsem pochytil v titulcich na msm, tak to behem tech 3 dnu doplnil, ale podrobne uz to nesleduju. Nahubek nenosim tak i tak


[quote="pid:34428, uid:57"]Dal mu 3 dny na doplnění náležitostí k Mimořádnému nařízení a po nesplnění opatření prostě ZANIKLO.[/quote] Co jsem pochytil v titulcich na msm, tak to behem tech 3 dnu doplnil, ale podrobne uz to nesleduju. Nahubek nenosim tak i tak

Doplnit to může, ale tím a v tom rozsahu,jak to požadoval soud. Do doby toho výnosu postupoval předchůdce i Vojtěch stejně. nechali si nařízení zrušit a vydali nové hned na to. Opět bez náležitostí s tím, že věděli, že opět bude zrušeno. Tohle přeci veřejně vyhlašoval jewrej Ahrenberger dokonce na TV obrazovce a chlubil se tím, že nežto soud zruší, stačí navakcinovat další a další ovce ! Teď dostal ten dobytek avízo, že pokud vyjde nařízení BEZ náležitostí, stanovuje ho soud neplatným od samého začátku.
Reakce Vojtěcha ? Hned po volbách odchází.
Mimochodem - jak by zdůvodnil existenci pandemie , pokud i vylhané statistiky vykazovaly a to jen v některých místech ČR desítky nových případů. proto ta zkurvená Svrčinová držela hubu a dělala mrtvého brouka. neměli jak zdůvodnit vyhlášení pandemie a neměli ani možnost použít Pandemický zákon pro vydání jakéhokoliv plošného Mimořádného nařízení. Zesrali se,nic nezrušili a nechali ty zblblé ovce nosit tlamokryty dál. Když už si na to zvykli, žééé....béééé


Doplnit to může, ale tím a v tom rozsahu,jak to požadoval soud. Do doby toho výnosu postupoval předchůdce i Vojtěch stejně. nechali si nařízení zrušit a vydali nové hned na to. Opět bez náležitostí s tím, že věděli, že opět bude zrušeno. Tohle přeci veřejně vyhlašoval jewrej Ahrenberger dokonce na TV obrazovce a chlubil se tím, že nežto soud zruší, stačí navakcinovat další a další ovce ! Teď dostal ten dobytek avízo, že pokud vyjde nařízení BEZ náležitostí, stanovuje ho soud neplatným od samého začátku. Reakce Vojtěcha ? Hned po volbách odchází. Mimochodem - jak by zdůvodnil existenci pandemie , pokud i vylhané statistiky vykazovaly a to jen v některých místech ČR desítky nových případů. proto ta zkurvená Svrčinová držela hubu a dělala mrtvého brouka. neměli jak zdůvodnit vyhlášení pandemie a neměli ani možnost použít Pandemický zákon pro vydání jakéhokoliv plošného Mimořádného nařízení. Zesrali se,nic nezrušili a nechali ty zblblé ovce nosit tlamokryty dál. Když už si na to zvykli, žééé....béééé

To jest, že na lekárske ošetrenie už nebude potrebný súhlas rodiča, ale postačí súhlas akéhosi zástupcu školy!!!


@jardob ja som si to dobre prečítala, no je to nezmysel....viem ako funguje informovaný súhlas. Bez neho nemôže škola ani len ísť na prechádzku do vzdialenejšieho okolia. Na všetko dnes treba IS úplne na všetko a my nie sme krajina kde by nahnali deti niekam a začali ich bez vedomia rodičov očkovať....to je absurdné..... takáto akcia by bola okamžite napadnutá rodičmi.... tiekla by krv.... okamžite by to bolo na soc.sieťach, vždy sa najde dobrá duša ktorá to nedovolí a rodičov včas upozorní....toto nemôže nijakým spôsobom u nás prejsť .... preto to chápem tak ako som písala vyššie...... Tiež viem, že v dnešnej dobe je možné úplne všetko, ale toto je proste cez....to nemá šancu na úspech.... Chcem vidieť tú riaditeľku učiteľku, kohokoľvek, čo si toto zoberie na zodpovednosť.....

[quote="pid:34422, uid:6"]To jest, že na lekárske ošetrenie už nebude potrebný súhlas rodiča, ale postačí súhlas akéhosi zástupcu školy!!![/quote] @jardob ja som si to dobre prečítala, no je to nezmysel....viem ako funguje informovaný súhlas. Bez neho nemôže škola ani len ísť na prechádzku do vzdialenejšieho okolia. Na všetko dnes treba IS úplne na všetko a my nie sme krajina kde by nahnali deti niekam a začali ich bez vedomia rodičov očkovať....to je absurdné..... takáto akcia by bola okamžite napadnutá rodičmi.... tiekla by krv.... okamžite by to bolo na soc.sieťach, vždy sa najde dobrá duša ktorá to nedovolí a rodičov včas upozorní....toto nemôže nijakým spôsobom u nás prejsť .... preto to chápem tak ako som písala vyššie...... Tiež viem, že v dnešnej dobe je možné úplne všetko, ale toto je proste cez....to nemá šancu na úspech.... Chcem vidieť tú riaditeľku učiteľku, kohokoľvek, čo si toto zoberie na zodpovednosť.....
Upravené 24. 9. 2021 o 12:43

Na všetko dnes treba IS úplne na všetko a my nie sme krajina kde by nahnali deti niekam a začali ich bez vedomia rodičov očkovať....to je absurdné.....


Vieš prečo sa dala polovica ľudí génovo zmanipulovať? Pretože neveria, že by im chcela vláda alebo farmaceutické firmy škodiť. Ty neveríš tomuto, pretože si nedokážeš predstaviť, že by toho bol niekto schopný. Svedčí to o tvojom dobrom charaktere. Ja by som neveril, že sa väčšina tohto môže diať a ona sa deje. Radšej budem prehnane opatrný, než by som mal takúto vec v prípade detí podceniť. Hlavne keď vidím, čoho sú niektorí magori schopní.


[quote="pid:34504, uid:17"]Na všetko dnes treba IS úplne na všetko a my nie sme krajina kde by nahnali deti niekam a začali ich bez vedomia rodičov očkovať....to je absurdné.....[/quote] Vieš prečo sa dala polovica ľudí génovo zmanipulovať? Pretože neveria, že by im chcela vláda alebo farmaceutické firmy škodiť. Ty neveríš tomuto, pretože si nedokážeš predstaviť, že by toho bol niekto schopný. Svedčí to o tvojom dobrom charaktere. Ja by som neveril, že sa väčšina tohto môže diať a ona sa deje. Radšej budem prehnane opatrný, než by som mal takúto vec v prípade detí podceniť. Hlavne keď vidím, čoho sú niektorí magori schopní.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 24. 9. 2021 o 13:14

Radšej budem prehnane opatrný, než by som mal takúto vec v prípade detí podceniť.


Preto som obozretná aj ja....ja to nedopustím....


To más ako s pádom finanč. Systému....mnoho z nás si to nevie predstaviť, že niečo také sa udeje, že by si si mal urobiť zásoby, mať fotovoltaiku....a podobné "záchranné koleso"....


Dnes napr. Čítam správu, že mali by sme včas nakupovať vianočné dary, lebo je nedostatok bežnej elektroniky na trhu a na vianoce je možné, že nekúpiš ani obyčajný mobil, práčku, varnú dosku, tv atď....dôvod-nedostatok čipov..... mňa prvé napadlo....to vážne si ľudia kupujú ako dar práčku varnú dosku a podobné veci?.... zvláštne....ale ten pád systému je stále viac približujúci sa..... takto dav pripravujú na nedostatok ich mamonárskych chúťok....no nepovedia B....že sa rúti svet do kolabsu


[quote="pid:34517, uid:623"]Radšej budem prehnane opatrný, než by som mal takúto vec v prípade detí podceniť.[/quote] Preto som obozretná aj ja....ja to nedopustím.... To más ako s pádom finanč. Systému....mnoho z nás si to nevie predstaviť, že niečo také sa udeje, že by si si mal urobiť zásoby, mať fotovoltaiku....a podobné "záchranné koleso".... Dnes napr. Čítam správu, že mali by sme včas nakupovať vianočné dary, lebo je nedostatok bežnej elektroniky na trhu a na vianoce je možné, že nekúpiš ani obyčajný mobil, práčku, varnú dosku, tv atď....dôvod-nedostatok čipov..... mňa prvé napadlo....to vážne si ľudia kupujú ako dar práčku varnú dosku a podobné veci?.... zvláštne....ale ten pád systému je stále viac približujúci sa..... takto dav pripravujú na nedostatok ich mamonárskych chúťok....no nepovedia B....že sa rúti svet do kolabsu

Ogare,Ogare- kognitivní disonance není odrazem dobrého charakteru, ale jen nedostatečné erudice v práci s ibformacemi . To, že někdo věří v hlouposti z něj ještě dobráka od kosti neudělá. Pouze užotečného idiota.


Ogare,Ogare- kognitivní disonance není odrazem dobrého charakteru, ale jen nedostatečné erudice v práci s ibformacemi . To, že někdo věří v hlouposti z něj ještě dobráka od kosti neudělá. Pouze užotečného idiota.
12
7.65k
112
20
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept