Mimo kategórií
Tipy, triky a rady

Téma určená tipom, trikom a radám nielen na fóre, ale aj inde.


Téma určená tipom, trikom a radám nielen na fóre, ale aj inde.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Ako sa zbaviť sledovacích častí v odkazoch nielen na fóre?


Existuje rozšírenie pre Firefox a pre Chrome s názvom ClearURLs. Sledovací kód by malo odstraňovať automaticky, takže keď takúto adresu skopírujete a pridáte na fórum, mala by už byť bez sledovacieho kódu v odkaze.





Niektorí ma za tento príspevok označia za trola , neužitočného , alebo za niečo moslimské, čo po správnosti normálni ľudia ani nevedia čo znamená, ale ja to risknem a pôjdem s kožou na trh.


**Ako sa zbaviť sledovacích častí v odkazoch nielen na fóre?** Existuje rozšírenie pre Firefox a pre Chrome s názvom **ClearURLs**. Sledovací kód by malo odstraňovať automaticky, takže keď takúto adresu skopírujete a pridáte na fórum, mala by už byť bez sledovacieho kódu v odkaze. https://addons.mozilla.org/user-media/previews/full/187/187624.png --- Niektorí ma za tento príspevok označia za [trola](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3915/principy-lidovl-aacute-dy/1#post-40266) , [neužitočného](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3955/ako-by-sa-mali-prid-aacute-va%C5%A5-%C4%8Dl-aacute-nky-na-f-oacute-re/1#post-40762) , alebo za [niečo moslimské](https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/3953/oznamy-a-financie/1#post-40773), čo po správnosti normálni ľudia ani nevedia čo znamená, ale ja to risknem a pôjdem s kožou na trh.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 3. 11. 2021 o 10:58

To nie sú žiadne sledovacie kódy, ale trackovacie. Posielajú len dodatočné informácie do analytických nástrojov. Keby nechceš byť sledovaný, tak si treba bloknúť Google Analytics, Google remarketing, Yandex Analytics, Facebook pixel a nepoužívať prehliadač Chrome, nemať chytrý telefón s GPS, u PC používať len Linux.


Niektorí ma za tento príspevok označia za trola , neužitočného , alebo za niečo moslimské, čo po správnosti normálni ľudia ani nevedia čo znamená, ale ja to risknem a pôjdem s kožou na trh.
Ty naše chúďa. Mám ťa pohladkať, alebo chceš aj lízatko?


To nie sú žiadne sledovacie kódy, ale trackovacie. Posielajú len dodatočné informácie do analytických nástrojov. Keby nechceš byť sledovaný, tak si treba bloknúť Google Analytics, Google remarketing, Yandex Analytics, Facebook pixel a nepoužívať prehliadač Chrome, nemať chytrý telefón s GPS, u PC používať len Linux. [quote="pid:40836, uid:623"]Niektorí ma za tento príspevok označia za trola , neužitočného , alebo za niečo moslimské, čo po správnosti normálni ľudia ani nevedia čo znamená, ale ja to risknem a pôjdem s kožou na trh.[/quote] Ty naše chúďa. Mám ťa pohladkať, alebo chceš aj lízatko?

To nie sú žiadne sledovacie kódy, ale trackovacie.


Podľa mňa v tom nie je veľký rozdiel. Stopujú ťa preto, aby ťa mohli sledovať.


Ty naše chúďa. Mám ťa pohladkať, alebo chceš aj lízatko?


Lízatko prosím. Aj avatara som si zmenil kvôli tomu, ako sa cítim ukrivdený. smile


[quote="pid:40837, uid:217"]To nie sú žiadne sledovacie kódy, ale trackovacie.[/quote] Podľa mňa v tom nie je veľký rozdiel. Stopujú ťa preto, aby ťa mohli sledovať. [quote="pid:40837, uid:217"]Ty naše chúďa. Mám ťa pohladkať, alebo chceš aj lízatko?[/quote] Lízatko prosím. Aj avatara som si zmenil kvôli tomu, ako sa cítim ukrivdený. :D
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Skusme to uz prosim vas bez tych osobnych onych. Plati to fakt pre vsetkych, obcas je lepsie si zakusnut do jazyka (palcov na klavesnici).


a spat k veci: do pozornosti davam prehliadac Brave


https://support.brave.com/hc/en-us/articles/360018121491


Skusme to uz prosim vas bez tych osobnych onych. Plati to fakt pre vsetkych, obcas je lepsie si zakusnut do jazyka (palcov na klavesnici). a spat k veci: do pozornosti davam prehliadac [Brave](www.brave.com) https://support.brave.com/hc/en-us/articles/360018121491

Moderator

Skusme to uz prosim vas bez tych osobnych onych. Plati to fakt pre vsetkych, obcas je lepsie si zakusnut do jazyka (palcov na klavesnici).


Výzvu prijímam a opätovne ťa chválim ako moderátora.


[quote="pid:40841, uid:10"]Skusme to uz prosim vas bez tych osobnych onych. Plati to fakt pre vsetkych, obcas je lepsie si zakusnut do jazyka (palcov na klavesnici).[/quote] Výzvu prijímam a opätovne ťa chválim ako moderátora.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

a spat k veci: do pozornosti davam prehliadac Brave


Brave ma totálne sklamal, investoval som kedysi aj do ich kryptomeny. Z tej ich reklamnej platformy skutek utek a nakoniec prestali vyvíjať aj prehliadač a prešli na jadro Chrome.


[quote="pid:40841, uid:10"]a spat k veci: do pozornosti davam prehliadac Brave[/quote] Brave ma totálne sklamal, investoval som kedysi aj do ich kryptomeny. Z tej ich reklamnej platformy skutek utek a nakoniec prestali vyvíjať aj prehliadač a prešli na jadro Chrome.
412
6
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept