Politika v ČR
Václav Klaus k státnímu svátku 28.října 2021

Díky. Důstojný, aktuální projev. Pan profesor zraje jako víno.


Díky. Důstojný, aktuální projev. Pan profesor zraje jako víno.

Téma s projevem VKst a s názvem “28. říjen 2021“ - tedy v poněkud obecnější rovině - už bylo mnou založeno zde
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3902/28-ř%C3%ADjen-2021/post-40071#post-40071


Poukazuji mimo jiné na to, že idnes.cz video z projevu publikoval vystříhané! Navíc značně hrubě.
Prima News zase po odvysílání zařadila příspěvek s homoPospíšilem, který projev opravuje z pohledu správných “jEvropských hovnot”.


Téma s projevem VKst a s názvem “28. říjen 2021“ - tedy v poněkud obecnější rovině - už bylo mnou založeno zde https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3902/28-ř%C3%ADjen-2021/post-40071#post-40071 Poukazuji mimo jiné na to, že idnes.cz video z projevu publikoval vystříhané! Navíc značně hrubě. Prima News zase po odvysílání zařadila příspěvek s homoPospíšilem, který projev opravuje z pohledu správných “jEvropských hovnot”.

Byla doba kdy jsem Klause proklínal, ale dnes jsem přesvědčený, že to je jediný člověk schopný v plné míře nahradit Zemana. Na funkci prezidenta Babiš v žádném případě zatím nemá.


Byla doba kdy jsem Klause proklínal, ale dnes jsem přesvědčený, že to je jediný člověk schopný v plné míře nahradit Zemana. Na funkci prezidenta Babiš v žádném případě zatím nemá.

Byla doba kdy jsem Klause proklínal, ale dnes jsem přesvědčený, že to je jediný člověk schopný v plné míře nahradit Zemana. Na funkci prezidenta Babiš v žádném případě zatím nemá.

S Klausem to mám stejně.
Pokud se Babiše týká, počítám, že na to má.
Tedy především voličský potenciál. Větší, než VKst. Viz letošní volby coby “referendum o Babišovi”.
No pokud se toho ostatního kolem AB týká...
Kdopak si to nechává v Lánech stavět bungalov?
(Ano, MZ :-)


[quote="pid:40147, uid:317"]Byla doba kdy jsem Klause proklínal, ale dnes jsem přesvědčený, že to je jediný člověk schopný v plné míře nahradit Zemana. Na funkci prezidenta Babiš v žádném případě zatím nemá.[/quote] S Klausem to mám stejně. Pokud se Babiše týká, počítám, že na to má. Tedy především voličský potenciál. Větší, než VKst. Viz letošní volby coby “referendum o Babišovi”. No pokud se toho ostatního kolem AB týká... Kdopak si to nechává v Lánech stavět bungalov? (Ano, MZ :-)

Václav Klaus k státnímu svátku 28.října 2021

VK pronáší první slovo projevu v čase 00:22 sekund.
Délka celého videa je 11:58.


[quote="pid:40116, uid:270"]Václav Klaus k státnímu svátku 28.října 2021[/quote] VK pronáší první slovo projevu v čase 00:22 sekund. Délka celého videa je 11:58.
623
5
5
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept