Mimo kategórií
Vyhláška o povinném očkování vyjde již příští týden

Povinné očkování by se mělo vztahovat na osoby starší 60 let, na policisty, vojáky a další ozbrojené složky, dále pak na hasiče a zdravotníky či zaměstnance v sociální péči. Nově by v ní měli být uvedeni i medici, uvedl v pátek ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) s tím, že vyhláška by měla vyjít příští týden.Pan Vojteh spolu s Babišovou mafií se těší na co nejrychlejší schválení zákona o očkování,v únoru byl příběh najednou příští týden. Fašisty mě určitě neočkujete, budu jíst listí v lese, červy ze země, ale nebudu mě očkovat fašisty vakcínou, která je experimentem na lidech. Zemřu jako muž, pokud budu muset, a nebýt zabit vaším fašistickým gangem.


Povinné očkování by se mělo vztahovat na osoby starší 60 let, na policisty, vojáky a další ozbrojené složky, dále pak na hasiče a zdravotníky či zaměstnance v sociální péči. Nově by v ní měli být uvedeni i medici, uvedl v pátek ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) s tím, že vyhláška by měla vyjít příští týden.Pan Vojteh spolu s Babišovou mafií se těší na co nejrychlejší schválení zákona o očkování,v únoru byl příběh najednou příští týden. Fašisty mě určitě neočkujete, budu jíst listí v lese, červy ze země, ale nebudu mě očkovat fašisty vakcínou, která je experimentem na lidech. Zemřu jako muž, pokud budu muset, a nebýt zabit vaším fašistickým gangem.

Povinné očkování by se mělo vztahovat

No právě... "by se mělo"... Povídat můžou, co chtějí - zvláště Vojtěch, který už má sbalené kufry v té současné "vládě - nevládě".
Jak se to u nás říká? Nestahuj kalhoty, když brod je ještě daleko!


[quote="pid:46518, uid:747"]Povinné očkování by se mělo vztahovat[/quote] No právě... "by se mělo"... Povídat můžou, co chtějí - zvláště Vojtěch, který už má sbalené kufry v té současné "vládě - nevládě". Jak se to u nás říká? **Nestahuj kalhoty, když brod je ještě daleko!**

Ach Milan, Milan. Tvoj život musí ale vyzerať, kde len sa pozrieš samá hrôza čo? A najhoršie na tom je, že človek ani NEVIE čo proti tomu spraviť? Že tak Milan. Mal by si začať študovať, potom by si vedel viacej riešení na problémy a tvoj pohľad na svet by nebol samá katastrofa.


Z toho článku si zabudol uviesť, že plánujú to povinné očkovanie od marca 2022, a že nevylučujú, že sa to ešte bude meniť. Takže oni len chcú vytvoriť agregor povinného očkovania, ktorý bude postavený na vode, na fanatizovaní davu. Podobne ako postavili koronu na vode, len média ju živia.


Ach Milan, Milan. Tvoj život musí ale vyzerať, kde len sa pozrieš samá hrôza čo? A najhoršie na tom je, že človek ani NEVIE čo proti tomu spraviť? Že tak Milan. Mal by si začať študovať, potom by si vedel viacej riešení na problémy a tvoj pohľad na svet by nebol samá katastrofa. Z toho článku si zabudol uviesť, že plánujú to povinné očkovanie od marca 2022, a že nevylučujú, že sa to ešte bude meniť. Takže oni len chcú vytvoriť agregor povinného očkovania, ktorý bude postavený na vode, na fanatizovaní davu. Podobne ako postavili koronu na vode, len média ju živia.

Ach Milan, Milan. Tvoj život musí ale vyzerať, kde len sa pozrieš samá hrôza čo? A najhoršie na tom je, že človek ani NEVIE čo proti tomu spraviť? Že tak Milan. Mal by si začať študovať, potom by si vedel viacej riešení na problémy a tvoj pohľad na svet by nebol samá katastrofa.
Nejde o mě osobně, nebojím se ničeho jiného než Boha ... mám tu českou manželku, rodinu a dal bych za ně život, jsem připraven zabít holýma rukama toho, kdo přinutil mou ženu, dceru a vnučku očkovat. dostali za úkol z centra moci, aby to udělali, budou se o to všemožně snažit, zachránit své zadky před těmi, protože jim to slíbili, dostali spoustu peněz. Osobně nevěřím žádnému politikovi na této planetě, každý je zkorumpovaný, lže pro své osobní zájmy a mám velmi dobré životní zkušenosti, co se týče politiků, nevěřím jim, nevěřím ani když to říkají pravdu, protože politik nikdy neříká pravdu


[quote="pid:46540, uid:106"]Ach Milan, Milan. Tvoj život musí ale vyzerať, kde len sa pozrieš samá hrôza čo? A najhoršie na tom je, že človek ani NEVIE čo proti tomu spraviť? Že tak Milan. Mal by si začať študovať, potom by si vedel viacej riešení na problémy a tvoj pohľad na svet by nebol samá katastrofa.[/quote]Nejde o mě osobně, nebojím se ničeho jiného než Boha ... mám tu českou manželku, rodinu a dal bych za ně život, jsem připraven zabít holýma rukama toho, kdo přinutil mou ženu, dceru a vnučku očkovat. dostali za úkol z centra moci, aby to udělali, budou se o to všemožně snažit, zachránit své zadky před těmi, protože jim to slíbili, dostali spoustu peněz. Osobně nevěřím žádnému politikovi na této planetě, každý je zkorumpovaný, lže pro své osobní zájmy a mám velmi dobré životní zkušenosti, co se týče politiků, nevěřím jim, nevěřím ani když to říkají pravdu, protože politik nikdy neříká pravdu
540
3
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept