Mimo kategórií
Windows 11 - vydan drive, nez se planovalo
Y

Americká společnost Microsoft 4. srpna oficiálně vydala operační systém Windows 11, objevil se tak dříve, než se plánovalo.
Nový operační systém je již dostupný. Původně měl být vydán až 5. října.
„Windows 11 je nová zkušenost Windows, která vás má přiblížit k tomu, co máte rádi,“ prohlásili ve společnosti.
Minimální požadavky Microsoft k počítačům pro Windows 11 jsou přísnější: operační systém se dá instalovat pouze s procesorem IntelCore 8. generace nebo Ryzen 2000 a novějším. Potřebuje také 4 GB operační a 64 GB trvalé paměti.
Ve společnosti Microsoft dříve prozradili, jak ověřit slučitelnost počítače s Windows 11.


https://cz.sputniknews.com/20211005/windows-11-byl-vydan-o-den-drive-nez-se-planovalo-16055757.html


Americká společnost Microsoft 4. srpna oficiálně vydala operační systém Windows 11, objevil se tak dříve, než se plánovalo. Nový operační systém je již dostupný. Původně měl být vydán až 5. října. „Windows 11 je nová zkušenost Windows, která vás má přiblížit k tomu, co máte rádi,“ prohlásili ve společnosti. Minimální požadavky Microsoft k počítačům pro Windows 11 jsou přísnější: operační systém se dá instalovat pouze s procesorem IntelCore 8. generace nebo Ryzen 2000 a novějším. Potřebuje také 4 GB operační a 64 GB trvalé paměti. Ve společnosti Microsoft dříve prozradili, jak ověřit slučitelnost počítače s Windows 11. https://cz.sputniknews.com/20211005/windows-11-byl-vydan-o-den-drive-nez-se-planovalo-16055757.html

To číslom okien je zaujímavé.


Mimochodom podľa všetkého win11 home budú mať len online účet. Uvidíme či to nezmenia.


To číslom okien je zaujímavé. Mimochodom podľa všetkého win11 home budú mať len online účet. Uvidíme či to nezmenia.

Mám takový pocit, že to budou poslední vidle, před great reset, pak už je potřebovat nebudeme...


Mám takový pocit, že to budou poslední vidle, před great reset, pak už je potřebovat nebudeme...

Mám takový pocit, že to budou poslední vidle, před great reset, pak už je potřebovat nebudeme...


Proč tak pohřebně :-) Widle nepotřebujete už teď. Máte OpenBSD, Linuxy, ReactOS a najdou se Další … MacOs už je bohužel v posledních letech stejné špehovací svinstvo …


[quote="pid:36131, uid:149"]Mám takový pocit, že to budou poslední vidle, před great reset, pak už je potřebovat nebudeme...[/quote] Proč tak pohřebně :-) Widle nepotřebujete už teď. Máte OpenBSD, Linuxy, ReactOS a najdou se Další … MacOs už je bohužel v posledních letech stejné špehovací svinstvo …
638
3
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept