Naši analytici
Sme vo vojne
Ori

"Spam"! Príde ti normálne vytvárať novú tému ne uvedenie strohého odkazu?


**"Spam"!** Príde ti normálne vytvárať novú tému ne uvedenie strohého odkazu?
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Yori - dakujem za dalsi prispevok smile Opat zaujimave zhrnutie dnešnej situacie Orim


  • pokračuj :)

Yori - dakujem za dalsi prispevok :) Opat zaujimave zhrnutie dnešnej situacie Orim - pokračuj :)

"Spam"!

Ha, samozvany moderator Ogar.


[quote="pid:40720, uid:623"]"Spam"![/quote] Ha, samozvany moderator Ogar.

Ha, samozvany moderator Ogar.


Ha, moderátora vo mne vidíš ty. Ja som sa len ozval na viackrát kritizované praktiky Yori (nielen mnou), siahajúce až na staré fórum. Keďže Yori je ignorantka, ktorá si nedá povedať, rozhodol som sa na to upozorniť aj ostatných. Svoj názor môžeš vyjadriť v ankete, nech to nie je len o mne:
https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3955/ako-by-sa-mali-prid%C3%A1va%C5%A5-%C4%8Dl%C3%A1nky-na-f%C3%B3re/


[quote="pid:40729, uid:93"]Ha, samozvany moderator Ogar.[/quote] Ha, moderátora vo mne vidíš ty. Ja som sa len ozval na viackrát kritizované praktiky Yori (nielen mnou), siahajúce až na staré fórum. Keďže Yori je ignorantka, ktorá si nedá povedať, rozhodol som sa na to upozorniť aj ostatných. Svoj názor môžeš vyjadriť v ankete, nech to nie je len o mne: https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3955/ako-by-sa-mali-prid%C3%A1va%C5%A5-%C4%8Dl%C3%A1nky-na-f%C3%B3re/
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 2. 11. 2021 o 14:00

"Spam"! Príde ti normálne vytvárať novú tému ne uvedenie strohého odkazu?


Vzhľadom na to, že si obul do Joxa vo vlákne určenom článkom pre MÔJ blog a následný flame-war zneprehľadnil celú vec, tak sa to musí riešiť takto a preto radšej mlč.


[quote="pid:40720, uid:623"]"Spam"! Príde ti normálne vytvárať novú tému ne uvedenie strohého odkazu?[/quote] Vzhľadom na to, že si obul do Joxa vo vlákne určenom článkom pre MÔJ blog a následný flame-war zneprehľadnil celú vec, tak sa to musí riešiť takto a** preto radšej mlč**.

Moderátor

@Oracle_911 to védické video ti príde vážne dôveryhodné? To už mi príde ako úroveň Aeronetu.

https://www.youtube.com/watch?v=7yNaPpEKefo&t=539s



Ďalšia vec je, že ak sa potvrdí to, že pápež resp. jeho dvojník sa zúčastnil na obetovaní dieťaťa, ako to tvrdí toto video, tak pre vládnu čvargu Slovenska bude zle.



@Oracle_911 to védické video ti príde vážne dôveryhodné? To už mi príde ako úroveň Aeronetu. https://www.youtube.com/watch?v=7yNaPpEKefo&t=539s >Ďalšia vec je, že ak sa potvrdí to, že pápež resp. jeho dvojník sa zúčastnil na obetovaní dieťaťa, ako to tvrdí toto video, tak pre vládnu čvargu Slovenska bude zle.

to védické video ti príde vážne dôveryhodné? To už mi príde ako úroveň Aeronetu.


Vzhľadom na to čo robil pápež a vedenie katolíckej cirkvi t.j. sú to satanisti ako vyšití spolu s Britskou kráľovskou "rodinou", tak pravosť týchto tvrdení vylúčiť nemôžem, ale môže to byť aj podvrh a preto podmieňovací spôsob.


[quote="pid:40805, uid:217"]to védické video ti príde vážne dôveryhodné? To už mi príde ako úroveň Aeronetu.[/quote] Vzhľadom na to čo robil pápež a vedenie katolíckej cirkvi t.j. sú to satanisti ako vyšití spolu s Britskou kráľovskou "rodinou", tak pravosť týchto tvrdení vylúčiť nemôžem, ale môže to byť aj podvrh a preto podmieňovací spôsob.

Moderátor

Vzhľadom na to, že si obul do Joxa vo vlákne určenom článkom pre MÔJ blog a následný flame-war zneprehľadnil celú vec, tak sa to musí riešiť takto a preto radšej mlč.


Už zase tie tvoje vyjadrenia z pozície sily. smile A "spam" to je, pretože bola založená nová téma len kvôli jednému odkazu. Vyriešili sme to aj bez teba. Nebuď vzťahovačný, nebolo to o tebe ani o tvojom článku.


[quote="pid:40800, uid:7"]Vzhľadom na to, že si obul do Joxa vo vlákne určenom článkom pre MÔJ blog a následný flame-war zneprehľadnil celú vec, tak sa to musí riešiť takto a preto radšej mlč.[/quote] Už zase tie tvoje vyjadrenia z pozície sily. 8) A "spam" to je, pretože bola založená nová téma len kvôli jednému odkazu. [Vyriešili sme to](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3955/ako-by-sa-mali-prid%C3%A1va%C5%A5-%C4%8Dl%C3%A1nky-na-f%C3%B3re) aj bez teba. Nebuď vzťahovačný, nebolo to o tebe ani o tvojom článku.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

@Oracle_911 to védické video ti príde vážne dôveryhodné? To už mi príde ako úroveň Aeronetu.

Je to rovnako dôveryhodné, ako zjavenia mohameda. A narozdiel od neho je to aj pravdepodobné. Snáď si nemyslíš, že sem pápež prišiel len tak. Oni sem prišli práve kvôli čiernomagickým rituálom. Akým, to je už otázne.


[quote="pid:40805, uid:217"]@Oracle_911 to védické video ti príde vážne dôveryhodné? To už mi príde ako úroveň Aeronetu.[/quote] Je to rovnako dôveryhodné, ako zjavenia mohameda. A narozdiel od neho je to aj pravdepodobné. Snáď si nemyslíš, že sem pápež prišiel len tak. Oni sem prišli práve kvôli čiernomagickým rituálom. Akým, to je už otázne.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 3. 11. 2021 o 14:29
1.29k
9
6
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept