Naši analytici
Boletus, Vladimíra Vítová, Marek Adam na Svobodném vysílači - nejen k tématu voleb

No Boleta musím jedině maximálně pochválit.
Ale jak to, že jsem o tomto vysílání nic nevěděl předem v online režimu? Paráda a potlesk. Velkej potlesk. smile
Díky JanaK - bez Tebe by se tohle audio ke mně vůbec nedostalo.


No Boleta musím jedině maximálně pochválit. Ale jak to, že jsem o tomto vysílání nic nevěděl předem v online režimu? Paráda a potlesk. Velkej potlesk. 8) Díky JanaK - bez Tebe by se tohle audio ke mně vůbec nedostalo.

Výborný rozhovor, rozhodně stojí za poslech.


Výborný rozhovor, rozhodně stojí za poslech.

Díky za odkaz. Moc se mi to líbilo, souhlasím s tím, co zde zaznělo. Bylo by fajn to za čas zopakovat. A díky Boletovi za klidné věcné a dobré odpovědi. Díky všem.


Díky za odkaz. Moc se mi to líbilo, souhlasím s tím, co zde zaznělo. Bylo by fajn to za čas zopakovat. A díky Boletovi za klidné věcné a dobré odpovědi. Díky všem.

Díky všem, výborně, prosím možno opakovat, palce nahoru 🇨🇿🇸🇰


Díky všem, výborně, prosím možno opakovat, palce nahoru

Mně by se líbilo, kdyby byl takový pořad s Boletusem pravidelně. Třeba co 14 dní na Proudu národní hrdosti u paní Rychtaříkové.


Mně by se líbilo, kdyby byl takový pořad s Boletusem pravidelně. Třeba co 14 dní na Proudu národní hrdosti u paní Rychtaříkové.

Bolete - díky moc a gratulace s obdivem, jak jsi to zvládl. Já bych byla tak nervózní, že bych koktala ještě další dva dny. smile
A Janě díky za upozornění - vůbec bych nevěděla, že něco takového proběhlo. Zvláště za situace, kdy je těch "svobodných rádií" povíc.


Bolete - díky moc a gratulace s obdivem, jak jsi to zvládl. Já bych byla tak nervózní, že bych koktala ještě další dva dny. :) A Janě díky za upozornění - vůbec bych nevěděla, že něco takového proběhlo. Zvláště za situace, kdy je těch "svobodných rádií" povíc.

Přidávám se Bolete s díky, pořad se poslouchal jedním dechem a určitě by stálo zato popřemýšlet nad formátem pořadu ala "český Pjakin". Myslím, že by přilákal spoustu posluchačů i z řad ksb nepolíbených...


Přidávám se Bolete s díky, pořad se poslouchal jedním dechem a určitě by stálo zato popřemýšlet nad formátem pořadu ala "český Pjakin". Myslím, že by přilákal spoustu posluchačů i z řad ksb nepolíbených...

Děkuju Vám všem za povzbuzení . Zatím je ve hře obojí-jak pravidelnější debaty ve čtvrtečních pořadech SV, tak i s Yvettou R. Ale musíme to promyslet v užším týmu . většinou platí "méně je více" a jde o kvalitu. Na nervozitu a trému už jsem starej a navíc z letité praxe z dávných dob i docela otrkaný.


Děkuju Vám všem za povzbuzení . Zatím je ve hře obojí-jak pravidelnější debaty ve čtvrtečních pořadech SV, tak i s Yvettou R. Ale musíme to promyslet v užším týmu . většinou platí "méně je více" a jde o kvalitu. Na nervozitu a trému už jsem starej a navíc z letité praxe z dávných dob i docela otrkaný.

určitě by stálo zato popřemýšlet nad formátem pořadu ala "český Pjakin"

Kradeš mi myšlenky.smile To bylo asi první co mě napadlo po tom, co jsem pořad doposlouchala.


[quote="pid:39423, uid:19"]určitě by stálo zato popřemýšlet nad formátem pořadu ala "český Pjakin"[/quote] Kradeš mi myšlenky.(blush) To bylo asi první co mě napadlo po tom, co jsem pořad doposlouchala.

Děkuju Vám všem za povzbuzení . Zatím je ve hře obojí-jak pravidelnější debaty ve čtvrtečních pořadech SV, tak i s Yvettou R

Takže Hoxy a Vousy toto vás škrie a nedá v noci spávať. A preto ste zavreli aj debatu na vode a vaše príspevky tu na fóre sú po väčšinou o znevažovaní práce iných. Preto tie opakované útoky na Boletusa.


[quote="pid:39445, uid:57"]Děkuju Vám všem za povzbuzení . Zatím je ve hře obojí-jak pravidelnější debaty ve čtvrtečních pořadech SV, tak i s Yvettou R[/quote] Takže Hoxy a Vousy toto vás škrie a nedá v noci spávať. A preto ste zavreli aj debatu na vode a vaše príspevky tu na fóre sú po väčšinou o znevažovaní práce iných. Preto tie opakované útoky na Boletusa.

Skvele vysilani, taktez se priklanim k pravidelnemu formatu.


Skvele vysilani, taktez se priklanim k pravidelnemu formatu.

Rád Boletuse čtu a teď už ho rád i poslouchám. Snad se to bude opakovat smile


Rád Boletuse čtu a teď už ho rád i poslouchám. Snad se to bude opakovat :)

Mám dobrou zprávu. 18.listopadu budeme na Svobodném vysílači pokračovat v živých debatách. Téma zatím nemohu sdělit, ale dám ho včas na vědomí.


Mám dobrou zprávu. 18.listopadu budeme na Svobodném vysílači pokračovat v živých debatách. Téma zatím nemohu sdělit, ale dám ho včas na vědomí.

Poprosil bych potom o odkaz . Rozhlas i TV jsem už před lety definitivně pohřbil a nebudu je vyhrabávat . Ale rád si to zpětně vyslechnu .


Poprosil bych potom o odkaz . Rozhlas i TV jsem už před lety definitivně pohřbil a nebudu je vyhrabávat . Ale rád si to zpětně vyslechnu .
Upravené 26. 10. 2021 o 19:18

Takže Hoxy a Vousy toto vás škrie a nedá v noci spávať.


a toto uz ma aku vypovednu hodnotu? chcete tu zivit rozkol ako VP vs. FKT so svojou nespochybitelnou pravdou? nech za kazdeho hovoria argumenty, Boletus vyborny rozhovor.


[quote="pid:39452, uid:85"]Takže Hoxy a Vousy toto vás škrie a nedá v noci spávať.[/quote] a toto uz ma aku vypovednu hodnotu? chcete tu zivit rozkol ako VP vs. FKT so svojou nespochybitelnou pravdou? nech za kazdeho hovoria argumenty, Boletus vyborny rozhovor.

Líbil se mi profesionální přístup @Boletus(e) v tom, že vše převáděl na procesy a řídící manévry v neosobní neutrální rovině (bez projevování sympatií nebo antipatií nějaké skupině) a vyhnul se jakékoliv ideologii (to se v současné době nedá použít, aniž by to bylo zneužito - i např já nevím třeba zmínění o "království Božím na zemi" je již ideologie, koncepce zabalená do obálky pro dav). A zdůraznil to podstatné o co se dnes hraje "soběstačné řízení národních států" versus "všedovolující si nadnárodní řízení, které svévolně likviduje ekonomiky těchto států".

Líbil se mi profesionální přístup @Boletus(e) v tom, že vše převáděl na procesy a řídící manévry v neosobní neutrální rovině (bez projevování sympatií nebo antipatií nějaké skupině) a vyhnul se jakékoliv ideologii (to se v současné době nedá použít, aniž by to bylo zneužito - i např já nevím třeba zmínění o "království Božím na zemi" je již ideologie, koncepce zabalená do obálky pro dav). A zdůraznil to podstatné o co se dnes hraje "soběstačné řízení národních států" versus "všedovolující si nadnárodní řízení, které svévolně likviduje ekonomiky těchto států".
Upravené 28. 10. 2021 o 17:58

Takže Hoxy a Vousy toto vás škrie a nedá v noci spávať. A preto ste zavreli aj debatu na vode a vaše príspevky tu na fóre sú po väčšinou o znevažovaní práce iných. Preto tie opakované útoky na Boletusa.


Prosím ťa, ako mohol Hox týždne dopredu vedieť, že Boletus sa stane mediálny propagátor KSB? Veď to je tu novinka pre všetkých.
Kaleidoskop ako vyšitý.


Inak je to super novinka, len v úvode ma trocha trklo, prečo nebol zmienený i web levanet (nech si o Hoxovi myslí, kto chce, čo chce), veď je to stále jediný ofiko zdroj, kde sa dajú ucelene stiahnuť všetky materiály pohromade.


[quote="pid:39452, uid:85"]Takže Hoxy a Vousy toto vás škrie a nedá v noci spávať. A preto ste zavreli aj debatu na vode a vaše príspevky tu na fóre sú po väčšinou o znevažovaní práce iných. Preto tie opakované útoky na Boletusa.[/quote] Prosím ťa, ako mohol Hox týždne **dopredu** vedieť, že Boletus sa stane mediálny propagátor KSB? Veď to je tu novinka pre všetkých. Kaleidoskop ako vyšitý. Inak je to super novinka, len v úvode ma trocha trklo, prečo nebol zmienený i web levanet (nech si o Hoxovi myslí, kto chce, čo chce), veď je to stále jediný ofiko zdroj, kde sa dajú ucelene stiahnuť všetky materiály pohromade.
Upravené 26. 10. 2021 o 21:41

Mám dobrou zprávu. 18.listopadu budeme na Svobodném vysílači pokračovat v živých debatách. Téma zatím nemohu sdělit, ale dám ho včas na vědomí.


Predpokladam, ze termin vysilani mnohe napovi


[quote="pid:39743, uid:57"]Mám dobrou zprávu. 18.listopadu budeme na Svobodném vysílači pokračovat v živých debatách. Téma zatím nemohu sdělit, ale dám ho včas na vědomí.[/quote] Predpokladam, ze termin vysilani mnohe napovi

Predpokladam, ze termin vysilani mnohe napovi

Počítám, že datum 18.11.2021 je dán tím, že je to nejbližší čtvrtek k datumu 17.11.2021.
A čtvrtek je pravidelný termín každotýdenního pořadu ANS na SVCS.
Pořad se jmenuje “Komentáře ANS k aktuálnímu dění”.


[quote="pid:40091, uid:678"]Predpokladam, ze termin vysilani mnohe napovi[/quote] Počítám, že datum 18.11.2021 je dán tím, že je to nejbližší čtvrtek k datumu 17.11.2021. A čtvrtek je pravidelný termín každotýdenního pořadu ANS na SVCS. Pořad se jmenuje “Komentáře ANS k aktuálnímu dění”.
Upravené 28. 10. 2021 o 18:01

Legrační je, že ten rozhovor jsme domlouvali s dr.Vítovou ve středu odpoledne (já byl zrovna na otočku v Praze a seděl jsem v tramvaji jedouce na schůzku s @Jura na Hlavním nádraží) . No a dohodli jsme to hned na ten druhý den ve čtvrtek. Asi je nejlepší skočit do toho rovnýma nohama.
Téma nejde utajit. Je to jasné. Dám sem avízo ještě 18.11. ráno. Jestli to do té doby z "vyšší moci" nezruší.Co je důležité- do vysílání se živě volá anebo píše, takže to lze i usměrňovat.

Legrační je, že ten rozhovor jsme domlouvali s dr.Vítovou ve středu odpoledne (já byl zrovna na otočku v Praze a seděl jsem v tramvaji jedouce na schůzku s @Jura na Hlavním nádraží) . No a dohodli jsme to hned na ten druhý den ve čtvrtek. Asi je nejlepší skočit do toho rovnýma nohama. Téma nejde utajit. Je to jasné. Dám sem avízo ještě 18.11. ráno. Jestli to do té doby z "vyšší moci" nezruší.Co je důležité- do vysílání se živě volá anebo píše, takže to lze i usměrňovat.
3.03k
20
17
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept