Politika v SR
Z politického analytika J.Baránka sa vykľul nacionalista

Dnešné dopoludnie na IV s hosťom J. Baránkom...odporúčam vypočuť, sú veci s ktorými súhlasím, no až na konci sa rozrozpráva o tom k čomu inklinuje....a vykľul sa z neho nacionalista ktorý zjavne spolupracuje s poľskými aktivistami(?)(podobne ako Uhrík A Iní) ďalej tie keci o Stalinovi a Mečiarovi a SNP !... ja netvrdím, že nemá historickú vedomosť o minulých vládach a režimoch u nás, no nemá absolutne zvládnuté pojmy nemá šajnu o tom ako funguje riadenie a ak má tak len to svoje pokrivené videnie ... hneď v úvode povedal, že bol vychovaný silno antimečiaristicky a dodnes to presadzuje.....on je pre mňa veľké sklamanie.... a ak sa nad tým tak zamýšľam, tie indicie boli kam ho zaradiť ....len som si ich nevšimla, napr. jeho účinkovanie myslím v DAV DVA rozhovory...či s Michelkom.... ešte posledná vec ma pobavila a to ponosovanie sa ako nejde biznis...ako viete vlastní prieskumnú agentúru a opísal ako to pociťuje - výpadky príjmu a podobné hluposti, pričom v úvode odsudzuje tento systém riadenia z ktorého žije aj on...pokiaľ išiel biznis...všetko bolo v poriadku....nemala som nikdy o ňom nejakú mienku, no až teraz vidím ako sa nacionalisti tlačia zo všetkých strán k moci a vôbec nie je náhoda, že Baránek je zrazu viditeľný a počuteľný....
https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-422021/?m=1


Dnešné dopoludnie na IV s hosťom J. Baránkom...odporúčam vypočuť, sú veci s ktorými súhlasím, no až na konci sa rozrozpráva o tom k čomu inklinuje....a vykľul sa z neho nacionalista ktorý zjavne spolupracuje s poľskými aktivistami(?)(podobne ako Uhrík A Iní) ďalej tie keci o Stalinovi a Mečiarovi a SNP !... ja netvrdím, že nemá historickú vedomosť o minulých vládach a režimoch u nás, no nemá absolutne zvládnuté pojmy nemá šajnu o tom ako funguje riadenie a ak má tak len to svoje pokrivené videnie ... hneď v úvode povedal, že bol vychovaný silno antimečiaristicky a dodnes to presadzuje.....on je pre mňa veľké sklamanie.... a ak sa nad tým tak zamýšľam, tie indicie boli kam ho zaradiť ....len som si ich nevšimla, napr. jeho účinkovanie myslím v DAV DVA rozhovory...či s Michelkom.... ešte posledná vec ma pobavila a to ponosovanie sa ako nejde biznis...ako viete vlastní prieskumnú agentúru a opísal ako to pociťuje - výpadky príjmu a podobné hluposti, pričom v úvode odsudzuje tento systém riadenia z ktorého žije aj on...pokiaľ išiel biznis...všetko bolo v poriadku....nemala som nikdy o ňom nejakú mienku, no až teraz vidím ako sa nacionalisti tlačia zo všetkých strán k moci a vôbec nie je náhoda, že Baránek je zrazu viditeľný a počuteľný.... https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-422021/?m=1
Upravené 5. 2. 2021 o 00:06

hneď v úvode povedal, že bol vychovaný silno antimečiaristicky

To čo je za hlúposť. Veď dnes má cca 63 rokov. Koľko rokov mal za Mečiara a kto ho vtedy vychovával?


[quote="pid:2528, uid:17"]hneď v úvode povedal, že bol vychovaný silno antimečiaristicky[/quote] To čo je za hlúposť. Veď dnes má cca 63 rokov. Koľko rokov mal za Mečiara a kto ho vtedy vychovával?

vážne to povedal : )...tá nenávisť v jeho slovách je až hmatateľná


vážne to povedal : )...tá nenávisť v jeho slovách je až hmatateľná

Baránek má zásadný problém v nenávisti a hneve. Nespracoval smrť svojej ženy a nevie zatiaľ smútok a hnev využiť konštruktívnym spôsobom.
Ďalšieho nadávajúceho či plačúceho nepptrebujeme.


Baránek má zásadný problém v nenávisti a hneve. Nespracoval smrť svojej ženy a nevie zatiaľ smútok a hnev využiť konštruktívnym spôsobom. Ďalšieho nadávajúceho či plačúceho nepptrebujeme.

Moderátor

335
3
4
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept