Mimo kategórií
Velke a male ryby

Nevim jak vy...... ale zatim se mi to jevi, ze diky Covidu a jinym udalostem ....ktere byly umele vykonstruovany....
mali podnikatele ci producenti / stredni vrstvy/ a mene konkurecne schopni
vyrobci budou rychleji eliminovani..... a pohlceni temi kteri maji vetsi pristup k velkemu kapitalu....
Dneska to vidime v praxi ....na urovni cen energie ci moznosti creditu...


Nevim jak vy...... ale zatim se mi to jevi, ze diky Covidu a jinym udalostem ....ktere byly umele vykonstruovany.... mali podnikatele ci producenti / stredni vrstvy/ a mene konkurecne schopni vyrobci budou rychleji eliminovani..... a pohlceni temi kteri maji vetsi pristup k velkemu kapitalu.... Dneska to vidime v praxi ....na urovni cen energie ci moznosti creditu...

Treba si vsimat aj akeho typu spolocnosti krachuju. Ak je to "energeticka spolocnost" ktora vlastne parazituje na energii k tebe prudiacej - tjs nevytvara ziadne hodnoty len parazituje, tak to som za aby taki "podnikatelia" skrachovali. Ak je to firma co realne vytvarala hodnoty v spolocnosti, tak by ju trebalo nejako podrzat nad vodou.


Treba si vsimat aj akeho typu spolocnosti krachuju. Ak je to "energeticka spolocnost" ktora vlastne parazituje na energii k tebe prudiacej - tjs nevytvara ziadne hodnoty len parazituje, tak to som za aby taki "podnikatelia" skrachovali. Ak je to firma co realne vytvarala hodnoty v spolocnosti, tak by ju trebalo nejako podrzat nad vodou.

@Ferry to ze klakla BE nieje velmi problem pre ludi, najdu si ineho dodavatela, ja DPI ani nepocitim, pretoze s mojim predchadzajucim dodavatelom som sa dohodol okamzite. Problem to je ale pre vyrobne podniky, ktore mali zmluvy s BE a teraz musia nahanat novych dodavatelov, ak vobec zozenu. Ak nezozenu, pravdepodobne ukoncia cinnost.

@Ferry to ze klakla BE nieje velmi problem pre ludi, najdu si ineho dodavatela, ja DPI ani nepocitim, pretoze s mojim predchadzajucim dodavatelom som sa dohodol okamzite. Problem to je ale pre vyrobne podniky, ktore mali zmluvy s BE a teraz musia nahanat novych dodavatelov, ak vobec zozenu. Ak nezozenu, pravdepodobne ukoncia cinnost.

Moderator

595
2
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept