Mimo kategórií
Otázka

Chcela by som veľmi pekne poprosiť o pomoc. Je tu niekto, kto je farmaceut alebo má v rodine farmaceuta, lekárnika?


Otázka znie:
Ako často sa menia obaly /ich grafika/ najmä na často používaných liekoch a doplnkoch?


Dúfam, že mi odpoveď pomôže v príspevku, ktorý má zatiaľ len pracovnú podobu.


Ideálne asi do súkromnej správy.


Ďakujem.


Chcela by som veľmi pekne poprosiť o pomoc. Je tu niekto, kto je farmaceut alebo má v rodine farmaceuta, lekárnika? Otázka znie: Ako často sa menia obaly /ich grafika/ najmä na často používaných liekoch a doplnkoch? Dúfam, že mi odpoveď pomôže v príspevku, ktorý má zatiaľ len pracovnú podobu. Ideálne asi do súkromnej správy. Ďakujem.

Skúsim to ešte inak.
Je tu niekto, kto dlhodobo užíva nejaký konkrétny liek alebo doplnok, všimli ste si zmenu obalu, ak áno, po akom dlhom čase používania?


Skúsim to ešte inak. Je tu niekto, kto dlhodobo užíva nejaký konkrétny liek alebo doplnok, všimli ste si zmenu obalu, ak áno, po akom dlhom čase používania?

co som si ja vsimla, tak menia balenie, ale tak raz za 3-5 roky max. Podla mna na to nenajdes nejaky cyklus, to je skor zalezitost, ked sa v managemente dohodnu s nejakymi promotermi ci majitelmi reklamnych agentur, ze nutne treba zmenit logo ci balenie. Prip. ked EU zavedie dalsie pravidla na informovanie verejnosti a potom sa musi menit balenie, aby sa to zmestilo


co som si ja vsimla, tak menia balenie, ale tak raz za 3-5 roky max. Podla mna na to nenajdes nejaky cyklus, to je skor zalezitost, ked sa v managemente dohodnu s nejakymi promotermi ci majitelmi reklamnych agentur, ze nutne treba zmenit logo ci balenie. Prip. ked EU zavedie dalsie pravidla na informovanie verejnosti a potom sa musi menit balenie, aby sa to zmestilo
384
2
2
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept