Zdravie a záhrada
Biologické frekvence

Objevila jsem na You tube léčení pomocí frekvencí zvuku. Jsou zdm frekvence na léčení cukrovky, ledvin, posílení imunity, dokonce i epilepsie. Jde o Neowake, jsou dca druhy, oranžový Neowake a já pouštím zelený Neowake. Jde o několika minutové frekvence, já položím telefon na stůl nebo na zem a ono se to pak přehrává pořád dokola. Zatím jako prevenci, ke tam i nedostatek vitamínů B nebo D...výsledek nemůžu zatím hodnotit, pouštím si to krátce. Ale myslím že to jako doplněk k léčbě bude dobré. Léčba zvukovými vlnami jsou i Sollfegiho frekvence, to mám vyzkoušené že to pomáhá. Tak zkuste i Vy.


Objevila jsem na You tube léčení pomocí frekvencí zvuku. Jsou zdm frekvence na léčení cukrovky, ledvin, posílení imunity, dokonce i epilepsie. Jde o Neowake, jsou dca druhy, oranžový Neowake a já pouštím zelený Neowake. Jde o několika minutové frekvence, já položím telefon na stůl nebo na zem a ono se to pak přehrává pořád dokola. Zatím jako prevenci, ke tam i nedostatek vitamínů B nebo D...výsledek nemůžu zatím hodnotit, pouštím si to krátce. Ale myslím že to jako doplněk k léčbě bude dobré. Léčba zvukovými vlnami jsou i Sollfegiho frekvence, to mám vyzkoušené že to pomáhá. Tak zkuste i Vy.

pomocí frekvencí zvuku

Já měl problém s nohou, praskla mi šlacha, bylo to velice bolestivé. Úplnou náhodou se mi večer před spaním ve výběru YT objevila hudba s frekvencí právě na můj problém. Řekl jsem si, že to zkusím, vždyť za pokus nic nedám. Tak jsem nechal tuto hudbu na mě působit celou noc a vážně došlo ke zlepšení a po několika dnech k úplnému vymizení bolesti.
Na YT se nachází hudba s různými frekvencemi podle druhu potíží. Mně se to osvědčilo a vřele doporučuji. Záhadou je, jak YT věděl, že právě tím neduhem trpím? Že by HNR?


[quote="pid:42518, uid:88"]pomocí frekvencí zvuku[/quote] Já měl problém s nohou, praskla mi šlacha, bylo to velice bolestivé. Úplnou náhodou se mi večer před spaním ve výběru YT objevila hudba s frekvencí právě na můj problém. Řekl jsem si, že to zkusím, vždyť za pokus nic nedám. Tak jsem nechal tuto hudbu na mě působit celou noc a vážně došlo ke zlepšení a po několika dnech k úplnému vymizení bolesti. Na YT se nachází hudba s různými frekvencemi podle druhu potíží. Mně se to osvědčilo a vřele doporučuji. Záhadou je, jak YT věděl, že právě tím neduhem trpím? Že by HNR?

Můj kocour dostal již 3 epileptické záchvaty, po 5 měsících. Po tom posledním před týdnem se mi.na You tube objevila nabídka na zelený Neowake na léčení epilepsie. Takže zřejmě také HNR, protože kocour není ochoten denně brát tabletky, žádné tabletky není ochoten pozřít. Takže záchrana probíhá tak, že mu.musim strčit ruku do krku a vytáhnout jazyk a držet ho hlavou dolů a jazyk mačksz. Vždy mám bolestivě prokousnutou ruku a naštěstí jsem vždy u toho, protože bývá hodně venku. Podle mého je to pomoc seshora. Zatím výsledek nedokážu odhadnout. Sama si pouštím posílení imunity a očištění od parazitu a léčbu cukrovky. Ale věřím že to pomáhá a jednou to bude jedna z mála možností léčby. Vzhledem k vakcinaci zdravotníků. Bohužel očekávám za čas zhoršení možnosti léčení. A tohle je cesta. Takže doporučuji všem vyzkoušet.


Můj kocour dostal již 3 epileptické záchvaty, po 5 měsících. Po tom posledním před týdnem se mi.na You tube objevila nabídka na zelený Neowake na léčení epilepsie. Takže zřejmě také HNR, protože kocour není ochoten denně brát tabletky, žádné tabletky není ochoten pozřít. Takže záchrana probíhá tak, že mu.musim strčit ruku do krku a vytáhnout jazyk a držet ho hlavou dolů a jazyk mačksz. Vždy mám bolestivě prokousnutou ruku a naštěstí jsem vždy u toho, protože bývá hodně venku. Podle mého je to pomoc seshora. Zatím výsledek nedokážu odhadnout. Sama si pouštím posílení imunity a očištění od parazitu a léčbu cukrovky. Ale věřím že to pomáhá a jednou to bude jedna z mála možností léčby. Vzhledem k vakcinaci zdravotníků. Bohužel očekávám za čas zhoršení možnosti léčení. A tohle je cesta. Takže doporučuji všem vyzkoušet.

Ještě jsem si vzpomněla že před rokem jsem Sollfegiho frekvencemi.vyléčila mojí kočičku, kterou napadl pes. Léčila jsem jí mnoho dní několik hodin denně a podařilo se to. Jsem ráda.


Ještě jsem si vzpomněla že před rokem jsem Sollfegiho frekvencemi.vyléčila mojí kočičku, kterou napadl pes. Léčila jsem jí mnoho dní několik hodin denně a podařilo se to. Jsem ráda.

je to niekde popísané?


Je niekde riešené sila signálu a kvalita reproduktorov?


Na cukrovku je ktorá vhodná?


Ide o to že všetko má svoju vnútornú frekvenciu. A aj slovami sa dá liečiť (lenže to musí aj samotný jazyk byť v lade), aj myšlienky majú svoju frekvenciu...... A potom sme väčšej časti z vody ktorá rezonuje.


Každopádne vyskúšam naladiť sa na
https://www.youtube.com/watch?v=hVpyiBwwyZE


je to niekde popísané? Je niekde riešené sila signálu a kvalita reproduktorov? Na cukrovku je ktorá vhodná? Ide o to že všetko má svoju vnútornú frekvenciu. A aj slovami sa dá liečiť (lenže to musí aj samotný jazyk byť v lade), aj myšlienky majú svoju frekvenciu...... A potom sme väčšej časti z vody ktorá rezonuje. Každopádne vyskúšam naladiť sa na https://www.youtube.com/watch?v=hVpyiBwwyZE

Pouzivam Sapien Medicine alebo spooky2 alebo bioresonance. Spooky a bioresonance su vacsinou len frekvencie, takze to trha usi, ale Sapien to ma zakryte hudbou. Okrem vitaminu D ma C, parasite destroyer, co by som prirovnala k ivermectinu. Treba si to pozriet a pohladat co treba.
Len teda odporucaju tak 2-3x a vypit k tomu liter vody, nech sa vyplavi, co tam nema byt.


Pouzivam Sapien Medicine alebo spooky2 alebo bioresonance. Spooky a bioresonance su vacsinou len frekvencie, takze to trha usi, ale Sapien to ma zakryte hudbou. Okrem vitaminu D ma C, parasite destroyer, co by som prirovnala k ivermectinu. Treba si to pozriet a pohladat co treba. Len teda odporucaju tak 2-3x a vypit k tomu liter vody, nech sa vyplavi, co tam nema byt.

Záhadou je, jak YT věděl, že právě tím neduhem trpím? Že by HNR?


YT patri pod Google, takže stačilo, ak si predtým googlil, čo by Ti mohlo uľaviť od Tvojho problému...


[quote="pid:42519, uid:312"]Záhadou je, jak YT věděl, že právě tím neduhem trpím? Že by HNR?[/quote] YT patri pod Google, takže stačilo, ak si predtým googlil, čo by Ti mohlo uľaviť od Tvojho problému...

Dusan,.kvalita signálu není řešena, co se týče cukrovky je to tak, že každá biofrekvence je pojmenovaná na co se používá, takže stačí prolistovat seznam frekvencí. Kvalitu reproduktoru jsem neřešila. Já si vše pouštím přes telefon, dávám pozor aby byl alespoň půl metru ode mne a potichu.


Dusan,.kvalita signálu není řešena, co se týče cukrovky je to tak, že každá biofrekvence je pojmenovaná na co se používá, takže stačí prolistovat seznam frekvencí. Kvalitu reproduktoru jsem neřešila. Já si vše pouštím přes telefon, dávám pozor aby byl alespoň půl metru ode mne a potichu.

YT patri pod Google, takže stačilo, ak si predtým googlil, čo by Ti mohlo uľaviť od Tvojho problému...

Hm, hm, já nic takového negooglil, ani nemusím, jelikož mám v domě doktorku smile Šel jsem si pustit obligátně noční déšť, jak to dělám obvykle, no a tam frekvence na "izcelenie". I kdyby mě odposlouchával, tak doma mluvím česky, ale YT mám nastaven na ruštinu.


[quote="pid:42573, uid:178"]YT patri pod Google, takže stačilo, ak si predtým googlil, čo by Ti mohlo uľaviť od Tvojho problému...[/quote] Hm, hm, já nic takového negooglil, ani nemusím, jelikož mám v domě doktorku 8) Šel jsem si pustit obligátně noční déšť, jak to dělám obvykle, no a tam frekvence na "izcelenie". I kdyby mě odposlouchával, tak doma mluvím česky, ale YT mám nastaven na ruštinu.
Upravené 12. 11. 2021 o 11:52

Děkuji Janě za odkazy na léčivé frekvence! Hned je vyzkouším. :-) Co se týče té nabídky od YT, napadlo mě to stejné - patří pod Google a dokáže nabízet reklamy i z toho, co od vás odposlouchá. Jak je to však s jazykovým nastavením, těžko říci, mají přeci docela kvalitní translátor, takže je možné, že si dokážou přeložit hlas kohokoliv ať jste kdekoliv.


Děkuji Janě za odkazy na léčivé frekvence! Hned je vyzkouším. :-) Co se týče té nabídky od YT, napadlo mě to stejné - patří pod Google a dokáže nabízet reklamy i z toho, co od vás odposlouchá. Jak je to však s jazykovým nastavením, těžko říci, mají přeci docela kvalitní translátor, takže je možné, že si dokážou přeložit hlas kohokoliv ať jste kdekoliv.

patří pod Google a dokáže nabízet reklamy i z toho, co od vás odposlouchá

áno, mám vyskúšané. stačí sa o niečom rozprávať a začnú na to chodiť reklamy... mobil, PC, televízor - všetko je prepojené a zberá údaje aj z priestorových odposluchov


[quote="pid:42604, uid:19"]patří pod Google a dokáže nabízet reklamy i z toho, co od vás odposlouchá[/quote] áno, mám vyskúšané. stačí sa o niečom rozprávať a začnú na to chodiť reklamy... mobil, PC, televízor - všetko je prepojené a zberá údaje aj z priestorových odposluchov

patří pod Google a dokáže nabízet reklamy i z toho, co od vás odposlouchá. Jak je to však s jazykovým nastavením, těžko říci, mají přeci docela kvalitní translátor, takže je možné, že si dokážou přeložit hlas kohokoliv ať jste kdekoliv.


Že by sa z veľkého brata stal samaritán?smile


[quote="pid:42604, uid:19"]patří pod Google a dokáže nabízet reklamy i z toho, co od vás odposlouchá. Jak je to však s jazykovým nastavením, těžko říci, mají přeci docela kvalitní translátor, takže je možné, že si dokážou přeložit hlas kohokoliv ať jste kdekoliv.[/quote] Že by sa z veľkého brata stal samaritán?8)
Upravené 12. 11. 2021 o 12:20

Dejve není vůbec zač, ráda pomůžu. Mě to přijde jako náhradní varianta do budoucnosti. Navíc chci upozornit, že Sollgegiho frekvence se dají koupit i na dvd, kamarádka si je koupila. Vlastně odpadne wifi a je to zdravější. Ty pořady Neowake oranžový i zelený nevím jestli se dají koupit, zkusím to zjistit. Myslím že je to v dnešní době super info..kdoví ci bude se zdravotnictvím časem..neočko možná budou mít problémy s léčbou


Dejve není vůbec zač, ráda pomůžu. Mě to přijde jako náhradní varianta do budoucnosti. Navíc chci upozornit, že Sollgegiho frekvence se dají koupit i na dvd, kamarádka si je koupila. Vlastně odpadne wifi a je to zdravější. Ty pořady Neowake oranžový i zelený nevím jestli se dají koupit, zkusím to zjistit. Myslím že je to v dnešní době super info..kdoví ci bude se zdravotnictvím časem..neočko možná budou mít problémy s léčbou

A ještě k tomu chci říci že mě to odposlouchávání děsí. Doma nemáme chytré přístroje..a stejně nás odposlouchávají a to je děsivé.


A ještě k tomu chci říci že mě to odposlouchávání děsí. Doma nemáme chytré přístroje..a stejně nás odposlouchávají a to je děsivé.

Beautiful Relaxing Hymns, Peaceful Instrumental Music, "October Autumn Morning Sunrise" By Tim Janis


Tady je dalsi odkaz z YOU TUBE s hudbou...da se to poslouchat samostatne ..... ci se pri tom navic tesit s nadhernymi zabery z prirody
Je to zdarma...a pokud na to kliknete tak vam tam priste naskoci dalsich nekolik melodii..
Nevim v jake to je frekvenci..?.ale pusobi to hojive na bolavou dusi....Preji prijemny poslech




presunute zo samostatnej temy. @delnas , zacni prosim pouzivat forum tak ako sa ma :)

Beautiful Relaxing Hymns, Peaceful Instrumental Music, "October Autumn Morning Sunrise" By Tim Janis Tady je dalsi odkaz z YOU TUBE s hudbou...da se to poslouchat samostatne ..... ci se pri tom navic tesit s nadhernymi zabery z prirody Je to zdarma...a pokud na to kliknete tak vam tam priste naskoci dalsich nekolik melodii.. Nevim v jake to je frekvenci..?.ale pusobi to hojive na bolavou dusi....Preji prijemny poslech --- ###### presunute zo samostatnej temy. @delnas , zacni prosim pouzivat forum tak ako sa ma :)
Upravené 12. 11. 2021 o 16:09

Neříkám, že to nefunguje, ale byl bych velice opatrný...


Znáte to o medu a lžičce hnoje...


Neříkám, že to nefunguje, ale byl bych velice opatrný... Znáte to o medu a lžičce hnoje...
Upravené 12. 11. 2021 o 20:37

Len dodám, že v minlosti veľa hudobníkov používalo frekvenciu 432 Hz. Ževraj tá frekvencia je nejaká "zázračná". Neskôr si ten pozitívny účinok frekvencie 432 Hz "niekto" všimol a "pre istotu" zmenil základnú ladiacu frekvenciu hudobných diel na 440 Hz.
Toto docela rád počúvam. Tiež keď už je to o frekvenciách a počúvaní tak si treba na počúvanie takejto hudby zaobstarat aj repráky aspoň za 25 E nech aj tých 432 Hz vedia ako tak interpretovať smile
https://www.youtube.com/embed/D2KRO0qRDhU


Len dodám, že v minlosti veľa hudobníkov používalo frekvenciu 432 Hz. Ževraj tá frekvencia je nejaká "zázračná". Neskôr si ten pozitívny účinok frekvencie 432 Hz "niekto" všimol a "pre istotu" zmenil základnú ladiacu frekvenciu hudobných diel na 440 Hz. Toto docela rád počúvam. Tiež keď už je to o frekvenciách a počúvaní tak si treba na počúvanie takejto hudby zaobstarat aj repráky aspoň za 25 E nech aj tých 432 Hz vedia ako tak interpretovať :D https://www.youtube.com/embed/D2KRO0qRDhU
1.24k
16
11
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept