Politika v SR
Výklad tohto zákona môže znieť aj takto? : Odňatie volebného práva nevakcinovaným v SR od 1.1.2022?

Prišiel mi poštou Návrh zákona - tlač 686, ktorý prešiel v NRSR 2.12.2021 : 91 poslancov za, 21 poslancov proti, 32 poslancov sa zdržalo


z 2. decembra 2021,
ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony
Národná rada Slovenskej republiky sa uzniesla na tomto zákone: Čl. IZákon č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení uznesenia Ústavného súdu Slovenskej republiky č. 239/2014 Z. z., zákona č. 356/2015 Z. z., zákona č. 125/2016 Z. z., zákona č. 69/2017 Z. z., zákona č. 73/2017 Z. z., nálezu Ústavného súdu Slovenskej republiky č. 130/2017 Z. z., nálezu Ústavného súdu Slovenskej republiky č. 131/2017 Z. z., zákona č. 165/2017 Z. z., zákona č. 177/2018 Z. z., zákona č. 344/2018 Z. z., zákona č. 37/2019 Z. z., zákona č. 413/2019 Z. z. a zákona č. 423/2020 Z. z.
sa mení a dopĺňa takto:
1.§ 4 vrátane nadpisu znie:„§ 4Prekážka práva voliť"
Prekážkou práva voliť je zákonom ustanovené obmedzenie osobnej slobody z dôvodu ochrany verejného zdravia, ak osobitný zákon v čase pandémie neustanoví inak.“.
https://www.nrsr.sk/web/Dynamic/DocumentPreview.aspx?DocID=504296


Prišiel mi poštou Návrh zákona - tlač 686, ktorý prešiel v NRSR 2.12.2021 : 91 poslancov za, 21 poslancov proti, 32 poslancov sa zdržalo z 2. decembra 2021, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a ktorým sa menia a dopĺňajú niektoré zákony Národná rada Slovenskej republiky sa uzniesla na tomto zákone: Čl. IZákon č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení uznesenia Ústavného súdu Slovenskej republiky č. 239/2014 Z. z., zákona č. 356/2015 Z. z., zákona č. 125/2016 Z. z., zákona č. 69/2017 Z. z., zákona č. 73/2017 Z. z., nálezu Ústavného súdu Slovenskej republiky č. 130/2017 Z. z., nálezu Ústavného súdu Slovenskej republiky č. 131/2017 Z. z., zákona č. 165/2017 Z. z., zákona č. 177/2018 Z. z., zákona č. 344/2018 Z. z., zákona č. 37/2019 Z. z., zákona č. 413/2019 Z. z. a zákona č. 423/2020 Z. z. sa mení a dopĺňa takto: 1.§ 4 vrátane nadpisu znie:„§ 4Prekážka práva voliť" Prekážkou práva voliť je zákonom ustanovené obmedzenie osobnej slobody z dôvodu ochrany verejného zdravia, ak osobitný zákon v čase pandémie neustanoví inak.“. https://www.nrsr.sk/web/Dynamic/DocumentPreview.aspx?DocID=504296
Upravené 12. 12. 2021 o 20:28

Kľúčový paragraf o odobratí USTAVNEHO PRÁVA VOLIŤ, pod zámienkou ochrany verejneho zdravia


Najvačšie zla v dejinách sa vždy páchali v mene ""vyššieho dobra""


61b615eed47a0


Kľúčový paragraf o odobratí USTAVNEHO PRÁVA VOLIŤ, pod zámienkou ochrany verejneho zdravia Najvačšie zla v dejinách sa vždy páchali v mene ""vyššieho dobra"" ![61b615eed47a0](serve/attachment&path=61b615eed47a0)

Každá palica má dva konce.
Už tu bolo rozoberané rozdelenie spoločnosti a vpisovanie sa jedincov buď pod prírodný fraktál, alebo pod umelý fraktál AI- QR kód. Napájanie tých pod QR kódom na umelý zdroj, stratu ich vlastnej idendity a vôle a ich podvedomé ovládanie zvonku. Cca 50% takto jednotne ovládaných z jedného zdroja. Ak usúdime, že je na tom aspoň niečo pravdy, tak o akých slobodných voľbách a práve voliť sa tu bavime?


Buď voľby zrušiť ako také celkovo, alebo tých skrze QR kódy ovládaných vylúčiť z volieb…


Každá palica má dva konce. Už tu bolo rozoberané rozdelenie spoločnosti a vpisovanie sa jedincov buď pod prírodný fraktál, alebo pod umelý fraktál AI- QR kód. Napájanie tých pod QR kódom na umelý zdroj, stratu ich vlastnej idendity a vôle a ich podvedomé ovládanie zvonku. Cca 50% takto jednotne ovládaných z jedného zdroja. Ak usúdime, že je na tom aspoň niečo pravdy, tak o akých slobodných voľbách a práve voliť sa tu bavime? Buď voľby zrušiť ako také celkovo, alebo tých skrze QR kódy ovládaných vylúčiť z volieb…

Ak usúdime, že je na tom aspoň niečo pravdy, tak o akých slobodných voľbách a práve voliť sa tu bavime?

Keby voľby mohli niečo zmeniť, už dávno by ich zrušili.
Výsledok volieb určuje ten, kto počíta hlasy.


PS.

91 poslancov za


[quote="pid:47988, uid:112"]Ak usúdime, že je na tom aspoň niečo pravdy, tak o akých slobodných voľbách a práve voliť sa tu bavime?[/quote] Keby voľby mohli niečo zmeniť, už dávno by ich zrušili. Výsledok volieb určuje ten, kto počíta hlasy. PS. [quote="pid:47959, uid:111"]91 poslancov za[/quote]

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Upravené 12. 12. 2021 o 18:46

Ja som sa uz davno chcela spytat, ci pri tej ustavnej vacsine, este niekto pocita s nejakymi volbami.


Ja som sa uz davno chcela spytat, ci pri tej ustavnej vacsine, este niekto pocita s nejakymi volbami.

Ja som sa uz davno chcela spytat, ci pri tej ustavnej vacsine, este niekto pocita s nejakymi volbami.

Áno, od týchto šialencov krytých US ambasádou sa dá čakať všeličo - aj ústavný zákon o predĺžení funkčného obdobia vlády z "pandemických dôvodov", alebo si môžu schváliť elektronickú formu hlasovania v parlamentných voľbách pomocou systému "Dominion", ktorý pomohol v Amerike sfalšovať voľby.


[quote="pid:48200, uid:123"]Ja som sa uz davno chcela spytat, ci pri tej ustavnej vacsine, este niekto pocita s nejakymi volbami.[/quote] Áno, od týchto šialencov krytých US ambasádou sa dá čakať všeličo - aj ústavný zákon o predĺžení funkčného obdobia vlády z "pandemických dôvodov", alebo si môžu schváliť elektronickú formu hlasovania v parlamentných voľbách pomocou systému "Dominion", ktorý pomohol v Amerike sfalšovať voľby.

aj ústavný zákon o predĺžení funkčného obdobia vlády

A prečo to nevyužiť?


[quote="pid:48324, uid:6"]aj ústavný zákon o predĺžení funkčného obdobia vlády[/quote] A prečo to nevyužiť?

A prečo to nevyužiť?

Nerozumiem. Ako to myslíš?


[quote="pid:48344, uid:69"]A prečo to nevyužiť?[/quote] Nerozumiem. Ako to myslíš?

Nerozumiem. Ako to myslíš


Vybudovanie stabilnejsieho systemu kde 4 rocny volebny system je dobry akurat tak na vytvaranie neustaleho chaosu a nasledneho riadenia z poza opony. Tato vlada je uz odpisana a tak preco ju nevyuzit vo svoj prospech kludne nech to prijmu. Dopadne to ako vsetko co prijali. Efekt opicej pracky zaruceny.


[quote="pid:48454, uid:6"]Nerozumiem. Ako to myslíš[/quote] Vybudovanie stabilnejsieho systemu kde 4 rocny volebny system je dobry akurat tak na vytvaranie neustaleho chaosu a nasledneho riadenia z poza opony. Tato vlada je uz odpisana a tak preco ju nevyuzit vo svoj prospech kludne nech to prijmu. Dopadne to ako vsetko co prijali. Efekt opicej pracky zaruceny.
Upravené 15. 12. 2021 o 21:02
1.28k
8
7
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept