Naši analytici
Konceptualcz.cz

Aj otázku, či má Slovanstvo dnes potenciál urobiť zo súčasných skazených národov znovu Ľudí?!

Rusko a i naši někteří zdejší jedinci přece na tom tvrdě pracují. Jak se to dělá viz. pohádka "On Drakon", nebo seriál ČBL. Základem je láska a svědomí.


[quote="pid:41920, uid:6"]Aj otázku, či má Slovanstvo dnes potenciál urobiť zo súčasných skazených národov znovu Ľudí?![/quote] Rusko a i naši někteří zdejší jedinci přece na tom tvrdě pracují. Jak se to dělá viz. pohádka "On Drakon", nebo seriál ČBL. Základem je láska a svědomí.

OK, ale potom sa nečuduj, že VP ZSSR sa k Slovanstvu nevyjadrili.

Ale oni se vyjadřují, ale pokoutně. Ve videích. Např se rozebírají pohádky (Sadko, Kolobok, O štice atd.), byliny, přísloví a další. Prostě si neuvědomují, že je to regulérní zdroj znalostí, který by měl být zafixován v pracích KSB i jinak, nejen ve videu.


[quote="pid:41928, uid:6"]OK, ale potom sa nečuduj, že VP ZSSR sa k Slovanstvu nevyjadrili.[/quote] Ale oni se vyjadřují, ale pokoutně. Ve videích. Např se rozebírají pohádky (Sadko, Kolobok, O štice atd.), byliny, přísloví a další. Prostě si neuvědomují, že je to regulérní zdroj znalostí, který by měl být zafixován v pracích KSB i jinak, nejen ve videu.

Rusko a i naši někteří zdejší jedinci přece na tom tvrdě pracují. Jak se to dělá viz. pohádka "On Drakon", nebo seriál ČBL. Základem je láska a svědomí.

To síce hej, ale nie je to na koncepcií slovanstva. Je to na koncepcii ľudí, ktorí sú pôvodom slovania. Je to teda na genetike a národnom duchu, možno na ideách, ktoré sa zachovali v rozprávkach a povestiach, ale nie na žiadnej ucelenej prastarej ideológii.


[quote="pid:41937, uid:312"]Rusko a i naši někteří zdejší jedinci přece na tom tvrdě pracují. Jak se to dělá viz. pohádka "On Drakon", nebo seriál ČBL. Základem je láska a svědomí.[/quote] To síce hej, ale nie je to na koncepcií slovanstva. Je to na koncepcii ľudí, ktorí sú pôvodom slovania. Je to teda na genetike a národnom duchu, možno na ideách, ktoré sa zachovali v rozprávkach a povestiach, ale nie na žiadnej ucelenej prastarej ideológii.

ale nie na žiadnej ucelenej prastarej ideológii.
Jardobe, já se snad picnu. Ideologií přece bylo, žít v harmonii s Bohem, přírodou a lidmi. A již tuším další tvůj krok, tak ta ideologie byla zafixována v ruském jazyce. Samotný ruský jazyk, je ta ucelená ideologie žádnou jinou nepotřebovali, jelikož jazyk byl zároveň genetickým kódem.


[quote="pid:41940, uid:6"]ale nie na žiadnej ucelenej prastarej ideológii.[/quote]Jardobe, já se snad picnu. Ideologií přece bylo, žít v harmonii s Bohem, přírodou a lidmi. A již tuším další tvůj krok, tak ta ideologie byla zafixována v ruském jazyce. Samotný ruský jazyk, je ta ucelená ideologie žádnou jinou nepotřebovali, jelikož jazyk byl zároveň genetickým kódem.
Upravené 8. 11. 2021 o 21:43

Jardobe, já se snad picnu. Ideologií přece bylo, žít v harmonii s Bohem, přírodou a lidmi.

@Rusofil Ale veď vravím, že ja ti do hlavy nevidím, ani netuším, odkiaľ čerpáš informácie o tak prastarých časoch. (Viem, že jeden zo zdrojov je Sundakov, ešte som si jeho knihu nestihol poriadne prečítať, ale odkiaľ čerpá on, to tiež netuším).

Ak to tak naozaj bolo, tak super.
Len ako si overiť históriu?! Oveľa dôležitejšie, než sa dohadovať nad verziou prastarých historických faktov je nájsť znovu cestu k tejto harmónii pre všetkých ľudí.


[quote="pid:41941, uid:312"]Jardobe, já se snad picnu. Ideologií přece bylo, žít v harmonii s Bohem, přírodou a lidmi.[/quote] @Rusofil Ale veď vravím, že ja ti do hlavy nevidím, ani netuším, odkiaľ čerpáš informácie o tak prastarých časoch. (Viem, že jeden zo zdrojov je Sundakov, ešte som si jeho knihu nestihol poriadne prečítať, ale odkiaľ čerpá on, to tiež netuším). Ak to tak naozaj bolo, tak super. Len ako si overiť históriu?! Oveľa dôležitejšie, než sa dohadovať nad verziou prastarých historických faktov je nájsť znovu cestu k tejto harmónii pre všetkých ľudí.

ideologií přece bylo, žít v harmonii s Bohem, přírodou a lidmi.


Tomu nerozumím. Když jsem já psal o Jednoboží, tak jsi to rozporoval a teď sám mluvíš o harmonii s Bohem.


[quote="pid:41941, uid:312"]ideologií přece bylo, žít v harmonii s Bohem, přírodou a lidmi.[/quote] Tomu nerozumím. Když jsem já psal o Jednoboží, tak jsi to rozporoval a teď sám mluvíš o harmonii s Bohem.

Inak je celkom zaujímavé, že podľa Biblie malo byť stvorenie niekedy pred 7000 rokmi. To mala byť doba keď bol stvorený raj a keď ľudstvo sa rozhodlo pre poznanie dobra a zla, a bolo vyhnané z raja a na zem bolo zoslané zlo. Neprekrýva sa to náhodou s príchodom "Noci Svaroga"? Slovanský letopočet je aktuálne tuším niečo cez 6000 rokov. Nie je náhodou "Noc Svaroga" analógiou k biblickému vyhnaniu z raja a zvrhnutia Satana na Zem, ako pôvodcu zla?


Inak je celkom zaujímavé, že podľa Biblie malo byť stvorenie niekedy pred 7000 rokmi. To mala byť doba keď bol stvorený raj a keď ľudstvo sa rozhodlo pre poznanie dobra a zla, a bolo vyhnané z raja a na zem bolo zoslané zlo. Neprekrýva sa to náhodou s príchodom "Noci Svaroga"? Slovanský letopočet je aktuálne tuším niečo cez 6000 rokov. Nie je náhodou "Noc Svaroga" analógiou k biblickému vyhnaniu z raja a zvrhnutia Satana na Zem, ako pôvodcu zla?

Viem, že jeden zo zdrojov je Sundakov

Psal jsem tady již několikrát o zdrojích, ze kterých čerpám. Je jich víc, ale základem je Sundakov, Žarnikova a Pyžikov. Doplnil bych ještě jednoho "amatérského" historika, na YT má přezdívku "председатель".


[quote="pid:41942, uid:6"]Viem, že jeden zo zdrojov je Sundakov[/quote] Psal jsem tady již několikrát o zdrojích, ze kterých čerpám. Je jich víc, ale základem je Sundakov, Žarnikova a Pyžikov. Doplnil bych ještě jednoho "amatérského" historika, na YT má přezdívku "председатель".
Upravené 8. 11. 2021 o 21:50

Psal jsem tady již několikrát o zdrojích, ze kterých čerpám. Je jich víc, ale základem je Sundakov, Žarnikova a Pyžikov.


Tiež som viackrát uverejnil knihy, ktoré môžu slúžiť ako odrazový mostík. Ale miestna smotánka ich odignorovala.


[quote="pid:41945, uid:312"]Psal jsem tady již několikrát o zdrojích, ze kterých čerpám. Je jich víc, ale základem je Sundakov, Žarnikova a Pyžikov.[/quote] Tiež som viackrát uverejnil knihy, ktoré môžu slúžiť ako odrazový mostík. Ale miestna smotánka ich odignorovala.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Slovanský letopočet je aktuálne tuším niečo cez 6000 rokov.

Nějakých 7528.


[quote="pid:41944, uid:6"]Slovanský letopočet je aktuálne tuším niečo cez 6000 rokov.[/quote] Nějakých 7528.

Psal jsem tady již několikrát o zdrojích, ze kterých čerpám. Je jich víc, ale základem je Sundakov, Žarnikova a Pyžikov. Doplnil bych ještě jednoho "amatérského" historika, na YT má přezdívku "председатель".

Vďaka za typy. Stiahol som si od neho ebook "Забытые тайны золотого языка: конспект лекций Русской Школы Русского языка"
Plánujem si to preštudovať.


A naozaj si nemal predtým nick Honza?


[quote="pid:41945, uid:312"]Psal jsem tady již několikrát o zdrojích, ze kterých čerpám. Je jich víc, ale základem je Sundakov, Žarnikova a Pyžikov. Doplnil bych ještě jednoho "amatérského" historika, na YT má přezdívku "председатель".[/quote] Vďaka za typy. Stiahol som si od neho ebook "Забытые тайны золотого языка: конспект лекций Русской Школы Русского языка" Plánujem si to preštudovať. A naozaj si nemal predtým nick Honza?

Tomu nerozumím. Když jsem já psal o Jednoboží, tak jsi to rozporoval a teď sám mluvíš o harmonii s Bohem.

Slované nechápali Bohy tak, jak je chápeš ty. Podívej se na moje příspěvky o významových rovinách Ruského jazyka, tam jsem to zevrubně popisoval.


[quote="pid:41943, uid:388"]Tomu nerozumím. Když jsem já psal o Jednoboží, tak jsi to rozporoval a teď sám mluvíš o harmonii s Bohem.[/quote] Slované nechápali Bohy tak, jak je chápeš ty. Podívej se na moje příspěvky o významových rovinách Ruského jazyka, tam jsem to zevrubně popisoval.

Nějakých 7528.


7530, deti moje.



[quote="pid:41947, uid:312"]Nějakých 7528.[/quote] [7530](https://www.biosferaklub.info/slovansky-novy-rok-7530/), deti moje. https://www.biosferaklub.info/wp-content/uploads/2021/09/GPawIOJvYdg.jpg
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 8. 11. 2021 o 22:00

A naozaj si nemal predtým nick Honza?

Měl. Ale současný mě myslím víc charakterizuje.


[quote="pid:41948, uid:6"]A naozaj si nemal predtým nick Honza?[/quote] Měl. Ale současný mě myslím víc charakterizuje.

Nějakých 7528.

Tiež mali určite dôvod, prečo začali číslovať od nuly. Niekde sa píše, že je to od víťazstva nad drakom. Drak v biblii tiež symbolizuje Satana.


[quote="pid:41947, uid:312"]Nějakých 7528.[/quote] Tiež mali určite dôvod, prečo začali číslovať od nuly. Niekde sa píše, že je to od víťazstva nad drakom. Drak v biblii tiež symbolizuje Satana.

Měl. Ale současný mě myslím víc charakterizuje.

Super, takže tie tvoje staré poznámky môžem spojiť s novými. Na starej vode si písal niečo, že slovania sa báli umrieť v boji. Neviem, či som to správne pochopil, báli sa zomrieť bezdetní?


[quote="pid:41951, uid:312"]Měl. Ale současný mě myslím víc charakterizuje.[/quote] Super, takže tie tvoje staré poznámky môžem spojiť s novými. Na starej vode si písal niečo, že slovania sa báli umrieť v boji. Neviem, či som to správne pochopil, báli sa zomrieť bezdetní?

Super, takže tie tvoje staré poznámky môžem spojiť s novými.

Ano, právě tyto poznámky pocházejí od Pyžikova. Na dnes končím, dobrou noc.


[quote="pid:41953, uid:6"]Super, takže tie tvoje staré poznámky môžem spojiť s novými.[/quote] Ano, právě tyto poznámky pocházejí od Pyžikova. Na dnes končím, dobrou noc.
Upravené 8. 11. 2021 o 22:06

Podívej se na moje příspěvky o významových rovinách Ruského jazyka, tam jsem to zevrubně popisoval.


Naveď mě prosím.


[quote="pid:41949, uid:312"]Podívej se na moje příspěvky o významových rovinách Ruského jazyka, tam jsem to zevrubně popisoval.[/quote] Naveď mě prosím.

nechci sem svůj starší delší příspěvek tapetovat, tak dám pouze link na jeho závěr
zajímavá úvaha, část vkládám
Nějak mi počítadlo nebere, že by se Slovanští žrecové najednou "zkazili" taknějak "sami od sebe". Nebo že by je najednou zničehonic někdo (konkurence) něčím "zkazil". Že by omylem či z náhlé blbosti přehlédli detail, že ignorovat globalizaci nelze bez následků a vydrželi by v tom až do známých "konců".
To si tak pár tisíc let v klidu "žrecují" (a třeba i s chybami, ale žrecují) a najednou zhloupnou nebo je to přestane bavit nebo se nechají něčím zkorumpovat, když předtím pár tisíc let normálně drželi lajnu?
Takže se ptám. Existují vesmírné/přírodní cykly? Existují. Kosmické objekty (na úrovni Galaxie, ale i na vyšší a nižší úrovni hierarchie) prolétávají během tisíců let různými oblastmi, různými fyzikálními poli, která nějak působí a navzájem interagují s těmi, která máme zde na Zemi. A i samotné myšlení a egregory jsou fyzikálně-polní podstaty.
Takže: co když to jejich "zhloupnutí" byl prostě "neodvratný" fyzikální důsledek periodických změn noosféry probíhajících v rámci periodických/cyklických jevů ve Vesmíru? Takže v rámci složeného působení "cyklů" zase jednou nastalo - pravděpodobně dočasné - období, kdy vítězila "mravnost GP". A je možné, že v důsledku týchž periodických jevů, toto vítězení aktuálně končí.
Ultimátním úkolem HNR pro lidstvo by potom bylo naučit se zvládat tyto periodické přírodní jevy bez výkyvů v mravnosti. (Tedy bez zanikání civilizací.)

Napadá mě otázka, mohli Slovanští žreci něco ovlivnit?
Přišli o podporu zdola, od lidí, kteří ztratili víru kvůli dočasné ztrátě spojení se zdrojem(přírodní katastrofa, vliv prostředí - to není podstatné).
Řízení fungovalo dlouho, nepotřebovalo písemnictví, mohlo jít o společnost napojených, aktualizovaných ze zdroje.
Žreci se mohli objevit až později s úpadkem, zvířetník může odpovídat právě vesmírným cyklům na obloze, která mohla být pro Slovany něčím jako pro nás internet, kalendář(kdy, co, s kým, kam), objevit se mohl také až později, kdy už nebyly informace dostupné ze zdroje - řízení je dál předáváno písemně a dalších formách, aby nezaniklo do doby další vhodné konstelace, vesmírného cyklu.


[quote="pid:41927, uid:240"]nechci sem svůj starší delší příspěvek tapetovat, tak dám pouze link na jeho závěr[/quote]zajímavá úvaha, část vkládám [quote="pid:26772, uid:240"]Nějak mi počítadlo nebere, že by se Slovanští žrecové najednou "zkazili" taknějak "sami od sebe". Nebo že by je najednou zničehonic někdo (konkurence) něčím "zkazil". Že by omylem či z náhlé blbosti přehlédli detail, že ignorovat globalizaci nelze bez následků a vydrželi by v tom až do známých "konců". To si tak pár tisíc let v klidu "žrecují" (a třeba i s chybami, ale žrecují) a najednou zhloupnou nebo je to přestane bavit nebo se nechají něčím zkorumpovat, když předtím pár tisíc let normálně drželi lajnu? Takže se ptám. Existují vesmírné/přírodní cykly? Existují. Kosmické objekty (na úrovni Galaxie, ale i na vyšší a nižší úrovni hierarchie) prolétávají během tisíců let různými oblastmi, různými fyzikálními poli, která nějak působí a navzájem interagují s těmi, která máme zde na Zemi. A i samotné myšlení a egregory jsou fyzikálně-polní podstaty. Takže: co když to jejich "zhloupnutí" byl prostě "neodvratný" fyzikální důsledek periodických změn noosféry probíhajících v rámci periodických/cyklických jevů ve Vesmíru? Takže v rámci složeného působení "cyklů" zase jednou nastalo - pravděpodobně dočasné - období, kdy vítězila "mravnost GP". A je možné, že v důsledku týchž periodických jevů, toto vítězení aktuálně končí. Ultimátním úkolem HNR pro lidstvo by potom bylo naučit se zvládat tyto periodické přírodní jevy bez výkyvů v mravnosti. (Tedy bez zanikání civilizací.)[/quote] Napadá mě otázka, mohli Slovanští žreci něco ovlivnit? Přišli o podporu zdola, od lidí, kteří ztratili víru kvůli dočasné ztrátě spojení se zdrojem(přírodní katastrofa, vliv prostředí - to není podstatné). Řízení fungovalo dlouho, nepotřebovalo písemnictví, mohlo jít o společnost napojených, aktualizovaných ze zdroje. Žreci se mohli objevit až později s úpadkem, zvířetník může odpovídat právě vesmírným cyklům na obloze, která mohla být pro Slovany něčím jako pro nás internet, kalendář(kdy, co, s kým, kam), objevit se mohl také až později, kdy už nebyly informace dostupné ze zdroje - řízení je dál předáváno písemně a dalších formách, aby nezaniklo do doby další vhodné konstelace, vesmírného cyklu.

Slovanský letopočet je aktuálne tuším niečo cez 6000 rokov.

Zde najdeš kolik je hodin a který je rok.
http://krugolet-online.ru/
https://m.vk.com/krugolet__online


2021 ~ 7530 Лѣто от СМЗХ - Сотворения Мира в Звёздном Храме (заключение мирного договора между Великой Расой и Великим Драконом (древний Китай))


Сотворения Мира není stvoření světa, ale uzavření míru


[quote="pid:41944, uid:6"]Slovanský letopočet je aktuálne tuším niečo cez 6000 rokov.[/quote] Zde najdeš kolik je hodin a který je rok. http://krugolet-online.ru/ https://m.vk.com/krugolet__online 2021 ~ 7530 Лѣто от СМЗХ - Сотворения Мира в Звёздном Храме (заключение мирного договора между Великой Расой и Великим Драконом (древний Китай)) Сотворения Мира není stvoření světa, ale uzavření míru

Zde najdeš kolik je hodin a který je rok.

Vďaka.
Ktovie, či ten Veľký drakon o tom tiež niečo vie, či sa niečo dochovalo aj u neho.


[quote="pid:41969, uid:240"]Zde najdeš kolik je hodin a který je rok.[/quote] Vďaka. Ktovie, či ten Veľký drakon o tom tiež niečo vie, či sa niečo dochovalo aj u neho.

https://www.youtube.com/watch?v=AkHOECi3k9k


Сотворение мира в Звездном храме. Вброс или настоящее летосчисление


"Uzavření míru v hvězdném chrámu. Vhoz nebo skutečný letopočet"


https://www.youtube.com/watch?v=AkHOECi3k9k Сотворение мира в Звездном храме. Вброс или настоящее летосчисление "Uzavření míru v hvězdném chrámu. Vhoz nebo skutečný letopočet"
Upravené 9. 11. 2021 o 16:13

Ktovie, či ten Veľký drakon o tom tiež niečo vie, či sa niečo dochovalo aj u neho.
Ako čiňania to berú dosť seriózne. Nepušťajú sa do Rusov uz tisicročia. Samozrejme, ze občas nejaké ekonomické ťahanice sú, ale nič važne. Na verejnosti sa o tom nehovorí ale špičky číny vedia o zmluve "v hviezdnom chráme" a aj sa správajú podľa nej.


[quote="pid:42018, uid:6"]Ktovie, či ten Veľký drakon o tom tiež niečo vie, či sa niečo dochovalo aj u neho.[/quote]Ako čiňania to berú dosť seriózne. Nepušťajú sa do Rusov uz tisicročia. Samozrejme, ze občas nejaké ekonomické ťahanice sú, ale nič važne. Na verejnosti sa o tom nehovorí ale špičky číny vedia o zmluve "v hviezdnom chráme" a aj sa správajú podľa nej.
Upravené 9. 11. 2021 o 15:49

Сотворение мира в Звездном храме. Вброс или настоящее летосчисление

Pracuju samozřejmě s oběma variantami.
Proč tak činím (obecně, ne jen v tomto případě) jsem popsal zde
Pokud je diskutován problém z oblasti (iii), počítám, že je nejvýhodnější:


Ještě dodám k videu:
Chtělo by to vidět, jak je slovo мир napsáno v těch dokumentech, které se zachovaly:
мир
мiр
мïр


[quote="pid:42037, uid:235"]Сотворение мира в Звездном храме. Вброс или настоящее летосчисление[/quote] Pracuju samozřejmě s oběma variantami. Proč tak činím (obecně, ne jen v tomto případě) jsem popsal zde [quote="pid:38820, uid:240"]Pokud je diskutován problém z oblasti (iii), počítám, že je nejvýhodnější:[/quote] Ještě dodám k videu: Chtělo by to vidět, jak je slovo мир napsáno v těch dokumentech, které se zachovaly: мир мiр мïр

co sa tyka situacie so zrecami, mohlo to byt nieco obdobne ako s Maymi (aj ked starsieho data)......ti mali pomerne vyspelu kulturu, kde v kazdom mestskom state (bolo to samozrejme tisicrocia po slovanskej) vladol posvatny kral (plus urcite knazi). Ti sa venovali okrem klasickej vlady ktora sa zaoberala aj zadrziavanim vody v krajine a vodo- a polno-hospodarstvom aj kulture, vede (vedeli pocitat do miliard, poznali kozmicke cykly na tisice rokov vopred, ale nepoznali koleso) a spojeniu s bohmi.....za tymto ucelom sa kral pri obetovani casto mrzacil a okrem toho aj obetoval ludi (nepriatelov, ale aj vlastnych, zeny, deti). Ked prislo obdobie sucha a na Yukatane cca 200 rokov neboli obvykle zrazky, tak sa este viac snazili s bohmi spojit, este viac stavali chramy, este viac museli ludia tazit nefrit, este viac sa venovali nebesam, ale na beznych ludi srali.....a kedze mne to pripada, ze cely kontinent Ameriky je riadne zasvateny smrti a krvi (USA su v tomto uz vlastne len pokracovatelmi do jemnohmoty, nezabijaju priamo, urobia to cez politikov a ekonomiku), tak aj ich domaci obyvatelia sa na nich nahnevali a obetovali svojich kralov. Potom opustili mesta, stratili civilizaciu (ostali len nejake pisma) a lahko podlahli aj dobytelom (kedze nemal kto to cele riadit). Podobnost mozno cisto nahodna (az teda na to, ze predpokladam, ze ludske obete Slovania nedavali)


co sa tyka situacie so zrecami, mohlo to byt nieco obdobne ako s Maymi (aj ked starsieho data)......ti mali pomerne vyspelu kulturu, kde v kazdom mestskom state (bolo to samozrejme tisicrocia po slovanskej) vladol posvatny kral (plus urcite knazi). Ti sa venovali okrem klasickej vlady ktora sa zaoberala aj zadrziavanim vody v krajine a vodo- a polno-hospodarstvom aj kulture, vede (vedeli pocitat do miliard, poznali kozmicke cykly na tisice rokov vopred, ale nepoznali koleso) a spojeniu s bohmi.....za tymto ucelom sa kral pri obetovani casto mrzacil a okrem toho aj obetoval ludi (nepriatelov, ale aj vlastnych, zeny, deti). Ked prislo obdobie sucha a na Yukatane cca 200 rokov neboli obvykle zrazky, tak sa este viac snazili s bohmi spojit, este viac stavali chramy, este viac museli ludia tazit nefrit, este viac sa venovali nebesam, ale na beznych ludi srali.....a kedze mne to pripada, ze cely kontinent Ameriky je riadne zasvateny smrti a krvi (USA su v tomto uz vlastne len pokracovatelmi do jemnohmoty, nezabijaju priamo, urobia to cez politikov a ekonomiku), tak aj ich domaci obyvatelia sa na nich nahnevali a obetovali svojich kralov. Potom opustili mesta, stratili civilizaciu (ostali len nejake pisma) a lahko podlahli aj dobytelom (kedze nemal kto to cele riadit). Podobnost mozno cisto nahodna (az teda na to, ze predpokladam, ze ludske obete Slovania nedavali)

"Uzavření míru v hvězdném chrámu. Vhoz nebo skutečný letopočet"

Autor videa by si měl doplnit znalosti a nastudovat indické védy. Tam by našel odpověď na otázky, které ve svém videu tak diletantsky rozebral. Příbuznost indických véd s těmi Slovanskými včetně důkazů a jazykové příbuznosti okázala právě Svetlana Žarnikova. Našla tam i zmínku o uzavření míru v chrámu. Takže ta zmínka nespadla jen tak z nebe, ale prostudováním Indických véd, které tuto událost zachytily.
Divákům videa by se měla automaticky rozsvítit červená kontrolka při dokazování událostí na Slovanském území pomocí Bible. To znamená opět pohled na Slovany pomocí Biblické koncepce.


[quote="pid:42037, uid:235"]"Uzavření míru v hvězdném chrámu. Vhoz nebo skutečný letopočet"[/quote] Autor videa by si měl doplnit znalosti a nastudovat indické védy. Tam by našel odpověď na otázky, které ve svém videu tak diletantsky rozebral. Příbuznost indických véd s těmi Slovanskými včetně důkazů a jazykové příbuznosti okázala právě Svetlana Žarnikova. Našla tam i zmínku o uzavření míru v chrámu. Takže ta zmínka nespadla jen tak z nebe, ale prostudováním Indických véd, které tuto událost zachytily. Divákům videa by se měla automaticky rozsvítit červená kontrolka při dokazování událostí na Slovanském území pomocí Bible. To znamená opět pohled na Slovany pomocí Biblické koncepce.
Upravené 9. 11. 2021 o 18:19

Letopočet 75xx je byzantský kalendář známý 1300 let. Vždy to byl byzantský křesťanský pravoslavný kalendář, nikdy to neznamenalo nic jiného.


To že si ho koncem 20. století pokusí přivlastnit nějaký pošuk, přidá za jeho zkratku dvě písmena a začne tvrdit, že byzantský kalendář "od stvoření světa" (ot sotvorenija mira) neznamená to, co znamenal 1300 let, ale "od uzavření míru v hvězdném chrámu", na věci nic nemění. (rusky mir = svět ale také mir = mír)



Byzantský letopočet: používán od 7. století n. l., zkonstruován jen na základě chronologických úvah ve snaze uvést do souladu letopočet s počítáním indikcí a se systémem juliánských přestupných let. Zároveň měl ulehčit cyklické výpočty Velikonoc. Epochou je domněle stvoření světa 1. září 5509 př. n. l. Rok 1 byzantského letopočtu pak běžel od 1. září 5509 př. n. l. do 31. srpna 5508 př. n. l. Při případném převodu kalendářních dat tohoto letopočtu na náš letopočet je nutné od čísla roku odečíst 5508 pro data mezi lednem a srpnem, pro data mezi zářím a prosincem nutno odečíst 5509. Velmi rozšířen na ortodoxním východě, zvolna se přestával používat po pádu byzantské říše, ale na Balkáně a v Rusku používán až do 18. století.
Zdroj (9. 11. 2021): https://kalendar.beda.cz/ruzne-letopocty



Je to asi tak stejně věrohodné, jako verze, že byzantský kalendář neznamená "od stvoření světa", ale "od svázání mašle v hodině chrousta". Obě verze ("od uzavření míru v hvězdném chrámu" a "od svázání mašle v hodině chrousta" ) jsou doloženy ve stejném počtu historických dokumentů - 0.


(edit: "tím pošukem" mám pochopitelně na mysli Chiněviče, který se před rokem 89 zabýval černou magií a okultizmem, po pádu SSSR odjel na školení do USA, vrátil se jako "hlavní žrec všech slovanů" (c) a začal se šířením údajných "slovansko-árijských véd" )


Letopočet 75xx je byzantský kalendář známý 1300 let. Vždy to byl byzantský křesťanský pravoslavný kalendář, nikdy to neznamenalo nic jiného. To že si ho koncem 20. století pokusí přivlastnit nějaký pošuk, přidá za jeho zkratku dvě písmena a začne tvrdit, že byzantský kalendář "od stvoření světa" (ot sotvorenija mira) neznamená to, co znamenal 1300 let, ale "od uzavření míru v hvězdném chrámu", na věci nic nemění. (rusky mir = svět ale také mir = mír) >Byzantský letopočet: používán od 7. století n. l., zkonstruován jen na základě chronologických úvah ve snaze uvést do souladu letopočet s počítáním indikcí a se systémem juliánských přestupných let. Zároveň měl ulehčit cyklické výpočty Velikonoc. Epochou je domněle stvoření světa 1. září 5509 př. n. l. Rok 1 byzantského letopočtu pak běžel od 1. září 5509 př. n. l. do 31. srpna 5508 př. n. l. Při případném převodu kalendářních dat tohoto letopočtu na náš letopočet je nutné od čísla roku odečíst 5508 pro data mezi lednem a srpnem, pro data mezi zářím a prosincem nutno odečíst 5509. Velmi rozšířen na ortodoxním východě, zvolna se přestával používat po pádu byzantské říše, ale na Balkáně a v Rusku používán až do 18. století. Zdroj (9. 11. 2021): https://kalendar.beda.cz/ruzne-letopocty Je to asi tak stejně věrohodné, jako verze, že byzantský kalendář neznamená "od stvoření světa", ale "od svázání mašle v hodině chrousta". Obě verze ("od uzavření míru v hvězdném chrámu" a "od svázání mašle v hodině chrousta" ) jsou doloženy ve stejném počtu historických dokumentů - 0. (edit: "tím pošukem" mám pochopitelně na mysli Chiněviče, který se před rokem 89 zabýval černou magií a okultizmem, po pádu SSSR odjel na školení do USA, vrátil se jako "hlavní žrec všech slovanů" (c) a začal se šířením údajných "slovansko-árijských véd" )
Upravené 9. 11. 2021 o 19:07

Už před čtvrt stoletím jsem slyšel názory o tom , že se vkrádá mezi jedince a skupiny romantický slovanismus .
A kupodivu , dělo se to ve stejném období , jako hledání moudrosti ve východních náboženstvích .
Nejde o to , že zajímat se o historii slovanských národů je nějaké špatné . Je to stejně dobré , jako spousta jiných zájmů , kterým se lidé ve svém volném čase a nebo i jako pracovní nápln věnují .
Problém přichází tehdy , pokud si nechají nasadit růžové klapky a přestávají , vidět , slyšet , přemýšlet .
Stávají se naprogramovaným biorobotem , který razí svůj ideologický program stůj co stůj . A ani na okamžik nejsou ochotni zamyslet se nad tím , zda nepracují ve prospěch někoho , kdo jim tuto lákavou ideologickou trubičku k lezení předem připravil .


Už před čtvrt stoletím jsem slyšel názory o tom , že se vkrádá mezi jedince a skupiny romantický slovanismus . A kupodivu , dělo se to ve stejném období , jako hledání moudrosti ve východních náboženstvích . Nejde o to , že zajímat se o historii slovanských národů je nějaké špatné . Je to stejně dobré , jako spousta jiných zájmů , kterým se lidé ve svém volném čase a nebo i jako pracovní nápln věnují . Problém přichází tehdy , pokud si nechají nasadit růžové klapky a přestávají , vidět , slyšet , přemýšlet . Stávají se naprogramovaným biorobotem , který razí svůj ideologický program stůj co stůj . A ani na okamžik nejsou ochotni zamyslet se nad tím , zda nepracují ve prospěch někoho , kdo jim tuto lákavou ideologickou trubičku k lezení předem připravil .

Problém přichází tehdy , pokud si nechají nasadit růžové klapky a přestávají , vidět , slyšet , přemýšlet .
Stávají se naprogramovaným biorobotem , který razí svůj ideologický program stůj co stůj . A ani na okamžik nejsou ochotni zamyslet se nad tím , zda nepracují ve prospěch někoho , kdo jim tuto lákavou ideologickou trubičku k lezení předem připravil .


Dokonale to sedí na miestnych dogmatikov s ich vierou a nekritickým prijímaním KSB, Ruska, alebo Putina. Na prvej priorite, aby prešlo 1% lži, musí byť prítomných 99% pravdy.


[quote="pid:42085, uid:185"]Problém přichází tehdy , pokud si nechají nasadit růžové klapky a přestávají , vidět , slyšet , přemýšlet . Stávají se naprogramovaným biorobotem , který razí svůj ideologický program stůj co stůj . A ani na okamžik nejsou ochotni zamyslet se nad tím , zda nepracují ve prospěch někoho , kdo jim tuto lákavou ideologickou trubičku k lezení předem připravil .[/quote] Dokonale to sedí na miestnych dogmatikov s ich vierou a nekritickým prijímaním KSB, Ruska, alebo Putina. Na prvej priorite, aby prešlo 1% lži, musí byť prítomných 99% pravdy.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 9. 11. 2021 o 19:24

Vida , ježdík ze skupiny Ogar skočil na háček .


Vida , ježdík ze skupiny Ogar skočil na háček .

Vida , ježdík ze skupiny Ogar skočil na háček .


Ty v tom vidíš skočenie na háčik, ja v tom vidím nastavenie zrkadla miestnej komunite.


[quote="pid:42087, uid:185"]Vida , ježdík ze skupiny Ogar skočil na háček .[/quote] Ty v tom vidíš skočenie na háčik, ja v tom vidím nastavenie zrkadla miestnej komunite.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

Ten co ostatním nastavuje zrcadlo , tím zakrývá svoji křivou hubu .


Ten co ostatním nastavuje zrcadlo , tím zakrývá svoji křivou hubu .

Ten co ostatním nastavuje zrcadlo , tím zakrývá svoji křivou hubu .


Kto nechce vidieť svoj odraz, bude hľadať vinníka za zrkadlom. Baví ťa tento ping-pong? Mňa nie.


[quote="pid:42089, uid:185"]Ten co ostatním nastavuje zrcadlo , tím zakrývá svoji křivou hubu .[/quote] Kto nechce vidieť svoj odraz, bude hľadať vinníka za zrkadlom. Baví ťa tento ping-pong? Mňa nie.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.
Upravené 9. 11. 2021 o 19:31

Dokonale to sedí na miestnych dogmatikov s ich vierou a nekritickým prijímaním KSB, Ruska, alebo Putina.

Tak Ogare, teď jsem tě chytil. Ty chceš bejt prezident, proto chceš ban a děláš pro to maximumsmile (prezidenti byli často v minulosti zavřený, že jo) , jinak si nedovedu vysvětlit to tvoje vyšilování mimo rámec docela rozumnejch příspěvků v minulosti. Začal jsi až potom co ho měl Hox s Oracle.
Já se tě zastávám jako diskutujícího s jiným názorem a ty jsi místo toho hráč(tabulku typů psychiky jsem ti dával). No to tady budeš mít časem těžký, bude na tebe víc vidět


[quote="pid:42086, uid:623"]Dokonale to sedí na miestnych dogmatikov s ich vierou a nekritickým prijímaním KSB, Ruska, alebo Putina.[/quote] Tak Ogare, teď jsem tě chytil. Ty chceš bejt prezident, proto chceš ban a děláš pro to maximum:) (prezidenti byli často v minulosti zavřený, že jo) , jinak si nedovedu vysvětlit to tvoje vyšilování mimo rámec docela rozumnejch příspěvků v minulosti. Začal jsi až potom co ho měl Hox s Oracle. Já se tě zastávám jako diskutujícího s jiným názorem a ty jsi místo toho hráč(tabulku typů psychiky jsem ti dával). No to tady budeš mít časem těžký, bude na tebe víc vidět

Letopočet 75xx je byzantský kalendář známý 1300 let. Vždy to byl byzantský křesťanský pravoslavný kalendář, nikdy to neznamenalo nic jiného.

Počátek "Slovanského letopočtu" je odůvodněn dogmaticky, proto je jeho původ obtížněji/jednodušeji (záleží na tom, co si kdo vybere) napadnutelný.
To ale není případ "Byzantského letopočtu", kde církevní otcové udělali tu chybu, že se ho snažili "vypočítat".
A aby jim to "vyšlo", museli se uchýlit k trikům, jako je tento:


"Это c было взято из Библии: «И сотворил Бог человека по образу Своему <…> И был вечер, и было утро: день шестой» (Быт. 1:27-31), «у Господа один день, как тысяча лет, и тысяча лет, как один день» (2Пет. 3:8 ). Основываясь на этих библейских утверждениях, христианские богословы пришли к выводу, что поскольку «Адам был создан в середине шестого дня творения», то «Христос пришёл на Землю в середине шестого тысячелетия», то есть около 5500 года от «сотворения мира»"


"Tento vztah byl převzat z Bible: „A Bůh stvořil člověka ke svému obrazu <...> A nastal večer a bylo jitro: den šestý“ ( Gn 1:27-31 ), „Hospodin má jeden den jako tisíc let a tisíc let je jako jeden den“ ( 2 Pet 3:8 ). Na základě těchto biblických výroků dospěli křesťanští teologové k závěru, že jelikož „Adam byl stvořen uprostřed šestého dne stvoření“, „Kristus přišel na Zemi v polovině šestého tisíciletí“, tedy asi 5500 od „ stvoření světa“."


https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D1%8D%D1%80%D0%B0


Uznávám, že jsem nikde nenašel vysvětlení, proč by Byzantská říše používala Slovanský letopočet...
Pravda ovšem taky je i to, že existuje klasická křesťanská "technologie překrývání" původních Slovanských posvátných míst křesťanskými stavbami a totéž se týká i svátků v roce...


rusky mir = svět ale také mir = mír

Tohle platí v současné Ruštině.
Já ovšem hovořím o starých slovech s odlišným pravopisem:
Chtělo by to vidět, jak je slovo мир napsáno v těch dokumentech, které se zachovaly:
мир
мiр
мïр


[quote=&quot;pid:42074, uid:235&quot;]Letopočet 75xx je byzantsk&yacute; kalend&aacute;ř zn&aacute;m&yacute; 1300 let. Vždy to byl byzantsk&yacute; křesťansk&yacute; pravoslavn&yacute; kalend&aacute;ř, nikdy to neznamenalo nic jin&eacute;ho.[/quote] Poč&aacute;tek &quot;Slovansk&eacute;ho letopočtu&quot; je odůvodněn dogmaticky, proto je jeho původ obt&iacute;žněji/jednodu&scaron;eji (z&aacute;lež&iacute; na tom, co si kdo vybere) napadnuteln&yacute;. To ale nen&iacute; př&iacute;pad &quot;Byzantsk&eacute;ho letopočtu&quot;, kde c&iacute;rkevn&iacute; otcov&eacute; udělali tu chybu, že se ho snažili &quot;vypoč&iacute;tat&quot;. A aby jim to &quot;vy&scaron;lo&quot;, museli se uch&yacute;lit k trikům, jako je tento: &quot;Это c было взято из Библии: &laquo;И сотворил Бог человека по образу Своему &lt;&hellip;&gt; И был вечер, и было утро: день шестой&raquo; (Быт. 1:27-31), &laquo;у Господа один день, как тысяча лет, и тысяча лет, как один день&raquo; (2Пет. 3:8 ). Основываясь на этих библейских утверждениях, христианские богословы пришли к выводу, что поскольку &laquo;Адам был создан в середине шестого дня творения&raquo;, то &laquo;Христос пришёл на Землю в середине шестого тысячелетия&raquo;, то есть около 5500 года от &laquo;сотворения мира&raquo;&quot; &quot;Tento vztah byl převzat z Bible: &bdquo;A Bůh stvořil člověka ke sv&eacute;mu obrazu &lt;...&gt; A nastal večer a bylo jitro: den &scaron;est&yacute;&ldquo; ( Gn 1:27-31 ), &bdquo;Hospodin m&aacute; jeden den jako tis&iacute;c let a tis&iacute;c let je jako jeden den&ldquo; ( 2 Pet 3:8 ). Na z&aacute;kladě těchto biblick&yacute;ch v&yacute;roků dospěli křesťan&scaron;t&iacute; teologov&eacute; k z&aacute;věru, že jelikož &bdquo;Adam byl stvořen uprostřed &scaron;est&eacute;ho dne stvořen&iacute;&ldquo;, &bdquo;Kristus při&scaron;el na Zemi v polovině &scaron;est&eacute;ho tis&iacute;cilet&iacute;&ldquo;, tedy asi 5500 od &bdquo; stvořen&iacute; světa&ldquo;.&quot; https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D1%8D%D1%80%D0%B0 Uzn&aacute;v&aacute;m, že jsem nikde nena&scaron;el vysvětlen&iacute;, proč by Byzantsk&aacute; ř&iacute;&scaron;e použ&iacute;vala Slovansk&yacute; letopočet... Pravda ov&scaron;em taky je i to, že existuje klasick&aacute; křesťansk&aacute; &quot;technologie překr&yacute;v&aacute;n&iacute;&quot; původn&iacute;ch Slovansk&yacute;ch posv&aacute;tn&yacute;ch m&iacute;st křesťansk&yacute;mi stavbami a tot&eacute;ž se t&yacute;k&aacute; i sv&aacute;tků v roce... [quote=&quot;pid:42074, uid:235&quot;]rusky mir = svět ale tak&eacute; mir = m&iacute;r[/quote] Tohle plat&iacute; v současn&eacute; Ru&scaron;tině. J&aacute; ov&scaron;em hovoř&iacute;m o star&yacute;ch slovech s odli&scaron;n&yacute;m pravopisem: [quote=&quot;pid:42046, uid:240&quot;]Chtělo by to vidět, jak je slovo мир naps&aacute;no v těch dokumentech, kter&eacute; se zachovaly: мир мiр м&iuml;р[/quote]

Ogar démon není - to je jasné. Protože typ démon je úplně o něčem jiném. Ogar ho nedosahuje.


kazdy zrejme demonizmus chapeme inak. Ak jedinec nedosiahne rezim psychiky Clovek rozumny, tak sa u neho vzdy vyskytuje urcity podiel zvieracej, robotickej aj demonickej vlozky. Demonicka nemusi vobec znamenat, ze chape viac ale ze svoj intelekt pouziva proti druhemu, ci uz pod vplyvom egregoru alebo inou posadnutostou - trockizmom.


http://leva-net.webnode.cz/products/v-jefimov-o-demonizme-medzi-studentmi-ksb/


[quote=&quot;pid:41633, uid:203&quot;]Ogar d&eacute;mon nen&iacute; - to je jasn&eacute;. Protože typ d&eacute;mon je &uacute;plně o něčem jin&eacute;m. Ogar ho nedosahuje.[/quote] kazdy zrejme demonizmus chapeme inak. Ak jedinec nedosiahne rezim psychiky Clovek rozumny, tak sa u neho vzdy vyskytuje urcity podiel zvieracej, robotickej aj demonickej vlozky. Demonicka nemusi vobec znamenat, ze chape viac ale ze svoj intelekt pouziva proti druhemu, ci uz pod vplyvom egregoru alebo inou posadnutostou - trockizmom. http://leva-net.webnode.cz/products/v-jefimov-o-demonizme-medzi-studentmi-ksb/

pod vplyvom egregoru alebo inou posadnutostou - trockizmom

To není démon ale zombie. Podle Tebe robot.


[quote=&quot;pid:42687, uid:252&quot;]pod vplyvom egregoru alebo inou posadnutostou - trockizmom[/quote] To nen&iacute; d&eacute;mon ale zombie. Podle Tebe robot.

To není démon ale zombie. Podle Tebe robot.

zalezi od zlozky demona v psychike.


[quote=&quot;pid:43101, uid:781&quot;]To nen&iacute; d&eacute;mon ale zombie. Podle Tebe robot.[/quote] zalezi od zlozky demona v psychike.

zalezi od zlozky demona v psychike.

No ano. V každém z nás jsou všechny složky. To dělení je spíš o tom, jaká převládá.
Já ale poukazoval na ten konkrétní případ co jsem citoval. Pod vlivem egregoru nebo jiná posedlost. To je charakteristika zombie. Démon je ten kdo ty egregory a jiné posedlosti vytváří aby si vytvářel zombíky které jsou pak tou koncepcí ovládáni a démonovi tak slouží.
Pro příklad jak to vidím já: Státní elity, politici, jsou všichni zombie. Jsou ovládáni davo - elitární koncepcí která je od démona. Věří jí a slouží protože jim zajišťuje parazitování na davu. No a aby parazitovat mohli, vůči davu se sami chovají jako démoni a dav je vůči nim v pozici zombie. Dav musí těm jejich kecům věřit v dostatečné míře aby jim to zajišťovalo pozici elity.


[quote=&quot;pid:43190, uid:252&quot;]zalezi od zlozky demona v psychike.[/quote] No ano. V každ&eacute;m z n&aacute;s jsou v&scaron;echny složky. To dělen&iacute; je sp&iacute;&scaron; o tom, jak&aacute; převl&aacute;d&aacute;. J&aacute; ale poukazoval na ten konkr&eacute;tn&iacute; př&iacute;pad co jsem citoval. Pod vlivem egregoru nebo jin&aacute; posedlost. To je charakteristika zombie. D&eacute;mon je ten kdo ty egregory a jin&eacute; posedlosti vytv&aacute;ř&iacute; aby si vytv&aacute;řel zomb&iacute;ky kter&eacute; jsou pak tou koncepc&iacute; ovl&aacute;d&aacute;ni a d&eacute;monovi tak slouž&iacute;. Pro př&iacute;klad jak to vid&iacute;m j&aacute;: St&aacute;tn&iacute; elity, politici, jsou v&scaron;ichni zombie. Jsou ovl&aacute;d&aacute;ni davo - elit&aacute;rn&iacute; koncepc&iacute; kter&aacute; je od d&eacute;mona. Věř&iacute; j&iacute; a slouž&iacute; protože jim zaji&scaron;ťuje parazitov&aacute;n&iacute; na davu. No a aby parazitovat mohli, vůči davu se sami chovaj&iacute; jako d&eacute;moni a dav je vůči nim v pozici zombie. Dav mus&iacute; těm jejich kecům věřit v dostatečn&eacute; m&iacute;ře aby jim to zaji&scaron;ťovalo pozici elity.
123
8.11k
190
29
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept