Zdravie a záhrada
"covid."... a kdo je kdo

Tak se divam na NHL /hokej a vidim, ze skoro nikdo nema masku....vycistim si brejle abych lepe videl...prepnu na Soccer / footbal a vidim to same....
Napisi nekolika kamaradum v USA a.....elhle....
noseni masek se zrusilo napr. v Texasu pred 7 mesici...do kina, divadel do obchodu, ...bez masky...
a zde v Canade ci v CZ vsichni a vsude vcetne "uprdenych politiku."....prednasejicich nechutne vyzvy na podiich s maskami jako nemocni psi....
a tak mne napadlo...neni to podle stupne zavislosti jednotlivych zemi....?
na mezinarodnich kartelech.....
= kdyz nebudete vyjadrovat poslusnost tak vam to osolime...pokud ano tak dostanete nejaky ten prispevek....


Tak se divam na NHL /hokej a vidim, ze skoro nikdo nema masku....vycistim si brejle abych lepe videl...prepnu na Soccer / footbal a vidim to same.... Napisi nekolika kamaradum v USA a.....elhle.... noseni masek se zrusilo napr. v Texasu pred 7 mesici...do kina, divadel do obchodu, ...bez masky... a zde v Canade ci v CZ vsichni a vsude vcetne "uprdenych politiku."....prednasejicich nechutne vyzvy na podiich s maskami jako nemocni psi.... a tak mne napadlo...neni to podle stupne zavislosti jednotlivych zemi....? na mezinarodnich kartelech..... = kdyz nebudete vyjadrovat poslusnost tak vam to osolime...pokud ano tak dostanete nejaky ten prispevek....

neni to podle stupne zavislosti jednotlivych zemi....?


Muze byt. Taky mi porad nehralo, proc v PL vse bez nejakych extra omezovani. Viz moje zkusenost z PL pred mesicem


[quote="pid:44877, uid:346"]neni to podle stupne zavislosti jednotlivych zemi....?[/quote] Muze byt. Taky mi porad nehralo, proc v PL vse bez nejakych extra omezovani. Viz moje zkusenost z PL pred mesicem
Upravené 24. 11. 2021 o 19:56
490
1
2
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept