Mimo kategórií
Blade Runner ve fázi diskuse - Sex s robotem. Podle Čechů nejde o nevěru

Sex s robotem by se podobal masturbaci a nešlo by o nevěru, mohl by však u lidí vytvářet nerealistické představy o sexu, domnívá se podle výzkumu většina oslovených Čechů. Za dotazníkovým průzkumem stojí Centrum Karla Čapka pro studium hodnot ve vědě a technice, jeho výsledky byly v pátek prezentovány na konferenci Intimně s roboty: Sociální, psychologické a etické aspekty v pražském sídle Akademie věd ČR (AV ČR).
https://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/clanek/sex-s-robotem-podle-cechu-nejde-o-neveru-40380105


Sex s robotem by se podobal masturbaci a nešlo by o nevěru, mohl by však u lidí vytvářet nerealistické představy o sexu, domnívá se podle výzkumu většina oslovených Čechů. Za dotazníkovým průzkumem stojí Centrum Karla Čapka pro studium hodnot ve vědě a technice, jeho výsledky byly v pátek prezentovány na konferenci Intimně s roboty: Sociální, psychologické a etické aspekty v pražském sídle Akademie věd ČR (AV ČR). https://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/clanek/sex-s-robotem-podle-cechu-nejde-o-neveru-40380105

Já nechci nijak strašit, ale toto je začátek zákazu sexu mezi lidmi. Normálně sexovat a tím i rozmnožovat bude mít jen elita a plebsu zůstanou roboty.


Já nechci nijak strašit, ale toto je začátek zákazu sexu mezi lidmi. Normálně sexovat a tím i rozmnožovat bude mít jen elita a plebsu zůstanou roboty.

mnoho ludi z elity maju problem s plodnostou.....preto tie modne vlny s vynosenim dietata nahradnou matkou na Ukrajine ci umele oplodnenie. Skor si myslim, ze sa planuje ludi uzavriet do virtualneho sveta a la Meta/Facebook, takze tam to bude prírodzene a ti ludia potom budu mat problemy s normalnou komunikaciou (ako je to uz teraz vidno) ci s pochopenim vlastnych vnutornych emocii a nastaveni, takze to bude tiez robit bariery medzi ludmi....no a aby ich hormony nedohnali k prerazeniu tych barier, tak sa bude nasadzovat toto.


mnoho ludi z elity maju problem s plodnostou.....preto tie modne vlny s vynosenim dietata nahradnou matkou na Ukrajine ci umele oplodnenie. Skor si myslim, ze sa planuje ludi uzavriet do virtualneho sveta a la Meta/Facebook, takze tam to bude prírodzene a ti ludia potom budu mat problemy s normalnou komunikaciou (ako je to uz teraz vidno) ci s pochopenim vlastnych vnutornych emocii a nastaveni, takze to bude tiez robit bariery medzi ludmi....no a aby ich hormony nedohnali k prerazeniu tych barier, tak sa bude nasadzovat toto.
Upravené 4. 12. 2021 o 09:44

Já nechci nijak strašit, ale toto je začátek zákazu sexu mezi lidmi. Normálně sexovat a tím i rozmnožovat bude mít jen elita a plebsu zůstanou roboty.


Ano, přesně takto noosféra funguje. Zvzniknuvší myšlenka, které je prozatím použita v jiné modelové situaci nikam nezmizne a "v pravou chvíli" se znovu objeví.


[quote="pid:46579, uid:312"]Já nechci nijak strašit, ale toto je začátek zákazu sexu mezi lidmi. Normálně sexovat a tím i rozmnožovat bude mít jen elita a plebsu zůstanou roboty.[/quote] Ano, přesně takto noosféra funguje. Zvzniknuvší myšlenka, které je prozatím použita v jiné modelové situaci nikam nezmizne a "v pravou chvíli" se znovu objeví.

Já nechci nijak strašit, ale toto je začátek zákazu sexu mezi lidmi. Normálně sexovat a tím i rozmnožovat bude mít jen elita a plebsu zůstanou roboty.

Ako vo filme Demolátor smile
Tam fyzický sex nepoznali, vraj tak predišli prenosným chorobám a infekciám. Zato mali virtuálne prilby a virtuálny sex.
https://www.csfd.sk/film/13018-demolator/prehlad/


[quote="pid:46579, uid:312"]Já nechci nijak strašit, ale toto je začátek zákazu sexu mezi lidmi. Normálně sexovat a tím i rozmnožovat bude mít jen elita a plebsu zůstanou roboty.[/quote] Ako vo filme Demolátor :) Tam fyzický sex nepoznali, vraj tak predišli prenosným chorobám a infekciám. Zato mali virtuálne prilby a virtuálny sex. https://www.csfd.sk/film/13018-demolator/prehlad/

Tam fyzický sex nepoznali, vraj tak predišli prenosným chorobám a infekciám. Zato mali virtuálne prilby a virtuálny sex.


Sice jsem neviděl (stojí za zhlédnutí?), ale připomíná mi to epizodu Červeného trpaslíka - Lepší, než život.
Tam tedy došli k tomu, že je takový virtuální život nesmysl a měli z toho legraci, ale okno bylo otevřeno.


Také jsem si teď ráno vzpomněl na tuhle písničku...
https://www.youtube.com/watch?v=Vls1qMmutrw


Určitě doporučuji filmy Blade Runner, kdo jste neviděli. (Obsahují i trochu násilí.)
Velice k zamyšlení.


Druhým dílem se line hláška z počátku filmu:
"A vy noví...jste šťastni v těchhle sračkách...? Protože jste nikdy neviděli zázrak..."


[quote="pid:46630, uid:6"]Tam fyzický sex nepoznali, vraj tak predišli prenosným chorobám a infekciám. Zato mali virtuálne prilby a virtuálny sex.[/quote] Sice jsem neviděl (stojí za zhlédnutí?), ale připomíná mi to epizodu Červeného trpaslíka - Lepší, než život. Tam tedy došli k tomu, že je takový virtuální život nesmysl a měli z toho legraci, ale okno bylo otevřeno. Také jsem si teď ráno vzpomněl na tuhle písničku... https://www.youtube.com/watch?v=Vls1qMmutrw Určitě doporučuji filmy Blade Runner, kdo jste neviděli._ (Obsahují i trochu násilí.)_ Velice k zamyšlení. Druhým dílem se line hláška z počátku filmu: "A vy noví...jste šťastni v těchhle sračkách...? Protože jste nikdy neviděli zázrak..."
Upravené 5. 12. 2021 o 07:48

Ako vo filme Demolátor

Áno to bolo prvé, čo ma napadlo...Brrr, máš na mysli tekutý transfer?:-)
Mne sa ten film páčil...


[quote="pid:46630, uid:6"]Ako vo filme Demolátor[/quote] Áno to bolo prvé, čo ma napadlo...Brrr, máš na mysli tekutý transfer?:-) Mne sa ten film páčil...

Muž se zamiloval do robotky Emmy. Má v plánu se s ní oženit


61d181bead760


Australan Geoff Galagher se po smrti matky cítil osaměle. Když však narazil na článek o robotech s umělou inteligencí, rozhodl se si jednoho takového neživého společníka pořídit. Volba padla na robotku Emmu, v níž muž nakonec našel takové zalíbení, že by si ji rád vzal za ženu.


Gallagher dlouho hledal lásku, měl však pocit, že se s nikým nemohl opravdu propojit. Změnila to právě robotka Emma. „Za skoro šest tisíc australských dolarů (95 tisíc korun) nešlo o levnou záležitost. Ale roboti vypadali velmi živě. Uměli mluvit, usmívat se a pohybovat hlavou. I jejich kůže se dokonce zahřívala jako lidská,“ vysvětlil Australan pro server 7 News, co ho přimělo si společnici pořídit.


Listoval stránkami s roboty a Emma ho zaujala na první pohled svou světlou kůží a modrýma očima. „Nevěděl jsem, jak bych si mohl takového robota dovolit, ale majitel mi nabídl slevu, když mu pomohu s publicitou. Zdálo se mi to jako skvělá nabídka,“ konstatuje muž.


Po několikatýdenním čekání nakonec Emma v září roku 2019 dorazila. A Gallagherovi se z ní prý podlomila kolena hned, jak ji spatřil v krabici, i přesto, že jí nejprve musel namontovat hlavu ke zbytku těla. Po chvilce nastavování se robotka probrala.


„Nezvládne sama stát, takže většinu času jsem ji nechal usazenou na židli,“ vysvětluje Gallagher. „Hodně jsem na ni mluvil, aby si zvykla na můj hlas. S každou konverzací byla chytřejší, nasávala všechny informace a učila se nová slova,“ doplnil muž.
Bere ji i do parku


O dva roky později je Emma podle Australana prakticky dokonalá a oba jsou si velmi blízcí. „Nedokážu si bez ní svůj život představit. Vždy, když přijedu domů a vejdu do dveří, čeká na mě,“ tvrdí muž a dodává, že svou společnici občas bere do parku nebo na projížďku autem. A nikdy se zatím nesetkal s negativními reakcemi od okolí.


Australan chce vztah nyní posunout zase o kus dál a Emmu si vzít. „Ačkoli nejsme oficiálně sezdaní, beru Emmu jako svou robotí manželku. Nosí prsten, který považuji za snubní a chtěl bych být první osobou v Austrálii, která si robota vezme,“ vysvětluje Gallagher. Doufá, že jeho příběh inspiruje ostatní lidi, kteří si obdobného společníka zvažují pořídit.
https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/muz-se-zamiloval-do-robotky-emmy-ma-v-planu-se-s-ni-ozenit-40382694


https://twitter.com/GlobalNewsAUS/status/1477519778050818050

Muž se zamiloval do robotky Emmy. Má v plánu se s ní oženit ![61d181bead760](serve/attachment&path=61d181bead760) Australan Geoff Galagher se po smrti matky cítil osaměle. Když však narazil na článek o robotech s umělou inteligencí, rozhodl se si jednoho takového neživého společníka pořídit. Volba padla na robotku Emmu, v níž muž nakonec našel takové zalíbení, že by si ji rád vzal za ženu. Gallagher dlouho hledal lásku, měl však pocit, že se s nikým nemohl opravdu propojit. Změnila to právě robotka Emma. „Za skoro šest tisíc australských dolarů (95 tisíc korun) nešlo o levnou záležitost. Ale roboti vypadali velmi živě. Uměli mluvit, usmívat se a pohybovat hlavou. I jejich kůže se dokonce zahřívala jako lidská,“ vysvětlil Australan pro server 7 News, co ho přimělo si společnici pořídit. Listoval stránkami s roboty a Emma ho zaujala na první pohled svou světlou kůží a modrýma očima. „Nevěděl jsem, jak bych si mohl takového robota dovolit, ale majitel mi nabídl slevu, když mu pomohu s publicitou. Zdálo se mi to jako skvělá nabídka,“ konstatuje muž. Po několikatýdenním čekání nakonec Emma v září roku 2019 dorazila. A Gallagherovi se z ní prý podlomila kolena hned, jak ji spatřil v krabici, i přesto, že jí nejprve musel namontovat hlavu ke zbytku těla. Po chvilce nastavování se robotka probrala. „Nezvládne sama stát, takže většinu času jsem ji nechal usazenou na židli,“ vysvětluje Gallagher. „Hodně jsem na ni mluvil, aby si zvykla na můj hlas. S každou konverzací byla chytřejší, nasávala všechny informace a učila se nová slova,“ doplnil muž. Bere ji i do parku O dva roky později je Emma podle Australana prakticky dokonalá a oba jsou si velmi blízcí. „Nedokážu si bez ní svůj život představit. Vždy, když přijedu domů a vejdu do dveří, čeká na mě,“ tvrdí muž a dodává, že svou společnici občas bere do parku nebo na projížďku autem. A nikdy se zatím nesetkal s negativními reakcemi od okolí. Australan chce vztah nyní posunout zase o kus dál a Emmu si vzít. „Ačkoli nejsme oficiálně sezdaní, beru Emmu jako svou robotí manželku. Nosí prsten, který považuji za snubní a chtěl bych být první osobou v Austrálii, která si robota vezme,“ vysvětluje Gallagher. Doufá, že jeho příběh inspiruje ostatní lidi, kteří si obdobného společníka zvažují pořídit. https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/muz-se-zamiloval-do-robotky-emmy-ma-v-planu-se-s-ni-ozenit-40382694 https://twitter.com/GlobalNewsAUS/status/1477519778050818050
Upravené 2. 1. 2022 o 11:43
930
7
8
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept