Mimo kategórií
Nefunguje chat

Ahojte vsetci


Od soboty nefunguje chat. Vcera sa mi ho na chvilu na mojom pocitaci podarilo spustit, ale bolo to fakt len na chvilu.


Chat je aplikacia, na ktoru nemam abvsolutne dosah, pretoze sa nahrava do fora zo vzdialenej stranky ako zasuvny modul. Jedine stastie je, ze ju vyvijaju ti isti, co aj aplikaciu fora. Uz som im pisal o probleme, tak uvidime. Zatial vas poprosim o trpezlivost.


Dakujem


Ahojte vsetci Od soboty nefunguje chat. Vcera sa mi ho na chvilu na mojom pocitaci podarilo spustit, ale bolo to fakt len na chvilu. Chat je aplikacia, na ktoru nemam abvsolutne dosah, pretoze sa nahrava do fora zo vzdialenej stranky ako zasuvny modul. Jedine stastie je, ze ju vyvijaju ti isti, co aj aplikaciu fora. Uz som im pisal o probleme, tak uvidime. Zatial vas poprosim o trpezlivost. Dakujem
Upravené 21. 12. 2021 o 10:27

@Neo, @Oracle_911 @Kancelar vdaka za pracu ktoru odvadzate. Dovolim si povedat ze je to tu sama ZIVA VODA.
Este raz Vdaka.

@Neo, @Oracle_911 @Kancelar vdaka za pracu ktoru odvadzate. Dovolim si povedat ze je to tu sama ZIVA VODA. Este raz Vdaka.

Co do tý plkárny pustit trochu steroidů a zakomponovat nějaký proprietární VoIP klient-server. Když jsem "pařil" používali jsme Ventrilo. Ve free verz to umělo 8 klientů a server běžel pod vším od Solaris po Wokna.


Co do tý plkárny pustit trochu steroidů a zakomponovat nějaký proprietární VoIP klient-server. Když jsem "pařil" používali jsme Ventrilo. Ve free verz to umělo 8 klientů a server běžel pod vším od Solaris po Wokna.

Vedi.Vini......

takze chat opat funguje, mali tam expirovany certifikat


takze chat opat funguje, mali tam expirovany certifikat
703
3
3
Živá ukážka
Zadajte minimálne 10 znak(y/ov)
UPOZORNENIE: Spomenuli ste používateľov %MENTIONS%, no oni túto správu nevidia a nedostanú oznámenie
Ukladá sa…
Uložené
S vybrat(ou/ými) položk(ou/ami) Zrušiť výber príspevkov Zobraziť vybraté príspevky
Všetky príspevky v tejto téme budú odstránen(é/ý)
Čakajúci koncept… Kliknutím sa vrátite k úpravám
Zahodiť koncept