Mimo kategórií
Buď vakcína, anebo kulka do hlavy? Už brzy?

Takže Omikron je složený ze všech mutací jako ve výloze a zatím… zatím prý neškodí. Tak to si počkáme, až se rozšíří a kapánek zmutuje a média začnou vyrábět ta “správná čísla” počtů nových nakažených a přeplněných JIP lůžek. A někdo viru k mutaci třeba i pomůže, že? A potom uvidíme, co na to politici a jejich kamarádi na telefonu ve farmaceutických firmách a distribučních skladech. Budou lidi odchytávat na ulici, kontrolovat pasy, neočkovaným budou vyhrožovat, buď jehla teď a hned tady na místě, anebo zatčení, obvinění z terorismu, z šíření nakažlivé nemoci, basa, kriminál a tam povinná vakcinace tak jako tak! Pouze na to upozorňuji v předstihu, nic víc.Od příchodu Covid 19 jsem tvrdil, že jde o největší podvod na světě v historii lidstva. Mnoho mých přátel, příbuzných nevěřilo tomu, co jsem jim říkal, nechali se očkovat a někteří již měli Covid dvakrát ,jsou nyní vyčerpaní, jejich imunita je slabá a začali si hystericky vyčítat, že upadli pod vliv médií a zkorumpovaných politiků. Když jsem četl v českých a chorvatských novinách, že rodiče berou své děti na očkování proti Covidu, takoví lidé si nezasloužili žít a ty doktory bych poslal k soudu nebo do vězení, mají stejný systém jako Mengele. Já osobně se těmi sračkami očkovat nenechám bez ohledu na zákony atd. To vše snáším, všechen ten tlak a mafiánský systém, který momentálně vládne ve světě a EU. Sérii Cmotr jsem sledoval tři dny, poslední sérii jasně ukazuje, jak je mafie propojena s politikou, církví a jak stejný systém pod projektem Covid 19 funguje dodnes.


Takže Omikron je složený ze všech mutací jako ve výloze a zatím… zatím prý neškodí. Tak to si počkáme, až se rozšíří a kapánek zmutuje a média začnou vyrábět ta “správná čísla” počtů nových nakažených a přeplněných JIP lůžek. A někdo viru k mutaci třeba i pomůže, že? A potom uvidíme, co na to politici a jejich kamarádi na telefonu ve farmaceutických firmách a distribučních skladech. Budou lidi odchytávat na ulici, kontrolovat pasy, neočkovaným budou vyhrožovat, buď jehla teď a hned tady na místě, anebo zatčení, obvinění z terorismu, z šíření nakažlivé nemoci, basa, kriminál a tam povinná vakcinace tak jako tak! Pouze na to upozorňuji v předstihu, nic víc.Od příchodu Covid 19 jsem tvrdil, že jde o největší podvod na světě v historii lidstva. Mnoho mých přátel, příbuzných nevěřilo tomu, co jsem jim říkal, nechali se očkovat a někteří již měli Covid dvakrát ,jsou nyní vyčerpaní, jejich imunita je slabá a začali si hystericky vyčítat, že upadli pod vliv médií a zkorumpovaných politiků. Když jsem četl v českých a chorvatských novinách, že rodiče berou své děti na očkování proti Covidu, takoví lidé si nezasloužili žít a ty doktory bych poslal k soudu nebo do vězení, mají stejný systém jako Mengele. Já osobně se těmi sračkami očkovat nenechám bez ohledu na zákony atd. To vše snáším, všechen ten tlak a mafiánský systém, který momentálně vládne ve světě a EU. Sérii Cmotr jsem sledoval tři dny, poslední sérii jasně ukazuje, jak je mafie propojena s politikou, církví a jak stejný systém pod projektem Covid 19 funguje dodnes.
Upravené 18. 12. 2021 o 08:58

Milan zlozil som pre teba basen, tu je


Hladajuuu ta oriesky, hladajuuu ta vsade, hladajuuu ta kto? oriesky kde? no predsa vsade...


Vyhoda je, ze za slovo oriesky si mozes dosadit hocico ine...je to taka univerzalna basnicka ktoru si mozes spievat ak ti bude smutno.


Len ta chcem poprosit pre boha ziveho nemaj deti, lebo dalsie pokracovanie tvojho intelektualneho planktonu by bolo uz pre planetu neznesitelne.


Krizenie konov a ludi nieje vhodne, mamke povedz ze to robit nemala 😉


Milan zlozil som pre teba basen, tu je Hladajuuu ta oriesky, hladajuuu ta vsade, hladajuuu ta kto? oriesky kde? no predsa vsade... Vyhoda je, ze za slovo oriesky si mozes dosadit hocico ine...je to taka univerzalna basnicka ktoru si mozes spievat ak ti bude smutno. Len ta chcem poprosit pre boha ziveho nemaj deti, lebo dalsie pokracovanie tvojho intelektualneho planktonu by bolo uz pre planetu neznesitelne. Krizenie konov a ludi nieje vhodne, mamke povedz ze to robit nemala

Tak to si počkáme, až se rozšíří a kapánek zmutuje

Nepasuje počasie. Oteplilo sa a chrípka (dnes covid) nenapreduje.
Len mi nie je jasné, prečo sa ľudia neozývajú. Lekár, čo dva roky nevidel pacienta, určuje diagnózu cez telefón.


[quote="pid:48608, uid:747"]Tak to si počkáme, až se rozšíří a kapánek zmutuje[/quote] Nepasuje počasie. Oteplilo sa a chrípka (dnes covid) nenapreduje. Len mi nie je jasné, prečo sa ľudia neozývajú. Lekár, čo dva roky nevidel pacienta, určuje diagnózu cez telefón.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

AHA.
Zaplo mi.
Katarína na ľade a Vianoce na blate.
Tam je problém.
Zlá Katarína.


AHA. Zaplo mi. Katarína na ľade a Vianoce na blate. Tam je problém. Zlá Katarína.

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

Ty kokos, to je nadpis vlákna. Milan, zase si sa nechal uniesť čo? smile


Ty kokos, to je nadpis vlákna. Milan, zase si sa nechal uniesť čo? :D

mam moznost si zablokovat prispevky nekterych komentujicich?


mam moznost si zablokovat prispevky nekterych komentujicich?

mam moznost si zablokovat prispevky

Nečítať!


[quote="pid:48702, uid:347"]mam moznost si zablokovat prispevky[/quote] Nečítať!

Nikto nepríde do raja na cudzom chrbte.

mam moznost si zablokovat prispevky nekterych komentujicich?


to chceš aby se tady bavili slepí s hluchými?


[quote="pid:48702, uid:347"]mam moznost si zablokovat prispevky nekterych komentujicich?[/quote] to chceš aby se tady bavili slepí s hluchými?

mam moznost si zablokovat prispevky nekterych komentujicich?


Odizoluj sa a vytvor si bublinu, v ktorej budeš šťastná a všetko bude tak, ako si želáš. Lenže nie tu.


[quote="pid:48702, uid:347"]mam moznost si zablokovat prispevky nekterych komentujicich?[/quote] Odizoluj sa a vytvor si bublinu, v ktorej budeš šťastná a všetko bude tak, ako si želáš. Lenže nie tu.
Nové: Snažím sa nerýpať do ostatných. Zároveň sa snažím nereagovať na kritiku, útoky, ani obviňovanie. Nie preto, že by som sa nedokázal ubrániť, ale preto, aby sa ľudia na fóre cítili príjemnejšie a diskusia sa nezahlcovala nepodstatným balastom.

mam moznost si zablokovat prispevky nekterych komentujicich?

Odizoluj sa a vytvor si bublinu, v ktorej budeš šťastná a všetko bude tak, ako si želáš. Lenže nie tu.


me nevadi jine nazory a ani se jim nebranim. ja jsem to mirila na nick "globaliste", protoze ten clovek neustale sem vnasi neklid.
pokud bych byla typ cloveka, ktery sleduje "ordinaci v ruzove zahrade", sleduje telenovely, cte blesk, potom ano, potom bych zila v krasne iluzi.
fazit: priste si budu pamatovat, ze je lepsi mlcet.


mam moznost si zablokovat prispevky nekterych komentujicich? [quote="pid:48708, uid:623"]Odizoluj sa a vytvor si bublinu, v ktorej budeš šťastná a všetko bude tak, ako si želáš. Lenže nie tu.[/quote] me nevadi jine nazory a ani se jim nebranim. ja jsem to mirila na nick "globaliste", protoze ten clovek neustale sem vnasi neklid. pokud bych byla typ cloveka, ktery sleduje "ordinaci v ruzove zahrade", sleduje telenovely, cte blesk, potom ano, potom bych zila v krasne iluzi. fazit: priste si budu pamatovat, ze je lepsi mlcet.

toto je vsetko co je v mojich silach. Lock


@Globalisté musim si ta dat na index.

toto je vsetko co je v mojich silach. Lock @Globalisté musim si ta dat na index.

Moderator

Upravené 17. 12. 2021 o 12:38

@constanze - nepodléhej projevu intelektu ležícího mimo okruh vědomostí naprosté většiny zde diskutujících. Vzpomeň si na jednu z moudrostí, kterou VVPj zdůrazňuje - problém není v nedostatečném myšlení nechápajícího, ale v neprotnutí se znalostí nechápajícího s okruhem reálných procesů, se kterými chce pracovat. Lidově se tomu říká " z hovna bič neupleteš. A pokud upleteš, tak s ním nezapráskáš. A pokud s nim zapráskáš, tak dopadneš ?" Asi takhle má smysl reagovat na některé úmyslně směrované a "dobře míněné" příspěvky známých firem s často se měnícími vývěsními štíty. Nečíst anebo je brát jako tenažer k osobnímu výcviku Hlavně se nesnažit o komunikaci s robotem.

@constanze - nepodléhej projevu intelektu ležícího mimo okruh vědomostí naprosté většiny zde diskutujících. Vzpomeň si na jednu z moudrostí, kterou VVPj zdůrazňuje - problém není v nedostatečném myšlení nechápajícího, ale v neprotnutí se znalostí nechápajícího s okruhem reálných procesů, se kterými chce pracovat. Lidově se tomu říká " z hovna bič neupleteš. A pokud upleteš, tak s ním nezapráskáš. A pokud s nim zapráskáš, tak dopadneš ?" Asi takhle má smysl reagovat na některé úmyslně směrované a "dobře míněné" příspěvky známých firem s často se měnícími vývěsními štíty. Nečíst anebo je brát jako tenažer k osobnímu výcviku Hlavně se nesnažit o komunikaci s robotem.

mam moznost si zablokovat prispevky nekterych komentujicich?

Máš , tím že jim přestaneš věnovat svoji pozornost a čas . V reálném životě taky nevěnuješ pozornost vyměšování parazitů .
V základech sociologie je postup , jak využívat svoji psychiku a následně i intuici , ke třídění informací . A pokud vím , že některé zdroje jsou výměšky , tak je nebudu rozmazávat a tím i přenášet na ostatní .
Je to jen o používání své vlastní vůle . Proč bych se měl-měla přehrabovat v odpadu ?


[quote="pid:48702, uid:347"]mam moznost si zablokovat prispevky nekterych komentujicich?[/quote] Máš , tím že jim přestaneš věnovat svoji pozornost a čas . V reálném životě taky nevěnuješ pozornost vyměšování parazitů . V základech sociologie je postup , jak využívat svoji psychiku a následně i intuici , ke třídění informací . A pokud vím , že některé zdroje jsou výměšky , tak je nebudu rozmazávat a tím i přenášet na ostatní . Je to jen o používání své vlastní vůle . Proč bych se měl-měla přehrabovat v odpadu ?
1.57k
14
11
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept