Videá, filmy, knihy
Stuck Together

Stuck Together (Zásek)
francúzsky premiérový film - 20.10.2021
úvodom ako komédia o covide a na záver reálne aj o tom, ako to skončí a čo bolo cieľom covidu.
Tu je na Netflixe:
https://www.netflix.com/watch/81294142?trackId=13752289&tctx=0%2C0%2C163f2df9453b194067651a0bc33e7c68522269a8%3A0564622dadd7d9c6988e89cfa0f704f3943066ed%2C163f2df9453b194067651a0bc33e7c68522269a8%3A0564622dadd7d9c6988e89cfa0f704f3943066ed%2Cunknown%2C (je to aj v českom dabingu - treba si to zvoliť)
Pandémia je odpískaná a prechádza sa na realizáciu toho, čo je v závere filmu.


Stuck Together (Zásek) francúzsky premiérový film - 20.10.2021 úvodom ako komédia o covide a na záver reálne aj o tom, ako to skončí a čo bolo cieľom covidu. Tu je na Netflixe: https://www.netflix.com/watch/81294142?trackId=13752289&tctx=0%2C0%2C163f2df9453b194067651a0bc33e7c68522269a8%3A0564622dadd7d9c6988e89cfa0f704f3943066ed%2C163f2df9453b194067651a0bc33e7c68522269a8%3A0564622dadd7d9c6988e89cfa0f704f3943066ed%2Cunknown%2C (je to aj v českom dabingu - treba si to zvoliť) Pandémia je odpískaná a prechádza sa na realizáciu toho, čo je v závere filmu.

co tam je v zavere? smile nemusis spoilerovat, ale je tem nieco pozitivne ci dalsie tragedie? vdaka


edit: aby som neprezradil pointu filmu, zaver je tu (v anglictine) https://readysteadycut.com/2021/10/20/stuck-together-ending-explained-netflix-film/ toz mal by to byt pozitivny zaver. Dik za tip.


co tam je v zavere? :) nemusis spoilerovat, ale je tem nieco pozitivne ci dalsie tragedie? vdaka edit: aby som neprezradil pointu filmu, zaver je tu (v anglictine) https://readysteadycut.com/2021/10/20/stuck-together-ending-explained-netflix-film/ toz mal by to byt pozitivny zaver. Dik za tip.

Moderator

Upravené 31. 10. 2021 o 06:52

zo začiatku je to akoby až paródia na minuloročný lockdown a celkovo covid šialenstvo...
No po vzhliadnutí celého filmu si človek uvedomí, že to nie je ani paródia, ani komédia, ale symbolikou nabité posolstvo.
Neznalým KSB tá symbolika veľa nepovie, ale pre tunajšiu komunitu to nebude problém...


zo začiatku je to akoby až paródia na minuloročný lockdown a celkovo covid šialenstvo... No po vzhliadnutí celého filmu si človek uvedomí, že to nie je ani paródia, ani komédia, ale symbolikou nabité posolstvo. Neznalým KSB tá symbolika veľa nepovie, ale pre tunajšiu komunitu to nebude problém...

tento film je v réžii euroázijského krídla GP. Skúste nájsť jeho podpis v tomto filme. Ten, kto pozorne čítal sériu článkov a MČT na oracle911blogu, by ten podpis mal bez problémov nájsť.


tento film je v réžii euroázijského krídla GP. Skúste nájsť jeho podpis v tomto filme. Ten, kto pozorne čítal sériu článkov a MČT na oracle911blogu, by ten podpis mal bez problémov nájsť.

Popolvár poprosím našepkaj kde je ten podpis.


Popolvár poprosím našepkaj kde je ten podpis.

Predpokladám, že to malo mimoriadnu sledovanosť, keď to spomínali kolegyne ešte minulý týždeň, že sa to chystajú pozerať. Rôzne vekové kategórie a rôzne svetonázory.


Predpokladám, že to malo mimoriadnu sledovanosť, keď to spomínali kolegyne ešte minulý týždeň, že sa to chystajú pozerať. Rôzne vekové kategórie a rôzne svetonázory.

Moderátor

Predpokladám, že to malo mimoriadnu sledovanosť, keď to spomínali kolegyne ešte minulý týždeň, že sa to chystajú pozerať. Rôzne vekové kategórie a rôzne svetonázory.
ja ked vidim, ze je nieco ohladom koronenia, tak to odmietam sledovat, dviha sa mi zaludok, ani spravy nedokazem dopozerat, ani na tie tvare sa uz pozerat.


[quote="pid:40614, uid:127"]Predpokladám, že to malo mimoriadnu sledovanosť, keď to spomínali kolegyne ešte minulý týždeň, že sa to chystajú pozerať. Rôzne vekové kategórie a rôzne svetonázory.[/quote]ja ked vidim, ze je nieco ohladom koronenia, tak to odmietam sledovat, dviha sa mi zaludok, ani spravy nedokazem dopozerat, ani na tie tvare sa uz pozerat.

Moderator

ja ked vidim, ze je nieco ohladom koronenia, tak to odmietam sledovat, dviha sa mi zaludok, ani spravy nedokazem dopozerat, ani na tie tvare sa uz pozerat.


Ak chceš "ostať na lopte", tak sa treba naučiť od toho odosobniť.


Pri tomto filme je iné podstatné. Podľa mňa je to príprava na obrat. Nemôžu len tak zo dňa na deň ohlásiť, že korona končí. Je najprv treba pripraviť ľudí na zatýkanie a zmenu naratívu. A to presne plní tento film.


[quote="pid:40616, uid:10"]ja ked vidim, ze je nieco ohladom koronenia, tak to odmietam sledovat, dviha sa mi zaludok, ani spravy nedokazem dopozerat, ani na tie tvare sa uz pozerat.[/quote] Ak chceš "ostať na lopte", tak sa treba naučiť od toho odosobniť. Pri tomto filme je iné podstatné. Podľa mňa je to príprava na obrat. Nemôžu len tak zo dňa na deň ohlásiť, že korona končí. Je najprv treba pripraviť ľudí na zatýkanie a zmenu naratívu. A to presne plní tento film.

Moderátor

Pri tomto filme je iné podstatné. Podľa mňa je to príprava na obrat. Nemôžu len tak zo dňa na deň ohlásiť, že korona končí. Je najprv treba pripraviť ľudí na zatýkanie a zmenu naratívu. A to presne plní tento film.
pozreli sme si ho, uz davno sme sa tak nezasmiali, ten film ma vela rovin.


Zaujalo ma, ze na zaciatku ten novinar (ten herec bol zaroven reziser aj scenarista) povedal, ze to bude trvat 2 roky a na konci ma zaujalo, ze nakoniec aj ti dvaja po vakcine nevyzerali ze by s nimi mykalo, tzn, nemalo to dlhodobe ucinky (chcem verit, ze ta vakcina nebude mat dlhodobe ucinky a ze sa to casom zrovna).


[quote="pid:41639, uid:127"]Pri tomto filme je iné podstatné. Podľa mňa je to príprava na obrat. Nemôžu len tak zo dňa na deň ohlásiť, že korona končí. Je najprv treba pripraviť ľudí na zatýkanie a zmenu naratívu. A to presne plní tento film.[/quote]pozreli sme si ho, uz davno sme sa tak nezasmiali, ten film ma vela rovin. Zaujalo ma, ze na zaciatku ten novinar (ten herec bol zaroven reziser aj scenarista) povedal, ze to bude trvat 2 roky a na konci ma zaujalo, ze nakoniec aj ti dvaja po vakcine nevyzerali ze by s nimi mykalo, tzn, nemalo to dlhodobe ucinky (chcem verit, ze ta vakcina nebude mat dlhodobe ucinky a ze sa to casom zrovna).

Moderator

Pozrel som si ten film. Je to velmi pekný kúsok, ktorý veští koniec korony, čo by aj veľa ľudí uvítalo. Podáva informáciu presne tak ako je tlupa zvyknutá - žartovným spôsobom. Veľa ľudí tu na fóre sa sťažovalo, že by chceli niečo podniknúť. Nuž máte teraz šancu. Na všetkých médiách a platformách začnite pridávať príspevky o tomto filme. Ale pozor! Nikde nespomínajte, že je to film o korone. Stále len napíšte ´je to veľmi dobrá komédia´, aby si ten film pozreli aj svedkovia kovidovi. Prípadne rovno aj pripojte odkazy, ktoré boli spomenuté vyššie.
V Rusku sa používa aj taký pojem ´Veňťiľátor´ t.j. zoberieš informáciu a rozfúkaš ju do celého kolia. Tak hor sa ľudia, spravte veňťiľátor. smile


Pozrel som si ten film. Je to velmi pekný kúsok, ktorý veští koniec korony, čo by aj veľa ľudí uvítalo. Podáva informáciu presne tak ako je tlupa zvyknutá - žartovným spôsobom. Veľa ľudí tu na fóre sa sťažovalo, že by chceli niečo podniknúť. Nuž máte teraz šancu. **Na všetkých médiách a platformách začnite pridávať príspevky o tomto filme. Ale pozor! Nikde nespomínajte, že je to film o korone. Stále len napíšte ´je to veľmi dobrá komédia´, aby si ten film pozreli aj svedkovia kovidovi.** Prípadne rovno aj pripojte odkazy, ktoré boli spomenuté vyššie. V Rusku sa používa aj taký pojem ´Veňťiľátor´ t.j. zoberieš informáciu a rozfúkaš ju do celého kolia. Tak hor sa ľudia, spravte veňťiľátor. :)

Přitom všem co zde bylo napsáno si nemohu vzpomenout na film Diktátor z roku 1940 a na to , jak tento film nasadil lidem růžové brýle .


Přitom všem co zde bylo napsáno si nemohu vzpomenout na film Diktátor z roku 1940 a na to , jak tento film nasadil lidem růžové brýle .
1.95k
14
9
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept